Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Eurovaistinė
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4
Neglaite
Nu jau nebeiskenciau, kiek ta eurovaistine gali zmones mulkint aggressive.gif .
Stai kokia istorija- mano stomatologe patare nusipirkt burnos skalavimo skysti, sako- eurovaistinej pigiau. Nueinu per visa rajona iki tos vaistines, tas skystis ten kainuoja 23 litus su cnt blink.gif . Nu galvoju, dar pagalvosiu, visgi nemaza sumele. Kita diena nueinu i kitos firmos maza vaistine, ten tas pats skystis kainuoja 18 lt su cnt, taigi penkiais litais pigiau blink.gif . Tai kur tas eurovaistines pigumas g.gif . Gal kazkada ir buvo ten pi.giau., bet paskutiniu metu as ten nieko pigiau nerandu, o dar ir daugumos vaistu nera!. Niekada daugiau nepirksiu is eurovaistines!!!
Gal ir jus pastebejote panasiu 'pigiu' vaistu?
Tučka
Man sake, kad pas juos kontraceptines, kurias as perku yra papigintos blink.gif Nors tikrai kainuoja ne pigiau nei kitur schmoll.gif

kaguelo
As irgi apsipirkau. Visad pirkdavau kontraceptini pleistra uz 39 Lt, kazkas sove i galva nueit i Eurovaistine. 42 Lt paprase ! Pravalas. Butu neimuse i kasa, buciau neemus. Sakiau, viskas, mano kojos ten daugiau nebus. Bus, pati sau meluoju, nes pas mus Eurovaistine ilgiau nei kitos vaistines dirba, tai prireiks ko nors extra ir eisiu. Bet spjaudysiuos, nes is tikruju, taikiek ziurejau visi vaistai brangesni. protest.gif
Alexandra.R.
Pirkau eurovaistinej vitaminus plaukams. Sumokejau beveik 5 Lt daugiau. Man tai dideli pinigai. Jau geriau apiesiu visas vaistines pries pirkdama. Ir kitom siulau taip pat daryti.
paiduke
Eurovaistineje pigiau tik kaip kurios prekes,bet tikrai nevisos,kai kurios brangesnes
As visada vaziuoju i eurovaistines baze,ukmerges maximoje,arba zalgirio medijoje,ir perku pvz Jogurto kapsules,Materna,tai ten tikrai pigiau
Viena karta buvo nepakeliui man tos bazes,tai uzlekiau i Pfarma(ar kazkas panasiai)vos akys neissoko pamacius kiek kainuoja mano perkami vaistai,ne keliais centais ,bet keliais litais brangesni doh.gif
Taigi ta Pfarma palyginus su eurovaistine tikra brangininke
Mirksniukas
Pastebejimas apie Kauno Eurovaistines: Hipermaximoj esancioj eurovaistinej viskas 2-4 lt barngiau nei tas pats Maximoj draugystes gatvej. nesamone kazkokia, kad tam paciam tinkle tu paciu prekiu kaina skirtusi! schmoll.gif schmoll.gif buciau gal ir nepastebejus (nes dazniausiai kainu neprisimenu tongue.gif ), bet ieskojau sugertuku i liemenuka ir Hipermaximoj Nuk'o buvo 3ar4 lt brangesni! doh.gif doh.gif o dar kazkada sirupa nuo kosulio pirkau, tai irgi gal 2-3 lt skirtumas tarp tu vaistiniu. zodziu - plesikai ir apgavikai jie!! bash.gif
Neglaite
Apie Farma tai jau ne nesneku, ten labai brangu blink.gif . Dabar perku tik Camelia vaistinej arba kokiose nelabai zymiose, ten vis ka nors atrandu stipriai pigiau nei Eurovaistinej rolleyes.gif
Arnika
smile.gif
QUOTE(Mirksniukas @ 2005 03 06, 13:34)
Pastebejimas apie Kauno Eurovaistines: Hipermaximoj esancioj eurovaistinej viskas 2-4 lt barngiau nei tas pats Maximoj draugystes gatvej. nesamone kazkokia, kad tam paciam tinkle tu paciu prekiu kaina skirtusi! schmoll.gif  schmoll.gif  buciau gal ir nepastebejus (nes dazniausiai kainu neprisimenu tongue.gif ), bet ieskojau sugertuku i liemenuka ir Hipermaximoj Nuk'o buvo 3ar4 lt brangesni! doh.gif  doh.gif  o dar kazkada sirupa nuo kosulio pirkau, tai irgi gal 2-3 lt skirtumas tarp tu vaistiniu. zodziu - plesikai ir apgavikai jie!! bash.gif
*

