Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

man ir labai norisi obuolių biggrin.gif jokiu kitų vaisių, tik obuolių..
Atsakyti
sveikos 4u.gif nu truputuka as turiu nuojauta kad as galiu lauktis rolleyes.gif tikiuosi nesupyksit jei truputi pasipasakosiu ir paprasysiu dar ir jusu nuomones blush2.gif 4u.gif kaip matot iki mm liko 3d.,tik va jau apie savaite jauciu galvos svaigima, krutine visiskai neskauda , yra isiputusi, tik speneliai be galo jautrus(man visad PMS'as buna labai skaudi ir issiputusi krutine), pilvas jautrokas, pamaudzia kartais kiauside, vakar MB man pradejo smirdet alkoholiu nors tikrai negeres schmoll.gif apetitas padidejes ir vis ta nuojauta kad galiu but nestuke.gif o kartais ji dingsta g.gif ant vaisingu dienu pora kart nesisaugojom, isdykavom su likimu wub.gif truputi esu pasimetusi tarp savo nuojautu ir dvejoniu doh.gif kaip manot ar as nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
kadangi mano mėnesinės visada būdavo reguliarios, tai nesulaukusi mėn po vienos dienos, jau tikrai žinojau kad laukiuosi nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos,
Uzejau ir as pasisakyti. jau 2 savaites maudzia pilva ir nugara, toks jausmas kad pilvo apacioje akmuo. Ir vidurius pucia (o pirsnoju tai reguliaria, kaip simtamete bobute lotuliukas.gif ) Kuno temperatura sokineja, buvo uzkilus iki 38, o kita diena 37. Pradejo nepatikti nei vieni mano kvepalai, ne tai, kad smirda, bet tiesiog nemalonus kvapas. Labai salta. Bet krutine tik viena skauda sone ir viskas. Nu jauciuosi ziauriai moraliskai nescia blink.gif , dar po savaites paaiskes...Bet kiek ilgai dar laukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pipirėlis @ 2008 04 04, 23:29)
sveikos  4u.gif  nu truputuka as turiu nuojauta kad as galiu lauktis  rolleyes.gif  tikiuosi nesupyksit jei truputi pasipasakosiu ir paprasysiu dar ir jusu nuomones  blush2.gif  4u.gif  kaip matot iki mm liko 3d.,tik va jau apie savaite jauciu galvos svaigima, krutine visiskai neskauda , yra isiputusi, tik speneliai be galo jautrus(man visad PMS'as buna labai skaudi ir issiputusi krutine), pilvas jautrokas, pamaudzia kartais kiauside, vakar MB man pradejo smirdet alkoholiu nors tikrai negeres schmoll.gif  apetitas padidejes ir vis ta nuojauta kad galiu but  nestuke.gif  o kartais ji dingsta  g.gif  ant vaisingu dienu pora kart nesisaugojom, isdykavom su likimu wub.gif  truputi esu pasimetusi tarp savo nuojautu ir dvejoniu  doh.gif  kaip manot ar as  nestuke.gif  4u.gif

Visko gali buti, as irgi si men pasimetus, bet tiksliausiau tik NT gali parodyti, nes visus tuos simptomus galima ir nestumui ir PMS pritaikyti, o jie kartais keiciasi, todel ir gadina mums nervus, kai kazka kitaip, negu praejusius ciklus pajauciam.
Aisku, kad gali buti nescia, bet per ekrana tau niekas tiksliai nepasakys...Pasiskaitau mergyciu simptomus ir ziauriai norisi, kad visom jie butu tik nestumo pozymiai... 4u.gif
Atsakyti
Mergos, baikit čia dviračius išradinėt: doh.gif greit į vaistinę, nėštumo testuką ir viskas ryt jau bus aišku lotuliukas.gif O dabar prisigalvosit, prisisvajosit, įsigąsdinsit... Kam to reikia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile01 @ 2008 04 07, 01:01)
Mergos, baikit čia dviračius išradinėt:  doh.gif greit į vaistinę, nėštumo testuką ir viskas ryt jau bus aišku  lotuliukas.gif O dabar prisigalvosit, prisisvajosit, įsigąsdinsit... Kam to reikia?  4u.gif

