Įkraunama...
Įkraunama...

Marketingistės plepa čia!

QUOTE(Relax.in.real. @ 2008 07 17, 16:42)
tai zinoma, kad palauk. Geriau pasiimk nemokamu atostogu. Per ta laika pailsek, pasvarstyk, pasidairyk naujo darbelio. Jei nieko nerasi, gal ir noras, tiksliau nenoras praeis  mirksiukas.gif

tikrai dar reik palaukti. Nereik čia taip staigiai daryti sprendimų.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2008 07 17, 09:25)
Kaip sekasi? Ką šiuo metu darai? Ar išjėjai iš darbo?

Man šiuo metu irgi krizė darbe... Noriu kažko naujo, nebenoriu eiti į darbą, šiandien ryte net apsiblioviau kaip nenorėjau eiti į darbą. Matyt kokia depresija. Tik nežinau ką daryti ar imti ir viską mesti ar dar palaukti gal praeis...

man tas pats...as ir nenoriu i darba eiti..jau nuo sausio ziurinejuosi naujo darbelio, bet bergzdziai, o dabar vasara su pasiulymais visai prastai..gal kam reikia naujo darbuotojo?
Atsakyti
QUOTE(Mojito @ 2008 07 22, 10:51)
man tas pats...as ir nenoriu i darba eiti..jau nuo sausio ziurinejuosi naujo darbelio, bet bergzdziai, o dabar vasara su pasiulymais visai prastai..gal kam reikia naujo darbuotojo?

Gal sakau apsikeičiam darbo vietomis bigsmile.gif mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mojito @ 2008 07 22, 09:51)
man tas pats...as ir nenoriu i darba eiti..jau nuo sausio ziurinejuosi naujo darbelio, bet bergzdziai, o dabar vasara su pasiulymais visai prastai..gal kam reikia naujo darbuotojo?


aga, reikės.... bet Vilniuje.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deta_ @ 2008 07 22, 12:41)
aga, reikės.... bet Vilniuje....  ax.gif

Pavažinėčiau jei darbas patiktų ir aišku jei alga gera būtu. ..
Koks darbas?
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2008 07 17, 09:25)
Kaip sekasi? Ką šiuo metu darai? Ar išjėjai iš darbo?
Man šiuo metu irgi krizė darbe... Noriu kažko naujo, nebenoriu eiti į darbą, šiandien ryte net apsiblioviau kaip nenorėjau eiti į darbą. Matyt kokia depresija. Tik nežinau ką daryti ar imti ir viską mesti ar dar palaukti gal praeis...


Ir dirbu, ir atostogauju, taip kad oficialiai dar nesu bedarbė ax.gif
O tavo minėti požymiai man labiau panašūs į streso ir/ar nuovargio simptomus, kuriuos išgydo atostogos. Mano sprendimas tai ramiai atėjo - turbūt todėl, kad subrandintas, o ne ant karštųjų.....
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2008 07 22, 16:06)
Pavažinėčiau jei darbas patiktų ir aišku jei alga gera būtu. ..
Koks darbas?


pavažinėti neapsimokės smile.gif o darbas VR srityje.
Atsakyti
QUOTE(Deta_ @ 2008 07 28, 15:37)
pavažinėti neapsimokės smile.gif o darbas VR srityje.



Nugi, nugi, pasakokit plačiau, kas tai per darbas, kokia įmonė...............
Atsakyti
QUOTE(Janike @ 2008 07 28, 16:04)
Nugi, nugi, pasakokit plačiau, kas tai per darbas, kokia įmonė...............


Visa info čia: http://www.vilnius.p...l...01&tid=1674

arba 2008-07-25 Valstybės žiniose skelbimo nr. 13812

p.s. jei kiltų dar kokių įdomių klausimų, klauskit lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deta_: 29 liepos 2008 - 07:06
QUOTE(Deta_ @ 2008 07 29, 07:04)
Visa info čia: http://www.vilnius.p...l...01&tid=1674

arba 2008-07-25 Valstybės žiniose skelbimo nr. 13812

p.s. jei kiltų dar kokių įdomių klausimų, klauskit  lotuliukas.gif


O uniformą nešioti reikės? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2008 07 28, 16:14)
Ir dirbu, ir atostogauju, taip kad oficialiai dar nesu bedarbė ax.gif
O tavo minėti požymiai man labiau panašūs į streso ir/ar nuovargio simptomus, kuriuos išgydo atostogos. Mano sprendimas tai ramiai atėjo - turbūt todėl, kad subrandintas, o ne ant karštųjų.....


Na va pagaliau paaiškėjo kas man čia per krizė tongue.gif Taigi iš darbo neišeinu dar kiek padirbsiu ir eisiu ilgų atostogų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2008 07 29, 08:28)
Na va pagaliau paaiškėjo kas man čia per krizė  tongue.gif  Taigi iš darbo neišeinu dar kiek padirbsiu ir eisiu ilgų atostogų  mirksiukas.gif


Ha ha ha lotuliukas.gif Ir tave Blinkevičiūtės įstatymai paveikė, kad nusprendei du metus ilsėtis apmokamai?... Sveikinu 4u.gif
Atsakyti