Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Velykos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
rimulia12
QUOTE(Shura @ 2009 04 01, 01:08)
kad pakirpti galima tai nedaejo  blush2.gif
o su pasodinimu tirai vargas, man tos seklos taip nevienodai pasiberia tai per retai tai per tankiai, nu kaip cia paaiskinus tokiais kuokstais  doh.gif
o pries kiek laiko geriausiai pradet sodinti???
*

Vienas indukas mano pries 2 savites pasetas, tai jis pastypo kokius 5 cm, o kitus sejau kiausiniu lukstuose tai jie maciau prasikale koki 1 cm. Liukstuose pasejau preita savite mirksiukas.gif O kad vienodai pasiskirstytu seklytes kol nepradejo dygti tai su pirstu palyginu, nes irgi susiplaka i viena kai vandens palieju
rimulia12
user posted image
Darbo eiga
ADDULE
BBCODE photo for forums:
user posted image
lyrika
na va isgreziotas zasies kiausinis smile.gif

user posted image
rytoj idesiu geresne foto, dabar labai pasirodyt norejos, o tamsoje sunkokai iseina nufotkint smile.gif
lyrika
user posted image

va geresnes kokybes foto smile.gif
silke:)
Sveikos. Radau ir as laiko pagaliau mazam pasipuosimui Velykoms. Nenorejau jokiu plastiku ir pan. , todel viska dariau is naturaliu medziagu. Skubos darbelis, bet vis geriau nei visai nieko...

user posted image
gugile
Jei nenorite kiaušinių marginti sintetiniais dažais:

* įvairius raudonus atspalvius (priklausomai nuo lukštų kiekio ir mirkymo) gausite 4 pilnus suslėgtus puodelius svogūno lukštų pavirę nuo pusvalandžio iki valandos,

* auksinę spalvą gausite 2-3 šaukštelius ciberžolės įdėję į verdantį vandenį,

* rožine spalva kietai virti kiaušiniai nusidažys pamirkius juos burokėlių sultyse,

* violetinė spalva gaunama į karštą vandenį sudėjus žibučių žiedus ir palikus mirkti juos per naktį,

* mėlynai kiaušinius nudažysite dažais iš susmulkintų raudonųjų kopūstų (galvutė), vandens (litro) ir balto acto (3 šaukštai),

* žalios spalvos kiaušinius gausite pavirę juos špinatuose arba į violetinės spalvos mišinį įmaišę šaukštelį sodos,

* pastelines spalvas gausite kiaušinių lukštus patrynę mėlynėmis ir spanguolėmis,

* rudi kiaušiniai bus pavirus juos litre kavos.

gal kam pravers...
emiliuxas
QUOTE(mititėja @ 2009 03 18, 16:32)
Gal pasidalintumėte kiaušinių dažymo būdais?  ax.gif
*

va t ir man reikia, zadam velykas svesti uzsienieciu rate per pacias velykas ir kiausinius dazysim , jie to dalyko nera dare, tad noretusi kad jiems patiktu ir kuo maziau terliones. kazkaip neprisimenu , ar dazant su svoguno lukstais kiausinio baltymas nusidazo siek tiek ar ne? nemanau kad jiems pasirodytu skanu lotuliukas.gif
Papildyta:
vaziuojam jaunimas i vasarnami svesti velyku, labai noreciau ko nors lietuvisko (pvz. dazytu kiausiniu), bet drauge sako kad kiti tokio "avangardo" nesupras verysad.gif
silsta
Verdant kiaušinius svogūnų lukštų nuovire kiaušinio baltymas NENUSIDAŽO TIKRAI tikrai. Nusidažo tik tuo atveju, jei kiaušinis suskyla. Ir sogūnų lukštus susivirinu iš vakaro. Tada intensyvesnė spalva gaunasi. Ir dar spalva priklauso nuo kiaušinio lukšto. Ne visi vienodai nusidažo....
Fency
Puosiames velykoms, velykinis medis

user posted image
saulute301
Pasipuoškim 4u.gif public.fotki.com
Fency
Velykiniai kiausiniai....valio ......gavosi, lieka apipavidalinti rolleyes.gif
user posted image
Boruzzyte5
o stai ir mano velykinis kiausinukas, gal net ne kiausinukas, o visas kiausinis smile.gif