Aš tą seniai pastebėjau, nes Draugystės g. skaitosi Eurovaistinės BAZĖ, tai dėl to ten žymiai pigiau....na maždaug kaip urminės kainos ar panašiai.... smile.gif
Bishojo
Būtent Camelia vaistinių tinkle ir aš randu daug vaistų pigiau. O kitose nežymiose vaistinėse, tai man visada pasitaikydavo brangesni vaistai... g.gif
Dona
Pavyzdukas palyginimui.
Sampunas "Pregaine" Eurovaistinej kainuoja 17,99 Lt. HyperMaximoj esancioj Eurovaistinej virs astuoniolikos. O vaistinej kitoj Savanoriu pusej si sampuna nusipirkau uz 13,45 Lt.
Kazimiera d'Artanjan
Pastebėjau Panevėžy Maximos Eurovaistinėj sumokėjau už Sebamed pienelį kūdikiui gal 2 lt brangiau, nei Eurovaistinėj prie stoties pastate kainavo. blink.gif reiktų dar ir Vilniuj pažiūrėt kokioj Kamelijoj ar kt.
jolantabal
Dabar nelyginau kainos, bet anksciau, kai kazkada buvo Eurovaistinej -15 proc., tai norejau nusipirkt pampersu didziausia poka, tai jis su nuolaida kainavo brangiau, nei kitur be nuolaidos doh.gif
ultraviolet
Jums gerai, kai galit išsirinkt į kokią vaistinę eit, o pas mus tik viena eurovaistinė - š....Tikrai brangiau.Kai būnu Vilniuje užeinu į Camelią,tai perkant tuos pačius vaistus sumoku 20-30lt pigiau(aišku perkant ne vieną) doh.gif
Canet
taigi eurovaistines yra 2 rusiu tongue.gif paprastos ir bazes,paprastose brangiau,o bazese(pvz.prie medijos kalvariju,prie maximos Ukmerges pl.)pigiau zymiai.As kuno prieziuros primones perku 15/20% pigiau rolleyes.gif
laisviausia
QUOTE(Canet @ 2005 03 11, 21:35)
taigi eurovaistines yra 2 rusiu tongue.gif paprastos ir bazes,paprastose brangiau,o bazese(pvz.prie medijos kalvariju,prie maximos Ukmerges pl.)pigiau zymiai.As kuno prieziuros primones perku 15/20% pigiau rolleyes.gif
*

CIA KALBAMA, KAD IR PAPRASTOA EUROVAISTINESskelbiasi, kad tokios akcijos, taip pigu- tik bek ir pirk. O per nuolaidas10-20 proc buna brangiau nei kitose vaistinese verysad.gif
gitanule
Kai kurie vaistai eurovaistinese pigiau.As dazniausiai ten perku vaistus.Aisku buvo pasitaike ir tokiu kur brangiau kainuoja,bet tai vienetai.
Kazimiera d'Artanjan
QUOTE(Kopa @ 2005 03 09, 22:11)
Pastebėjau Panevėžy Maximos Eurovaistinėj sumokėjau už Sebamed pienelį kūdikiui gal 2 lt brangiau, nei Eurovaistinėj prie stoties pastate kainavo.  blink.gif reiktų dar ir Vilniuj pažiūrėt kokioj Kamelijoj ar kt.
*

