Įkraunama...
Įkraunama...

Velykos

O čia mano velykinis medis: http://zemugne.multi...otos/album/55#9
Bei velykiniai kiaušiniai ir juos sudėjusios vištos wink.gif http://zemugne.multi...tos/album/55#10
Atsakyti
Merginos su praėjusiom šventėm. 4u.gif 4u.gif 4u.gif O kokie gražūs kiaušinukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif merginos tikrai iš širdies pasidarbavot o maniškiai velykiniai margučiai tokie paprasti su lukštai numarginti net nebedrįstu rodyti (norėjau parodyt bet kai pamačiau jūsų grožybes tai blush2.gif blush2.gif blush2.gif ) gal kitais metais patobulėsiu blush2.gif ). Na įmesiu tik šeip "pamaliavotus" keli dekoratyviniai išpūsti ir pakabinti ant velykinio medelio
user posted image

user posted image
yra ir daugiau bet manau šiam kartui pakaks blush2.gif blush2.gif blush2.gif , o tai "nupūsit" mane pačia su visais mano kiaušinėliais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 03 25, 02:28)
Beje, įdomu tai, kad tie su svogūnų lukštais kur dažyti, taip pat yra išpūsti-tuščiaviduriai- pirmąkart pabandžiau aprišti lukštais ir nailonine kojine išpūstą kiaušinį, ir jį virti- ir va, pasirodo gaunasi thumbup.gif  Nes kažkur skaičiau, kad seniau, jei norėdavo tokius tuščiavidurius daryti, tai iš jau išvirto kiaušinio išskobdavo vidų prieš tai padarę jo gale apie pusantro cm. pločio skylę blink.gif  Nu kaip nepatogu, pagalvojau, ir nedailu tikriausiai.. Ir nutariau pabandyti aprišti paprastą jau išpūstą kiaušinį, ir virti dažuose kaip paprastai- tai be problemų- ir nei vienas neskilo verdant- jie, kadangi tuščiaviduriai, tai aišku, plūduriavo paviršiuje, neapsėmė jų dažai- tai aš pamurkdydavau juos karts nuo karto šaukštu, pavartydavau tai ant vienos pusės, tai ant kitos kad plūduriuotų, ilgiau paviriau, ir kažkaip nusidažė visai nesunkiai ir iš visų pusių vienodai- ir nereikėjo skobti jau virto vidaus thumbup.gif - O kai tuščiaviduriai smagu, kad galima ir ant medelio pakabinti, ir padovanoti, o su sv. lukštais man šiaip smagu dažyti, nes gana greitas rezultatas, įdomu išvynioti- netikėtumo efektas, ir perfekcionizmo  nereikalauja- tai kai pavargstu nuo to perfekcionizmo ir krapštymosi, o norisi kūrybos- darau marmurinius su sv. lukštais.. ax.gif 


Su šventom Velykom clap_1.gif  ploja.gif



Na šiais metais pamėginau ir aš dažyti išpūstus kiaušinius aišku ne kažkas gavosi blush2.gif bet man patinka svogūnų laiškais dažyti kiaušiniai todėl pamėginau tuščiavidurius aišku jei tai daryčiau dar karta tai ilgiau pavirčiau kad labiau nusimargintu nes aš viriau iki 2 min. tai todėl ir yra ne tokie margi kaip turėtų
user posted image
labai gal neišpeiksit blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
šiek tiek šių Velykų dekoracijų

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Čia nerti kiaušiniai ir varpeliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibi: 27 kovo 2008 - 10:38
QUOTE(RamuneM @ 2008 03 27, 01:50)
Wow  bigsmile.gif  O kokia čia dažymo technika? Kokiais dažais taip gražiai malevojai? Prašom smulkiau  ax.gif

Ačiū labai kad neišpeikėt. Nieko čia ypatingo paprasčiausiai išpūstus kiaušinukus akriliniais dažais pamalevojau ir tiek. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 03 24, 15:00)

Niu laaabai grazu wub.gif thumbup.gif Gal isdosit paslapti, kaip taip padaryti blush2.gif ax.gif