Tai as tu NT kruva turiu, tik, kad dar per anksti, kad jie ka nors rodytu, nors zinau, kad per anksti, bet dariau, ir aisku, kad neigiamas, bet man taip lengviau, tada kuriam laikui ant zemes nusileidziu...Reikia palaukti savaitele, o tada...Tik ziauria nekenciu nezinoti, nemegstu laukti (kantrybe, tai tokia savybe, kurios neturiu doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(SkyII @ 2008 04 07, 18:25)
Tai as tu NT kruva turiu, tik, kad dar per anksti, kad jie ka nors rodytu, nors zinau, kad per anksti, bet dariau, ir aisku, kad neigiamas, bet man taip lengviau, tada kuriam laikui ant zemes nusileidziu...Reikia palaukti savaitele, o tada...Tik ziauria nekenciu nezinoti, nemegstu laukti (kantrybe, tai tokia savybe, kurios neturiu doh.gif )

testu turi daugiau nei proto lotuliukas.gif taip,kad gali daryt kas diena po viena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2008 04 07, 10:30)
testu turi daugiau nei proto lotuliukas.gif taip,kad gali daryt kas diena po viena biggrin.gif

Va, va, tik kad tavo praktika parode, kad jie tik praleidus mmm veikia doh.gif , tai dabar tik is iprocio darau, nors zinau, kad anksti...
Tau kiek pamenu labai pilva anksti skaudeti pradejo, parasyk man daugiau apie tai, nuo kada prasidejo, koks intensyvumas buvo ir koks skausmas...
Atsakyti
QUOTE(SkyII @ 2008 04 07, 18:41)
Va, va, tik kad tavo praktika parode, kad jie tik praleidus mmm veikia doh.gif , tai dabar tik is iprocio darau, nors zinau, kad anksti...
Tau kiek pamenu labai pilva anksti skaudeti pradejo, parasyk man daugiau apie tai, nuo kada prasidejo, koks intensyvumas buvo ir koks skausmas...

atsimeni kaip as svaigau,kad 5-6dpo man rode vios vos matoma vaiduokliuka,o tada tik implantacija buvo.iomu kodel?bet dabar paskaiciau,kad su tais testukais ne man vienai taip buvo.po to nieko nerode.o pradejo rodytt vaiduoklius vos matomus kai mmm turejo ateit ta diena.
jo man pilva gal likus 5-6 dienom iki mmm pradejo skaudet.jau sakiau,kad tikrai sulauksiu ir dar net anksciau.o skaudejo taip pat kaip per mmm skauda,tik,kad i wc labai begiojau ir rugstingumas pakilo labai.
laikau uz tave kumscius suspaudus saulyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2008 04 07, 11:04)
atsimeni kaip as svaigau,kad 5-6dpo man rode vios vos matoma vaiduokliuka,o tada tik implantacija buvo.iomu kodel?bet dabar paskaiciau,kad su tais testukais ne man vienai taip buvo.po to nieko nerode.o pradejo rodytt vaiduoklius vos matomus kai mmm turejo ateit ta diena.
jo man pilva gal likus 5-6 dienom iki mmm pradejo skaudet.jau sakiau,kad tikrai sulauksiu ir dar net anksciau.o skaudejo taip pat kaip per mmm skauda,tik,kad i wc labai begiojau ir rugstingumas pakilo labai.
laikau uz tave kumscius suspaudus saulyte wub.gif

Man jau 2 savaites skauda, o dar vidurius siaubingai pucia, rugstys sukile, tai kai visas komplektas susieina kartu tai ziaurus jausmas. Nu visko buvo, bet tiek tai per visa gyvenima nepirsnojau lotuliukas.gif

Papildyta:
O i tulika as jau kelis ciklus labai daznai lakstau, tai i sita jau nektreipiu demesio.
Nu ziuresim kas cia man bus. Pergyvenu, kad koks uzdegimas nebutu isimetes...
nes BT zemoka, o kuno temp 37 laikosi, o vakarais iki 37.5 pasoka... g.gif
Atsakyti
Labukas,
vakar nestumo testas parode II ryskias ryskias thumbup.gif
nors mmm turetu buti tik siandien, bet jau visa savaite labai ryskus pozymiai buvo, todel ir dariausi testa: ryta atsikeldavau nuo pykinimo ir iskart i tualeta vemti, speneliai jautrus pasidare, nebegalejau gerti kavos (nors buvau uzkietejus kavininke), alkoholio, visiskai nebegaliu valgyti mesos. Dabar maitinuosi tik apelsinais ir virtom bulvem, nes keptu nepriima blush2.gif
O va temperatura tai buna tai ne, vakar vakare buvo 37.4, o sindien ryte 36.7 ir labai pilva skauda, kaip pries mmm tik gal labiau i kiausides skausmas nueina.
Labai bijau, kad dabar tomis dienomis, kai turetu buti mmm, neivyktu kas baisaus, labai jau nepatinka man tas istisinis pilvo skausmas.
as sito nestumo laukiau 7 metus, su pirmu vyru vaiko niekaip negalejom susilaukt, o kai issiskyrem jis su kita moterim po metu vaiko susilauke. Jau buvau praradus vilti. O dabar per 2 menesius bac ir uzkibo. nestuke.gif
Dar vis lengvam soke esu, negaliu patiketi smile.gif
Atsakyti