Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie plastinę chirurgiją?

QUOTE(leonukas5 @ 2010 07 01, 15:58)
Aš už natūralų grožį smile.gif

mane nerviskai veikia toks pasisakimas..... mad.gif o jeigu neliko net to naturalaus grozio???? isivaizduokite as nesiuojau C ismera krutine,bet per menesi (del sveikatos) numeciau 20 KG ir ji liko A dydziu,maza to,ten nebekrutine,tai skura su speniukais."spanielio ausis" verysad.gif baisu ziuriet... kaip pas mociute 90-mete... doh.gif Dar tik pries pora metu,pagalvodavau,kad tikriausiai niekad neisdrysciau darytis plastines operacijos,nors ir kaip svajodavau apie grazia krutine,o dabar... gulciau po peiliu nors ir dabar 4u.gif nes tai kas yra pas mane siuo metu (naturalus grozis" kaip cia pavadinta buvo biggrin.gif tiesiog gasdina,tragedija vienu zodziu... verysad.gif

Del to butu labai idomu suzinoti,koki gera pl.chirurga klaipedoje,gal kuri ka patartu ir papasakotu is savo patirties...nes jau lapkriti planuoju operuotis... smile.gif
Atsakyti
Mano draugė pasidarė vokų plastinę operaciją. Iš pradžių net nesupratau, kaip ji taip staiga atjaunėjo smile.gif Ji buvo Liremoje. Sakė, labai patenkinta. Beje, Akių klinikoj Lirema šita operacija turbūt pigiausia Lietuvoje - tik 600 Lt.
Žiūrėkit, čia man persiuntė. Kol kas man neaktualu, tai dalinuosi smile.gif

http://www.facebook....id=457828650604

PS: bet aš už, kai užgriuvusios baseto akys vėl atrodo jaunos ir žavingos ! smile.gif
Atsakyti
sveikos, as nusprendziau pasidaryti krutines didinimo operacija uzsiregistravau intenetu pas martyna norku kaune, gal zinote kokiu nors atsiliepimu apie ji g.gif
Papildyta:
sveikos, as nusprendziau pasidaryti krutines didinimo operacija uzsiregistravau intenetu pas martyna norku kaune, gal zinote kokiu nors atsiliepimu apie ji g.gif
Atsakyti
Sveikos, as esu uz tai, kad yra galimybe zmonem patobulinti tai, kas zmogui sukelia nepilnavertiskumo jausma. Mano sese pries pora metu pasidare pilvo koregavimo operacija (pasalino odos pertekliu). Iki siol dziaugiasi ir yra laiminga, kad ryzosi.
Kita sesuo taip pat tvarkytu pilva (jai vargsei chirurgai per kazkokia operacija prie daugmaz dvidesimt metu pilva subjaurojo) bei susimazintu krutine.
Na o as... Gali buti kad ateityje taip pat teks tobulinti pilva. Matyt musu seimoje tai silpna vieta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristute97 @ 2010 08 08, 00:19)
Sveikos, as esu uz tai, kad yra galimybe zmonem patobulinti tai, kas zmogui sukelia nepilnavertiskumo jausma. Mano sese pries pora metu pasidare pilvo koregavimo operacija (pasalino odos pertekliu). Iki siol dziaugiasi ir yra laiminga, kad ryzosi.
Kita sesuo taip pat tvarkytu pilva (jai vargsei chirurgai per kazkokia operacija prie daugmaz dvidesimt metu pilva subjaurojo) bei susimazintu krutine.
Na o as... Gali buti kad ateityje taip pat teks tobulinti pilva. Matyt musu seimoje tai silpna vieta  ax.gif

thumbup.gif as irgi taip manau,kodel gi ne jei yra galimybe ir yra pinigeliu,kodel nepanaikinus kazkokiu trukumu,o ypac kurie atsiranda po gimdymo.. blush2.gif
Atsakyti
Aš svajoju pasigražinti nosytę ir pasinaikinti randą ant kojos chirurginiu būdu ir žinau,kad tai padarysiu wub.gif bigsmile.gif Man to reikia,tad jei kas taip pat darosi kokią plastinę ar estetinę operaciją,aš pilnai už,jei yra ribos smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Butigeide @ 2010 07 27, 20:43)
Mano draugė pasidarė vokų plastinę operaciją. Iš pradžių net nesupratau, kaip ji taip staiga atjaunėjo smile.gif Ji buvo Liremoje. Sakė, labai patenkinta. Beje, Akių klinikoj Lirema šita operacija turbūt pigiausia Lietuvoje - tik 600 Lt.
Žiūrėkit, čia man persiuntė. Kol kas man neaktualu, tai dalinuosi smile.gif

http://www.facebook....id=457828650604

PS: bet aš už, kai užgriuvusios baseto akys vėl atrodo jaunos ir žavingos ! smile.gif

ak liremoj smile.gif

Atsakyti
As iegi uz plastine operacija, bet reik jaust ribas, kad atrodytu dar gan naturaliai. bet tai trbt tik apie lupas ir krutine snekant g.gif ketinu as pasitobulint smile.gif zmogus , kuris daug metu kencia nuo komplekstu tam tikru, kuriuos galima istaisyt, neturi kentet visa gyvenima del ju. tai neturi smukdyt jo savivertes ir laimes jausmo.smile.gif
Atsakyti
tai žinoma, kad už. Pati svarstau apie tai.
Atsakyti
Puikiausioji, ką norėtum pakoreguoti? smile.gif
Aš po visų gimdymų irgi svarstysiu...
Atsakyti
as taip pat dabar vis dazniau apie jas pasvajoju 4u.gif
Atsakyti
Jeigu tik yra poreikis - as uz cool.gif
Atsakyti