Įkraunama...
Įkraunama...

Mažylių akutės

QUOTE(mulia @ 2006 11 11, 21:53)
Mes irgi lankomės pas Uždavinienę, tai man nepatinka. Kadangi dukrytė lanko spec.darželį, o ji ten irgi gydanti, išrašė atropiną-perdavė receptą per sesutę, nei paaiškino dėl ko. O sužinojau, kad tie vaistai labai stiprūs ir nebežinau ką dabar daryti. Parašė, kad lašinti tris dienas-esu pasimetus. Ką galit patarti, ar yra kokia alternatyva tiems lašams ir koks jų pašalinis poveikis? labai laukiu atsakymo unsure.gif

Mums irgi liepė lašinti, tik viską paaiškino. Tai buvo prieš metus, bet kiek atsimenu, - atropinas nuima "pašalines" priežastis, dėl ko gali akys žvairuoti. Lieka kaip sakoma gryna, atpalaiduota priežastis smile.gif
Nepamenu ar mes lašinom 2 kartus dienoje ar vieną... pamenu kad lašindavau vakarais. Labai nerimavau, bet jei man daktaras liepia - taip ir darau. Dėl to, kad atropinas "stiprūs vaistai" ar gali kaip nors pakenkti - niekas man nepaaiškino, tai nieko blogo ir nežinojau. Gerai pamenu, kad tą trečią dieną reikia eiti pas gydytoją.
Dėl alternatyvų atropinui nežinau. Jų gal ir yra, bet tada reikia keisti daktarą. O kaip yra Jūsų darželyje, kurį lankote - gydytoja tikrina vaikus, tėvams nedalyvaujant??? blink.gif

Šiuo metu mums reikia galvoti apie operaciją, tai vat ir svarstau - kur tą daryti? Kaune? Vilniuje privačiai pas Žukauską, ar Vilniuje Santariškėse.... Pirmą kartą operavo Žukauskas Kaune, bet ten tada ir gyvenom. O dabar Vilniuje g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vitvita @ 2006 11 13, 11:31)
Šiuo metu mums reikia galvoti apie operaciją, tai vat ir svarstau - kur tą daryti? Kaune? Vilniuje privačiai pas Žukauską, ar Vilniuje Santariškėse.... Pirmą kartą operavo Žukauskas Kaune, bet ten tada ir gyvenom. O dabar Vilniuje  g.gif .

kiek girdejau, Vilniuje Zukauskas privaciai neoperuoja tokiu maziuku g.gif Man patikimiausia atrodo Kaune operuotis, Santariskes nekelia sentimentu. Be to, atrodo iki triju metu operuoja tik Kaune.

Mulia, o is kokio jus miesto> Kaip man susirasti ka nors, kas lanko Vilniuje akiniuku darzeli g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitvita @ 2006 11 13, 11:31)
O kaip yra Jūsų darželyje, kurį lankote - gydytoja tikrina vaikus, tėvams nedalyvaujant??? blink.gif 


Nors ir ne manęs klausi, bet mes irgi lankom spec. darželį, kuriame gydytoja tikrina tėvams nedalyvaujant mirksiukas.gif . Ir ne tik tikrina - dar ir procedūras įvairias skiria, mankštas, darbą su visokiais ten akių treniruokliais. Ir nematau čia nieko stebėtno ar keisto. Yra parašytos gydytojos priėmimo valandos - tėvai visad laukiami, gali konsultuotis, tartis 4u.gif . O vaikų akytės visad prižiūrėtos, nereikia bijot, kad kažką praleisi ar per vėlai nueisi pas oftalmologą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamius @ 2006 11 13, 11:58)
Kaip man susirasti ka nors, kas lanko Vilniuje akiniuku darzeli  g.gif  verysad.gif

aš gynvenu visai šalia to darželio per langą jį matau.
tik tau nuo to turbųt ne geriau unsure.gif

draugės mergytė lanko tą darželį, nes nešioja sudėtingus akinukus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2006 11 13, 16:04)
aš gynvenu visai šalia to darželio per langą jį matau.
tik tau nuo to turbųt ne geriau unsure.gif

draugės mergytė lanko tą darželį, nes nešioja sudėtingus akinukus. mirksiukas.gif

dekui. Biski lengviau, nes jau rodos kad niekas Vilniuj i ji neina doh.gif Gal nesunku butu tos drauges pasiteirauti, kaip papuole i darzeli, kaip sekasi ji lankyti, o jus -nezadat i ji uzsirasyti? Girdejau ten neblogas darzelis, lanko ir vaikuciai be akinuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamius @ 2006 11 13, 17:16)
dekui. Biski lengviau, nes jau rodos kad niekas Vilniuj i ji neina  doh.gif  Gal nesunku butu tos drauges pasiteirauti, kaip papuole i darzeli, kaip sekasi ji lankyti, o jus -nezadat i ji uzsirasyti? Girdejau ten neblogas darzelis, lanko ir vaikuciai be akinuku  g.gif

ten pakliūti pagal adresą galima.mano namui kitas darželis priklauso.o mažoji turi kitokių bėdų, ne tik su akimis, todėl grečiausiai į darželį neis, arba eisi į kokį specializuotą.