user posted image
lyrika
user posted image

zasies smile.gif
Papildyta:
QUOTE(irmulia @ 2009 04 10, 00:48)
Mes visada įberiame druskos į vandenį, kad kiaušiniai nesuskilinėtų  mirksiukas.gif
*

kiausinius i vandeni deti reiketu jau siltus, tada mazesnes tikimybe suskilti. taip pat jeigu megstate kietus kiausinius, galima ideti i salta vandeni ir deti ant ugnies. kiausinio temperatura tolygiai keisis su vandens temperatura, todel mazesne tikimybe suskilti. verdant ant mazos ugnies net matosi, kaip is kiausinio iseina tokie burbuliukai, taip iseina oras, kuris besiplesdamas ir suskaldo luksta. jeigu oras iseina palengva, kiausiniai neskyla.
Gabimik
Sveikos, o aš štai taip pasipuošiau virtuvėje stalą:

user posted image
Katrytė
Aš taip pat šiek tiek pasiruošiau Velykoms:
ant sienų prilipdžiau popierinių drugelių
user posted image

ir padariau dar šį tą
user posted image

user posted image
skaidruole
QUOTE(Katrytė @ 2009 04 10, 16:35)
Aš taip pat šiek tiek pasiruošiau Velykoms:

Šauniai pasistegei šaunuole thumbup.gif
linette
mano margučiai ax.gif blush2.gif

user posted image
Boruzzyte5
Cia jau jie dazyti? smile.gif
skaidruole
QUOTE(linette @ 2009 04 10, 20:22)
mano margučiai  ax.gif  blush2.gif

labai gražus tavo margučiai šauniai pasidarbavai thumbup.gif
vilma.j
Pabandziau kelis nudazyti bijojau del spalvos,kad netektu kitu dazu pirkti,bet gavosi visai nieko.user posted image[/URL][/IMG]
Iruta
user posted image

Visiems ir visoms šilto pavasario, daug saulytės ir spalvingų margučių Velykų rytą 4u.gif
Pas mane vis dar karaliauja violetinė spalva lotuliukas.gif doh.gif
arinius
graziu velyku visoms 4u.gif stai ir mano darbeliai smile.gif
user posted image
user posted image
Boruzzyte5
SU PAVASARIU, SU ATGIMSTANCIA GAMTA, SU SV.VELYKOMIS smile.gif
user posted image
Ediitta
Visas su sv. Velykom !!! biggrin.gif 4u.gif
Skaniu marguciu nestuke.gif drinks_cheers.gif
O cia manieji marguciai ax.gif
user posted image
Casi
QUOTE(linette @ 2009 04 10, 19:22)
mano margučiai  ax.gif  blush2.gif

user posted image
*

vau blink.gif wub.gif

Parodysiu ir as savo. Nieko ypatingo, bet viska pati dariau pirma karta ir gavosi thumbup.gif

Velyku medis

user posted image
Ispusti kiausiniai, biski padekupazinti

Ir marguciai ax.gif

user posted image

Surfinija
QUOTE(gugile @ 2009 04 07, 16:26)
Jei nenorite kiaušinių marginti sintetiniais dažais:<...>

Ech, kaip gaila, kad tik dabar teperskaičiau.
Visų margučiai ir dekoracijos nuostabūs. Bet jau linette blink.gif Aukštasis pilotažas thumbup.gif
"Supakuotas" margutis smile.gif
user posted image
rimulia12
QUOTE(irmulia @ 2009 04 10, 01:48)
Mes visada įberiame druskos į vandenį, kad kiaušiniai nesuskilinėtų  mirksiukas.gif
*

Na druska nuo to neapsaugo mirksiukas.gif , kaip tk ji kelia temperatura ir kiausiniai lengvai itruksta. mes niekad nededam ir labai retai kada itruksta mirksiukas.gif
jurvite
Labas 4u.gif Kiek vėloka po šiųmetinių Velykų ir dar tooooli iki kitų, bet kad nepamirščiau ir nepamesčiau nuorodos (kaip įdomiai pagaminti labai labai gražutį viščiuką wub.gif ), įdedu iškart čia ax.gif
http://picasaweb.google.com/dzola31/KurkiWielkanocne#

