Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Velykos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Jurgitele
Na jau kaip ir Velykos ne uz kalnu, ar puosiat kaip nors namus, nes kiausinius tai itariu kiekviena dazom smile.gif Gal turit kokiu minciu kaip papuosti namus siai pavasario sventei, ir kaip graziai nudazyti kiausinius ax.gif Lauksim jusu patarimu-pasiulymu. smile.gif
Pem
As paseju zolytes kiekvienais metais. Tada ant stalo kiausiniu sudedi i zelmenelius, man kazkaip labai grazu gaunasi:) zolyte tai paprasciausia, galima net ta paseti kur katem skirta. Ji albai greitai dygsta:)

O siais metais bandysiu dazyti kiausinius vasku. labai jau maga pabandyti ax.gif
Sensi
Cia yra graziu kiaushinuku pavyzdziu smile.gif
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...ic=20566&st=132
defa
QUOTE(Jurgitele @ 2005 03 01, 10:58)
Na jau kaip ir Velykos ne uz kalnu, ar puosiat kaip nors namus, nes kiausinius tai itariu kiekviena dazom smile.gif  Gal turit kokiu minciu  kaip papuosti namus siai pavasario sventei, ir kaip graziai nudazyti kiausinius ax.gif Lauksim jusu patarimu-pasiulymu. smile.gif
*

Labutis, jei turi laiko ir fantazijos,tai pabandyk išpūstus kiaušinio lukštus aptept klijais ir apvoliot manų kruopose, kai nudžius, nudažyk su guašu ir kabink ant šakelių, gražiai atrodo ir klijuoyi ryžiai ir kt. kruopos, tik sunkiau limpa. Dar mačiau burdos žurnale, kiaušiniai nudažyti viena spalva ir apklijuoti kitos spalvos lukštų gabaliukais, šauniai atrodo mirksiukas.gif
vabaliukas
o as tai zinau toki varianta-i kiausinio luksta(kai imustas ir yra po puse) galima ipilti istirpinto parafino(zvakes),ideti knata ir palaukti kol sustings.galima ivairiausei nudazyti ar apklijoti,rezultatas-puikiausia velykine zvake thumbup.gif
mylinemyli
Sveikos,
labai laukiau sitos temos smile.gif nes jau irgi galvoju apie Velykas.
As ispustus kiausiniu lukstus "aprengiu" nertais "drabuzeliais". Rastus kuriu pati arba imu elementus is serveteliu rolleyes.gif Tik reikia truputi siaurinti, kad kiausini graziai apgaubtu. Neturiu nuotraukos. Dabar kaip tik kas vakara jau po viena kiausinuka padarau. Gal nupaveiksluosiu.

Kitas budas pasidaryti didelius kiausinius - ivairiu dydziu balionus apklijuoti keliais sluoksniais laikrascio, o ant virsaus balto popieriaus. Tada galima arba dazyti, arba klijuoti aplikacija. Gaunasi dideli kiausiniai, kuriuos galima pakabinti pvz hole. thumbup.gif
Sinuhe
Tikiuosi genovaite nesupyks, kad įdedu jos man atsiųstas schemeles ax.gif
Manau tokie viščiukai tinka velykoms smile.gif Daugiau rasite čia
Sinuhe
Štai čia galite rasti labai gražių raštų staltiesėlėms thumbup.gif Ačiū, genovaite, kad pasidalinot su visomis 4u.gif
Audry
QUOTE(Pem @ 2005 03 01, 11:02)
As paseju zolytes kiekvienais metais. Tada ant stalo kiausiniu sudedi i zelmenelius, man kazkaip labai grazu gaunasi:) zolyte tai paprasciausia, galima net ta paseti kur katem skirta. Ji albai greitai dygsta:)

O kaip tą žolytę sėti? Nusipirkau sėklos, ant pakelio parašyta, kad sėti į žemę arba vatoje. Esu girdėjus, kad vatoje arba merlėje sėklas daigina, bet kaip tą padaryti nežinau. Gal patarsit man, kaip tą žolytę pasėti?
Keberiokšt
Audry, idek vatos i lekstute ar vazoneli, paberk seklas ir laistyk kasdien.
Buna pirkti seklu parduotuveje "velyku zole" (taip vadinasi, nors ten tikriausiai paprasta zolyte) arba kuo puikiausiai tinka prieskonine zolyte pipirne.
mylinemyli
QUOTE(Prula @ 2005 03 07, 16:27)
Gal turit kuri nors schema kaip nerti arba megzti vištytes, nesvarbu ar ant kiaušinio, ar pilnavidures...Taip norėtusi prisinert, ale kad nerandu kaip.... cry.gif
*

