Įkraunama...
Įkraunama...

Kontracepcija Didžiojoje Britanijoje

Na sveikutes, jau seniai buvau cia uzsukusi mirksiukas.gif . Atejau su labai rimtu klausimu. g.gif kokiu yra kontraceptiniu priemoniu Anglijos vaistinese ir kokios ju kainos. Mane konkreciau domina tie vadinami pleistriukai, na gyvensiu Leeds mieste tai gal kas ka zinote?
Is anksto dekoju.
Atsakyti
Sveikute,

Na as ju nenaudoju,bet kiek is draugiu girdejau,tai joms gydytojas israso nemokamai thumbup.gif O del pleistriuku tai nezinau blush2.gif bet jei tu ju paprasysi tai gal irgi nemokamai gausi g.gif
Atsakyti
Be recepto kazin ar kas parduos.O siaip is gydytojo gali gauti recepta kontraceptikams nemokamai ant puses metu.Kai baigiasi vel israso ant puses metu.Klausia kokius naudoji, tokius ir israso.
Atsakyti
Sveikos na kokios priemones yrageros Anglijoje negaliu pasakyti , bet geriausei nueik pas akusere ir su ja pasitark .Nes ji patikrins ir pasakys kurios tau tiktu , o pirkti is vaistinu nepatariu .Kiek viena konts. priem kainuoja niekas uzdyka neduoda . g.gif Tie pleistrai turi daug hormonu , yra ukuolai susileidi kas trys men net menstruacijos prapuola po keliu leidimu . smile.gif bet irgi tie hormonai .bet jie nebrangus . cry.gif jei ne tie hormonai thumbup.gif viska is bandziau niekas netiko nes visada miegot trauke ir jausdavaus labai nuvargus cry.gif
Atsakyti
Nu dabar visai pasimeciau.g.gif Patekau i aklaviete. Dar nesu jokiu pradejus naudot o po pasiskaitymu visai pasimeciau. Pasiskaitinejau apie kontraceptikus ir nezinau ka rinktis VISI KENKIA del tu nelemtu hormonu kiekio ir tt. Net raso kad smileysex.gif noras pradingsta, o man ir taip kazkodel po gimdymo jis stipriai sumazejes, jau dabar ne taip kai anksciau su vyru tik apie tai ir tegalvodavom. O naudot kazka noretusi nes antram dar ankstoka ir seip kaip paaugliam baiginet ne iki.... nesinori blush2.gif . Gydytoja patare vienos firmos KT ar pleistra ka nors pasirinkt, ji seip pries spirales. Nu nezinau dabar tai jau ......................

HELP!!!!!!!!!!! wacko.gif
Atsakyti
Sunku ka ir patari kitam zmogui as dabar nieko nenaudoju nes as blogai jauciuosi .As po antrojo tai turejau spirale beveik 1,5 metu . gerai buvo bet va ji buvo blogoje vietoje tai man vis kas diena labai popilvu ,juosmeny skaudejo tai teko issiimti .Na gal kad nesu as apkuni gal ir delto taip yra . Svoris neauga kokia jauna buvau tai tokia ir dabar esu . ax.gif
Geriausei tai paprastu paprasciausei "gumutes" ir nei tau kokie hormonai nei tai vaikuciu thumbup.gif
Atsakyti
tokioj situacijoj patarti tikrai labai sunku. As tik norejau savo nuomone pasidalinti.
pirmiausia manau, kad pries naudojant bet kokias kontraceptines priemones, butina, kad gydytojas apziuretu. jis turetu nuspresti, koks saugojimosi budas tau tikti. kalbu ne tik apie tabletes, tai liecia ir pleistrus ir spirales ir leidziamus hormonus. tik gydytojo gali klausti iskilus neaiskumams ar pasireiskus salutiniam poveikiui, juk jis tiksliau zino, kokius hormoninius preaparatus galima keisti kitais...vat...
tik reikalas tas, kad gyvenime taip retai kada buna. pati esu susidurus su ginekologais, ta prasme is ginekologu, o ne pacientu puses. pirma, kiek zmoniu, tiek nuomoniu, dauguma gydytoju rekomenduoja kontraceptikus tuos, uz kuriu reklama jiems dovanu vaistu firmos duoda. o uk dar baisiau, cia ant normalaus gydytojo uzsirauti - problema.tai vat...
del spiraliu, kiek mano pazystamu "turejo" tai per puse, vienoms tiko (isidejo ir pamirso), kitos kankinosi juodai, kol anksciau laiko "issitrauke". kas bande pleistrus nebuvo labai patenkintos. daugumai alergines odos reakcijas sukele. del hormoniniu tableciu, tai as net nezinau.... pati geriu. pirma men gal ir jautesi kazkas, turiu galvoj krutu tempimas, gal siek tiek daugiau miego norejosi... bet as labai patenkinta. del smileysex.gif tai viskas ok.gif gal apetitas siek tiek padidejo, bet tai juk nuo taves priklauso, ar obuoli ar bulviu traskucius valgysi... del to, kad hormonu daug nepasakyciau, trecios kartos tabletese ju visai mazai... net nzn...
o ka konkreciai tavo gyd. tau betite siulo?
chu.... nu ir prirasiau.... medalis tam, kas perskaitys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(V.F.S.D. @ 2005 03 03, 20:48)
Sveikos na kokios priemones yrageros Anglijoje negaliu pasakyti , bet geriausei nueik pas akusere ir su ja pasitark .Nes ji patikrins ir pasakys kurios tau tiktu , o pirkti is vaistinu nepatariu .Kiek viena konts. priem kainuoja niekas uzdyka neduoda . g.gif