O čia labai gražus margutis bigsmile.gif thumbup.gif:
http://picasaweb.google.com/dzola31/RobTki...978735017090818
DeimuteV
Jurvite, margutis laaabai gražus wub.gif
jurvite
Kitoms Velykoms labai gražių dalykėlių radau: kaip pasiūti fantastiškai šaunų gaidį, dar katinų yra ir kt. wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif :
http://picasaweb.google.com/rosagrosa/GALOEMOLDEPATCHWORK#
Gražus krepšelis su zuikiu ir dailios gėlės bigsmile.gif :
http://picasaweb.google.com/rosagrosa/CEST...TECIDOCOMMOLDE#
rimulia12
user posted image
Aprasymas
nijolevar
regis Velykos jau ne už kalnų bigsmile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
mazge1979
pritariu 4u.gif mes su vaiku jau ruošiam darbelius kaziuko mugei, dauguma velykiniai

nijolevar, kokie grožiai, bet kiek čia darbo. Ar čia Jūsų darbeliai ? kiek suprantu ant kiaušinio lipinta įvairūs popieriaus suktukai
silsta
user posted image user posted image
nijolevar
QUOTE(mazge1979 @ 2010 02 16, 23:09)
pritariu  4u.gif  mes su vaiku jau ruošiam darbelius kaziuko mugei, dauguma velykiniai

nijolevar, kokie grožiai, bet kiek čia darbo. Ar čia Jūsų darbeliai ? kiek suprantu ant kiaušinio lipinta įvairūs popieriaus suktukai
*

Ne nemano,bet dabar darau tokį kaip pirmoj nuotraukoj,tik mano didesnis gausis ax.gif
Papildyta:
dar
user posted image
Papildyta:
user posted image
Mazulytee
koki groziai 4u.gif thumbup.gif
o kada siemet velykos ? blush2.gif unsure.gif
aussrrina
QUOTE(Mazulytee @ 2010 02 17, 01:08)
koki groziai  4u.gif  thumbup.gif
o kada siemet velykos ? blush2.gif  unsure.gif
*

Balandzio 4-5dienomis mirksiukas.gif
nijolevar
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
saldainia
o nuorodos kaip velykų medelį pasidaryti paskutinį nėra?
*Pavasarė*
QUOTE(Casi @ 2009 04 14, 13:45)
vau  blink.gif  wub.gif
Parodysiu ir as savo. Nieko ypatingo, bet viska pati dariau pirma karta ir gavosi  thumbup.gif

Velyku medis

user posted image
Ispusti kiausiniai, biski padekupazinti

*

Sveikos,
Gal kas atsakys, kaip išpūsti kiaušinį iš lukšto ir ar tiktų lukštą akriliniu laku lakuoti?
jo-vita7
Pradurk su adata atsargiai dvi skylutes is abieju pusiu (smaigaly kiausinio ir bukajame gale) o tada pusk ir issipus. Tada pabandyk perleist per vandeni ir dar karta ispusk, kad isivalytu vidus. o lakas manau nepakenks mirksiukas.gif
miminukas2
Ne tik kiaušiniai...
Pavasarine nuotaika [ru]
user posted image
Nuoroda1
Nuoroda2
depozitas
nijolevar
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
ingauk
QUOTE(nijolevar @ 2010 02 16, 22:22)
regis Velykos jau ne už kalnų  bigsmile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
*

o kaip jie padaryti g.gif noretume su dukriuku ir mes juos pabandyt blush2.gif
ingauk
QUOTE(Fency @ 2009 04 09, 14:09)
Velykiniai kiausiniai....valio ......gavosi, lieka apipavidalinti rolleyes.gif
user posted image
*

kokiais siulais daret g.gif
dalytuke
Gal kas zinot kap sita grozi pasidaryt?Gal scemuke kas turit? ax.gif ax.gif ax.gif

user posted image
nijolevar
QUOTE(ingauk @ 2010 02 24, 12:07)
o kaip jie padaryti  g.gif  noretume su dukriuku ir mes juos pabandyt  blush2.gif
*

čia iš popieriaus juosteliu daroma kvilingo technika (Quilling).Gaila kad niekas tokios temos nesukuria,o man neleidžia verysad.gif
ARTima
user posted image
Ispusti ir dekupazuoti kiausiniai
ingauk
QUOTE(ARTima @ 2010 02 25, 15:02)
Ispusti ir dekupazuoti kiausiniai
*

kaip grazu bigsmile.gif wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.