Įkraunama...
Įkraunama...

Marketingistės plepa čia!

QUOTE(Reklamiste @ 2008 11 10, 06:38)
Gal kas buvote WAZZUP? Atsiliepimai? Idėjos?


Buvau...Nusivyliau...Gerai, kad į Jeremy Stern nuvariau, nes kitaip būčiau visai visai blogai galvojusi apie Wazzap doh.gif
Na, dar susitikau su buvusios darbovietės kolege ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stirna_Liu @ 2008 11 10, 14:25)
Aš paleisčiau į spaudą su "Adios Amigos".

QUOTE(populi @ 2008 11 10, 15:03)
Ir uždėti žvaigždutę su vertimu, dėl visų kontrolių ir t.t. mirksiukas.gif

QUOTE(Reklamiste @ 2008 11 10, 15:33)
Vienintelis media kanalas, kuris tikrina reklamos kalbą - tai Lietuvos ryto grupė. Visiems kitiems - giliai dzin..... Bet gerbdama lietuvių kalbą ir savo vartotojus, geriau uždėk vertimą, bent jau mažomis raidėmis smile.gif


Dėkui už atsakymus 4u.gif
Pasiskambinau dar pasitart su redaktore, ji savo ruožtu susisiekė su juos prižiūrinčia lituaniste, ir atsakymas buvo, kad vien svetima kalba spausdinti negalima, reikia arba lietuviškai, arba abiem kalbom, ty su vertimu.
Pasukom galveles ir netikėtai suradom visai neblogą lietuvišką teksto variantą thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(AlKi @ 2008 11 11, 12:05)
Na, dar susitikau su buvusios darbovietės kolege ax.gif


Šitas dalykas ir man patinka seminaruose: į kitus pasižiūrėti, save parodyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2008 11 12, 07:05)
Šitas dalykas ir man patinka seminaruose: į kitus pasižiūrėti, save parodyti lotuliukas.gif


Va va, kontaktai buvo pasimetę, o dabar pasikeitėm naujom vizitkėm ax.gif

Merginos, hm...Skubiai reikai gero dizainerio. Iki tol turėjau ir vis dar turiu, bet šiuo metu ji rimtą žurnalą maketuoja ir atsilaisvins tik gruodžio mėn. O man mirtis alyvose, kaip reikia sieninį kalendorių sumaketuot...Nors visai to nenoriu daryt, bet generalinis užsispyrės, kad reikia...Nu nesugalvoju kaip jį dar įtikint, kad sieniai kalendoriai atgyvena doh.gif

Atvirutes kalėdines su mūro mišiniu darau, o kaip tuomet sieninį kalendorių padaryt, kad super būtų???

Prašau, jeigu turi gerą dizą - atsiųskit kontaktus į AŽ
Atsakyti
O man tai seminarai patinka viendėlto, kad ištrūksti iš darbovietės rutinos ...ax.gif Labai megstu visokius seminarus, koneferencijas, pristatymus, renginiukus, tik kad jau geri seminarai nežmoniškai daug dabar kainuoja.. Geras seminaras nuo 1000 litukų verysad.gif

Stirna Liu, ar buvo kas iš tavo skyriaus tam renginiuke, kur nuoroda atsinčiau?

Alki, dabar visi geri dizainieriai apsivertę darbais...Paklausiu vienos labai kūrybingos asmenybės, bet abejoju ar ji bus laisva...
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2008 11 12, 14:23)
O man tai seminarai patinka viendėlto, kad ištrūksti iš darbovietės rutinos ...ax.gif Labai megstu visokius seminarus, koneferencijas, pristatymus, renginiukus, tik kad jau geri seminarai nežmoniškai daug  dabar kainuoja.. Geras seminaras nuo 1000 litukų  verysad.gif 

Stirna Liu, ar buvo kas iš tavo skyriaus tam renginiuke, kur nuoroda atsinčiau?

Alki, dabar visi geri dizainieriai apsivertę darbais...Paklausiu vienos labai kūrybingos asmenybės, bet abejoju ar ji bus laisva...

Deja, ne doh.gif O aš viena nelabai norėjau eiti...
Tiesa pasakius, paskaičius jūsų visų patarimus, pasisakymus, oj kokia aš dar žalia šioje srityje doh.gif doh.gif doh.gif O apie kursus, tai tik galiu pasvajoti. Anksčiau mano darbovietėje apmokėdavo, tačiau atsirado tokia praktika, kad įmonė investavusi į darbuotoją jį greit prarasdavo. Todėl vat dabar jei nori, tai gali tik už savo pinigėlius sad.gif O tai jau sudėtinga doh.gif

Dar noriu labai paprašyti, gal kuri marketingistė norėtų savo įmonei pasiūlyti sieninį kalendorių, kuris bus leidžiamas su gruodžio mėn. žurnalu (žurnalas skirtas visai šeimai). Viena iš jūsų minėjo, kad tai jau atgyvena, tačiau... vis dar tikiuosi rasti klientą, kuris norės tokiu būdu pasireklamuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stirna_Liu: 12 lapkričio 2008 - 13:35
QUOTE(AlKi @ 2008 11 12, 11:30)
Prašau, jeigu turi gerą dizą - atsiųskit kontaktus į AŽ


Žinau gerą, bet ne pigus....
Atsakyti
sveikutes, jungiuosi ir as i jusu gretas wink.gif
labai idomiu nuomoniu ir patarimu daznai paskaitau bet vis nieko neparasau blush2.gif
tai kokie atsiliepimai apie kanu liutus?ar buvote kuri?
beje gal kokia literatura galetumete parekomenduoti ar netycia nuorodas turite nes knygos oi kokios brangios blush2.gif marketingo temomis unsure.gif
perskaiciau ka tik breigbederio 14.99 senokai atideliojau as ja, na bet toks dvipusis ispudis sakyciau liko g.gif
ar teko verslo ziniu skaityti kuria is knygu?kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picolo: 12 lapkričio 2008 - 23:36
QUOTE(Reklamiste @ 2008 07 03, 15:22)
O aš "atostogauju" nuo mokslinių knygų ax.gif Užtat perskaičiau Irvingo "Kol tave rasiu", iš viso 600 psl. - trys ilgos dienos didžiulio malonumo......

o as niekaip jos neiveikiu kaip sustojau ties 200 tai blush2.gif kazkaip nesikabina man ji visai, nors kitos labai patiko doh.gif

kokie jusu atsiliepimai apie "nestandartine rinkodara"?



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picolo: 13 lapkričio 2008 - 01:04
laba visoms

QUOTE(picolo @ 2008 11 13, 01:38)
kokie jusu atsiliepimai apie "nestandartine rinkodara"?

turi omenyje David Abington, išleistą "verslo žinių"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monrutė: 13 lapkričio 2008 - 15:31
et, rašot apie seminarus, konferencijas...
et kaip pasiilgau...kol dirbau tarptautinėj kompanijoj, kur tik nebuvau, nuo BNS seminarų iki tarptautinių komunikacijos konferencijų....
kai dirbi agentūroje, niekas niekur nesiunčia.....nes patys organizuojam panašius dalykus klientams ir ne tik...... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2008 11 13, 15:30)
laba visoms
turi omenyje David Abington, išleistą "verslo žinių"?

butent bigsmile.gif


Atsakyti