Įkraunama...
Įkraunama...

Italija

QUOTE(Runciuke @ 2008 03 06, 08:23)
Aš tai dar turiu klausimėlį. Gal žinot ką nors apie Romos Zoologijos sodą ar kokį nors atrakcionų parką ? Kadangi važiuoju su vaikais ir iš patirties žinau, kad vieną dieną panašiam atsipalaidavimui skirti verta, tai ir noriu sužinoti, gal kas buvot ? Ar verta ? (Berlyno ir Valencijos Zoo tai buvo fantastiški, o kaip Romoje ?)  g.gif


Berlyno ir Valencijos soduose nebuvau, bet Romos man labai patiko thumbup.gif Su Kauno zoo net nelygintina.
Labai smagu stebeti meskas, irengti langeliai vaikams ir suaugusiems. Dar istrigo labai tigru 'aptvaras' - ramiai tupi ant uolu ir atrodo ims ir ateis murkdamas pas mus ant saligatvio, jokios tvoros nesimato thumbup.gif Gaila, neberandu nuotrauku, bet kiek pamenu, buvo nemazai atrakciju ir vaikams.
Atsakyti
Ar verta viesint tik keles dienas Romoje eiti i Panteono vidu? Kokie ispudziai pabuvojusiuju?
Pernai buvome Paryziaus Panteone, tai mums visai patiko. O kaip Romos?
Atsakyti
QUOTE(roki @ 2008 03 07, 09:20)
Ar verta viesint tik keles dienas Romoje eiti i Panteono vidu? Kokie ispudziai pabuvojusiuju?
Pernai buvome Paryziaus Panteone, tai mums visai patiko. O kaip Romos?


Tikrai verta bent nosi ikisti, kad ir kaip laiko neturit. Tuo labiau, kad jis miesto centre ir niekur nereikia vaziuoti. Mes pataikem visai pries uzdaryma, nebuvo jokiu eiliu. Kad ir kelias minutes pabuvom, viduje tikrai ispudinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2008 03 07, 10:36)
Tikrai verta bent nosi ikisti, kad ir kaip laiko neturit. Tuo labiau, kad jis miesto centre ir niekur nereikia vaziuoti. Mes pataikem visai pries uzdaryma, nebuvo jokiu eiliu. Kad ir kelias minutes pabuvom, viduje tikrai ispudinga smile.gif


Mes su ten gyvenančiais draugais lankėmės, tai nemažai papasakojo istorijos, buvo įdomu. Kai įsitvirtino krikščionybė, tai Panteonas buvo vienintelė bažnyčia Romoje, kuri neturi kryžiaus ant stogo, nes ten kiaura anga. Ir jei laikant mišias lydavo, tai ir prilydavo į vidų. biggrin.gif Labai įdomi architektūra ir nesuprantama kaip tais laikais buvo galima pastatyt tą kupolą, nes pats kupolas yra be laikančių sijų, vos ne korio lipdymo principu pastatyta.
O šiaip sakė labai gera akustika ten, klausėsi Kalėdinio koncerto - sakė įspūdinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alter ego: 07 kovo 2008 - 11:07
QUOTE(alter ego @ 2008 03 07, 10:00)
Ir jei laikant mišias lydavo, tai ir prilydavo į vidų.  biggrin.gif 


Matai.. O mums kaip tik sake, kad kupolas sustatytas taip, kad niekad i vidu nelyja biggrin.gif Tai kur tiesa dabar? Reikia patikrinti! Kas cia greitu laiku vaziuoja i Roma? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2008 03 07, 11:52)
Matai.. O mums kaip tik sake, kad kupolas sustatytas taip, kad niekad i vidu nelyja biggrin.gif Tai kur tiesa dabar? Reikia patikrinti! Kas cia greitu laiku vaziuoja i Roma?  bigsmile.gif


Nu neįsivaizduoju kaip neprilyja g.gif (gal ką nors ne taip nuklausiau?), taigi matosi dangus pro jį ir tik pro ten patenka šviesa. Namie gal info paieškosiu (parsivežiau knygą) arba dabar i-nete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alter ego: 07 kovo 2008 - 11:55
QUOTE(alter ego @ 2008 03 07, 10:54)
Nu neįsivaizduoju kaip neprilyja  g.gif (gal ką nors ne taip nuklausiau?), taigi matosi dangus pro jį ir tik pro ten patenka šviesa. Namie gal info paieškosiu (parsivežiau knygą) arba dabar i-nete.


Va astuntas klausimas ir atsakymas. Visgi lietus patenka, grindinys net paruostas, kad vanduo nuteketu. Ikliuvau as, patikejau romieciais smile.gif
Matot, dar ir kaip verta i Panteona nueiti! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2008 03 07, 12:00)
Va astuntas klausimas ir atsakymas. Visgi lietus patenka, grindinys net paruostas, kad vanduo nuteketu. Ikliuvau as, patikejau romieciais smile.gif
Matot, dar ir kaip verta i Panteona nueiti!  mirksiukas.gif


Aš pati suabejojau kad kažką praklausiau, arba ne taip supratau smile.gif biggrin.gif biggrin.gif Bet pasirodo šį kartą nepraklausiau smile.gif
Buvo man jau taip, irgi iš Romos įspūdžių. Buvom net su vyru susilažinę, ot sakau, kairėje prie Trevi fontano kairėje didžiausia "Gucci" reklama - neaišku kas labiau traukia akį - fontanas ar ta reklama (nu tokie Romos kontrastai). Tas sako, ne "Gucci", o "D&G". Ne, sakau, nu taigi atrodo, taip ir matau tą reklamą.. (pas mane regimoji atmintis). doh.gif doh.gif Užsispyrę tiek tvirtinom kiekvienas savo, kad teko pasiklaust tų draugų kurie Romoje gyvena). Vis tik lažybas pralošiau tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2008 03 07, 13:20)
aš taip nusiminiau ir susinervinau dėl tos orų prognozės.....taip tikėjausi pasivaikščiot saulutei šviečiant .......ir dar prieškelioninis siutas ima.....


Tai va va....mes irgi apie saulute svajojom
Tik vienintele mintis guodzia, kad tikrai ne visada prognozes pildosi.

Tiesa, o kokie atsiliepimai apie Borgeneziu vilos muzieju?
(dabar tikrinuosi visus variatus lietaus atveju; gal kas ka "special" rekomenduotumet per bloga ora aplankyt?)
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2008 03 07, 14:20)
aš taip nusiminiau ir susinervinau dėl tos orų prognozės.....taip tikėjausi pasivaikščiot saulutei šviečiant .......ir dar prieškelioninis siutas ima.....

Aš už mėnesio tik važiuosiu,ir tai vietos sau nerandu
blink.gif .Nežinau,kaip tos dienos ir sulauksiu....
Italijoj buvau rupjūčio mėn.,tai Pizoje liūtis mūsų vos nenunešė,o Venecijoj pastoviai lietutis krapino...
Sargas pakeliui į Pizos bokštą.
Su geltonu lietpalčiu-bičas,atėjęs pažiūrėti Stebuklų lauko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo godzilaz: 09 kovo 2008 - 17:16
Labai grazios nuotraukos thumbup.gif Mes Romoj buvom lapkricio pradzioj. Beje, manau, kad ten ir vaikeli pradejom... blush2.gif Taip pat vaziavom patys, be jokios agenturos. Dazniausiai taip keliaujam. Uzsisakem is anksto lektuvo bilietus ir viesbuti. Pabuvom 5 dienas - tiek per akis uzteko, kad miesta ismaisytume kiaurai isilgai. Juolab, kad Roma nediduke, palyginus su pvz. Paryzium... Siaip viskas labai patiko. Vienu zodziu apibudinciau Roma - LINKSMA! biggrin.gif
Atsakyti
Mes planuojam lėkt po Europą pasižvalgyt, ir į Romą aišku trumpam užsuksim, tai gal galėtumėt patart ką būtiniausiai aplankyt reiktų? ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti