Įkraunama...
Įkraunama...

Velykos




oi kaip gražu , va dabar atsinešiau ir aš vienkartinę stiklinę ir bandysiu daryti žiūrėdama į paveiksliukus ax.gif ačiū už idėjas .o paskui ką į vidų dedi šito grožio, man tai šovė tokia mintis kad galima ko nors pridėt kad eitų įsmeigti kokį viščiuką ant pagaliuko . thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(samrasa3 @ 2006 03 11, 20:29)
nu atrodo tai paprasta padaryt , bet tik atrodo iš pirmo karto blush2.gif 

nu doh.gif  doh.gif  doh.gif  ir gal išeis .

Nepadaryk juostelių labai siaurų, nes bus sunku užkišti ir indelis praras formą, pradės garbanotis. Ir nesijaudink, kad neišeina iš pradžių užkišti, kai "pagausi" sistemą, bus juokų darbas bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.teddys-ha...n-t-wico-ei.htm
http://www.teddys-ha...es-osterei1.htm
http://www.teddys-ha...i-mit-occhi.htm

Keletas kiaušinių dekoro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2006 03 12, 19:50)
Vi ka, ot ačiū už idėją su vienkartiniu puodeliu  thumbup.gif Jau išbandžiau  blush2.gif Iš pradžių sunkiai gavos, bet po to - viskas puikiai pavyko  thumbup.gif Būtinai panaudosiu Velykų stalui  drinks_cheers.gif

Žinai, sugalvojau, kad reikia tą pagamintą indelį karoliukais dekoruot. Apačią visą papuošt, o ant kiekvienos iš tų užlenktų juostelių po karoliuką pasodint ax.gif Kažin, kaip atrodytų. Turbūt rytoj pabandysiu, su pistoleto klijais klijuosiu. Jūs irgi ką nors pamąstykit, kartu pasiruošim ir pasipuošim velykoms 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2006 03 13, 10:30)
O kur galima nusipirkti tą pistoletą su klijais? Kokia jo kaina daugmaž? blush2.gif

Mes jau apie klijų pistoletą diskutavom. Aš pirkau Senukuose, jų būna mažesnių ir didesnių. Patarčiau pirkti mažiuką, ypač neįgudusiom. Nors ir moku juo elgtis, dideli man nepatinka, aš turiu mažiuką. Jei nežinot, kaip jis atrodo, galėčiau nufotografuoti ir įkelti foto. Tiesa, iš karto nusipirkit klijų dėžutę papildomą, kad reikalui atsiradus, nereikėtų lakstyti pirkti 4u.gif

O štai ir pats klijų pistoletas:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vi_ka: 13 kovo 2006 - 12:17
QUOTE(vi_ka @ 2006 03 12, 20:27)
Žinai, sugalvojau, kad reikia tą pagamintą indelį karoliukais dekoruot. Apačią visą papuošt, o ant kiekvienos iš tų užlenktų juostelių po karoliuką pasodint ax.gif Kažin, kaip atrodytų. Turbūt rytoj pabandysiu, su pistoleto klijais klijuosiu. Jūs irgi ką nors pamąstykit, kartu pasiruošim ir pasipuošim velykoms 4u.gif  thumbup.gif


Perskaitei mano mintis bigsmile.gif Aš tai galvojau, kad po kokį mažyti kaspiniuką užrišt ant tų sulenktų juostelių, o ant pagrindo galima didelį mirksiukas.gif Taip pat buvau pagalvojusi apie dekoravimą karoliukais ir kokiais žalumynais, ar plunksnom, mažais viščiukais biggrin.gif Ir manau dar pabandysiu į vidų pasėt Velykų žolės, gal neblogai turėtų gautis blush2.gif
Tik dar reiks paieškot spalvotų puodelių, nes kiek esu mačiusi, tai tik baltus, rudus ir vaikiškus su Barbėm blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burtininke: 13 kovo 2006 - 14:18
QUOTE(Burtininke @ 2006 03 13, 14:17)
Perskaitei mano mintis  bigsmile.gif Aš tai galvojau, kad po kokį mažyti kaspiniuką užrišt ant tų sulenktų juostelių, o ant pagrindo galima didelį  mirksiukas.gif Taip pat buvau pagalvojusi apie dekoravimą karoliukais ir kokiais žalumynais, ar plunksnom, mažais viščiukais biggrin.gif Ir manau dar pabandysiu į vidų pasėt Velykų žolės, gal neblogai turėtų gautis  blush2.gif
Tik dar reiks paieškot spalvotų puodelių, nes kiek esu mačiusi, tai tik baltus, rudus ir vaikiškus su Barbėm  blush2.gif