Butent kad cia duoda uz dyka
ka tik tu beissirinksi ar tabletes ar pleistriuka,ar spirale,ar net leidziamus,viskas bus uz dyka.Tik tau reikes uzsiregistruoti i family planing clinic, arba pas GP ir tau po konsultacijos ir duos tuos kontraceptikus.Na o jeigu tau tas pasirinktas budas netiktu,bet kuriuo metu sugrizk ir tau duos naujus.As asmeniskai pries pastojima naudojau tabletes 5 metus,ir man jos buvo thumbup.gif thumbup.gif ,na o dabar naudoju maitinanciom mamytem kontraceptines tabletes ir jos man irgi tinka.Tiktai pirma menesi gali pakraujuoti,kol organizmas pripras.sekmes!
Atsakyti
Aha tai kaip fainei pas jus londone pas mus uz kiekviana niekneki reik moketi sad.gif bet tik kai spirale tai uzdyka thumbup.gif jei nori viskiu 3metams 5 metams 10metams
thumbup.gif
Atsakyti
[color=red]Butent kad cia duoda uz dyka
[/quote]
aciukas uz patarima Raimute, bet tai kad mano GP nelabai ka sake... na nueisiu dar karteli, nes siaip tai mama is lithuania.gif nuolat atsiuncia...
acius didelis dar karciuka notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2005 03 05, 02:47)
tokioj situacijoj patarti tikrai labai sunku. As tik norejau savo nuomone pasidalinti.
pirmiausia manau, kad pries naudojant bet kokias kontraceptines priemones, butina, kad gydytojas apziuretu. jis turetu nuspresti, koks saugojimosi budas tau tikti. kalbu ne tik apie tabletes, tai liecia ir pleistrus ir spirales ir leidziamus hormonus. tik gydytojo gali klausti iskilus neaiskumams ar pasireiskus salutiniam poveikiui, juk jis tiksliau zino, kokius hormoninius preaparatus galima keisti kitais...vat...
tik reikalas tas, kad gyvenime taip retai kada buna. pati esu susidurus su ginekologais, ta prasme is ginekologu, o ne pacientu puses. pirma, kiek zmoniu, tiek nuomoniu, dauguma gydytoju rekomenduoja kontraceptikus tuos, uz kuriu reklama jiems dovanu vaistu firmos duoda. o uk dar baisiau, cia ant normalaus gydytojo uzsirauti - problema.tai vat...
del spiraliu, kiek mano pazystamu "turejo" tai per puse, vienoms tiko (isidejo ir pamirso), kitos kankinosi juodai, kol anksciau laiko "issitrauke". kas bande pleistrus nebuvo labai patenkintos. daugumai alergines odos reakcijas sukele. del hormoniniu tableciu, tai as net nezinau.... pati geriu. pirma men gal ir jautesi kazkas, turiu galvoj krutu tempimas, gal siek tiek daugiau miego norejosi... bet as labai patenkinta. del  smileysex.gif tai viskas  ok.gif gal apetitas siek tiek padidejo, bet tai juk nuo taves priklauso, ar obuoli ar bulviu traskucius valgysi... del to, kad hormonu daug nepasakyciau, trecios kartos tabletese ju visai mazai... net nzn...
o ka konkreciai tavo gyd. tau betite siulo?
chu.... nu ir prirasiau.... medalis tam, kas perskaitys mirksiukas.gif


Nu tikrai tau medalis uz tokia info thumbup.gif . Na man seip pasiule Cilest ar kazkaip panasiai (s ar C raides, sory tikrai nepamaenu dabar tiksliai , nes neturiu to reklaminio lapelio dabar prie saves) bet tikrai man susidare tokia nuomone kad ji sitas KT rekomenduoja visoms, atrodo kad papirkta tos firmos. O kokios jus nuomones apie jas? Gal nera ko purtytis nuo ju? O gal kaip tik atvirksciai? g.gif
Atsakyti
sveikutes!

ziuriu kad cia seniai niekas neraso bet gal kas atrasys?

po savaites islekiu i anglija pagyventi pora menesiu pas draugus, jei pasiseks gal ir koki laikina darbeli susirasti. na bet va beda, as neseniai KT pradejau naudoti ir jos kazkaip nelabai gerai mane veikia, ir nors turiu atsargos prisipirkusi, ka daryti jei nebeapsikesiu su sitom ir reikes naujas pirkti. bet kaip ten anglijoje? kaip suprantu vaistinej taip lengvai negausi, bet kas gi man juos israsys jei as ten viesesiu kiek daugiau nei pora manesiu...? bet jei dirbciau juos gal butu paprasciau?
bukit gerutes atsakykit jei zinot busiu be galo dekinga! 4u.gif
Atsakyti