Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimų į gimtadienį šablonai

Aš padariau paprasčiau blush2.gif : radau atviruką internete, "pernešiau" į kompą, atspausdinau ir kitoje pusėje užrašiau paprastais žodžiai, kad kviečiu tą ir tą, dalyvauti tokioje šventėje, datą ir vietą.
Pirmiau norėjau atspausdinti ant paprasto popieriaus (iš vienos pusės atvirukas, iš kitos tekstas) ir įlaminuoti. Bet pasinaudojau foto popierium thumbup.gif Gavosi originalu ir gražu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
labai fainas pakvietimas. thumbup.gif
jo tas popierius labai gerai mano sesuo savo MB dare toky laikrastuka apie ji tai visa info spauzdino ant o lapo.... labai liuksiskas gavosi laikrastukas ir pigiau gaunasi nei laminuoti. mirksiukas.gif
Atsakyti

Musiskis kvietimas smile.gif

user posted image
Atsakyti
nežinau kur kreiptis,tai rašau jums..gal žinote kur man rasti humoro forma diplomų ar padėkos raštų? blush2.gif rengiam tokį teminį vakarėlį tarp mamyčių ir norėtume iteikti diplomą.pvz.įstojus į mamų klubą ir pan..patarkite,nes nebežinau kur ieškoti.. doh.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
pabandyk diplomu paieskoti temoje valentino diena
http://www.supermama...?...1990&st=216
ten daug kas diplomus dare. tau tik reikes pakeisti kazka
kazko pasiieskoti nete o gal kazkkas ir tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Du gyvenimai, dvi širdys
Atrado vienas kitą draugystėje,
Amžiams susivienijo meilėje.
Kviečiame būti mūsų švečiais,
Kai vienas kitam duosime
Amžinosios meilės priesaiką
2008 m. rugpjūčio 25 d., šeštadienį,
14.00 Šv.Antano bažnyčioje, Kaune.



Papildyta:
Gerb. ...............................................................,

Maloniai kviečiu į mano 50–ties metų Jubiliejaus šventę,
kuri įvyks šių metų rugpjūčio 29 dieną, Kaune.

Pagarbiai .........................

Prašau pranešti apie savo dalyvavimą iki rugpjūčio 1 d.
Programa:
18.00 – vakaro pradžia boulingo klube „X“, Taikos pr. 158, Kaunas.
20.00 – šventinė vakarienė restorano „X“ banketinėje salėje,
Taikos pr. 1 Kaunas.

arba

Gerb. ...............................................................,

Kviečiu Jus į mano 50–ties metų Jubiliejaus šventę, kuri įvyks
2008 m. spalio 2 dieną Druskininkuose,
restorano „X“ banketinėje salėje, Taikos pr. 1.

Prašau patvirtinti savo dalyvavimą.

Pagarbiai .........................
Papildyta:
Maloniai kviečiame Jus į mūsų vestuves,
kurios vyks š.m. rugpjūčio 14 d., šeštadienį.
Ceremonijos pradžia 11:20 Kauno Rotušėje.
Vestuvių pokylio pradžia – 7 valandą vakaro, „X“ sodyboje.

Pageidautume, kad damų aprangoje būtų
rožinės spalvos akcentas, vyrų – baltos.
Dovanas ketiname išsirinkti patys –
taip sumažinsime rūpesčių Jums.
Be vestuvių vaišių, mes taip pat pasirūpinome ir Jūsų nakvyne.

Lauksime Jūsų atvykstant.
Pagarbiai.......................................

Papildyta:
Labas rytas suraitytas,
Klevo lapais nusagstytas.
Gal tie lapai susimils ir sveteliais man pabirs?
Pasiilgau jau tavęs, kepsim minkštas bandutes...
Tai kaip?
Atsakyti
stai mano pakvietimas biggrin.gif
Atsakyti
norejau kazkokio kitokio kvietimo savo gimtaideniui tai padariua toky http://www.youtube.c...re=channel_page
cia nuorodele ir isiuntinejau per smile.gif skypa
Atsakyti
as irgi padariau pakvietimus sunaus gimtadieniui, kurie bus skirti vaikams, o kitus tevams, nes ir mano gimtadienis, tai tevam su musu bendra nuotrauka. Dariau programa Magic Photo Editor, man labai aptiko si programa, bet ten bandomoji versija tai tik kuri laika galima ja naudotis...
Atsakyti
user posted image Prieš keletą dienų į rankas pateko labai smagus dalykas - Laisvalaikio skrynelė, joje pateikiama apie 300 įvairiausių žaidimų ir užduočių bei idėjų, kaip įdomiai surengti vaiko gimimo dieną ar suaugusiųjų vakarėlį, siūlomi vaišių receptai, gimtadienio scenarijus, mįslės, pjesės bei scenos vaizdeliai, eiliuoti linkėjimai ir tostai.

