Įkraunama...
Įkraunama...

Marketingistės plepa čia!

QUOTE(Reklamiste @ 2008 02 21, 12:31)
Bet aš nesuprantu, kodėl visi lietuviai puolė barus angliškai/tarptautiškai vadinti? ar nebėra gražių lietuviškų žodžių?
Jeigu dauguma klientų - lietuviai, produktas nėra orientuotas eksportui, tai geriau vietinis žodis. Man baisu klausyt, kaip lietuviai iškraipo pavadinimus, sako: einum į Forum Palace - paraidžiui, taip kaip rašosi doh.gif

Jeigu yra mąstoma apie Favorito, kodėl negali būti Favoritas?

Visi pavadinimai su D'... man asocijuojasi su vardais, kaip D'Antonio. Kai buvau Bolonijoje, vienas geriausių miesto restoranų vadinosi De Nino (aišku, savininkas buvo vardu Nino). Lietuviai tą pavadinimų konstrukciją irgi savotiškai įvaldė: Pas Marytę, Pas Katiną, Pas Petrą ir pan.

Man labai patiko Ginger Bar - įsivaizduoju tokius lengvus foteliukus ir spalvotus kokteilius, ir lengvą šokių muziką ax.gif Eičiau į tokį. Ar eisi kauniečiai - nežinau lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Man kiek kitokios asociacijos su Ginger, daugiau su alum asocijuojasi, o kadangi alaus nemėgstu, tai ko gero neičiau.

Šiaip, tikrai įdomi mintis, kodėl neisrenkama iš Lietuviškų pavadinimų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indifference @ 2008 02 21, 14:05)
Na ir dar pasireiksiu  lotuliukas.gif
Marketingistes, siulau smagia pramoga siandienai. Apklausa, ka manote apie tokius restorano ir baro pavadinimus:
1. D'Verso
2. Favorito
Kuris labiau skamba, patinka, patraukia, intriguoja ir uztikrina sekme naujam aukstos klases "fine dining" restoranui su tarptautine ir Vidurziemio juros regiono patiekalu virtuve? 

Kokias asociacijas jums kelia pavadinimas "Ginger bar"? kaip vertintumete ji jei tai butu baras, skirtas neformaliems susitikimams laisvoje aplinkoje, kur surmuliuotu laivalaiki praleisti ateje zmones, galbut butu patiekiami tam tikri uzkandziai ar kokteiliai su imbieru  Ar patrauktu ateiti, paziureti, pabandyti?

Kalbame apie Kauna! Tai faktorius i kuri visgi reiktu atsizvelgti

Lauksiu Jusu komentaru!


1. man neskamba. Gal dar jei būtu Verso g.gif Bet tada gali būti problemų kaip, kad buvo parduotuvei verus.
2. skamba neblogai, man skamba kažkodėl labai prancūziškai ir truputėli snobiškai.

Ginger bar , man patinka, įsivaizduoju kokteilių bariuką, tokį modernų ir jaunatvišką. Užkandžiai ir kokteiliai su imbieru tokiam bare, būtu labai fainas variantas. Tik aš tokių nelabai žinau unsure.gif ir nesu didelė imbiero mėgėja, bet paragaut greičiausiai suviliotu. smile.gif
o tai, kad kalbame apie Kauną - labai nuostabu 4u.gif aš kaip Kaunietė tikrai apsilankyčiau, nes Kaune tikrai trūksta vietų kur galima būtu nueiti, pasėdėti su draugais, pavalgyti ir išgerti. Laukiam daugiau žinių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2008 02 21, 15:06)
1. man neskamba. Gal dar jei būtu Verso  g.gif  Bet tada gali būti problemų kaip, kad buvo parduotuvei verus.
2. skamba neblogai, man skamba kažkodėl labai prancūziškai ir truputėli snobiškai.

Ginger bar , man patinka, įsivaizduoju kokteilių bariuką, tokį modernų ir jaunatvišką. Užkandžiai ir kokteiliai su imbieru tokiam bare, būtu labai fainas variantas. Tik aš tokių nelabai žinau  unsure.gif  ir nesu didelė imbiero mėgėja, bet paragaut greičiausiai suviliotu. smile.gif
o tai, kad kalbame apie Kauną - labai nuostabu 4u.gif  aš kaip Kaunietė tikrai apsilankyčiau, nes Kaune tikrai trūksta vietų kur galima būtu nueiti, pasėdėti su draugais, pavalgyti ir išgerti. Laukiam daugiau žinių  bigsmile.gif


Su Verso gali b8t b4du nuo Toyota...
Atsakyti
bigsmile.gif Saunu, kad yra besidziaugianciu nauju vietu atsiradimu ax.gif
Ziniu pasistengsim duoti, jei tik per darbu darbus atsikasti pavyks ir prisijungti karts nuo karto cia. Sunkus tas naujo pavadinimo, brando kurimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indifference @ 2008 02 21, 22:52)
bigsmile.gif Saunu, kad yra besidziaugianciu nauju vietu atsiradimu  ax.gif
Ziniu pasistengsim duoti, jei tik per darbu darbus atsikasti pavyks ir prisijungti karts nuo karto cia. Sunkus tas naujo pavadinimo, brando kurimas  doh.gif

Tikiu, kad sunku 4u.gif Lasbai atsakingas momentas.
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 02 20, 20:48)
Jei domina galiu rytoj pasižiūrėt, kokia įmonė mums neperseniausiai sukūrė visą firminį stilių, nuo a iki z. Tik jei neklystu, jie buvo vilniečiai, ne iš Kauno.

