Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

QUOTE(Rodnega @ 2011 07 09, 16:23)
Taip taip. Tave prakeikia o dar ir kaltas lieki  lotuliukas.gif
Mane čigonė prakeikė. Už Ką? Nes nepavyko iš manęs pinigų išvilioti  . Tai dabar aš ir kalta, kad prakeikė ? Nes turbūt reikėjo su ja prasidėti ir visus pinigus atiduoti  doh.gif


Jei su jumis viskas butu ok, tokia situacija tiesiog neivyktu jusu gyvenime. Kas ne ok tai cia jau jums geriau zinoti. Supykote ant ko nors apie kazka negerai pagalvojote nekentete ko nors ar saves..Bet kas galejo issaukti tokia situacija. Kaltas ne pasaulis. O jus! Cigone tik vykdytoja. Dabar cigone. Jei nepasikeisite, kita karta masina gal ant jusu uzvaziuos(koks narkomanas) ar dar kazkas atsitiks....
Atsakyti
lotuliukas.gif Baikit savo anekdotus . Aš ne toks žmogus kuris kitų nepakenčia ar kažkam blogo linki ar kenkia. Nežinot jau kaip pateisinti prakeiksmą, tai rašot anekdotus . Nereikia iš balto juodą daryti . Kaip yra gėris taip yra ir blogis . Ir blogis kenkė ir kenks. Ir nereikia rašinėti pasakų, kad pats žmogus kaltas dėl visko, kas jam atsitinka doh.gif . Nors taip turbūt lengviausia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2011 07 09, 21:48)
lotuliukas.gif Baikit savo anekdotus . Aš ne toks žmogus kuris kitų nepakenčia ar kažkam blogo linki ar kenkia. Nežinot jau kaip pateisinti prakeiksmą, tai rašot anekdotus . Nereikia iš balto juodą daryti . Kaip yra gėris taip yra ir blogis . Ir blogis kenkė ir kenks. Ir nereikia rašinėti pasakų, kad pats žmogus kaltas dėl visko, kas jam atsitinka  doh.gif . Nors taip turbūt lengviausia  lotuliukas.gif

OK ))) Cigone blogis. Jus geris)) tema galima uzdaryti. Visi patenkinti)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ommmmm: 09 liepos 2011 - 21:03
QUOTE(imarta @ 2011 07 06, 14:53)
Gytare geru nuorodu atsiunte, labai jai aciu 4u.gif

Labai prašom. smile.gif
Atsakyti
Kai buvau jauna prie manes visad lysdavo čigonės. Bet paskutinės prilindo prie manes kai apszliumbiau parkelyje ant suoliuko. Atsimenu, pinigu neturėjau, ir net piniginės tai likau be laikrodžio. Nuo to karto ( koks 15metu ) jau jokios jos net man panorejus nebesisiūlo net paburti. Matyt, reik duoti joms, kai prašo, bet kad jos prakeiksnotų nelabai tikiu, bet apvogs -tai jau turbūt. Matyt, gavau imunitetą
Atsakyti
Perskaiciau visa tema. Idomu. Ko cia lindau ne pati nezinau. matyt turiu problemu ir ieskau atsakymu g.gif
Atsakyti
iskilo klausimas: Kiek kartu reikia sukalbeti uzkalbejima, malda ar afirmacija (ir kas ji tokia?)? Ar turi buti kazkokia isskirtine aplinka? Tarkim noreciau artimam zmogui gero linket. ax.gif
Tokie klausimai iskilo perskaicius sia nuoroda
Atsakyti
QUOTE(Drum @ 2011 11 07, 10:07)
iskilo klausimas: Kiek kartu reikia sukalbeti uzkalbejima, malda ar afirmacija (ir kas ji tokia?)? Ar turi buti kazkokia isskirtine aplinka? Tarkim noreciau artimam zmogui gero linket.  ax.gif
Tokie klausimai iskilo perskaicius sia nuoroda

Kuo daugiau, tuo geriau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Biellka @ 2011 11 07, 11:22)
Kuo daugiau, tuo geriau. smile.gif

4u.gif

O dabar dziaugiuosi , kaip mazas vaikas. savo rankose turejau ta energetini kamuoliuka, neapsakomas jausmas. Skaiciau knyga internetine rusu kalboje. Na galvoju pabandysiu. Pradzioje taip sunkokai ejo susikaupti, bet po to jausmas nenusakomas ji net pasukioti galejau bigsmile.gif

Apie savo jutimus galeciau papasakoti ir daugiau, bet galvoju ,kad cia viesa erdve ax.gif Ir galiu likti nesuprasta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drum: 07 lapkričio 2011 - 11:16
Rekomenduočiau paskaityt Jono Markūno knygą, arba bent paklausyt paskaitų, tada suprasi iš kur visos tos nelaimės... O duobių, blogų dienų pasitaiko visiems, kad ir kokiais pozityviais kartais dedamės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geidre @ 2012 01 03, 15:33)
Rekomenduočiau paskaityt Jono Markūno knygą, arba bent paklausyt paskaitų, tada suprasi iš kur visos tos nelaimės... O duobių, blogų dienų pasitaiko visiems, kad ir kokiais pozityviais kartais dedamės  mirksiukas.gif


Gal geriau paklausyti Dariaus Ražausko http://www.youtube.c...feature=related .
Atsakyti
Labai gera tema.
Manau,kad vienas is mano artimuju yra prakeiktas,nu nesiseka juodai,noreciau irgi surasti ta,kuris galetu pagelbeti,kuris nuimtru prakeisma.Tikiu tokiais dalykais ir tikiu,kad yra zmoniu su unikaliais gabumais,bet kaip gi surasti juos?
Atsakyti