Įkraunama...
Įkraunama...

Marketingistės plepa čia!

Kvepalai, labai įdomiai viską aprašiai. ačiū 4u.gif
Aš pati studijuoju Marketingą KTU, tai atsiliepimai ne patys geriausi, bet kadangi nežinau kaip kitus tai nelabai ką galiu pasakyti. smile.gif
Atsakyti
sveikos marketingistes,
o as noreciau pasiteirauti, kiek marketingistes uzdirba smile.gif 4u.gif
as marketinge dirbu puse metu, tuo paciu dar ir studijuoju magistra, ir gaunu tik 1300 lt i rankas doh.gif man tai baisiai mazai gyvenant Vilniuj, juo labiau kai viskas taip pabrango g.gif planuoju arba eiti pas valdzia kalbeti del algos arba keisti darba... nes darbe tikrai dirbu, o ne poilsiauju, taigi norisi normalaus uzdarbio 4u.gif koks butu jusu poziuris?
Atsakyti
na ir kurgi jus visos prapuolet smile.gif? 4u.gif
turiu klausima,
as kaip turbut ir dauguma is Jusu, turiu suplanuoti kitu metu vadybininku pardavimus, kiek jie planuoja parduoti, kokia marza ir t.t., o darau tai pirma karta g.gif
praeitu metu rezultatus turiu, tai kaip Jus siulot man skaiciuoti ir numatyti siu metu planus, tiesiog prideti kazkiek procentu atsizvelgiant i naujas rinkas ir pan?

dar turiu klausima-kaip Jus analizuojate savo konkurentu pardavimus, pelninguma ir panasius veiksnius g.gif 4u.gif
lauksiu diskusiju ax.gif
Atsakyti
Konkurentų pardavimus analizuoti labai paprasta - tam yra specialūs rinkos tyrimai arba kita oficiali informacija, žiūrint, apie kokią sritį kalbama. Analogiškai galima pasiskaičiuoti ir pelningumą - tik ar turi prasmę tas rodiklis?...
Atsakyti
QUOTE(Dinozauras @ 2007 12 28, 15:46)
Konkurentų pardavimus analizuoti labai paprasta - tam yra specialūs rinkos tyrimai arba kita oficiali informacija, žiūrint, apie kokią sritį kalbama. Analogiškai galima pasiskaičiuoti ir pelningumą - tik ar turi prasmę tas  rodiklis?...


o jei apseiti be rinkos tyrimu? kur ta oficialia info gauti? 4u.gif
Atsakyti
Statistikos departamentas, Lietuvos bankas, Ūkio ministerija pateikia visą oficialią informaciją.
Atsakyti
Aūūū, marketingistės.....
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2008 01 14, 11:41)
Aūūū, marketingistės.....

Aūūū biggrin.gif
Kažko nesiriša mums pokalbiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2007 11 05, 12:03)
Susiplanavau kitų metų biudžetą ir jau imu nerimauti, kad neužteks man pinigų doh.gif Pradėjo plaukti naujienos, kad beveik visi media kanalai didina kainas ir ne po kelis procentus blink.gif Lenkia visus infliacijos tempus...


Aga...Kaip tik vakar su kolega telefonu truputį kalbėjom, tai irgi tą pačią idėją primetė..Tipo, jau dabar matau kad maža bus, bo kainos tiek už paslaugas ir už medžiagas užkilo konkrečiai

QUOTE(mylima2007 @ 2007 12 12, 20:36)
sveikos marketingistės...

Jūs - paskutinė mano viltis..na, viena iš paskutinių...
esu ekonomistė, ir reik mums mokslinį straipsnį parašyt. pasirinkau temą: socialinė-etinė atsakomybė reklamoje. šiek tiek performavau ją: socialinė atsakomybė reklamoje vaikams.medžiagos kažkiek turiu, bet va aplink plaukioju ir net neįsivaizduoju, kaip čia pradėt..kad nei nukrypt, nei kažko nepaminėt.. gal kuri ką mesteltumėt?


