Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbinių džiovyklė

Brangios mamos, prashau patarimo tu, kurios gal kartais turi Eloktroliux ar AEG skalbykle ir dzhiovykle viename? Nusizhiurejau tokia isigyti, bet vis prieshtaringu nuomoniu prisiklausau: kad perdzhiovina, greit sumaitoja rubus, kad 2 in 1 variantas greitai genda ir t.t. Zinoma, shiu gamintoj atstovai kategorishkai tvirtina prieshingai (o kaipgi wink.gif )... Zodzhiu ash visai pasimetus, reikia apsispresti... Firmos geros abi, kaina irgi "gera" - iki 3000 Lt. jos kainuoja... Negi tiek sumokesiu ir gausiu shlamshta, kuris tuoj suges?! blink.gif
Atsakyti
As nedaug tezinau, nes ne as ja turiu, bet mano broliene. Taciau sake, kad jai bent jau geriau buvo paprasta, kadagi, kaip tu ir minejai, labai perziovina ir tuomet labai sudetinga juos islyginti (reikia gerokai sudrekinti, kad gerai issilygintu). sad.gif O del tarnavimo, tai sake kol kas nesiskundzia, nebuvo gedimu wink.gif
Atsakyti
Ne Ne Ne Nepirk!!!!
Mano ziniomis greitai genda siti aparatai (tik nezinau kiek tas greitai) bo metalas vienoks turi buti skalbimo masinoj, o kitoks dziovyklej, o kai 2 in 1 tai gaunasi negerai ....
p.s.amerikoj viesbuciuose visi (tiek sveciai tiek pats viesbucio aptarnaujantis personalas) naudoja atskirus, o ant atskiru dziovykliu yra programa, kad nesilamdytu rubai


QUOTE(EnDzel @ 2004 01 15, 18:14)
As nedaug tezinau, nes ne as ja turiu, bet mano broliene. Taciau sake, kad jai bent jau geriau buvo paprasta, kadagi, kaip tu ir minejai, labai perziovina ir tuomet labai sudetinga juos islyginti (reikia gerokai sudrekinti, kad gerai issilygintu).  sad.gif O del tarnavimo, tai sake kol kas nesiskundzia, nebuvo gedimu  wink.gif

o kiek laiko tavo broliene turi ta masina (kaip supratau 2in1?)
Atsakyti
Na, oficialiai garantija metams duoda, bet sake, kad jei suges (o jie tikri, kad nesuges) tai pakeis ir po 3 blink.gif ish "geros valios". Kad atskirai yra geriau, taip ir pardavejai sako, bet atskirai uzhima daug vietos (mes tiek jos neturime sad.gif ). Be to, skabiam juk ne taip dazhnai ir ne tokiais kiekiais kaip vieshbutyje wink.gif . Shiaip ar taip, ryt paskambinsiu ir ishsiaishkinsiu: 1. ar yra reguliuojamas dzhiovinimo lygis (ji dzhiovina karshtu ir shaltu budais) 2. ar yra nesiglazmzhymo rezhimas blink.gif
Atsakyti
Na ji turi gal jau virs metu. Taciau sake, kiek bent jau bande reguliuoti ta dziovinima ir nesiglamzima mazai naudos, vis vien kaip is "uzpakalio" (sorry) istraukta. sad.gif
Atsakyti
Na nezinau merginos, man keista net, kad abejoniu tokiu iskilo. Daugiau nei 2,5 m. turim Electroluxa (tiesa, pirkom tuo metu naujausia modeli, kurio LT dar net nebuvo) - isties, nustacius dziovinimo maksimuma, islyginsi l sunkiai. Bet musiskeje gali nustatyti laika, kiek dziovinti - as nusistatau, kad skalbiniai butu vos vos dregni - ir lyginasi puikiai. O kai kurie sintetiniai drabuziai isvis - faktiskai lygint net nereikia, masina su karstu oru "issuka". Del to, kad drabuziai gadinasi - na mes nenaudojam dziovinimo funkcijos pvz. vilnoniams, delikatiems silkiniams ir pan. drabuziams. Del nesiglamzymo rezimo - tokios funkcijos musiskeje nera, susiglamzymas priklauso nuo audinio, skalbiniu kiekio ir dziovinimo laiko. Visa tai galima reguliuoti. Vienzo, esam labai patenkinti savo masina. Tfu tfu tfu, kad neprisikalbeciau smile.gif.

P.S. Tarp kita ko, jei "kalbiesi" su firmine trejeto (AEG-Zanussi-Electrolux) parduotuve, drasiai kalbek ir apie nuolaidas - pas juos gana liberali sistema, turetu suteikti (bent mums visada pasisekdavo).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulbuncius: 15 sausio 2004 - 23:00
Mano tevai 2 in 1 turi jau bene 7 metus. Ne Lietuvoje pirko, visiskai nauja, Electrolux, atrodo. Jokiu problemu, ne karto nieko nebuvo atsitike. Ishskalbia be problemu, ishdzionvina chiki-piki - mama jau "ishmoko", kiek laiko dziovinti dzinsus, kad ishsilygintu, kiek laiko apatinius ir kojines - kad net lyginti nereiketu, tik rankomis ishtiesinti ir graziai sulankstyti. Jokio vargo, jokiu sugadintu rubu, ir sake, jau pamirsho, kaip rubus dziauti reikia rolleyes.gif

As turiu skalbykle ir dziovykle atskirai. Tai mano patirtis tau nelabai, matyt, nelabai...
Atsakyti
mes kai rinkomes skalbykle, nei vienas pardavejas nesugebejo atsakyti i klausima - kur dedasi dregme is skalbiniu, kuomet juos dziovina. toj patalpoj, kur stovi skalbykle lieka? todel ir nesirinkom tokio varianto.
Atsakyti
Buvau dar parduotuveje. Galiu pasidalint ka suzhinojau, mazh dar kam prireiks wink.gif . Tai va. Dzhiovinimas yra reguliuojamas. Dregme koncentruojasi i vandeni ir yra ishpilama arba per zharna ishbega - kaip jums patogiau. (Tie pardavejai, kurie nezhinjo atsakymo i shi klausima akivaizdhziai nekompetetingi. O kad didzhioji dalis ju tokie ir yra (ypach didzhiosiose buitines technikos parduotuvese) - isitiknau ne karta mad.gif ). Visokiu ten geru fukciju pilna, zhodzhiu ish pirmo zhvilgsnio tikrai lux daiktas smile.gif . Po metu kitu parashysiu, ar tai tiesa laugh.gif .
Atsakyti
as esu maciusi skalbimo masina, o virs jo pritvirtinta dziovintuva. gaunasi du daiktai, bet i ploti uzima kaip vienas smile.gif
Atsakyti
na cia tema apie 2in1 , bet nenoriu atidaryti naujos temos. noriu patarimo apie pacias dziovykles. kokios geresnes?i ka perkant atkreipt demesi ?ar labai daug elektros "suryja":) ? jei tektu is naujo rinktis ar rinktumetes ta pacia ?kodel? aciu.
Atsakyti
Mes turime 2 atskirus agregatus, skalbykle ir dziovykle. Jei reiketu rinktis is naujo, nieko nekeisciau, nes dziovykle tai thumbup.gif dalykas. Musu yra Whirpool firmos, pirkom pries 2 metus. Pastebejau, kad drabuziai ir ranksluosciai isdziovinti dziovykleje tampa labai minksti, tarsi tokie iskedenti wink.gif, nereikia nei lyginti kai kuriu. Be to gali rinktis , kaip nori isdziovinti, ar visai sausai, ar truputi palikti dregnus, na ir dar ten kelios funkcijos kuriu as nelabai naudoju. O siaip esu labai patenkinta!
Atsakyti