Įkraunama...
Įkraunama...

Mažylių akutės

Mano vyresniam buvo didelis zvairumas abieju akiu, ilgai gydem, veziojau i pratimus zvairumo kabinete, toks Antakalnyje buvo kadaise, dangsciau akis pakaitomis kelis metus pastoviai, vargom daug, bet dabar jau jokiu bedu, akys ziuri tiesiai, daktarai dar kazka ten mato, bet jau vizualiai nebera pastebima visiskai. Liko tik akiniai, bet prie ju jis jau priprates, priprate ir aplinkiniai, sako jaustusi kaip nuogas be ju smile.gif jam jau greit 14iolika ir visai nekompleksuoja del ju, mokykloje senai niekas nebesijuokia, akiniuociu pilna visur dabar, svarbiausia vaikui zvairuma isgydyt, o tam tik kantrybes ir laiko reikia smile.gif
maziukui 8 menesiai ir kol kas, tfu tfu tfu, zvairumo nepastebima, bet vyresnelis suzvairavo 2.4 metu, taip kad laukiam su baime kas bus toliau.
vyresneli pastaruosius metus gyde daktaras Ruzgys, jis ir dabar Vilniuje zvairiukus priima, nepigu tai, bet ko nepadarysi del savo vaiko, poliklinikoje okulistai ne visada gerai ismano sita liga
Atsakyti
Sveikutes mamytes 4u.gif
Mano vienam is berniuku trumparegyste ir viena akute zvairuoja. Zvairuojancia akyte pastebejau pries metus, kai jam buvo 3 metukai. Dabar vaikinukui 4 ir nesiojam akinius jau kokie 6men. Is pradziu mums liepe dengti sveika akute, kad zvairoji mankstintusi. Pradzioje viskas buvo gerai, noriai sutikdavo, mat gi "piratas" tapdavo biggrin.gif , tai toks savotiskas zaidimas buvo, bet kuo toliau tuo labiau nebenoredavo ir net apsiverkdavo kai reikedavo dengti akute. As maciau, kad jam sunku su uzdengta viena akim, visas veidukas isitempes budavo, kaktyte suraukta...tartum labai stengtusi matyti...net nemoku pasakyti... Koks menuo jau nebedangstom, nes daktaras pasake kad tai zvairumui nepades.... unsure.gif Tipo cia dengem del to, kad zvairoji akis buvo silpnesne, tai pastiprinom jos regejima, bet zvairumo netaisem g.gif Nu pasimetusi esu...sake reikes operacijos. Ar operavo kuriam is jusu vaikiuku? Kaip viskas praejo, kokie rezultatai?
Atsakyti
Californiagirl, musu akytes operavo. Ispudzius esu kazkur aprasius sioj temoj 4u.gif Gaila tik tavo paugejusio berniuko, nes maziukai langviau pakelia narkoze, ir po narkozini perioda. Sone gulejo mergyte kokiu 5-6 metu, tai labai sunku buvo - ji ir skausma realiau suvokia, nepanesiosi, nenuraminsi kaip maziuka. Ir su uzdengtom akytem jiems sunkiau - issigasta, blaskosi... Bet musu atveju esam labai laimingi , kad operavo - akytes labai graziai atsistate, ir tikimes vyresniam amziuj pripratinti prie akinuku.

Atsakyti
QUOTE(mamius @ 2007 05 09, 07:59)
Californiagirl, musu akytes operavo. Ispudzius esu kazkur aprasius sioj temoj  4u.gif  Gaila tik tavo paugejusio berniuko, nes maziukai langviau pakelia narkoze, ir po narkozini perioda. Sone gulejo mergyte kokiu 5-6 metu, tai labai sunku buvo - ji ir skausma realiau suvokia, nepanesiosi, nenuraminsi kaip maziuka. Ir su uzdengtom akytem jiems sunkiau - issigasta, blaskosi... Bet musu atveju esam labai laimingi , kad operavo - akytes labai graziai atsistate, ir tikimes vyresniam amziuj pripratinti prie akinuku.

Dekui tau uz atsakyma 4u.gif
Ar ilgai po operacijos tenka buti uzdengta akyte? Na mums tik viena zvairuoja, tai kita akyte matys turbut viska, gal neissigas taip... unsure.gif
Kaip vaikas po narkozes atrodo zinau, nes vyresneliui tas malonumas teko kai jis maziukas buvo(16men.). Tik jam opercija buvo del uzsikimsusiu asaru latakeliu, kaip ir tiesiogiai su akytem problemu nebuvo. Bet narkozes reikejo...tai prisiziurejau nemaloniu vaizdu, kaip maziukas blaskesi, dauzesi, i kaili sesutem pakrove, vienai i peti ikando blush2.gif Dabar juokinga, bet tada sirdis plyso...Tai issivaizduoju kaip sunku bus su keturmeciu unsure.gif
Maniskio prie akiniu pratinti nereikejo- uzsidejo ir patiko paciam thumbup.gif Matyt pamate koks ryskus ir grazus pasaulis per akinukus bigsmile.gif
Linkiu jums greiciau prirasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2007 05 09, 16:55)
Dekui tau uz atsakyma 4u.gif 
Ar ilgai po operacijos tenka buti uzdengta akyte? Na mums tik viena zvairuoja, tai kita akyte matys turbut viska, gal neissigas taip... unsure.gif 
Kaip vaikas po narkozes atrodo zinau, nes vyresneliui tas malonumas teko kai jis maziukas buvo(16men.). Tik jam opercija buvo del uzsikimsusiu asaru latakeliu, kaip ir tiesiogiai su akytem problemu nebuvo. Bet narkozes reikejo...tai prisiziurejau nemaloniu vaizdu, kaip maziukas blaskesi, dauzesi, i kaili sesutem pakrove, vienai i peti ikando blush2.gif  Dabar juokinga, bet tada sirdis plyso...Tai issivaizduoju kaip sunku bus su keturmeciu unsure.gif
Maniskio prie akiniu pratinti nereikejo- uzsidejo ir patiko paciam thumbup.gif  Matyt pamate koks ryskus ir grazus pasaulis per akinukus bigsmile.gif 
Linkiu jums greiciau prirasti 4u.gif