Manau tema yra tikai gera ir aktuali.
O nuo ko pradėt, hmm...sėdžiu vaiko priežiūros atostogose, tai ko gero nuo elementarių pavyzdžių alkoholis, smurtas
Būtinai pasikniščiau psichologų diskusijojse, etikos kodeksuose (reklamos, spaudos, leidėjų...), reklamos įstatymai. PAsidomėčiau ES situacija. KAs yra leistina reklamuoti, val. ir pan.
Jeigu plačiau norėtum padiskutuoti, tai manau per AŽ būtų geriau..NEs minčių man daug tavo tema sukėlė, bet nu nesigaus tvarkingai visko surašyti ax.gif

QUOTE(Reklamiste @ 2007 12 13, 13:45)
O aš - ne biggrin.gif Dirbu rinkodaroj, bet pasiduodu reklamai, ypač - akcijoms. Tarkim, yra parduotuvėj kelios sulčių rūšys, kurias aš mėgstu, o viena iš jų - su pripakuotu saldumynu. Tai aš aišku paimsiu akcijines doh.gif Tiesa, į galiojimo laiką visada pasižiūriu, visada....


drinks_cheers.gif Pati gana ilgai dirbau su akcijom ir iki dabar dažnai perku akcijinius maisto produktus...Aišku visda pasižiūriu į kokybę. Tarkim mėsos gaminiai turi būti tik aukščiausios rūšies. Bet mėso sektoriuje taip jau yra, kad akcijuoja geras prekes ax.gif

O dėl drabužių, kol kas nekeliu kojos nei į Europą, nei į Akropolį, bijau kad moteriškas noras perdaug neįsismagintų ax.gif

QUOTE(burbulina @ 2007 12 28, 10:58)
na ir kurgi jus visos prapuolet smile.gif? 4u.gif
turiu klausima,
as kaip turbut ir dauguma is Jusu, turiu suplanuoti kitu metu vadybininku pardavimus, kiek jie planuoja parduoti, kokia marza ir t.t., o darau tai pirma karta  g.gif
praeitu metu rezultatus turiu, tai kaip Jus siulot man skaiciuoti ir numatyti siu metu planus, tiesiog prideti kazkiek procentu atsizvelgiant i naujas rinkas ir pan?

dar turiu klausima-kaip Jus analizuojate savo konkurentu pardavimus, pelninguma ir panasius veiksnius g.gif  4u.gif
lauksiu diskusiju  ax.gif


Jau mačiau, kad atskė, tai norėjau paklausti, kaip pavyko???

QUOTE(Reklamiste @ 2008 01 14, 08:41)
Aūūū, marketingistės.....


Čia, po švenčiu prisiregistruoju vėl ax.gif

QUOTE(populi @ 2008 01 14, 10:06)
Aūūū  biggrin.gif
Kažko nesiriša mums pokalbiai  biggrin.gif


Bandom, gal dabar gausis 4u.gif
Atsakyti
temos pirmoje dalyje kalbeta apie kotler marketing management - i emule - skaitom

taip pat kalbeta apie trout'a - su juo sunkiau - jei kas skaite - gal daugiau detaliu apie jo knygu pavadinimus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kestutis72: 17 sausio 2008 - 21:25
Sveikos,
gal mūsų tema pajudės iš mirties taško? 4u.gif
QUOTE(Borūūūžėlė @ 2008 01 17, 17:01)
Manau tema yra tikai gera ir aktuali.
O nuo ko pradėt, hmm...sėdžiu vaiko priežiūros atostogose, tai ko gero nuo elementarių pavyzdžių alkoholis, smurtas
Būtinai pasikniščiau psichologų diskusijojse, etikos kodeksuose (reklamos, spaudos, leidėjų...), reklamos įstatymai. PAsidomėčiau ES situacija. KAs yra leistina reklamuoti, val. ir pan.
Jeigu plačiau norėtum padiskutuoti, tai manau per AŽ būtų geriau..NEs minčių man daug tavo tema sukėlė, bet nu nesigaus tvarkingai visko surašyti ax.gif 


Aš svarstau temą magistriniam panašę. Ne apie vaikus , bet galvoju apie reklamos etiką farmacijoje.
ką manote? Truputi laikas užsspaudė, reik iki antradienio temą priduoti doh.gif
Atsakyti
trout 22 immutable laws of marketing - i emule

o siaip idomu - kaip rimtos marketingistes traktuoja trout'o desnius - paskaitinejus tai labai zaviai atrodo, bet greiciausiai kaip profanui
Atsakyti