Kitose vaistinėse ne pigiau kainuoja- tiek pat.
crocus
Turėjau laiko pasivaikščiodama ,,tai užsukau per porą vaistinių Feroglobino sirupo pažiūrėt.Camelijoj buvo 31 su centais,kitoj irgi virs 30lt,Eurovaistinėj 28,89.Taiten ir nusipirkom.
nendrelė
Bent jau pas mus, Palangoj, tai Eurovaistinėj pigiau nei prie Medijos. Negaliu apie viską sakyt, bet ką aš esu pirkus, tai tikrai. Pavyzdžiui, žvakutės viburcol 1,5-2,00lt pigiau.
MajaLi
Mama pirko kazka vaistinej nuolaidos sia savaite buvo ir istikruju atsejo pigiau net keletai litu.... tongue.gif smile.gif
linada
tiesą sakant, tai nelabai aš krepiu dėmesio į kainas - ne dėl to, kad neskaičiuoju pinigų, o tiesiog tingiu per visą Vilnių koštis ir pigiau ieškoti. bet man yra buvę, kad toj pačioj vaistinėj perkant tuos pačius vaistus buvo 2 Lt brangiau - pasirodo tos kaino priklauso ir nuo siuntų - vieną kartą gauna pigiau, kitą - brangiau. nežinau nuo ko tai priklauso smile.gif
o eurovaistines velykinėm nuolaidom puikiai pasinaudojau - sutaupiau 12 Lt tongue.gif
nendrelė
Cha, cha, prisišnekėjau, Lepicol Euro vaistinėj - 48 lt., o kitoj - 30 lt. Sakyčiau, gan solidus skirtumas...
AŠA
Eurovaistines bazej Wellman ir Wellwoman po 27 Lt su centais, pigu wink.gif
Kokere
4u.gif
bonza
QUOTE(nendrelė @ 2005 04 03, 10:28)
Cha, cha, prisišnekėjau, Lepicol Euro vaistinėj - 48 lt., o kitoj - 30 lt. Sakyčiau, gan solidus skirtumas...
*

o cia kurioj vaistinej pigiau epicol?
Kristina22
Eurovaistinei NE jau senai pasakiau nes ten visi be isimties vaistai yra brangesni ir visa kita kas jose pardavinejama. Sios vaistines tik laikinas dalykas kazkam susikrauti turtus protest.gif protest.gif protest.gif protest.gif protest.gif
Papugele
QUOTE(Kristina22 @ 2005 11 17, 16:40)
Eurovaistinei NE jau senai pasakiau nes ten visi be isimties vaistai yra brangesni ir visa kita kas jose pardavinejama. protest.gif
*

Ir ką pasirinkai vietoj jos?Nes aš dar vis iš įpratimo einu į Euro vaistinę.O dažniausiai į Euro vaistinę bazę smile.gif
Gulia
Viena karta israse maziui kompensuojamus vaistus-anibiotikus cry.gif tai pirkau Eurovaistinej,nes nebuvo pasirinkimo ir teko primoketi,nors kitur niekada neprase.Nuo to karto einu geriau i Liuto vaistine ax.gif

Eurovaistinej galima pirkti tik su 15% nuolaida ir kartais buna akciju-tada verta, o jei nera tai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Pupsiukas
O aš perku Eurovaistinej bazei, ir ten ,bent jau vaikiški visokie daikčiukai, pvz Avent buteliukai, tikrai pigiau thumbup.gif
VILIMA
O as kaip istikima Eurovaistinei tai net nepagalvojau kad gali buti pigiau kitose vaistinese doh.gif
ugniuke
QUOTE(kaguelo @ 2005 03 03, 20:35)
As irgi apsipirkau. Visad pirkdavau kontraceptini pleistra uz 39 Lt, kazkas sove i galva nueit i Eurovaistine. 42 Lt paprase  ! Pravalas. Butu neimuse i kasa, buciau neemus. Sakiau, viskas, mano kojos ten daugiau nebus. Bus, pati sau meluoju, nes pas mus Eurovaistine ilgiau nei kitos vaistines dirba, tai prireiks ko nors extra ir eisiu. Bet spjaudysiuos, nes is tikruju, taikiek ziurejau visi vaistai brangesni.   protest.gif
*

