Įkraunama...
Įkraunama...

Geras odontologas Kaune

Gal kas salino protinius dantys Kauno klinikuose ir gali rekomenduoti gera chirurga-odontologa? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(natalia77 @ 2013 06 25, 13:52)
Gal kas salino protinius dantys Kauno klinikuose ir gali rekomenduoti gera chirurga-odontologa? Aciu.


Labai geras chirurgas-odontologas Kauno klinikose yra Albinas Gervickas - pas ji salinausi du protinius dantis. Dirba tikrai profesionaliai.
Atsakyti
ieškau gero burnos higienisto Kaune.

kai apsilankiau http://www.geva.lt/ Baltu pr. 2, cia tai po to karto pas bet ka tikrai eiti nenoriu doh.gif - baisu!
Atsakyti
Sveikos super mamos žiūriu tema senokai atnaujinta, kur Kaune galėtumėt parekomenduoti gerą odontologą už vidutinę kainą (100-200Lt/danties plombavimas) susitvarkyti dantis? Nes rekomendacijų daug radau, tačiau neaišku dėl kainų visai.

Neperseniausiai tvarkiausi dantis vienoje vietoje tai kaip per siaubo filmą du kartus skausmino, bet nenusiskausmino dantis tai kaip per kokius viduramžių kankinimus pasijaučiau, visas šlapias nuo prakaito ir drebantis nulipau nuo kėdės.. Dabar net baimė atsirado eit pas kanors.. smile.gif
Atsakyti
gal kas lanketes pas Daiva Lizaitiene? uzsiregistravau pas ja bet nzn nzn.. maciau prie mano namu Dantena yrfa (Kaunas) tai galvoju gal galit cia ka nors rekomenduot? ir kaip kainos? labai brangu?
Atsakyti
Sveiki,

Maxileje dirbo gydytoja Rasa Daugeliene. Gal kas zinote kur ji dabar dirba, ar turite kokius kontaktus?
Atsakyti
Noriu pasidalinti savo karčia patirtimi ir tuo pačiu perspėti kitas. Man reikėjo estetinės dantenų korekcijos ir netyčia papuoliau pas Laurą Zablockienę į "Prodentą" (čia Kaune). Pasirodė maloni gydytoja, susitarėm dėl operacijos laiko, paėmė 100 Lt avansą, kad nepabėgčiau. Geriau jau būčiau pabėgus ir palikus jai tuos pinigus... Po procedūros turiu ties vienu dantim kampu išpjautas dantenas, t.y. danties viršus ne lankeliu (turbūt įsivaizduojat kaip turi būti), bet viena pusė taip kaip turi būti, o kita - kvadratinė. Dantys jau pradėti protezuoti, o norint atstatyti dantenų dalį, reikia operacijos... Nepasakiau, kad visa ta istorija su priekiniais dantimis, t.y. pačioj matomiausioj vietoj.
Atsakyti
QUOTE(Saulika @ 2013 03 12, 15:57)
Sveikos, man reikalingas kanalų gydymas mikroskopu, gal žinote kur Kaune pigiausiai galima tai pasidaryti?


man irgi aktualu ir reikia skubiai.. verysad.gif nesulauksiu aš to spalio galo, kad pakliut Klinikose, tragiškai skauda angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2013 08 28, 21:05)
man irgi aktualu ir reikia skubiai..  verysad.gif  nesulauksiu aš to spalio galo, kad pakliut Klinikose, tragiškai skauda  angel_sadangel.gif


kadangi niekur skubiai nepriėmė, o man jau "stoga rovė", kreipiausi i Verkių odontologijos kliniką. Parašysiu savo pirminius ispūdžius blush2.gif Ryte pasiskambinau, vakare priėmė. Aplinka tikrai įspūdinga, maniau jau sumokėsiu tiek, kad mažai nepasirodys, bet po dvieju parų nemigos dėl skausmo nugalėjo "darykit ką nors". Sutariau, kad reikia rentgeno bei konsultacijos ką su tuo dantim daryt. Nesu išranki, nuėjusi kažkiek nejaukiai jaučiausi, kai aplinka tokia vau, aparatūra - na nesu tokios mačiusi blush2.gif viskas vietoj, rentgeno aparatas, kėdė patogi (nežinau kaip kitiems, bet aš ilgai neišsėdžiu, pradedu maltis). Bendravo tikrai labai mandagiai, nuskausmino ir atsargiai valė skaudamą dantį (jau pripratus buvau, kad standartinė apžiūra - knisimasis, lūpos tąsymas ir t.t.), viską aiškino ką daro. Pasakė, kad danties gelbėt neverta, bus pinigų išmetimas (va šito nesitikėjau, dažniausiai gi pasakoja, kad galima, reikia gydyt ir t.t.), o čia tiesiai šviesiai, kad jokiu garantijų neduoda, parodė nuotrauką ir pakomentavo smulkiai. Užtruko su manim nemažai laiko. Už rentgeną, nuskausminimą, danties valymą, vaistų uždėjimą ir konsultaciją sumokėjau 50Lt (tikėjausi tikrai daugiau). Nustebau dėl to, kad kitoj klinikoj už tiek darbo bučiau tikrai atsisveikinus su šimtine ir dar butu išsišaipę dėl kitų pagedusių dantų (pamenu išėjau apsiverkusi), nesiūlė įkyriai pas juos raut ar tikėt stebuklais, kad išgelbės dantį.
Tad jei leistų finansinės galimybės - tikrai ten gryžčiau tvarkyt kitų dantukų 4u.gif gal kitiems bendravimas ir neturi reikšmės, tačiau man norisi žmogiškumo, mandagumo, etiketo ir realybės nemąstant nuplėšt kuo daugiau pinigų, kurį čia gavau 100% ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 29 rugpjūčio 2013 - 22:52
neuztikau temos apie implantavima,tad uzklausiu cia:
gal kas zinot klinika, turincia didelia patirti implantu dejime Kaune?
Atsakyti
QUOTE(dzordze29 @ 2013 09 18, 12:12)
neuztikau temos apie implantavima,tad uzklausiu cia:
gal kas zinot klinika, turincia didelia patirti implantu dejime Kaune?

DPC klinika. Savanoriu pr. skaiciaus nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2013 09 18, 18:54)
DPC klinika. Savanoriu pr. skaiciaus nepamenu.

o sioje DPC klinikoje kokios kainos mazdaug, ar brangi ?
Atsakyti