Įkraunama...
Įkraunama...

Velykos

QUOTE(nijolevar @ 2010 03 19, 08:10)
Regis radau kazka zinoma kas supranta rusiskai rolleyes.gif


ačiū,ačiū, ačiū tau labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nijolevar @ 2010 03 14, 20:28)
user posted image


Jetau koks grooozis man tie zuikiai wub.gif o gal kas schemute rado ju? nes pagal aprasyma ir dar rusiska nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cibi @ 2010 03 19, 09:23)
ačiū,ačiū, ačiū tau labai 4u.gif

čia gitemos pradžioj yra drinks_cheers.gif

QUOTE(Koxamte @ 2010 03 19, 13:47)
Jetau koks grooozis man tie zuikiai wub.gif  o gal kas schemute rado ju? nes pagal aprasyma ir dar rusiska nesuprantu  doh.gif

aš irgi nesuprantu po pierkūnais otaip norisi to kiškio bandžiau su google vertėju tai nesamones verčia verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Nuostabios velykinės dekoracijos

user posted image
Atsakyti
Aš tai pabandžiau išsikepti tokių vėlykinių sausainėlių. Patiko, dabar kepsiu diena prieš vėlykas smile.gif

user posted image


-------------------------------------------------------------------------------------------


Mano darbai , mano blogas
Atsakyti
QUOTE(tesulka @ 2010 03 20, 11:49)
Aš tai pabandžiau išsikepti tokių vėlykinių sausainėlių. Patiko, dabar kepsiu diena prieš vėlykas smile.gif



gal receptuką galima ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Mazge: receptuką gali rasti mano bloge , ką tik patalpinau. Jei netyčia nerastum tai jis bus kategorijoje Kepimo paslaptys 4u.gif


---------------------------------------------------------------------------------------]


Mano darbai, mano blogas
Atsakyti
as ir i namus isileidau pavasari.
user posted image
Atsakyti
Nors cia zaislikai ant eglutes, bet galima pritaikyti ir velykiniams kiausiniams (is putplascio)
mirksiukas.gif
user posted image

Issamiai CIA
Atsakyti
Sveikos, as velykoms dekupazuoju lekstes smile.gif vakar dar kaisinuku nusipirkau plastmasiniu, ziureim kas gusis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 03 21, 11:09)
Sveikos, as velykoms dekupazuoju lekstes smile.gif vakar dar kaisinuku nusipirkau plastmasiniu, ziureim kas gusis smile.gif

Butinai parasyk kas gavosi labai idomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 03 21, 14:29)
Butinai parasyk kas gavosi labai idomu  g.gif

kausinukai padaryti smile.gif dziusta, rytoj imesiu cionai foto ax.gif
Atsakyti