Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovaistinė

QUOTE(VILIMA @ 2006 01 08, 23:53)
O as kaip istikima Eurovaistinei tai net nepagalvojau kad gali buti pigiau kitose vaistinese doh.gif


Aš irgi, nes prie namų yra.
Dabar pagalvojau, kad kainų vaistinėse niekada per daug nelyginau. doh.gif Ir šiaip į vaistinę stengiuosi eit tik tada, kai tas 15 proc. nuolaidas skelbia. Bet jei rimtai palygint vaistų kainas, tai manau Eurovaistinėje tikrai būtų brangiau, nes iš ko gi jiems tas nuolaidas daryti? g.gif
Atsakyti
Aš tai einu dabar tik į Eurovaistinę. Man patinka ir kainos - tikrai pigiau, ypač bazėje, o jei dar nuolaida, tai biggrin.gif ; patinka ir tai, kad visada randu ko man reikia. Pavyzdžiui ne kartą buvo taip kad apėjau gal 5 Šiaurės miestelyje esančias vaistines ir man reikalingo vaisto neradau g.gif - Eurovaistinėje man atsakė "ne, nėra" tik kartą. 4u.gif
Aš lieku prie Eurovaistinės - man ji geriausia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
unAsta Paskelbta Vakar, 14:03
  QUOTE(vydeli @ 2006 06 08, 08:00)
Na ziurint kokioms prekems, taigi buna parasyta, tarkim higienos preiziuros prekems, arba kosmetikai...







Tai vat būtent, jog ta karta buvo parašyta VISOMS
defined




Vat,vat ir as apie tai mirksiukas.gif
Parasyta viena,o daro kita lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2006 06 07, 12:25)
Akcijos irgi būna apgaulingos. Prieš kuri laika buvo skelbiama 15 % nuolaida VISOMS prekėms. Užėjau nusipirkti Mercilono, įmušė į kasą ir pasakė, kad šiai prekei nuolaida netaikoma... Ne tai, kad lito kito būt buvę gaila, bet pasijaučiau apgauta.... Dabar kažkaip net jei reikia ko einu į kitą vaistinę...


va su Norfos koretle jie žada nuolaidą visom prekėm. KT neįeina į tą sarašą. Pasiūlė ateit sekamdienį su 15 proc nuolaida pirkti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 06 09, 08:21)
va su Norfos koretle jie žada nuolaidą visom prekėm. KT neįeina į tą sarašą. Pasiūlė ateit sekamdienį su 15 proc nuolaida pirkti  blink.gif


As pirkau KT su norfos kortele ir pritaike 10 % nuolaida g.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2006 06 09, 08:38)
As pirkau KT su norfos kortele ir pritaike 10 % nuolaida  g.gif

su norfos kortele ta nuolaida KT taiko, man ir taike, o va kai buna 15 proc. tai niekada netaiko (gal jau tada jiem nebeapsimoka?)
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 06 09, 11:51)
su norfos kortele ta nuolaida KT taiko, man ir taike, o va kai buna 15 proc. tai niekada netaiko (gal jau tada jiem nebeapsimoka?)


Jo kai buna 15 % tada netaiko, bet uz tai dabar sekmadieniai su maxima kortele kaip supratau taiko nuolaida. Nu sekmadieni si varysiu pirkt ir tada pasakysiu ar taiko ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
undefiDanguole55 Paskelbta Vakar, 16:57
  QUOTE(bonza @ 2006 06 09, 11:51)
su norfos kortele ta nuolaida KT taiko, man ir taike, o va kai buna 15 proc. tai niekada netaiko (gal jau tada jiem nebeapsimoka?)






Jo kai buna 15 % tada netaiko, bet uz tai dabar sekmadieniai su maxima kortele kaip supratau taiko nuolaida. Nu sekmadieni si varysiu pirkt ir tada pasakysiu ar taiko ar ne 

ned



Lauksim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Canet @ 2005 03 11, 22:34)
taigi eurovaistines yra 2 rusiu tongue.gif paprastos ir bazes,paprastose brangiau,o bazese(pvz.prie medijos kalvariju,prie maximos Ukmerges pl.)pigiau zymiai.As kuno prieziuros primones perku 15/20% pigiau rolleyes.gif


Ne visada...Nors as ir anksciau taip galvojau...Pries kelias dienas norejau Kalvariju g. esancioj eurovaistinej bazej nusipirkt keleta priemoniu - tonika, krema, pleistro ir t.t. bet persigalvojau ir uzejau i Droga - sutaupiau apie 8Lt (pirkau tas pacias, kurias nusiziurejau bazej)...Na gal ne visada taip bus, nes veliau pamaciau reklama, kad droge - nuolaida odos prieziuros prekems mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Canet @ 2005 03 11, 22:34)
taigi eurovaistines yra 2 rusiu tongue.gif paprastos ir bazes,paprastose brangiau,o bazese(pvz.prie medijos kalvariju,prie maximos Ukmerges pl.)pigiau zymiai.As kuno prieziuros primones perku 15/20% pigiau rolleyes.gif


Prie ukmerges maximos jau nebe baze schmoll.gif
Atsakyti
Šiandien (ir visus birželio sekmadienius) Eurovaistinėse su Maximos kortele - 15% nuolaida viskam! thumbup.gif
Pirkom su mama vitaminus, vaistus, dantų pastą - viskam pritaikė nuolaidą, sutaupėm beveik 10 Lt!
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2006 06 10, 11:14)


Nu ka naujienos tokios, kad pirkau KT ir su maxima kortele pritaike 15% nuolaida thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti