Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovaistinė

As buvau isitikinusi sventai,kad pigiausia vaistine yra eurovaistine.....reikes atkreipti demesi i kitas.O kaip gauti camelijos vaistines nuolaidu kortele?
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2007 12 10, 20:19)
Pritariu, kad eurovaistine tikrai nera pigi vaistine, ne velnio ten ne pigiau !!!

Siuo metu man labiausiai patinka camelia vaistine  thumbup.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lahja @ 2008 04 22, 14:17)
O kaip gauti camelijos vaistines nuolaidu kortele?


Jei neklystu,nuolaidų kortelę galima nusipirkti bet kurioj Camelijos vaistinėj,kaina,atrodo,0.50Lt(prieš tai reikia vietoje užpildyti anketą). thumbup.gif
Atsakyti
Tai , kad jie cia apgaudineja tai jau taip, ypac su tuom nuolaidom, taip kainas sukelia, kad ir su nuolaida gaunasi tas pats kas kitur be jos. Tik vat einam i ja kadangi visai salia namu ir bazine (pasirinkimas didelis) na jei neturiu kur maziuko padeti tai ir ivaziavimas su vezimu patogus, kas deja ne visose vaistinese yra g.gif
Atsakyti
Eurovaistineje tikrai nera pigiau!!! Bet "parduotuve" idomi del kosmetikos ir kt prekiu. Aptarnavimas geras tik mazesnese eurovaistinese.
Atsakyti
Labas rytas.

Esu pasibaisėjusi aptarnavimu Akropolio Eurovaistinėje. Vienas dalykas, kad informacijos sunku gauti, tau lyg ir daro didžiausią malonę ją suteikdami.. antra - kai buvo pilnos rankos pirkinių ir paprašiau, kad duotų nors kokį maišelį jiems sudėti, kasininkė atšovė, kad jis kainuoja 0,25 Lt. Kažkaip kitose vaistinėse smulkias prekes kasininkės ir neprašomos sudeda į maišelius...
Atsakyti
Kai paskutini karta teko pirkti kompensuojamus vaistus, tai buvau maloniai nustebinta, kad ne tik nereikejo nieko moketi bet ir eurolitu dave thumbup.gif
Tai visai tokios nuolaidos ax.gif Tai kol bus 100 proc. kompensacija kompensuojamiems vaistams eisiu i Eurovaistine ax.gif
O sieip pagrinde perku Camelijoj 4u.gif
Atsakyti
Labiausiai mane papiktino eurovaistines akcija mamoms ir vaikams, neva skelbiasi 50 proc. nuolaida, dovanos mazyliams ir mamoms. Nusitrenkem mes i akropolio eurovaistine tai prekes su nuolaida dar daugiau kainuoja doh.gif , nieks nieko nekonsultavo, nedalijo dovaneliu ir dar teko eilej stovet schmoll.gif
Atsakyti
Niu va o visada Euro vaistinėj pirkau doh.gif Reikės ieskoti Camelijos g.gif
Atsakyti
As irgi nupirkau Camelios nuolaidu kortele,i Eurovaistine is principo nebeeinu.
Atsakyti
Manau, kad Eurovaistinej, kaip ir PC, kazkas pigiau, kazkas brangiau. Ziema buvo situacija, Litpharmoje pirkau TheraFlu arbata su 15% nuolaida, o uzejus i Eurovaistine pamaciau, kad be nuolaidos pigiau doh.gif . Uztat pastebejau, kad kremai braangesni g.gif
Atsakyti
Na, as i Rurovaistine tik savaitgali nuvaziuoju pampersu nusikpirkti, kai taiko 10 proc. nuolaida, o siaip tai prie dusios arciau Camelia vaistine...
Atsakyti