Aš turiu tokių spalvų: baltus, rudus, mėlynus, geltonus, žalius, raudonus, pabaigiau oranžinius verysad.gif ir kažkada mačiau keistus mėlynai-violetinius (turbū mėlynas dažas nepavyko biggrin.gif ). Visus pirkau ir mačiau Maximoj g.gif
O dar yra mažulyčiai indeliai (gėrimams su %) , tai jų nei garbanot nereikia, telieka dekorą sugalvot, ir viskas. Gaila, kad jie tik balti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vi_ka: 13 kovo 2006 - 14:25
user posted image

user posted image

user posted image

va idejau prnyksciu marguciu fotkes:)
reiktu jau siemet pradet raizyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(vi_ka @ 2006 03 13, 22:13)
Tikrai....Priešistorinis lotuliukas.gif O kaip tau pasisekė išpūstą kiaušinį sveiką-gyvą išlaikyt? Aš tiek įdedu energijos juos pūsdama, o paskui sugebu pritrėkšti verysad.gif


Smailioj pusėj išdaužau su smailiu peiliu mažesnę skylutę o bukoj pusėj didesnę, nesistengiu daryti kuo mažesnės skylutės nes visteik ją paslėpiu, tai tada pro siauresnę pūti o pro platesnę pusę bėga. Galima virbalą dar perkišti kad trynys iškarto suplyštų bus lengviau pusti smile.gif Tpu tpu tpu bet iš 10 dar tik 1 kiaušinį sutrupinau biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės,
gal kas turit patirties tokiam reikale: išpūstą kiaušinio lukštą apneriu vąšeliu. Esu mačiusi tokį nėrinį kiaušinio formos, bet be lukšto. Tačiau kai užtepiau lipalu, jis sustingo, bet kartu prikibo ir prie lukšto, todėl sudaužyti lukšto ir išimti taip, kad liktų tik nėrinys neišeina. Nežinau ar aiškiai parašiau..Gal suprasit? Dar taip daro ir tik su siūlais apvunioja kiaušinį. Panašiai kaip balionus kalėdiniams burbulams, kur buvo daug diskutuota prieš Kalėdas.
Atsakyti
Aš galvoju, kad šiuo atveju reikia ne klijais nerinuką standinti, o krakmolu. Pabandyk nerinuka kartu su kiaušiniu iškrakmolinti ir leisk išdžiūti. Nėrinukas turėtų išlaikyti kiaušinio formą po to, kai lukštus sudaužysi ir išimsi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 03 14, 09:42)
Sveikutės,
gal kas turit patirties tokiam reikale: išpūstą kiaušinio lukštą apneriu vąšeliu. Esu mačiusi tokį nėrinį kiaušinio formos, bet be lukšto. Tačiau kai užtepiau lipalu, jis sustingo, bet kartu prikibo ir prie lukšto, todėl sudaužyti lukšto ir išimti taip, kad liktų tik nėrinys neišeina. Nežinau ar aiškiai parašiau..Gal suprasit? Dar taip daro ir tik su siūlais apvunioja kiaušinį. Panašiai kaip balionus kalėdiniams burbulams, kur buvo daug diskutuota prieš Kalėdas.

Mergaitės, pasakysiu, ką tiksliai bandžiau ir dariau: kiaušinį išmaudau stipriame želatinos tirpale, nuvarvinu ir pakabinu. Kai visiškai ! išdžiūna ir sustingsta, daužau lukštą.
Atsakyti