Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Kaune

QUOTE(rasulensija @ 2008 07 21, 14:06)
o gal kas girdėjot ką  Dubickienę ar Urvikienę? kiek zinau dirba lyg privačiai g.gif  ar verta eit?

Aš pas Urvikienę kelis syk ėjau Pašilės gatvėj, tai man patiko visai ax.gif ji tokia pagyvenus jau, turi 40 m. darbo patirtį, rami, taktiška, neskuba belenkokių vaistų išrašyt - prieš tai išaiškina kas, dėl ko, dar ir knygoj ką nors vis parodo biggrin.gif Aš pas ją pirmą kart ėjau po gimdymo, tai labai švelniai mane apžiūrėjo, nu atsiliept galiu tik geru žodžiu apie ją 4u.gif bet aišku čia yra mano asmeninė nuomonė ax.gif Na ir žinoma tokie apsilankymai biški kainuoja, visgi privati klinika ax.gif
Papildyta:
Gal kas turi kokių atsiliepimų apie Dainavos pol. dirbančią ginekologę Jakubauskienę, o gal Jakubonienė g.gif jetus kaip pamiršau doh.gif aš pas ją užsirašiau kitai savaitei, bet labai baisu blush2.gif gal kas žinot ką nors apie šią gyd, nes galvoju ar lankytis ten su nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(EZUIKA @ 2008 07 14, 21:42)
Labukas visoms 4u.gif
man iskilo su vaisingumo susijusiu problemu, negaliu niekaip pastoti, tai noreciau jusu nuomones apie gyd. Visockiene is VK Kaune? Ar verta eiti pas ja, o gal kas zinote kokia geresne daktare? g.gif


siom dienom Visociekiene turi/turejo pagimdyti 4u.gif neaisku kada gris i darba..
Atsakyti
Gal kam bus idomus atsiliepimai apie Dainavos poliklinikoj dirbancia gyd. Jokubauskiene. Buvau du kartus ir abu kartus be jokiu ilgu ceremoniju ir zaidimu apziurejo pasake kas kaip, kai pirma kart ejau ilgai nebuvo mmm iskart ziurejo echo ir ant kedes lipt nereikejo, nemate nieko, paklause ka jauciu ir liepe po sav ateit..deja atsivilko mmm ir kai nuejau dar truputeli tepliojo tai be jokiu apziuru dar savaitei atidejo ir sake vel ziures echo. Idomu man pasidare kodel ant kedes nereik lipt (as aisku nesiverziu, bet neiprasta kazkaip) tai ji sako kam ten tas rankas kist ir maigyt, jei kas ir bus echo parodys ax.gif tai visai mane pradziugino smile.gif o siaip tai viska tiesiai sviesiai, su rimtu veidu ir be jokiu vyniojimu i vata thumbup.gif man tai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,kas gali apie silainiu polik. dirbancias gyd pasakyt?
Atsakyti
sveiki,
as rekomenduociau savo ginekologe,vien del jos nekeiciu savo seimos klinikos nors gyvenu visai kitame kauno gale,tai Dalia(beroc) Baneviciene,man jis labai patiko,superine gine,lankiausi pas ja budama nescia,tai viska suzinodavua nuo a-z,ispasakodavo viska,atsakydavo issamiai net i durniausius klausymus thumbup.gif ja rasti galima Silainiu Seimos Centre ir Kauno Krikscioniskuose Gimdymo Namuose (o kur darnlb zinau) blush2.gif
Dar viena ginekologe baisingai svelni tai Banga Kulikauskaite,as pas ja gimdziau,nu irgi super gine,nepakencia jokiu kysiu ir pan,myli savo darba lb smile.gif ja rasti galima Kauno Krikscioniskuose Gimdymo Namuose ir ten kur yra ligoniu kasos tam paciam pastate yra kazkokiaklinika nzn kaip vadinasi bet ten irgi dirba mirksiukas.gif sekmes renkantis mirksiukas.gif
Atsakyti
o aš rekomenduočiau Kaune Dainavos poliklinikoj N.Riaukienę puiki ginekologė,ir krikščioniškuose dirbanti D.Statkevičienė irgi labai gera daktarė. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitta @ 2008 05 24, 21:20)
Bet jei sugalvosi gimdyti kitur, tai Goberienei nelabai patiks  schmoll.gif

drinks_cheers.gif tikra teisybe.

QUOTE(wife @ 2008 05 25, 13:35)
O tai gerai ar blogai? ax.gif i kisene nieko nedaviau, o jei pastosiu tai lankysiuosi klinikose,pas ja ejau profilaktiskai pasitikrinti...

tai as taip padariau, tai ji mane is kabineto ismete, neziurint to kad esam kolegos.O as pas jos mama gimdziau.Konkurencija pas juos ziuriu baisi net ir seimoje. Apie ja nieko gero negaliu pasakyti, persirasiau pas Riaukiene. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2008 07 28, 22:44)
Šilainių poliklinikoje dirba labai paprasta, nuosekli gyd. Miglinienė thumbup.gif  (lankiausi pas ją laukdamasi). Tik prie minusų išvardinčiau ilgas eiles pas ją ir šiaip ji - mažakalbė (nesaldžialiežuvauja: yra taip ir taip - ir vsio  lotuliukas.gif ) Tai, jei kam tai ne minusai, tikrai rekomenduoju 4u.gif Dirba lyg ir privačiai Ąžuolyno šeimos klinikoje g.gif

as ir esu buvus pas sita daktare ir galiu tik geru pamineti ja thumbup.gif
Atsakyti
Kaune Kalnieciu poliklinikoje gyd. Ambrozaitiene labai super
Atsakyti
As lankausiSilainiu poliklinikoje pas gydytoja Sutkiene... Kol kas visai nieko...
Atsakyti
Sveikutės,

Kas lankėtės ar turit atsiliepimų apie KMUK ginekologą S. Makari?
Atsakyti
QUOTE(Vilcinsk @ 2008 07 08, 17:15)
Sveikos moterytės  mirksiukas.gif 
Užsirašiau Mažylyje pas Z. Jackonienę, bet kažkokioje svetainėje skaičiau, kad ji gruboka ir storžievė?..  unsure.gif  Ar tai tiesa?.. Gal kuri žinot apie ja...
dabar net pasimečiau, galvoju gal persirašyti pas kita, bet ten jų tiek daug kad nei nezinau pas kuria eiti...
Patarkit ka nors...  verysad.gif

Čia minima Goberienė iš Dainavos poliklinikos ir Kildos privačios klinikos yra Jackonienės dukra.
g.gif gal genai?
Tik aš apie Jackonienę esu girdėjus vien gerus atsiliepimus.

QUOTE(rasulensija @ 2008 07 21, 15:06)
o gal kas girdėjot ką  Dubickienę ar Urvikienę? kiek zinau dirba lyg privačiai g.gif  ar verta eit?

Pas Dubickienę lankiaus. Jeigu ji Zita vardu ar iš Z raidės.... Kai ji dirbo Klinikose. Ką galiu pasakyt g.gif tik neigiamai... ilgai neturėjom vaikelio, tai ji man visokius deguonies, ozono balionėlius siūlydavo iš jos pirkt (160 litų vnt) pakvėpuot... žodžiu, tūūūūpa ginė ir tiek.
Atsakyti