O cia mano ispusti apnerti ir keli dekupazuoti marguciai hi.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvana: 27 kovo 2008 - 12:10
QUOTE(Silvana @ 2008 03 27, 23:07)
Niu laaabai grazu wub.gif  thumbup.gif Gal isdosit paslapti, kaip taip padaryti blush2.gif  ax.gif

O cia mano ispusti apnerti ir keli dekupazuoti marguciai hi.gif
user posted image


Silvana, labai įspūdingas medelis su tais margučiais thumbup.gif Kruopštus darbas- ir tiek daug thumbup.gif

O šitie margučiai yra marginti paprasčiausiais svogūnų lukštais ir virti anilininiuose dažuose mirksiukas.gif O daroma taip- paimu cielų, nesuirusių, nesuplyšusių, ,ir sukarpau gana ilgomis juostelėmis- tai labai paprasta.. Tada paimu jau nuluptą svogūną- nuo kurio nulupti visi rudieji lukštai- ką tik nuluptas svogūnas būna toks šviesiai žalias- tai aš tą šviesiai žalią sluoksnį nulupu (bet čia jau nevisai lukštas, o jau storesnis paties svogūno pats pirmas sluoksnis)- ir jį irgi sukarpau tokiomis pat plonomis juostelėmis- šis sluoksnis duoda tokią šviesiai geslsvai salotinę spalvą, o rudieji svogūnų lukštai- tamsesnę rudą- todėl kiaušinis atrodo margesnis, raštai kontrastingesni. Šiaip įvairaus senumo lukštai duoda skirtingo tamsumo atspalvius, todėl reikia naudoti ir senus, ir šviežius lukštus, ir pirmajį paties svogūno sluoksnį- ypač tas vietas kur ryškiai salotinės spalvos.

Taigi, išsikerpi iš nailoninės kojinės kvadratėlį , sudedi ant jos tas iškirptas juosteles- tas kur iš paties svogūno pirmojo sluoksnio reikia dėti taip, kad ryškiai salotinė pusė glaustųsi prie kiaušinio, o ne baltoji. Na ir kiek galima tvirčiau aptempi kojinę su tais lukštais apie kiaušinį- tempiant kojinę pirštu per kojinę gražiai išstumdai tas juosteles, kad tolygiai dailiai pasiskirstytų. Aptempti kiaušinį kojine reikia labai tvirtai- aš net pasidedu dubenėlį kai rišu tą kiaušinį, jei kartais betempiant kiaušinis ištrykštų- sptempusi labai stipriai surišu tą galiuką (bet nevynioju siūlų apie visą kiaušinį, nes nuo jų lieka balti antspaudai- kas man nlb gražu). Lukštų turi būti apdėta tiek, kad liktų ir tuščio fono, o ne visą apmūturiuoti.

Surištas kiaušinis turi ir likti taisyklingos kiaušinio formos- o ne kokios gniūžtės- nes viskas turi būti dailiai prisiploję ir apsitempę. Perbraukus nykščiu per aptemptą kojine kiaušinį- kojinė neturi nė trupučio slankioti. Toks kiaušinis jau paruoštas virimui.

Tada dedu į šaltus (nors aš esu dėjus ir į karštus) medvilnės ar vilnos dažus, ir verdu. Virimo laiką nustatyti sunkoka, nes jei verdi per ilgai- nusidažo po lukštais esančios vietos, jei per trumpai- po lukštais esančios vietos būna tokios balkšvos, neryškios, o ne rudos. Tai aš pagal intuiciją darau mirksiukas.gif Šioje nuotraukoje esantys kiaušiniai- išpūsti- juos ir viriau išpūstus. Plūduriavo paviršiuje, bet vis tiek nusidažė kažkaip mirksiukas.gif

Beje, jei verdi juoduose ar tamsiai mėlynuose dažuose- reikia virti kiek trumpiau nei kituose, nes jie kažkaip nuėda svogūno lukštus, ir nemažai dažų prasisunkia po lukštais ir nudažo tas vietas, kurių neturėtų.. Bet jei verdi juose trumpiau- tai vietos po lukštais lieka beveik baltos- tai irgi nelabai- gal kitoms kažkaip gaunasi gražiai ir su jais, bet aš virdama su lukštais šių spalvų privengiu- nors man jos gražios.. Bet jei naudoti specialius ryškius margučių dažusiš celof maišelių, o ne medvilnės- gal ir su tom spalvom gerai gautųsi..