Pabandyk cia:
http://forum.nanya.ru/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=14202
genovaite
Štai kokį velykinį radau. Valio tongue.gif tongue.gif tongue.gif ir man pavyko įkelti.
mylinemyli
QUOTE(Prula @ 2005 03 07, 16:27)
Gal turit kuri nors schema kaip nerti arba megzti vištytes, nesvarbu ar ant kiaušinio, ar pilnavidures...Taip norėtusi prisinert, ale kad nerandu kaip.... cry.gif
*

Ir dar cia
http://avemeri.by.ru/deti/kyra_zaic.html
Rimute T
Norejau parodyti savo Velykinius darbelius. smile.gif

user posted image
Scarlett
čia tai grožis!!!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif
bet kiek kantrybės reikia ! doh.gif doh.gif doh.gif
user posted image

user posted image
user posted image
detalus aprašymas
linada
nors tik ką praėjo Kalėdos, atsiminiau ir Velykas biggrin.gif
nusiperku baltų ir rudų kiaušinių. tarkim baltus išpučiu, o rudus išverdu ir nulupu, tuos nuluptus rudus lukštus priklijuoju su pva ant balto kiaušinio, palikdama tarpelius. ir atvirkščiai, atrodo super. jei kuris beklijuojant sudūžta - nebėda, susuku lizdelį iš beržo šakelių, įmetu kokią plunksną, tą kiaušinį (sudužusio liekanas ir sveikų) ir velykinis papuošimas gaunasi. kuo smulkesnius lukštus klijuosit, tuo gražiau, tik darbelio nemažai. galima ne visą apklijuoti, o lopais, ar tik kokią juostelę....ir galima tokius kabinti anr šakelių....fantazijai ribū nėr ...gal kada pavyks nuotraukytę įmesti....iš jų taip pat galima vainukus daryti - kokius 6 suvėrus ant vielos. o jei nepatinak natūralios spalvos - galima dažyti...tik aš nebandžiau ax.gif
Iruta
Papuošimai

user posted image
Iruta
Svečių kortelės

user posted image

Kiaušinukai

user posted image

Dekoratyviniai kiaušinukai

user posted image

Susiena
Velykoms
Susiena
Ir dar Velykoms
ievuschka
QUOTE(Minesota @ 2006 02 06, 17:36)
Man labai gražūs ant lazdelių "užmauti" ir į vazelę susmaigstyti margučiai.  Tik susimąsčiau, kaip tuščius, išpūstus kiaušinius ant lazdelės pritvirtinti, kad tvirtai laikytųsi?
*

Gal tą vietą, kur lazdelė su kiaušiniu liečiasi, karštais klijais gerokai aptepk, o kad suklijavimo vietos ir klijų nesimatytų - ant kotelio mažytį kaspinėlį užrišk.
X-iuke
user posted imageAprasymas
Papildyta:
Papildyta:
Papildyta:
dar smile.gif
linada
kaip žadėjau įdedu nertų kiaušinukų schemas ir nuotraukas kaip atrodo ir dar kaip atrodo rudas kiaušinis dekoruotas balto kiaušinio duženom - gal pravers kam wink.gif
http://public.fotki.com/linada/velykom/
linada

raganiukshte - kas yra ktos grožybės?
angeliuką įdėsiu, tik turėkit omeny, kad jį reikia neriant vartyti - na kaip kokią kvadratinę servetėlę neriant - apsukti mezginuką, sparniukai atskirai prisineria. na, o jei kalbi apie snaiges. tai dėja vėl fotiką atidaviau....nesumasčiau kad gali kažkam prireikti doh.gif tai gal kada ir įdėsiu, nes irgi super dalykas - visos draugės apdovanotos - tinka ir valentinkei ir kalėdom wink.gif
tik nesuprantu kodėl jum neatsidaro - nieko neblokavau...o jei jumi atidaro, tai matyt čia ne tame esmė mastau.gif
o įkelti čia nemoku ax.gif
o Jumi įkeltų nuotraukų ir man nerodo g.gif
emailu galėčiau atsiųsti, tik mano kompas pensininkas tai aš pusę dienos prasedėčiau kol viską susiųsčiau... blush2.gif
Minesota
Pernai per Velykas dariau taip. Išpūčiau kiaušinius. Tuščius kiaušinius kartu su vaikais išmarginau. Viename gale padariau plačią angą. Prikimšau vatos ir pasėjau velykinę žolytę. Po 7-10 dienų žolytė sužaliavo. Stalui papuošti turėjau žaliuojančių kiaušinių. Turiu ir nuotrauką, tik deja, įkelti negaliu.

INGRIDŽIUKS
Siūlyčiau pažiūrėti šiuos žurnaliukus skirta tik velykoms čia yra ir siuvinėjimo,nėrimo,vėlimo.Visko neiškelsi. http://strimfoto.ru/users/Belor/71190/?page=3 http://strimfoto.ru/users/Belor/68477/?page=2
laurindre
Gal kas galit sugalvoti, kaip sutvirtinti išpūsto kiaušinio lukštą, lietuvuškame rankdarbių žurnale radau labai gražiai padarytus kiaušinius, bet man sunkiai sekasi juos išsaugoti, pusę padarau ir nukritęs jis sudūžta, o tada gaunasi kreivokas rezultatas. Neina man įkelti nuotraukų, parodyčiau, labai gražu. thumbup.gif thumbup.gif
laurindre
QUOTE(Jumi @ 2006 03 06, 22:34)
laurindre,ner uz a.
O tie papuosimai ant tikro kiausinio daromi???? Nes kazkokioj knygoj maciau jau tokius, tik jie buvo daromi ant putos arba kazko panasaus i oazi (kus sausoms gelems naudojamas bet tik kazkas panasaus o ne jis)
*

Rašo, kad ant tikro išpūsto kiaušinio, per jo vidų persiveria juostelė, ant kurios paskui pakabini kiaušinį. Vakar sugalvojau kiaušinį nudažyti nagų laku biggrin.gif , truputį tvirtesnis gavosi, dar ne visai išdžiūvusį apvyniojau sintiponu, sintiponas prikibo, visai neblogai išėjo. thumbup.gif
Mambera
QUOTE(neaiski @ 2006 03 01, 00:18)
o su kokiais klijais tuos visokius karoliukus
prie kiausiniu priklijuoti ?
  bigsmile.gif
*

Mes pernai su vaikais tokių kiaušinių prisilipdėm iš plastilino, o tada puošėm ryžiais, grikiais, pupelėm (yra visokių spalvų), makaronais. Galima pridaryti įvairių dydžių ir nedužta. Vaikam taip patiko, kad po to dar kelias savaites vis kiaušinius lipdė, pilni namai visokių kruopų buvo. Pridarėm po krepšiuką abiem močiutėm, labai graži dovana buvo. O močiutės taip džiaugėsi, kad iki šiol guli garbingiausiose vietose.
Šiemet vėl darysim.
Susiena
user posted image
http://www.myhouse.ru/s.php/720.htm
user posted image
http://www.stripky.cz/svatky/velikonoce/velikonoce.html

i 
Ištrintos neveikiančios nuorodos.
*Laume*
Čia viskas mano pačios: kiaušiniai raižyti, varliukai - nerti (ant kiaušinių uždėti) ax.gif
user posted imageuser posted image
*Laume*
QUOTE(DarkMind @ 2006 03 11, 17:08)
Kaip gražu, gal turi schemą užmaunamų gyvunėlių?  4u.gif
*

Žinok, labai paprasta. Galvą sudaro trys skrituliai: du žali, o per vidurį toks pat, tik raudonas-burnos vietoj. Tik jis perlenktas pusiau. Pabandysiu įdėt foto, kad iš arčiau matytųsi. O kūną nerk kokį tu pati nori, žemais stulpeliais. biggrin.gif Kūnui artėjant prie kaklo, sumažink kilpų skaičių. Ir tiek. 4u.gif
*Laume*
DarkMind, štai kaip su tų varliukų galvomis biggrin.gif
*Laume*
Nežinau, ar taip darėte, bet aš jau seniai dekoruoju vienkartinius indelius kaipp velykinių kiaušinių dėklus. Įdedu foto su paprastu, ką tik pagamintu, nedekoruotu indeliu. Jei bus įdomu, paaiškinsiu daugiau..Bet turbūt žinot ax.gif ax.gif ax.gif
user posted image
*Laume*
Vienkartinių plastmasinių stiklinaičių dabar yra įvairiausių spalvų ir indeliai savaime tampa labai gražūs. Paimam stiklinaitę ir ją sukarpom juostelėmis iki tos ribos, kokio gylio indelio norite:
user posted image

Tada juosteles reikia užkišti į prieš esantį kitos juostelės tarpą
user posted image
user posted image
*Laume*
QUOTE(DarkMind @ 2006 03 11, 20:02)
O kaip tu juos dekoruoji?
*

Pastandinimui į vidų įdedu kartono juostelę, paprastai spalvotą, kad maskuoti nereiktų. Indelis tampa tvirtesnis ir tada pradedi viskuo, kuo nori, ką turi:
->plunksnomis
->siūlais
->mažais akmenėliais arba tuo gruntu, kuris būna gėlėms skirtas į vazonų dugną dėti
->puškiu dažais
->plastmasiniais kokteilių šiaudeliais
->tiesiog popieriumi
samrasa3

oi kaip gražu , va dabar atsinešiau ir aš vienkartinę stiklinę ir bandysiu daryti žiūrėdama į paveiksliukus ax.gif ačiū už idėjas .o paskui ką į vidų dedi šito grožio, man tai šovė tokia mintis kad galima ko nors pridėt kad eitų įsmeigti kokį viščiuką ant pagaliuko . thumbup.gif
*Laume*
QUOTE(samrasa3 @ 2006 03 11, 20:29)
nu atrodo tai paprasta padaryt , bet tik atrodo iš pirmo karto blush2.gif 

nu doh.gif  doh.gif  doh.gif  ir gal išeis .
*

Nepadaryk juostelių labai siaurų, nes bus sunku užkišti ir indelis praras formą, pradės garbanotis. Ir nesijaudink, kad neišeina iš pradžių užkišti, kai "pagausi" sistemą, bus juokų darbas bigsmile.gif
*Laume*
QUOTE(Burtininke @ 2006 03 12, 19:50)
Vi ka, ot ačiū už idėją su vienkartiniu puodeliu  thumbup.gif Jau išbandžiau  blush2.gif Iš pradžių sunkiai gavos, bet po to - viskas puikiai pavyko  thumbup.gif Būtinai panaudosiu Velykų stalui  drinks_cheers.gif
*

Žinai, sugalvojau, kad reikia tą pagamintą indelį karoliukais dekoruot. Apačią visą papuošt, o ant kiekvienos iš tų užlenktų juostelių po karoliuką pasodint ax.gif Kažin, kaip atrodytų. Turbūt rytoj pabandysiu, su pistoleto klijais klijuosiu. Jūs irgi ką nors pamąstykit, kartu pasiruošim ir pasipuošim velykoms 4u.gif thumbup.gif
*Laume*
QUOTE(DarkMind @ 2006 03 13, 10:30)
O kur galima nusipirkti tą pistoletą su klijais? Kokia jo kaina daugmaž? blush2.gif
*

Mes jau apie klijų pistoletą diskutavom. Aš pirkau Senukuose, jų būna mažesnių ir didesnių. Patarčiau pirkti mažiuką, ypač neįgudusiom. Nors ir moku juo elgtis, dideli man nepatinka, aš turiu mažiuką. Jei nežinot, kaip jis atrodo, galėčiau nufotografuoti ir įkelti foto. Tiesa, iš karto nusipirkit klijų dėžutę papildomą, kad reikalui atsiradus, nereikėtų lakstyti pirkti 4u.gif

O štai ir pats klijų pistoletas:
user posted image
Burtininke
QUOTE(vi_ka @ 2006 03 12, 20:27)
Žinai, sugalvojau, kad reikia tą pagamintą indelį karoliukais dekoruot. Apačią visą papuošt, o ant kiekvienos iš tų užlenktų juostelių po karoliuką pasodint ax.gif Kažin, kaip atrodytų. Turbūt rytoj pabandysiu, su pistoleto klijais klijuosiu. Jūs irgi ką nors pamąstykit, kartu pasiruošim ir pasipuošim velykoms 4u.gif  thumbup.gif
*

Perskaitei mano mintis bigsmile.gif Aš tai galvojau, kad po kokį mažyti kaspiniuką užrišt ant tų sulenktų juostelių, o ant pagrindo galima didelį mirksiukas.gif Taip pat buvau pagalvojusi apie dekoravimą karoliukais ir kokiais žalumynais, ar plunksnom, mažais viščiukais biggrin.gif Ir manau dar pabandysiu į vidų pasėt Velykų žolės, gal neblogai turėtų gautis blush2.gif
Tik dar reiks paieškot spalvotų puodelių, nes kiek esu mačiusi, tai tik baltus, rudus ir vaikiškus su Barbėm blush2.gif
*Laume*
QUOTE(Burtininke @ 2006 03 13, 14:17)
Perskaitei mano mintis  bigsmile.gif Aš tai galvojau, kad po kokį mažyti kaspiniuką užrišt ant tų sulenktų juostelių, o ant pagrindo galima didelį  mirksiukas.gif Taip pat buvau pagalvojusi apie dekoravimą karoliukais ir kokiais žalumynais, ar plunksnom, mažais viščiukais biggrin.gif Ir manau dar pabandysiu į vidų pasėt Velykų žolės, gal neblogai turėtų gautis  blush2.gif
Tik dar reiks paieškot spalvotų puodelių, nes kiek esu mačiusi, tai tik baltus, rudus ir vaikiškus su Barbėm  blush2.gif
*

Aš turiu tokių spalvų: baltus, rudus, mėlynus, geltonus, žalius, raudonus, pabaigiau oranžinius verysad.gif ir kažkada mačiau keistus mėlynai-violetinius (turbū mėlynas dažas nepavyko biggrin.gif ). Visus pirkau ir mačiau Maximoj g.gif
O dar yra mažulyčiai indeliai (gėrimams su %) , tai jų nei garbanot nereikia, telieka dekorą sugalvot, ir viskas. Gaila, kad jie tik balti verysad.gif
lyrika
user posted image

user posted image

user posted image

va idejau prnyksciu marguciu fotkes:)
reiktu jau siemet pradet raizyt g.gif
DarkMind
QUOTE(vi_ka @ 2006 03 13, 22:13)
Tikrai....Priešistorinis lotuliukas.gif O kaip tau pasisekė išpūstą kiaušinį sveiką-gyvą išlaikyt? Aš tiek įdedu energijos juos pūsdama, o paskui sugebu pritrėkšti verysad.gif
*

Smailioj pusėj išdaužau su smailiu peiliu mažesnę skylutę o bukoj pusėj didesnę, nesistengiu daryti kuo mažesnės skylutės nes visteik ją paslėpiu, tai tada pro siauresnę pūti o pro platesnę pusę bėga. Galima virbalą dar perkišti kad trynys iškarto suplyštų bus lengviau pusti smile.gif Tpu tpu tpu bet iš 10 dar tik 1 kiaušinį sutrupinau biggrin.gif blush2.gif
mylinemyli
Sveikutės,
gal kas turit patirties tokiam reikale: išpūstą kiaušinio lukštą apneriu vąšeliu. Esu mačiusi tokį nėrinį kiaušinio formos, bet be lukšto. Tačiau kai užtepiau lipalu, jis sustingo, bet kartu prikibo ir prie lukšto, todėl sudaužyti lukšto ir išimti taip, kad liktų tik nėrinys neišeina. Nežinau ar aiškiai parašiau..Gal suprasit? Dar taip daro ir tik su siūlais apvunioja kiaušinį. Panašiai kaip balionus kalėdiniams burbulams, kur buvo daug diskutuota prieš Kalėdas.
Minesota
Aš galvoju, kad šiuo atveju reikia ne klijais nerinuką standinti, o krakmolu. Pabandyk nerinuka kartu su kiaušiniu iškrakmolinti ir leisk išdžiūti. Nėrinukas turėtų išlaikyti kiaušinio formą po to, kai lukštus sudaužysi ir išimsi. smile.gif
*Laume*
QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 03 14, 09:42)
Sveikutės,
gal kas turit patirties tokiam reikale: išpūstą kiaušinio lukštą apneriu vąšeliu. Esu mačiusi tokį nėrinį kiaušinio formos, bet be lukšto. Tačiau kai užtepiau lipalu, jis sustingo, bet kartu prikibo ir prie lukšto, todėl sudaužyti lukšto ir išimti taip, kad liktų tik nėrinys neišeina. Nežinau ar aiškiai parašiau..Gal suprasit? Dar taip daro ir tik su siūlais apvunioja kiaušinį. Panašiai kaip balionus kalėdiniams burbulams, kur buvo daug diskutuota prieš Kalėdas.
*

Mergaitės, pasakysiu, ką tiksliai bandžiau ir dariau: kiaušinį išmaudau stipriame želatinos tirpale, nuvarvinu ir pakabinu. Kai visiškai ! išdžiūna ir sustingsta, daužau lukštą.
Susiena
Megstos vištaitės ant kiaušinių:
user posted image
http://www.hot.ee/bn/crochet/toys/chicken.htm
Minesota
Čia http://photobucket.com/albums/e187/ieva100/Velykos/ įdėjau "žaliuojančių kiaušinių" nuotrauką. Išpūstus kiaušinius vaikai nudažė, o aš prikimšau vatos ir pasėjau juose žoytę. rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.