o nuo kokio amziaus pradejot akinukus nesiot?
As dar turiu vilties... smile.gif

Kiek zinau, operuoja paprastai abi akytes, kad abieju vienodi raisciukai butu, tiksliai nezinau del to, bet visus vaikucius operavo po abi akytes, taigi ir uzdengtos abi... Laiko uzdengus puse dienos kazkur, paskui i vakara leidzia jau atsiklijuot 4u.gif Aisku, per diena 4 kartus lasina vaistukus, kas labai jautru ir taip isdraskytoms akytems, oj prisiminus net uzima kvapa, sunku buvo...
Viskas bus gerai, linkiu lengvai pakelt operacija 4u.gif
Atsakyti
Su tom operacijom tai įvairiai būna g.gif Maniškę operavo prieš 3 mėn. (abi akis, raumenukus atleidinėjo), tai akys po operacijos užklijuotos ir nebuvo visai. Tik jodu aptepliotos aplinkui. O taip tai net neįtartum, kad kažkas ten daryta. Paskui kai atsimerkė, tai truputį kraujosruvų matėsi kampučiuose, bet per savaitę dingo thumbup.gif .Na, narkozė tai dalykas bjaurus - vėmė pusę paros vargšė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamius @ 2007 05 09, 19:59)
o nuo kokio amziaus pradejot akinukus nesiot?

Jam dabar 4 metai 5 menesiai. Akinukus pradejom nesioti pries Kaledas, taigis tik 6men. su akiniais. Bet jam jie patinka ir tinka thumbup.gif Pats juos dedasi mielu noru, be akinuku niekur neina smile.gif
Dabar dar maziausiai 3 menesius nieko nedarysim, nes vyras keicia darba ir gyvensim ta laika be sveikatos draudimo. Gyvenam ne LT, tai kompanija draudima suteikia tik po 3 men. pradejus dirbti. Be draudimo jokiu daktaru! Nes gali i bankrota iseiti biggrin.gif
O po 3men. jau ziuresim, reikia daryti...kiek suprantu kuo anksciau tuo geriau unsure.gif
Dekui mamytes, kad pasidalinat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamius @ 2007 05 09, 20:59)


Kiek zinau, operuoja paprastai abi akytes, kad abieju vienodi raisciukai butu, tiksliai nezinau del to, bet visus vaikucius operavo po abi akytes, taigi ir uzdengtos abi... Laiko uzdengus puse dienos kazkur, paskui i vakara leidzia jau atsiklijuot  4u.gif  Aisku, per diena 4 kartus lasina vaistukus, kas labai jautru ir taip isdraskytoms akytems, oj prisiminus net uzima kvapa, sunku buvo...
Viskas bus gerai, linkiu lengvai pakelt operacija  4u.gif

Mums pirmą kartą operavo abi, kai sūnučiui buvo pusantrų metukų, prieš metus operavo tik vieną akytę.

Californiagirl, klausei dėl dengimo-mums akytė uždengta buvo vos porą valandų, o pirmą kartą, kadangi buvo mažas, tai visai nedengė rolleyes.gif
Atsakyti
mano dukrytė nuo 10 mėn akinukus nešioja,dabar mums 3 metai, pas mus žvairumas buvo bet jis išsikoregavo o va astigmatizmas lieka...taisosi po truputį ...gyvenu su viltim kad bus tokia diena kai jai akinukų reiks tik pamokų ruošimui ir televizoriaus žiūrėjimui o kieme galės be jų siautėti smile.gif
lankomės pas Šveikauskienę, pradžioj antakalny, dabar privačiai.šiandien kaip tik pas ją buvom apžiūrai, užsisakėm naujus akinukus. jau tokius tikrus akinius o prieš tai turėjao UCB tai jie man tokie kaip žaisliniai, lankstosi į visas puses, bet buvau rami kad nesulaužys o dabar biški neramu kaip čia su naujaisiais bus unsure.gif
Atsakyti
Mano mergina ir turi zvairuma,nera jis labai ryskus,bet matosi g.gif
Galvoju ar nebus tik paveldeta,nes senelis ziauriai zvairas g.gif
Daktare nieko aiskaus nesako-gal atsistatys gal ne,ir ka dabar daryt nezinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2007 06 10, 23:49)
Mano mergina ir turi zvairuma,nera jis labai ryskus,bet matosi g.gif
Galvoju ar nebus tik paveldeta,nes senelis ziauriai zvairas g.gif
Daktare nieko aiskaus nesako-gal atsistatys gal ne,ir ka dabar daryt nezinau unsure.gif

Geriausiai man rodos eit pas dar viena daktare, nes toks atsakymas atsistatys arba ne - mazu maziausiai ne kaip skamba... As nueiciau dar pas kita gydytoja 4u.gif
Musu zvairumas irgi is mociutes "parejo" , ji labai zvaira nuo gimimo, ir siaip jos giminej kiek zinoma placiai paplites zvairumas.
Atsakyti
Sveiki,

Mano mazylis pradeda zvairuoti... unsure.gif nezymiai, bet zvairuoja. gal imanoma ka padaryti, kad situacija bent neblogetu?? o ggal zvairuoti keturiu men kudikiui normalu??? visko esu girdejusi.
Buciau labai dekinga jei pasidalintumete patirtimi...
Atsakyti