Tai tiek iš mano patirties mirksiukas.gif O šiaip čia elementaru- esmė juostelėmis sukarpyti svogūnų lukštai... Aš dar esu karpiusi lukštus ir figūrinėmis žirklėmis- tai ir gaunasi tokie dantukai ant kiaušinio..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 27 kovo 2008 - 14:54
QUOTE(*Bitutė* @ 2008 03 27, 11:07)
cibi,nuostabūs nerti kiaušinukai wub.gif šaunuolė---auksarankė 4u.gif


ačiū 4u.gif

QUOTE(Silvana @ 2008 03 27, 12:07)
O cia mano ispusti apnerti ir keli dekupazuoti marguciai hi.gif
user posted image


thumbup.gif

QUOTE(pukučiai @ 2008 03 27, 12:25)

cibi labai gražūs tavo kiaušinukai. Jei turi shemučių įmesk man i el. pošta (aišku jei gali  mirksiukas.gif ). Reiks kitais metais man pasidaryt labai jau gražiai atrodo.



schemutės galvoj lotuliukas.gif , bet idėją davė šis puslapis http://www.teddys-ha...es-osterei3.htm. neriant per didelis atrodė, tai prisiminiau, kad turiu atsargai pasidėjusi Rafaelo saldainių kiaušinio formą, tai ir derinau, kad apnerti jos dydžio. Nunėrusi pamirkau į skystą krakmolą, pirktą Thomas philips parduotuvėje, užtempiu ant tos formos ir per naktį ar net dar ilgiau džiovinu. Po to susiuvu ir papuošiu kaspinais, kartais dar gėlėmis.
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2008 03 28, 02:02)
Mergaitės visur prasidėjo velykinių dekoracijų išpardavimai, gal kitiems metams užsipirkti ?


Manau laisvai galima- bet aš užsipirkčiau jei tiksliai žinočiau kokios buvo parduodamos pačioje pradžioje- kad būčiau užtikrinta, jog perku gražiausias, nes kai kitais metais atveš gražesnių, anų jau gali nesinorėti. Tai aš užsiperku paprastai tokių, kurios į akį buvo kritę ką tik atvežtos, tik buvo brangokos, o dabar išparduodamos... Na o šiaip visokių velykiniams pauošimams gaminti naudojamų dalykų manau ypač verta užsipirkti...

Aš kalėdoms taip dariau šiemt- po kalėdų radau nerealiai atpigintų labai gražių žaislų statybų alėjoje ir senukuose- o mano eglė didelė ir reikia daug, tai čiupau, nors jau buvo po švenčių, ir didelį kiekį- ir manau nepasigailėsiu..

Apskritai, kadangi per šias velykas labai privargau su tuo kiaušinių dažymu, dekoravimu, ir pan. nusprendžiau komiškai absurdišką, bet man praktišką dalyką lotuliukas.gif :- prisirušti dekoracijų ir išpūstų margučių kitoms velykoms bigsmile.gif blink.gif lotuliukas.gif
Taip susiruošti, kad per ateinančias velykas liktų tik maisto gaminimo rūpesčiai, ir visko išdėliojimas bigsmile.gif

Pastebėjau, kad tas pasiruošimas šventėms kartais labai išvargina, ypač jei stengiesi viską apgalvotai daryti ir derinti, jei nori viską padaryti kiek galima geriau... Daug ko nebespėji, be to prieš didžiąsias šventes, kaip pastebėjau, visokie darbai ir mokslai duoda didžiausią krūvį- visokios ala ataskaitos, egzaminai ar pan- ir kai viskas susikrauna į vieną krūvą- šventės nebelieka, arba liek atik jos trupiniai... O joms pasibaigus pastebi, kad nebuvo kada sustoti, pamąstyti apie vidinius dalykus, šventės prasmę, sudalyvauti šventiniuose renginiuose, galiausiai su draugais pašvęsti...