Nurašiau kvietimus smile.gif
Sulaukiau savo pirmojo jubiliejaus - 10 metų. Ta proga norėčiau susitikti su savo draugais. Manau mano kaimynai nepyks, jei šiek tiek patriukšmausime user posted imageuser posted image nuo 15 iki 18 valandos. Nenustebčiau, jei atsivestum user posted image jam kaulų neturėsiu, nebent pyragaičių. Laukiu Tavęs šeštadienį.
Tavo draugė Julija, kuri dievina narcizų kvapą.

user posted image
Ar nori pasvajoti po žvaigždėtu dangum? Tėveliai mano gimimo dienos proga rengia dviejų dienų žygį į mišką. Jei nebijai lapių, kiškių ir šernų, mėgsti parymoti prie laužo, tai keliaukim kartu! Kepsime user posted image miegosim palapinėse. Jeigu tėveliai Tavęs vienos (-o) neišleis, tegu važiuoja kartu su mumis. Dideliam būry jokie miško žvėrys nebaisūs.


Nepatikėsi man jau 8- neri. Tėvai su broliu ketina surengti ta proga iškylą sode. Jei mėgsti skrudintas dešreles, vertini apelsinų sultis ir netatsisakai user posted image - atvažiuok pas mus į sodą. Net jeigu ir nemėgsti šių vaišių - vis tiek nepatingėk atvažiuoti. Tavęs laukia žaidimai, pramogos ir siurprizai.

Kviečiu Tave į vakarėlį "Pagaliau penkeri". Vakarėliui prašyčiau paruošti teminį pasirodymą (tai galėtų būti dainelė, gal koks pokštas, susijęs su skaičiumi 5). bus ko užkrimsti mirksiukas.gif Prašyčiau apsirengti netradiciškai - ypač piratai ir piratės. Tavęs laukia įvairūs žaididmai ir siurprizai.
user posted imagePiratų susitikimo vieta - ...., veiksmo laikas .... d., ... val.,
P.S. atsinešk 5 maišelius geros nuotaikos. Ir nepamiršk pranešti, ar galėsi dalyvauti.


Užuominos apie būsimas vaišes:
svečių garbei kepsime vištą su obuoliais; gali ateiti alkanas - Tavęs laukia keptos dešrelės; bus ko užkrimsti - sumuštinių ir pyragaičių; Tu tikriausiai nudžiugsi - nebus sumuštinių, bet galėsi pasigardžiuoti tortu, desertu ir ledais
Atsakyti
Artėja ir mano sunelio gimtadienis, turi uminute laiko, tai žiūrinėjuosi biggrin.gif

Pernai kvietima dariau power pontu (skaidres) idomiai gavosi, ideciau, bet nezinau kaip sita faila cia ikelti g.gif ir failiukus išsiunciau el pastu ir skype...

O kaip jus siunciate? skaiciau, viena mamyte rase irgi skype siunte... O kaip kitos?Gal ir pasto paslaugom naudojates? g.gif
Atsakyti
QUOTE(insk @ 2009 03 09, 12:48)
Pernai kvietima dariau power pontu (skaidres) idomiai gavosi, ideciau, bet nezinau kaip sita faila cia ikelti  g.gif
atsakant šioje temoje galima prisegti failą, galbūt ir MS powerpoint'ą galima, pabandyk smile.gif
QUOTE(insk @ 2009 03 09, 12:48)
O kaip jus siunciate? Gal ir pasto paslaugom naudojates?  g.gif
manau maloniausia būtų, jei vaikas įteiktų savo rankų darbo kvietimą ir asmeniškai įteiktų, jei yra galimybė, svečiui smile.gif
Atsakyti