Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimų į gimtadienį šablonai

Aš kvietimams nupirkau paprastas atvirutes be jokių žodžių viduje, ant aplvoto popieriaus atspausdinau tekstą, ir įklijavau į vidų. Beje kvietimai buvo į 30 gimtadienį

Tekstas toks:

Brangieji________________________,
Kaip žinia artėja nacionalinė šventė (mano eilinis aštuonioliktas gimtadienis). Šiemet be jokių dideliu boom ir bang, bet jei kas norėtų mane pasveikinti ir linksmai praleisti laiką, tai kviečiu atvykti:


Data__________
Valandą________
Adresas_________

Programoje:
*Šiek tiek alkoholio ir kalorijų (prieš ateidami pavakarieniaukit, nes maisto gali visiems ir neužtekti)
*Įvairūs žaidimai ir šokiai
*akustiniai įvairių atlikėjų koncertai
*bei daug geros nuotaikos

Jei kas planuojat nakvoti, turiu 3 naujus šepetėlius, o teoriškai ant minkšto paviršiaus (neskaitant kilimo) galėtų nakvoti 4. Jei turite savo čiužinius vietos tikrai rasim.

Jei kas nori padėti pjaustyti duoną ir dešrą, kreipkitės, help is really needed and appreciated

Apranga: Kas ką turi
Dominuojančios spalvos raudona ir juoda. Kas ateis be šių spalvų, bus bauduojami.

Apie ketinimą dalyvauti ir/ar nakvoti, prašome pranešti kuo naksčiau tel _________


Vardas smile.gif
Atsakyti
Merginos padėkit reikia šablono pakvietimas tema "Puota ūkyje" kur galėčiau ieškot?
Atsakyti
Pasidalinsiu pakvietimu į slaptujų agentų gimtadienį.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 18 spalio 2011 - 07:02
QUOTE(natuliona @ 2011 09 06, 08:57)
Mūsų pakvietimai į 5-ą dukrytės gimtadienį  smile.gif

Koks gražus taškuotas kvietimas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 09 06, 06:57)
Mūsų pakvietimai į 5-ą dukrytės gimtadienį  smile.gif

wub.gif wub.gif

bet isradingumas mamyciu!!!!! bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif

slaptuju agentu ideja irgi superine!!!! bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Štai mūsų pakvietimai į gimatadienį, darėm su pupa kartu, aš sukarpiau, ji suklijavo lipdukus, aš prižiūrėjau, kad gyvūnėlis nebūtų aukštyn galva smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 10 17, 16:17)
Štai mūsų pakvietimai į gimatadienį, darėm su pupa kartu, aš sukarpiau, ji suklijavo lipdukus, aš prižiūrėjau, kad gyvūnėlis nebūtų aukštyn galva smile.gif
user posted image

vau kaip smagu,kad kartu darbavotes...? wub.gif o kokia tema gimtadienis,jei ne paslaptis...?as kaip tik galvojau kitiem metaim padaryti tema ferma,kadangi mes gyvename nelabai toli tokio parko-fermos,galvojau ir gyvuliukus aplankytume ir picnika pasidarytume,bet mum paskutiniu metu labai su oru nesiseka... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2011 10 28, 21:01)
vau kaip smagu,kad kartu darbavotes...? wub.gif o kokia tema gimtadienis,jei ne paslaptis...?as kaip tik galvojau kitiem metaim padaryti tema ferma,kadangi mes gyvename nelabai toli tokio parko-fermos,galvojau ir gyvuliukus aplankytume ir picnika pasidarytume,bet mum paskutiniu metu labai su oru nesiseka...  verysad.gif

tem ir buvo "Puota ūkyje" norėjau ir aš nuvežt vaikus į Pavilnio jaunųjų gamtininkų stotį, ale jie šeštadieniais nedirba, o lauke ten tų žvėrelių nelabai daug verysad.gif
Atsakyti
Sveikos

Perverciau visas temas,bet neradau temos su padekos zodziais sveciams.Gal kas darete padekas uz atvykima i jubilieju? Cia grabingesnio jubiliejaus proga reiktu.
Buciau labai dekinga uz zodzius i az. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2011 10 30, 11:25)
Sveikos

Perverciau visas temas,bet neradau temos su padekos zodziais sveciams.Gal kas darete padekas uz atvykima i jubilieju? Cia grabingesnio jubiliejaus proga reiktu.
Buciau labai dekinga uz zodzius i az. 4u.gif

As vis mastau, o kam padekos sveciams? Juk tai svente visiems, o ne kazkoki darba atlikus rolleyes.gif Cia, aisku, mano nuomone. Geriau koks mini lauknešėlis su linkėjimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(CarDen @ 2011 10 30, 20:16)
As vis mastau, o kam padekos sveciams? Juk tai svente visiems, o ne kazkoki darba atlikus rolleyes.gif Cia, aisku, mano nuomone. Geriau koks mini lauknešėlis su linkėjimu ax.gif

Na laukneselis su vaisemis bus,bet prie viso to sumasciau padaryt ir padekas.Siais laikais reikia dekoti ne tik,kas daro balius,bet kas i juos ir ateina biggrin.gif norisi kazko biggrin.gif naujo,ne tik to zodzio-aciu ax.gif
Atsakyti
Mamytes, gal kuri nors daret pakvietima su Ratai 2 herojais, Makvynu ar kitais. O gal su traukinuku.
Prasedejau 2 val internete ir neradau...o laiko ilgai kapstytis neturiu, nes 3m sunus ir 1.5 metu dukra neleidzia. Padekite prasau...
Atsakyti