Taigi skelbiu protestą - ir ateinančioms velykoms ruošiuosi šį pavasarį- pagrinde balandžio mėnesį, nes per tą ruošimąsi velykoms darbo prisikaupė, kurį iki mėnesio pabaigos reiks suspėt kažkaip..

Viską susiplanuosiu- kaip puošiu kambarius, stalą, susidarysiu sąrašą valgių kitoms velykoms, prisimarginsiu išpūstų kiaušinių (arba bent jau nuvaškuosiu ar lakais papaišysiu- kad kitais metais teliktų malonumas juos įmerkti į dažus)- nes mes margintų vis tiek niekada nevalgome- norime karštų ir be dažų, gal net įdarytų, taigi mums margučiai visad tik puošmena... Pasidarysiu velykinių dekoracijų, vainiką velykinį , ant lubų dar ką pakabinti, ir kitaus metais labai noriu daugiau laiko skirti dvaisiniams dalykams, nes visko neįmanoma suspėti cool.gif Pavasarį po švenčių dar kurį laiką tvyro šventinė nuotaika, taigi velykinis įkvėpimas dar neišblėsęs , ir skubėti nėra kur- taigi- pats tas thumbup.gif kat tik užtektų valios pabaigti pradėtus darbus, ir laikytis to, ką išvardinau, kol dar vasara neįsuko į savo verpetus ir šurmulį..
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 03 27, 15:49)
Apskritai, kadangi  per šias velykas labai privargau su tuo kiaušinių dažymu, dekoravimu, ir pan. nusprendžiau komiškai absurdišką, bet man praktišką dalyką lotuliukas.gif :- prisirušti dekoracijų ir išpūstų margučių kitoms velykoms bigsmile.gif  blink.gif  lotuliukas.gif
Taip susiruošti, kad per ateinančias velykas liktų tik maisto gaminimo rūpesčiai, ir visko išdėliojimas bigsmile.gif

drinks_cheers.gif As toki sprendyma priemiau praeitais metais, tad siu metu Velykom liko tik malonumai. Taigi dabar, pagavus ikvepima, ruosiuos kitom Velykom tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kaip faina kad ne aš viena thumbup.gif Kažkaip ir ruoštis darbingesnė nuotaika bus, žinant kad kažkas dar irgin ruošiasi ateinančioms velykoms- ir labai smagu girdėti, kad pasiteisino thumbup.gif

Tik gaila kad darbe daug darbo susikaupė - tai šią savaitę negalėsiu ruoštis- reiks nuo kitos.. verysad.gif Labai tikiuosi, kad velykinė nuotaika ir margučiai iš visuomeninių vaizdelių dar nebus dingę- nes reikia išlaikyti įkvėpimą iki kitos savaitės kažkaip... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 27 kovo 2008 - 17:24
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 03 27, 15:49)
Taigi skelbiu protestą - ir ateinančioms velykoms ruošiuosi šį pavasarį- pagrinde balandžio mėnesį, nes per tą ruošimąsi velykoms darbo prisikaupė, kurį iki mėnesio pabaigos reiks suspėt kažkaip..


drinks_cheers.gif Aš dabar po Velyku irgi dar prisinėriau daugiau tų didelių kiaušinių, kad būtų kitiem metam, nes gal neturėsiu laiko narplioti. Kalėdomes užpernai prisinėriau žaisliukų eglutei: angeliukų, varpelių wub.gif Šiais metais norėjau ant visų langų prikabinėti snaigių ir apnertų žaisliukų. Tik kai sužinojau, kad tuoj bus vyro sesės vestuvės, teko mesti snaiges į šoną ir nertis suknelę sau ir dukrelei. O dabar gavau žurnaliuką rankdarių, tai ten tokie gražūs nerti drugeliai yra thumbup.gif Noriu dabar tokių pridaryt ir ant langų prikabinėt. Bet reikia dar iki mėnesio galo suknelę nusimegzt lotuliukas.gif
Atsakyti