Įkraunama...
Įkraunama...

Mažylių akutės

QUOTE(Dilma @ 2006 09 22, 10:45)

Ir svarbiausia nepradti komleksuoti dėl akinių patiems tėvams - tada ir vaikui tai neatrodys baisi blogybė 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ramuniuk, nuostabi tavo dukryte, ir siti akinukai jai labai tinka. wub.gif Nu mano balvoniukas wub.gif su riesta nosyte labai juokingai atrode su tais plasmasiukais, kai matavos, vis trypciojo,m rinkomes, bet nesiryzom pirkti unsure.gif sirdyje grauziuosi, kad pasiduodu emocijoms "kaip mano vaikas atrodo", bet per save perlipti negaliu. Vis tikiuosi kad operacija pades pataisyti vizualini vaizda, o kai jau didesnis bus, sukalbamesnis, pradesim kasdien nesioti akinukus 4u.gif
Atsakyti
Mes rytoj einam pasimt savo akinuku manau Godutei jie netrukdys ax.gif .O mes del ju visai nekompleksuojam jei reikia reiskia reikia bigsmile.gif Kad tik vaikui butu gerai, o kad sudauzys tiek to bus kiti, kad tik pati nesusizalotu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate1971 @ 2006 09 24, 16:22)
Mes rytoj einam pasimt savo akinuku manau Godutei jie netrukdys  ax.gif .O mes del ju visai nekompleksuojam jei reikia reiskia reikia bigsmile.gif Kad tik vaikui butu gerai, o kad sudauzys tiek to bus kiti, kad tik pati nesusizalotu g.gif

Mano dukra taip pat Goda,mes akinukus nesiojam nuo treju metu.o dabar jai devyneri.Pakeitem akinukus per tuos metus tikrai ne vienerius ir ne dviejus,darzelije aukletoja nepamate susistumde ji virto ir aciu dievui kad nukentejo akinukai o ne akites,o siaip keiciam juos nes ji juos isauga.Dabar ji akinuku nori kad butu stilingi,nes jau visa panele,o anksciau kokius nesiodavo jai nerupejo,akinukus jai teks nesioti visa gyvenima. verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilte28 @ 2006 09 25, 13:46)
Mano dukra taip pat Goda,mes akinukus nesiojam nuo treju metu.o dabar jai devyneri.Pakeitem akinukus per tuos metus tikrai ne vienerius ir ne dviejus,darzelije aukletoja nepamate susistumde ji virto ir aciu dievui kad nukentejo akinukai o ne akites,

Vat dar ir dėl tos priežasties pasirinkom darželį vaikams su regėjimo sutrikimais. Grupėj tik viena mergaitė be akinukų, o likę 12 visi cool.gif . O ir auklėtojos įpratusios dirbti su tokiais vaikais 4u.gif
Atsakyti
Noriu vilnieciu paklaust apie ta darzeli Antakalnyje vaikuciams su akinukais smile.gif Ar sunku patekti, ar geros salygos? Galvojam ten leisti lankyti.

Taip,pritariu kad jei reikia akinuku tai reikia. Musu atveju, kai labai stipriai suveike trecios kartos (mociutes) genai, akinukai padeties nebutu pataise, vis tiek laukia operacija, as kankinau kankinau vaika, paskui galvoju kad vis tiek operacija, o kito laiko dangstom akyte, stengiames neapleisti. Bet maziukas jis dar, priesinasi, verkia, ech neatlaiko mano sirdis verysad.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif pasiemem mes savo akinukus kol kas Godutei jie labai patinka biggrin.gif ir lyg tai jai netrukdo, bet as manau kad nuo kito rudens ir mes keliausi i Peledziuka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate1971 @ 2006 09 26, 09:11)
Sveiki 4u.gif pasiemem mes savo akinukus kol kas Godutei jie labai patinka biggrin.gif ir lyg tai jai netrukdo, bet as manau kad nuo kito rudens ir mes keliausi i Peledziuka biggrin.gif

O kodėl taip ilgai lauksit? Mūsų grupėj - 13 vaikų, tikrai tilpsit mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 09 26, 10:24)
O kodėl taip ilgai lauksit? Mūsų grupėj - 13 vaikų, tikrai tilpsit mirksiukas.gif  4u.gif

Tai kad Godute jau priprato kazkaip gaila metyt vaika ir draugu turi bigsmile.gif o gyditoja sake kad tris menesius kol Goda pripras prie akinuku pratimu nereikes.Taip kad dabar pratinsimes prie akinuku, tik man keista kad darzeli aukletoja sake einant i lauka akinukus nuims g.gif .O gyditoja sake nusimt tik einant miegot.
Atsakyti
QUOTE(Jurate1971 @ 2006 09 26, 10:42)
Tai kad Godute jau priprato kazkaip gaila metyt vaika ir draugu turi bigsmile.gif o gyditoja sake kad tris menesius kol Goda pripras prie akinuku pratimu nereikes.Taip kad dabar pratinsimes prie akinuku, tik man keista kad darzeli aukletoja sake einant i lauka akinukus nuims  g.gif .O gyditoja sake nusimt tik einant miegot.

Kitais metais bus dar sunkiau - jau vaikai ir ten, ir ten susidraugavę, naujoką gan šaltai priima. Be to, kol kas pratimukų jie dar nedaro - turi adaptuotis prie darželio pirma. Ir kas man labai patiko, susirinkime akcentavo - čia jums garantuojam, kad vaikas bus su akiniais visą laiką, ir akiniai bus švarūs thumbup.gif . Vargu, ar kitam darželyje kas nors užsiims tokiu dalyku, kaip akinių valymas biggrin.gif . Tiesa, jūs dar neilgai nešiojat, tai net nežinai, kokia problema kartais būna išlaikyt akinius švarius doh.gif - pasižiūri ir nesupranti, ką tas vaikas per tooookius stiklus mato doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 09 26, 10:48)
Kitais metais bus dar sunkiau - jau vaikai ir ten, ir ten susidraugavę, naujoką gan šaltai priima. Be to, kol kas pratimukų jie dar nedaro - turi adaptuotis prie darželio pirma. Ir kas man labai patiko, susirinkime akcentavo - čia jums garantuojam, kad vaikas bus su akiniais visą laiką, ir akiniai bus švarūs thumbup.gif . Vargu, ar kitam darželyje kas nors užsiims tokiu dalyku, kaip akinių valymas biggrin.gif . Tiesa, jūs dar neilgai nešiojat, tai net nežinai, kokia problema kartais būna išlaikyt akinius švarius doh.gif - pasižiūri ir nesupranti, ką tas vaikas per tooookius stiklus mato doh.gif  biggrin.gif

Va kad garantuoja kad vaikai bus su akiniais ir jie bus svarus tai thumbup.gif Turbut reikes viska paspartint nes siuntima i Peledziuka gausim bet kada. Cia as biski mociutes pagailejau nes kelis rytus per menesi prasau jos nuvest Goda i darzeli o musu mociute be automobilio tongue.gif Taip kad derinsim su tetuku ir veziosim abu. Vaiko sveikata svarbesne nei patogumai.
Atsakyti
QUOTE(Jurate1971 @ 2006 09 26, 11:10)
Vaiko sveikata svarbesne nei patogumai.

Būtent tai ir nulėmė ir mano apsisprendimą atiduot dukrą į Pelėdžiuką, o ne pas borlį į Želmenėlį drinks_cheers.gif
Atsakyti