Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Kaune

QUOTE(dzeine01 @ 2009 10 01, 09:31)
ne,N. Riaukienė dirba dainavos poliklinikoje 4u.gif

taip ax.gif dainavos
Atsakyti
o pas kuria eiti centro poliklinikoj?gal is viso net negalvoti? g.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
O kaip jums gydytoja Violeta Mačiulaitienė? Dirba Kauno Krikščioniškuose gimdymo namuose ir privačiai "Corpus Sanum".
Kokią švelnią gydytoja rekomenduotumėte privačiai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavute: 06 spalio 2009 - 23:10
vaikštau pas I. Sutkienę, Šilainių polik. gydytoja super. Priekaištų neturiu. Jei kas įtartina tuoj tyrymų krūvą atlieka.
Atsakyti
QUOTE(žariene @ 2009 10 06, 18:19)
o pas kuria eiti centro poliklinikoj?gal is viso net negalvoti? g.gif
aciu 4u.gif


Pas vedeja gyd.Morkūnaitė-Čerekienė thumbup.gif Ji surado mano problemu priezasti (tikrai nebuvo lengva) ir nusiunte toliau tirtis i klinikas ax.gif Is ten dirbanciu ginekologiu viena patikimesniu ir profesionalesniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2009 10 08, 22:28)
Pas vedeja gyd.Morkūnaitė-Čerekienė  thumbup.gif  Ji surado mano problemu priezasti (tikrai nebuvo lengva) ir nusiunte toliau tirtis i klinikas ax.gif Is ten dirbanciu ginekologiu viena patikimesniu ir profesionalesniu ax.gif


sake ji labai pasikelusi g.gif daug pinigu ima ir ekoschopuoja bele kaip,nezinau net g.gif
Atsakyti
Patarkit, mergaiciai, kur Kaune man eiti, labai labai bijau 4u.gif papasakokit apie kokia svelnia, gera, supratinga gydytoja blush2.gif prisiskaiciau daug teigiamu atsiliepimu apie Riaukiene, kazin kiek kainuoja jei is kitos poliklinikos pas ja ateini? ir sudomino "Rasos" klinikos ginekologes, kokios ten kainos? aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^Ingucia^ @ 2009 10 15, 22:14)
Patarkit, mergaiciai, kur Kaune man eiti, labai labai bijau 4u.gif  papasakokit apie kokia svelnia, gera, supratinga gydytoja blush2.gif  prisiskaiciau daug teigiamu atsiliepimu apie Riaukiene, kazin kiek kainuoja jei is kitos poliklinikos pas ja ateini? ir sudomino "Rasos" klinikos ginekologes, kokios ten kainos? aciu smile.gif

nu jei prisirasysi dainovos poliklinikoj nekainuos nieko..(cia as apie Riaukiene ax.gif ) as ir taip dariau smile.gif na o daktarei saldainiuku gali nunest kad ne pagal rajona prieme blush2.gif nu bet man asmeniskai ji nereali thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agne.za @ 2009 10 15, 23:21)
nu jei prisirasysi dainovos poliklinikoj nekainuos nieko..(cia as apie Riaukiene  ax.gif ) as ir taip dariau  smile.gif  na o daktarei saldainiuku gali nunest kad ne pagal rajona prieme  blush2.gif  nu bet man asmeniskai ji nereali  thumbup.gif

tai reikia prisirasyt Dainavos poliklinikoj, paskui po vizito atgal pas save rasytis, bet kiek zinau, toks metymasis, jei dazniau nei kas puse metu +10lt uz registracija biggrin.gif tai kazin kiek taip kainuotu smile.gif
dar klausimas, o kaip Jums ginekologe Tumelioniene berods, mazylyje dirba? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^Ingucia^ @ 2009 10 15, 22:31)
tai reikia prisirasyt Dainavos poliklinikoj, paskui po vizito atgal pas save rasytis, bet kiek zinau, toks metymasis, jei dazniau nei kas puse metu +10lt uz registracija biggrin.gif  tai kazin kiek taip kainuotu smile.gif
dar klausimas, o kaip Jums ginekologe Tumelioniene berods, mazylyje dirba? smile.gif

ai jei nori tik pas gine eiti tada nezinau kaip ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(agne.za @ 2009 10 15, 23:34)
ai jei nori tik pas gine eiti tada nezinau kaip ten  g.gif

Tai jo, man tik pas gine reiketu, bet jei tikrai gera, tai galiu uz ta vizita ir susimoketi, arba tiesiog persirasyti i Dainavos poliklinika ir tiek, jau esu taip darius kazkada, kai universitete atleidimo reikejo, staigiai persirasiau kitur va paziurejau kaip tik rytoj pas ja vieta yra, tai nueiciau ir rami galva butu g.gif kaip manai? bet kaip bijau, siaubas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(^Ingucia^ @ 2009 10 15, 22:40)
Tai jo, man tik pas gine reiketu, bet jei tikrai gera, tai galiu uz ta vizita ir susimoketi, arba tiesiog persirasyti i Dainavos poliklinika ir tiek, jau esu taip darius kazkada, kai universitete atleidimo reikejo, staigiai persirasiau kitur va paziurejau kaip tik rytoj pas ja vieta yra, tai nueiciau ir rami galva butu g.gif  kaip manai? bet kaip bijau, siaubas doh.gif

na gali tada bandyt uzsirasyti poliklinikoj ir tada pas ja, paskui jei ka kitoj vel uzsirasysi..as snd kaip tik pas ja buvau ryt jei neklystu ji is ryto dirba.. ax.gif o tai kaip suprantu normaliai persirasyti i ta poliklinika nenori?
Atsakyti