O as pirkau eurovasitinej bazej kontraceptini pleitra uz 39lt. g.gif
vaivor
O as cia visai neseniai pirkau plauku kauke, ta ituo metu buvo 15 proc. nuolaida plauku prieziuros prekems, ta ivisia neblogai as sumokejau, niekur kitur taip pigiai nebuciau gavusi. amtyt kai kada ta eurovaistine su tom kainom laviruoja...
Asta
QUOTE(Gulia @ 2005 11 17, 22:57)
Eurovaistinej galima pirkti tik su 15% nuolaida ir kartais buna akciju-tada verta, o jei nera tai schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
*

Akcijos irgi būna apgaulingos. Prieš kuri laika buvo skelbiama 15 % nuolaida VISOMS prekėms. Užėjau nusipirkti Mercilono, įmušė į kasą ir pasakė, kad šiai prekei nuolaida netaikoma... Ne tai, kad lito kito būt buvę gaila, bet pasijaučiau apgauta.... Dabar kažkaip net jei reikia ko einu į kitą vaistinę...
vaivor
Na ziurint kokioms prekems, taigi buna parasyta, tarkim higienos preiziuros prekems, arba kosmetikai...
pagrandukasss
QUOTE(bonza @ 2005 04 11, 16:30)
o cia kurioj vaistinej pigiau epicol?
*

kamelijos vaistinej Lepicol kainuoja apie 28lt.,o dabar dar taikoma 15proc.nuolaida.as paskutiniu metu ten dazniausia ir lankausi thumbup.gif
Asta
QUOTE(vydeli @ 2006 06 08, 08:00)
Na ziurint kokioms prekems, taigi buna parasyta, tarkim higienos preiziuros prekems, arba kosmetikai...
*

Tai vat būtent, jog ta karta buvo parašyta VISOMS
Miss_Lumholdt
QUOTE(VILIMA @ 2006 01 08, 23:53)
O as kaip istikima Eurovaistinei tai net nepagalvojau kad gali buti pigiau kitose vaistinese doh.gif
*

Aš irgi, nes prie namų yra.
Dabar pagalvojau, kad kainų vaistinėse niekada per daug nelyginau. doh.gif Ir šiaip į vaistinę stengiuosi eit tik tada, kai tas 15 proc. nuolaidas skelbia. Bet jei rimtai palygint vaistų kainas, tai manau Eurovaistinėje tikrai būtų brangiau, nes iš ko gi jiems tas nuolaidas daryti? g.gif
Ugnužė
Aš tai einu dabar tik į Eurovaistinę. Man patinka ir kainos - tikrai pigiau, ypač bazėje, o jei dar nuolaida, tai biggrin.gif ; patinka ir tai, kad visada randu ko man reikia. Pavyzdžiui ne kartą buvo taip kad apėjau gal 5 Šiaurės miestelyje esančias vaistines ir man reikalingo vaisto neradau g.gif - Eurovaistinėje man atsakė "ne, nėra" tik kartą. 4u.gif
Aš lieku prie Eurovaistinės - man ji geriausia thumbup.gif
Gulia
unAsta Paskelbta Vakar, 14:03
  QUOTE(vydeli @ 2006 06 08, 08:00)

Tai vat būtent, jog ta karta buvo parašyta VISOMS
defined

Vat,vat ir as apie tai mirksiukas.gif
Parasyta viena,o daro kita lotuliukas.gif
Isila
QUOTE(Asta @ 2006 06 07, 12:25)
Akcijos irgi būna apgaulingos. Prieš kuri laika buvo skelbiama 15 % nuolaida VISOMS prekėms. Užėjau nusipirkti Mercilono, įmušė į kasą ir pasakė, kad šiai prekei nuolaida netaikoma... Ne tai, kad lito kito būt buvę gaila, bet pasijaučiau apgauta.... Dabar kažkaip net jei reikia ko einu į kitą vaistinę...
*

va su Norfos koretle jie žada nuolaidą visom prekėm. KT neįeina į tą sarašą. Pasiūlė ateit sekamdienį su 15 proc nuolaida pirkti blink.gif
Tučka
QUOTE(Isila @ 2006 06 09, 08:21)
va su Norfos koretle jie žada nuolaidą visom prekėm. KT neįeina į tą sarašą. Pasiūlė ateit sekamdienį su 15 proc nuolaida pirkti  blink.gif
*

