Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

QUOTE(gitanakam @ 2010 08 31, 21:23)
Ar imanoma padaryti taip,kad zmogus,kuris mane apkalba,linki bloga tiesiog manes nematytu,kad tapciau jam, neidomi.Jokiu budu nenoriu kenkti mane apkalbanciam zmogui,tiesiog noriu ramiai dirbti darbe.

Žinau, kad yra "tikslo pakeitimo" ritualas. Žmogui kažkaip pakeičiamas pažiūros taškas ir suteikiama kita iliuzija. Tada jis susidomi ta, labiau viliojančia iliuzija ir tarsi praranda "malonumą" su tavim. Tarsi atsikabina, dėl "labiau vežančio" dalyko. Toks intereso permetimas karmiškai traktuojamas, kaip savigyna ir atsakomybės neprimeta. Bet čia reikia ieškoti tikro speco, kuris gerai tai atliktų. Manau daug kas tai moka, nes nėra lb. sunku. Gal Vaižgantė patartų cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(gitanakam @ 2010 08 31, 20:23)
Ar imanoma padaryti taip,kad zmogus,kuris mane apkalba,linki bloga tiesiog manes nematytu,kad tapciau jam, neidomi.Jokiu budu nenoriu kenkti mane apkalbanciam zmogui,tiesiog noriu ramiai dirbti darbe.


Siūlau naudoti kad ir Simorono metodiką: pagalvok, kokio dalyko tas žmogus labai labai norėtų (pvz., atostogų) ir mintimis kasdien tai dovanok iš visos širdies po 27 k (pvz 27 kartus mintyse įteik baltų rožių puokštę). Kuo ilgiau tai darysi, tuo stipriau veiks- jūsų santykiai pasikeis į gera.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 09 01, 15:03)
Siūlau naudoti kad ir Simorono metodiką: pagalvok, kokio dalyko tas žmogus labai labai norėtų (pvz., atostogų) ir mintimis kasdien tai dovanok iš visos širdies po 27 k (pvz 27 kartus mintyse įteik baltų rožių puokštę). Kuo ilgiau tai darysi, tuo stipriau veiks- jūsų santykiai pasikeis į gera.


Labai dekui.Tikrai pabandysiu.Gal nustos mane smeizti ir visus nuteikineti ir galesiu atsikvepti ir ramiai dirbti,nes dabar tai ji kovoja,kad mane ismestu is darbo.Tikiuosi man pades sis budas ir ji atstos nuo manes. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitanakam @ 2010 09 01, 15:28)
Labai dekui.Tikrai pabandysiu.Gal nustos mane smeizti ir visus nuteikineti ir galesiu atsikvepti ir ramiai dirbti,nes dabar tai ji kovoja,kad mane ismestu is darbo.Tikiuosi man pades sis budas ir ji atstos nuo manes. g.gif

Jei jau kovoja dėl darbo, tai baltos rožės vargu ar padės, nes tikaslas gali būti labai jai reikšmingas g.gif . Gal geriau "priekabiauk" prie pasakyto žodžio, tegu pasiaiškina ir tau "netikėlei" išaiškina, kaip dirbt? Tokia tai tikrai daug simpatijų neturi, gal opozicijos paieškok ir susivienyk, otada jau gun_bandana.gif . Aš tai naudoju "reprezantacinio viešumo" metodą gathering.gif .
Vat niekaip man su ta pozityve vizualizacija neina devil.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beba3: 01 rugsėjo 2010 - 14:58
QUOTE(Beba3 @ 2010 09 01, 15:53)
Jei jau kovoja dėl darbo, tai baltos rožės vargu ar padės, nes tikaslas gali būti labai jai reikšmingas  g.gif . Gal geriau "priekabiauk" prie pasakyto žodžio, tegu pasiaiškina ir tau "netikėlei" išaiškina, kaip dirbt? Tokia tai tikrai daug simpatijų neturi, gal opozicijos paieškok ir susivienyk, otada jau  gun_bandana.gif . Aš tai naudoju "reprezantacinio viešumo" metodą  gathering.gif .
Vat niekaip man su ta pozityve vizualizacija neina  devil.gif .


