Įkraunama...
Įkraunama...

Geras odontologas Kaune

Jis su Asta Dambrauskiene darbuojasi, klinika ASTA parodos kalnu kai nusileidi, prie Bites salono.
Atsakyti
Sakyk, o kiek visas tas grožis kainavo, na maždaug, kiek dantukų taisei ir kiek sumokėjai ? Nu man tai labai baisu kai priekinius dantis taiso atrodo bekrapštydami tuo nulauš man dantį...

Aš tai senamiesčio stomatologijos klinikoj taisiau tai neaišku už ką moki, iš pradžių sako viena kaina po taisymo jau kitą, atseit vilniuj dar brangiau mokėtumėt...
Atsakyti
QUOTE(Fishbone @ 2008 01 21, 23:48)
Jis su Asta Dambrauskiene darbuojasi, klinika ASTA parodos kalnu kai nusileidi, prie Bites salono.


Na, apie Kuzmą nežinau, bet pas Dambrauskienę daugiau pakliūt nenorėčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2008 01 22, 09:59)
Sakyk, o kiek visas tas grožis kainavo, na maždaug, kiek dantukų taisei ir kiek sumokėjai ? Nu man tai labai baisu kai priekinius dantis taiso atrodo bekrapštydami tuo nulauš man dantį...

Aš tai senamiesčio stomatologijos klinikoj taisiau tai neaišku už ką moki, iš pradžių sako viena kaina po taisymo jau kitą, atseit vilniuj dar brangiau mokėtumėt...

Man 3 priekinius cirkoninius apvalkaliukus sudejo. Kainavo 2500. Grozis nerealus. Dabar ir kitus velkuosi.
Atsakyti
O tai čia kaip protezavimas, savus nušlifuoja ir priklijuoja tas plokšteles?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2008 01 24, 10:18)
O tai čia kaip protezavimas, savus nušlifuoja ir priklijuoja  tas plokšteles?

Cia savus nuslifuoja ir uzmauna ant ju cirkonini dantuka, o ne plokstele. Siaip kas nezino, tai neitaria kad cia ne mano dantys..... mirksiukas.gif
Atsakyti
As labai buvau patenkinta stomotologu darbu Silainiuose, prie Taubuciu, ten devynauksciame name yra kazkokia burnos estetikos klinika, nu tikrai labai kruopsciai, graziai ir gerai padare. Super. Tik neatsimenu daktares pavardes g.gif
Atsakyti
As labai patenkinta savo stomotologe Rasuole. Ji dirba silainiuose, privacioj klinikoj "Signata". Tikrai nuostabus zmogus, dirba kroupsciai, svelniai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saule27 @ 2008 01 28, 16:12)
As labai patenkinta savo stomotologe Rasuole. Ji dirba silainiuose, privacioj klinikoj "Signata". Tikrai nuostabus zmogus, dirba kroupsciai, svelniai.  mirksiukas.gif


O pas ja yra kokios eiles ir kokios mazdaug kainos? Ar gerai atlieka estetini plombavima?
Atsakyti
Keliu temele i virsu 4u.gif
Ar yra belike geru stomatologu Silainiu poliklinikoj? Labai bijau pas kokia ragana uzsiraut (buvau jau ten ant vienos pataikius ir kaip tycia pavardes nepamenu doh.gif ). Visos geros, kurias ten zinojau, tai arba jau iseje, arba dekrete doh.gif
Atsakyti
sveikos, as burnos higiena planuoju i Denta eiti, www.denta.lt - Kreves pr. priesais Maxima, dariausi ten plombavima, tai super (tfutfutfu) atliko good.gifo kainos tai turbut kaip ir visur rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
noriu parekomenduot Aleksote Galinos Petrusevičienės kabinetą thumbup.gif gydomės ten visa šeima jau eilė metų.Ten yr ir protezuotojas ir higienistas.Dirba labai kruopšciai ir patikimai.Pati savininkė labai atsakingai dirba, neturėjom jokių problemų 4u.gif
Atsakyti