Įkraunama...
Įkraunama...

Velykos

Na jau kaip ir Velykos ne uz kalnu, ar puosiat kaip nors namus, nes kiausinius tai itariu kiekviena dazom smile.gif Gal turit kokiu minciu kaip papuosti namus siai pavasario sventei, ir kaip graziai nudazyti kiausinius ax.gif Lauksim jusu patarimu-pasiulymu. smile.gif
Atsakyti
As paseju zolytes kiekvienais metais. Tada ant stalo kiausiniu sudedi i zelmenelius, man kazkaip labai grazu gaunasi:) zolyte tai paprasciausia, galima net ta paseti kur katem skirta. Ji albai greitai dygsta:)


O siais metais bandysiu dazyti kiausinius vasku. labai jau maga pabandyti ax.gif
Atsakyti
Cia yra graziu kiaushinuku pavyzdziu smile.gif
http://www.supermama...ic=20566&st=132
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2005 03 01, 10:58)
Na jau kaip ir Velykos ne uz kalnu, ar puosiat kaip nors namus, nes kiausinius tai itariu kiekviena dazom smile.gif  Gal turit kokiu minciu  kaip papuosti namus siai pavasario sventei, ir kaip graziai nudazyti kiausinius ax.gif Lauksim jusu patarimu-pasiulymu. smile.gif


Labutis, jei turi laiko ir fantazijos,tai pabandyk išpūstus kiaušinio lukštus aptept klijais ir apvoliot manų kruopose, kai nudžius, nudažyk su guašu ir kabink ant šakelių, gražiai atrodo ir klijuoyi ryžiai ir kt. kruopos, tik sunkiau limpa. Dar mačiau burdos žurnale, kiaušiniai nudažyti viena spalva ir apklijuoti kitos spalvos lukštų gabaliukais, šauniai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
o as tai zinau toki varianta-i kiausinio luksta(kai imustas ir yra po puse) galima ipilti istirpinto parafino(zvakes),ideti knata ir palaukti kol sustings.galima ivairiausei nudazyti ar apklijoti,rezultatas-puikiausia velykine zvake thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
labai laukiau sitos temos smile.gif nes jau irgi galvoju apie Velykas.
As ispustus kiausiniu lukstus "aprengiu" nertais "drabuzeliais". Rastus kuriu pati arba imu elementus is serveteliu rolleyes.gif Tik reikia truputi siaurinti, kad kiausini graziai apgaubtu. Neturiu nuotraukos. Dabar kaip tik kas vakara jau po viena kiausinuka padarau. Gal nupaveiksluosiu.

Kitas budas pasidaryti didelius kiausinius - ivairiu dydziu balionus apklijuoti keliais sluoksniais laikrascio, o ant virsaus balto popieriaus. Tada galima arba dazyti, arba klijuoti aplikacija. Gaunasi dideli kiausiniai, kuriuos galima pakabinti pvz hole. thumbup.gif
Atsakyti
Tikiuosi genovaite nesupyks, kad įdedu jos man atsiųstas schemeles ax.gif
Manau tokie viščiukai tinka velykoms smile.gif Daugiau rasite čia
Atsakyti
Štai čia galite rasti labai gražių raštų staltiesėlėms thumbup.gif Ačiū, genovaite, kad pasidalinot su visomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pem @ 2005 03 01, 11:02)
As paseju zolytes kiekvienais metais. Tada ant stalo kiausiniu sudedi i zelmenelius, man kazkaip labai grazu gaunasi:) zolyte tai paprasciausia, galima net ta paseti kur katem skirta. Ji albai greitai dygsta:)

O kaip tą žolytę sėti? Nusipirkau sėklos, ant pakelio parašyta, kad sėti į žemę arba vatoje. Esu girdėjus, kad vatoje arba merlėje sėklas daigina, bet kaip tą padaryti nežinau. Gal patarsit man, kaip tą žolytę pasėti?
Atsakyti
Audry, idek vatos i lekstute ar vazoneli, paberk seklas ir laistyk kasdien.
Buna pirkti seklu parduotuveje "velyku zole" (taip vadinasi, nors ten tikriausiai paprasta zolyte) arba kuo puikiausiai tinka prieskonine zolyte pipirne.
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2005 03 07, 16:27)
Gal turit kuri nors schema kaip nerti arba megzti vištytes, nesvarbu ar ant kiaušinio, ar pilnavidures...Taip norėtusi prisinert, ale kad nerandu kaip.... cry.gif

Pabandyk cia:
http://forum.nanya.r...showtopic=14202
Atsakyti
Štai kokį velykinį radau. Valio tongue.gif tongue.gif tongue.gif ir man pavyko įkelti.
Atsakyti