O tai ka man daryti?Gal kas turi kokiu ideju? Kaip man isgyventi darbe,kai vienas zmogus nuteikineja visus kitus? Ka man daryti,kad pamirstu mane, kad tapciau neidomi.Reikalas tas,kad turi buti etatu mazinimas, o labai yra tikimybe arba mane atleis ,arba ja.Tai dabar ji visais galais mane juodina,nuteikineja kitus,nezinau kaip istvert itampa. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gitanakam @ 2010 09 01, 16:19)
O tai ka man daryti?Gal kas turi kokiu ideju? Kaip man isgyventi darbe,kai vienas zmogus nuteikineja visus kitus? Ka man daryti,kad pamirstu mane, kad tapciau neidomi.Reikalas tas,kad turi buti etatu mazinimas, o  labai yra tikimybe arba mane atleis ,arba ja.Tai dabar ji visais galais mane juodina,nuteikineja kitus,nezinau kaip istvert itampa. doh.gif

Čia jau reikalinga strategija ir taktika ph34r.gif . Nepamirš ir neatsikabins. Asmeninio jos gyvenimo "pagerint" galimybės, kap suprantu, neturi. Belieka intriga arba jai pavesto darbo sužlugdymas (tipo dokumentai išėjo ar kontaktai dingo, ar terminai baigėsi...aggressive.gif). Čia jau nuo darbo priklauso. Kaži kaip ten su ta atpildo taisykle, kad ką pasiunti, viskas atgal trigubai pareina? Reik ją aktyvuot. Čia vėlgi-speco reikia triniti.gif. Kažin kodėl pasijutau Vaižgantės priešybe mellow.gif.
Atsakyti
QUOTE(Beba3 @ 2010 09 01, 19:39)
Čia jau reikalinga strategija ir taktika  ph34r.gif . Nepamirš ir neatsikabins. Asmeninio jos gyvenimo "pagerint" galimybės, kap suprantu, neturi. Belieka intriga arba jai pavesto darbo sužlugdymas (tipo dokumentai išėjo ar kontaktai dingo, ar terminai baigėsi...aggressive.gif). Čia jau nuo darbo priklauso. Kaži kaip ten su ta atpildo taisykle, kad ką pasiunti, viskas atgal trigubai pareina? Reik ją aktyvuot. Čia vėlgi-speco reikia  triniti.gif. Kažin kodėl pasijutau Vaižgantės priešybe  mellow.gif.

Jūs, aišku, elkitės kaip norit, bet gal kitiems nepatarinėkit... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2010 09 01, 19:48)
Jūs, aišku, elkitės kaip norit, bet gal kitiems nepatarinėkit... cool.gif

4u.gif Gėda blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Beba3 @ 2010 09 01, 17:39)
Kažin kodėl pasijutau Vaižgantės priešybe  mellow.gif.


Todėl, kad aš visuomet linkusi pozityviai spręsti problemas, priežasčių ieškodama ne kitame, o savyje, ir nekovoju... ax.gif
Atsakyti
As nenoriu niekam kenkti, noriu apsisaugoti nuo siuo zmogaus,kaip cia pasakius,kad uzaugtu stora oda ir jis manes nematytu,kad turetu kita susidomejima,ir kaip sake Vaizgante,linkiu as jai roziu 27 kartus per diena,bet kaip man istvert itampa,kai visi snabzda apie mane,piktai ziuri,nebezinau ka bedaryti.Noriu ramiai dirbt.Viskas ,tik tiek,kad leistu man ramiai dirbti savo darba,nenoriu tos itampos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gitanakam @ 2010 09 02, 09:58)
As nenoriu niekam kenkti, noriu apsisaugoti nuo siuo zmogaus,kaip cia pasakius,kad uzaugtu stora oda ir jis manes nematytu,kad turetu kita susidomejima,ir kaip sake Vaizgante,linkiu as jai roziu 27 kartus per diena,bet kaip man istvert itampa,kai visi snabzda apie mane,piktai ziuri,nebezinau ka bedaryti.Noriu ramiai dirbt.Viskas ,tik tiek,kad leistu man ramiai dirbti savo darba,nenoriu tos itampos. doh.gif

jei tikrai yra labai blogai, kodel nekeiciate darbo? Aisku, gal tai nera geriausia iseitis sioje situacijoje, bet tiesiog skaitydama Jusu postus apie tai pagalvojau...
Atsakyti
QUOTE(gitanakam @ 2010 09 02, 10:58)
As nenoriu niekam kenkti, noriu apsisaugoti nuo siuo zmogaus,kaip cia pasakius,kad uzaugtu stora oda ir jis manes nematytu,kad turetu kita susidomejima,ir kaip sake Vaizgante,linkiu as jai roziu 27 kartus per diena,bet kaip man istvert itampa,kai visi snabzda apie mane,piktai ziuri,nebezinau ka bedaryti.Noriu ramiai dirbt.Viskas ,tik tiek,kad leistu man ramiai dirbti savo darba,nenoriu tos itampos. doh.gif

Pagalvok apie tai:
kodėl patekai į tokią situaciją?
ko turi išmokti?
kokios tavo savybės pritraukė tokį žmogų?
ir t.t.
Mūsų priešai - geriausi mūsų mokytojai. smile.gif
Atsakyti