QUOTE(Indifference @ 2008 02 21, 12:05)
Aciu uz patarimus. laukiu dar vienos forumietes atsakymo del firminio stiliaus, kas dare  rolleyes.gif  ax.gif

Sveikos 4u.gif
Atsiprašau, neparašiau, kaip žadėjau, bet ir be pirmadienio dabar nieko nebus, vakar darbe nebuvau, tai šian tiek darbais užvertė, kad gėda pripažint, net savo pasižadėjimą užmiršau blush2.gif
Atsakyti
Indifference, jeigu dar nevėlu tau, tai pagaliau išsiaiškinau ax.gif
Prekės ženklo atnaujinimą 2005 m ir firminio stiliaus elementų (vokų, vizitinių kortelių ir blankų) dizainą mums kūrė Marcinkevičius ir partneriai (Map Advertising). Į terminus tilpo, rezultatu kaip ir patenkinti esam.

Paskutinėm dienom pradėjom intensyviau dėl reklamos gaminių bendraut su Rodikliu, padaro greitai, kokybiškai ir kainos kol kas kiek skelbiau apklausų, jų mažiausios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 02 26, 11:39)
Indifference, jeigu dar nevėlu tau, tai pagaliau išsiaiškinau  ax.gif
Prekės ženklo atnaujinimą 2005 m ir firminio stiliaus elementų (vokų, vizitinių kortelių ir blankų) dizainą mums kūrė Marcinkevičius ir partneriai (Map Advertising). Į terminus tilpo, rezultatu kaip ir patenkinti esam.



Paskutinėm mano žiniom, šita agentūra per paskutinius kelis metus skyrėsi ir jungėsi, kolektyvas išmigravo po skirtingas kontoras, tai jeigu ieškotum tos pačios agentūros kaip 2005 metais - tokios jau nė kvapo......
Atsakyti
Sveikutės marketingistės

Vis paskaitinėju, tik nesu specė šioje srityje, tai nelabai turiu ir ką parašyti blush2.gif

Vis krutu į priekį, nors dar daug dalykų nežinau, ir nespėju apdoroti visos info blush2.gif


Dėl pavadinimų neturiu savo nuomonės, bet man visi tie ginger, binger schmoll.gif nieko nepasako išgirdus, kaip ir dabar Vilniuje klubų-barų visokių Pachų, posh'ų, l'amour'ų ir pan. schmoll.gif Ir nesuprasi nei kas ten vyksta, nei kokia muzika, nei koks stilius g.gif europėjam ir tiek ax.gif

Su firma Rodikliu, teko dirbti ne vienerius metus 4u.gif kainos man užkeltos pagal kokybę, bet čia tik mano nuomonė 4u.gif

Kapstausi su logo patentavimu, info daug, bet nieko konkretaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2008 02 26, 13:02)
Paskutinėm mano žiniom, šita agentūra per paskutinius kelis metus skyrėsi ir jungėsi, kolektyvas išmigravo po skirtingas kontoras, tai jeigu ieškotum tos pačios agentūros kaip 2005 metais - tokios jau nė kvapo......

gali būt, senokai tai buvo, daugiau apie juos nieko nežinau...

QUOTE(Lune @ 2008 02 26, 16:55)
Sveikutės marketingistės

Su firma Rodikliu, teko dirbti ne vienerius metus 4u.gif  kainos man užkeltos pagal kokybę, bet čia tik mano nuomonė 4u.gif

Kapstausi su logo patentavimu, info daug, bet nieko konkretaus doh.gif

sveikute prisijungusi 4u.gif
O tai jei ne paslaptis, į kokias dabar reklamos įmones dabar kreipiatės vietoj jų? blush2.gif ir šiaip tai turbūt dar reikia žiūrėt, apie kokius konkrečiai darbus eina kalba, nes lipdukinių užsakymų srity tai pigesnių už juos kol kas neatradau g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kadangi vis dar esu žalia šitoj srity, tai norėčiau paprašyt protingo patarimo blush2.gif
Ką patartumėt daryti su sena reklamine medžiaga, ty turim nemažai užsilikusių įvairių lipdukų, lankstinukų, kur pateikiama informacija (taip pat ir kontaktiniai duomenys) yra teisinga, bet pasenęs įmonės logotipas. Ar juos kažkaip dar galima bandyt dalinti ne pirmo svarbumo potencialiems klientams, kaip pradinę informacinę medžiagą, ar tiesiog palikt toliau voliotis archyve ir pamiršt kad tokie yra g.gif Pasižiūrėjau, kokie kalnai sukaupti ir kažkaip širdį suspaudė, kad be darbo guli... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 28 vasario 2008 - 09:24
Labukas 4u.gif

QUOTE(Nijoliux @ 2008 02 28, 09:23)
Sveikos  4u.gif
Kadangi vis dar esu žalia šitoj srity, tai norėčiau paprašyt protingo patarimo blush2.gif
Ką patartumėt daryti su sena reklamine medžiaga, ty turim nemažai užsilikusių įvairių lipdukų, lankstinukų, kur pateikiama informacija (taip pat ir kontaktiniai duomenys) yra teisinga, bet pasenęs įmonės logotipas. Ar juos kažkaip dar galima bandyt dalinti ne pirmo svarbumo potencialiems klientams, kaip pradinę informacinę medžiagą, ar tiesiog palikt toliau voliotis archyve ir pamiršt kad tokie yra g.gif Pasižiūrėjau, kokie kalnai sukaupti ir kažkaip širdį suspaudė, kad be darbo guli...  unsure.gif


Pas mus keletas egzempliorių paliekama atminčiai, o visa kita - į makulatūrą biggrin.gif


Atsakyti