draugė pateko ir pagal adresą ir dėl akinkų vaiko.
Atsakyti
Aciu uz info. Manau mes i ji pakliutume tik pagal siuntima, teks derinti su gydytoja kad israsytu. Turbut vertetu ten anksciau pasilankyti ir pasiziuret, kas kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamius @ 2006 11 14, 09:58)
Aciu uz info. Manau mes i ji pakliutume tik pagal siuntima, teks derinti su gydytoja kad israsytu. Turbut vertetu ten anksciau pasilankyti ir pasiziuret, kas kaip  g.gif

jo, manau reikėtų pasiterauti kas ir kaip ir kaip pakliūti,ten konsultuoja kiek atsimenu Uždavinienė, bet gal dabar ir pasikeitė kas nors.
darželis yra savaitinis kiek žinau.graži aplinka, nedaug grupių,senos statybos plytinis pastatas.

kontaktai:
Vilniaus specialusis lopšelis-darželis "Spindulėlis"
Klinikų g. 5, 10326 Vilnius
Tel.: (5) 2342398


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamius @ 2006 11 13, 13:58)
kiek girdejau, Vilniuje Zukauskas privaciai neoperuoja tokiu maziuku  g.gif  Man patikimiausia atrodo Kaune operuotis, Santariskes nekelia sentimentu. Be to, atrodo iki triju metu operuoja tik Kaune.

Mulia, o is kokio jus miesto> Kaip man susirasti ka nors, kas lanko Vilniuje akiniuku darzeli  g.gif  verysad.gif

Mes gyvenam Vilniuje, Antakalnyje, netoli darželio. Nors mūsų namas ir priklauso šiam darželiui, bet manau, kad pakliūnant į jį tai tikrai nėra rodiklis smile.gif Ir mes nešėm vedėjai ,,lauknešėlį,,., o be to dabar jau priima vaikus ir be regėjimo sutrikimų, taip kad jums kaip ir būtų pirmenybė.
mųsū gydytojo siuntimo nepraše, bet , aišku, tai būtų jums pliusas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mulia: 14 lapkričio 2006 - 23:08
Aciu uz nuorodas. Kol kas iki vasaros tikrai sedesim namie - neaisku kaip po operacijos, kaip akinukus nesios cool.gif
Atsakyti
o mano mažoji pradėjo tapšnoti akinius, nu jau taip apsiterlioja, kad net vandeniu reikia plauti.
ar kas nors naudojat kokias priemones lęšiams valyti? g.gif
aš paprastu vandeniu nuplaunu ir švelniu skudurėliu pavalau ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2006 11 17, 22:15)
o mano mažoji pradėjo tapšnoti akinius, nu jau taip apsiterlioja, kad net vandeniu reikia plauti.
ar kas nors naudojat kokias priemones lęšiams valyti? g.gif
aš paprastu vandeniu nuplaunu ir švelniu skudurėliu pavalau ir viskas.

Pažiūrėk maximoj arba Rimi būna specialių servetėlių akiniams valyti, kainuoja apie 6 lt 16 vnt berods, bet labai thumbup.gif . Jos yra tokios halogeninėj dėžutėj, maximose būna prie kosmetikos, o Rimi - prie įvairių valiklių ir servetėlių, skirtų valyt monitoriams, ekranams ir pan doh.gif . Ir supakuotos kiekviena atskirame popieriniame maišelyje - labai patogu, gali vieną dvi į rankinuką įsimest extra atvejams. Mums baaaaisiai padėjo pernai, kai akiniai būdavo visi riebaluoti doh.gif

Dar Eurovaistinėj pirkau kažkokį mažą flakonėlį purškiamo skysčio - irgi neblogas, bet jau ne toks patogus. Niu ir tos mikropluošto servetėlės už aukso kainą doh.gif . Yra kiekvienoje optikoje, kainuoja apie 8 lt toks mažas skuduriukas biggrin.gif . Niu, bet valo tikrai gerai. Tik jei labai jau nutapšnoti akiniai, tai ta servetėlė ne ilgai bus švari biggrin.gif

Ir dar - kol neatšalo, iš karto pasirūpinkite skysčiu, neleidžiančiulešiams užrasoti - thumbup.gif dalykas. Beje, labai patogu ir fotoaparato bei kameros objektyvams valyti, jei reikia juos naudoti drėgnoje ir šiltoje patalpoje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 17 lapkričio 2006 - 22:55