Įkraunama...
Įkraunama...

Velykos

Va kokie kiausiniu sildytuvai
user posted image
Atsakyti
O štai mano nerti velykiniai krepšeliai : man ir mamytėms.

user posted image
Atsakyti
dar keletas ideju ax.gif

http://public.fotki....ligane/velykos/
Atsakyti
APIE KIAURUS MARGUČIUS

prieš porą metų iš panašių kiaušinio lukštų moksleivių parodoje buvo padarytos žvakidės. gal piešinys ne toks sudėtingas, bet autoriai sakė, kad skylutes gręžė stomotologiniu grąžteliu. tiksliau nepaaiškino.
žinoma, gal čia kokiais chemikalais ėsdinta, bet labai mažu grąžteliu skylutes įmanoma pragręžti.
Atsakyti
O stai kaip as marginu kiausinius wub.gif Serveteliu "technika"
user posted image
O stai kaip jie naudojami
http://i62.photobuck...sa/IMG_0501.jpg
Atsakyti
As tai siaip neskiedziau vandeniu, tiesiog suskarpiau serveteles, nulupau du sluoksnius , uztepiau klijus ant kiausinioi, klijavau serveteles, o po to kai isdziuvo uzlakavau nagu bespalviu laku.

Tik man idomu, jei virtus kiausinius tap darysiu, ar jie po to nusilups biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2006 04 10, 09:45)
As tai siaip neskiedziau vandeniu, tiesiog suskarpiau serveteles, nulupau du sluoksnius , uztepiau klijus ant kiausinioi, klijavau serveteles, o po to kai isdziuvo uzlakavau nagu bespalviu laku.

Tik man idomu, jei virtus kiausinius tap darysiu, ar jie po to nusilups  biggrin.gif

Oi, smarkiai lupsiu, tai ir nusilups biggrin.gif Šiaip tai visuomet nuo kiekvienų Velykų kokį nors margutį pasilieku, tai jei nepavyks "prilupti" lotuliukas.gif , pasiliksiu atminčiai. O močiutės galės pačios mąstyti, kaip su dovanėlėm elgtis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasipuošiau ir aš.
O čia mano margučiai blush2.gif
Atsakyti
ex.. doh.gif gaila per velai radau, nebespesiu nusinerpliot verysad.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Su Šv. Velykom!

user posted image
user posted image
Atsakyti
Prisidedu prie sveikinimų 4u.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image]

Dar kartą su švente!
Atsakyti