As pirkau KT su norfos kortele ir pritaike 10 % nuolaida g.gif
bonza
QUOTE(Danguole55 @ 2006 06 09, 08:38)
As pirkau KT su norfos kortele ir pritaike 10 % nuolaida  g.gif
*

su norfos kortele ta nuolaida KT taiko, man ir taike, o va kai buna 15 proc. tai niekada netaiko (gal jau tada jiem nebeapsimoka?)
Tučka
QUOTE(bonza @ 2006 06 09, 11:51)
su norfos kortele ta nuolaida KT taiko, man ir taike, o va kai buna 15 proc. tai niekada netaiko (gal jau tada jiem nebeapsimoka?)
*

Jo kai buna 15 % tada netaiko, bet uz tai dabar sekmadieniai su maxima kortele kaip supratau taiko nuolaida. Nu sekmadieni si varysiu pirkt ir tada pasakysiu ar taiko ar ne mirksiukas.gif
Gulia
undefiDanguole55 Paskelbta Vakar, 16:57
  QUOTE(bonza @ 2006 06 09, 11:51)

Jo kai buna 15 % tada netaiko, bet uz tai dabar sekmadieniai su maxima kortele kaip supratau taiko nuolaida. Nu sekmadieni si varysiu pirkt ir tada pasakysiu ar taiko ar ne 

ned

Lauksim mirksiukas.gif
Amira
QUOTE(Canet @ 2005 03 11, 22:34)
*

Ne visada...Nors as ir anksciau taip galvojau...Pries kelias dienas norejau Kalvariju g. esancioj eurovaistinej bazej nusipirkt keleta priemoniu - tonika, krema, pleistro ir t.t. bet persigalvojau ir uzejau i Droga - sutaupiau apie 8Lt (pirkau tas pacias, kurias nusiziurejau bazej)...Na gal ne visada taip bus, nes veliau pamaciau reklama, kad droge - nuolaida odos prieziuros prekems mirksiukas.gif

Tučka
QUOTE(Canet @ 2005 03 11, 22:34)
*

Prie ukmerges maximos jau nebe baze schmoll.gif
Miaška
Šiandien (ir visus birželio sekmadienius) Eurovaistinėse su Maximos kortele - 15% nuolaida viskam! thumbup.gif
Pirkom su mama vitaminus, vaistus, dantų pastą - viskam pritaikė nuolaidą, sutaupėm beveik 10 Lt!
Tučka
QUOTE(Gulia @ 2006 06 10, 11:14)
Lauksim mirksiukas.gif
*

Nu ka naujienos tokios, kad pirkau KT ir su maxima kortele pritaike 15% nuolaida thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
lovely
QUOTE(Danguole55 @ 2006 06 09, 15:57)
Jo kai buna 15 % tada netaiko, bet uz tai dabar sekmadieniai su maxima kortele kaip supratau taiko nuolaida. Nu sekmadieni si varysiu pirkt ir tada pasakysiu ar taiko ar ne  mirksiukas.gif
*

Visus birzelio sekmadienius su maximos ar saulutes kortele taikoma 15 procentu nuolaida, o su norfos kortele kiekviena diena 10 procentu nuolaida.
Gulia
Nezinau kodel,bet man nei su 10% Norfos,nei su 15% Saulutes KT nuolaidos nera schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

Vat ir suprask nuo ko priklauso nuolaida g.gif

Prisiminiau toki varianta,kai ziema susirgo vaikai tai nuejau zvakuciu nuo temperaturos ir nepaziurejau pakuotes tongue.gif ,net i galva nesove,kad galejo buti puse verysad.gif
Kai paziurejau vakare tai apakau blink.gif TIK PUSE!!!!!!!
Kita diena nuejau ir sakau:kaip taip? g.gif Vaistininke:Negali buti.
Paskui uzrase telefona-atseit vakare paziures ir paskambins,bet jos toks zvilgsnis buvo,kad noriu nemokamai zvakuciu ir atejau pameluoti lotuliukas.gif
Kita ryta paskambino ir atsiprase.Reikejo tik atsiimti.Nors ,jei nepilna pakuote-jie turi ja pazymeti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.