Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pilvo gurgimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
Pages: 1, 2
Kasulia
sveikos, kadangi neradau tokios temos, labai bijau, kad tik nebuciau vienintele, kuria tokia beda kankina. nezinau, ar jau verta del to kreiptis i gydytojus, bet tik uzvalgius, kad ir labai nedaug ar isgerus kavos toks koncertas prasideda pilve, kad negaliu ramiai sedet kabinete, nes pries kolegas geda, turiu pavaikscioti ar pabuti kur nors, kur triuksminga. gal kas galit patart, ka daryti tokiu atveju?
ingere
QUOTE(Kasulia @ 2007 11 04, 14:49)
sveikos, kadangi neradau tokios temos, labai bijau, kad tik nebuciau vienintele, kuria tokia beda kankina. nezinau, ar jau verta del to kreiptis i gydytojus, bet tik uzvalgius, kad ir labai nedaug ar isgerus kavos toks koncertas prasideda pilve, kad negaliu ramiai sedet kabinete, nes pries kolegas geda, turiu pavaikscioti ar pabuti kur nors, kur triuksminga. gal kas galit patart, ka daryti tokiu atveju?
*

Na iš ties įdomu.... g.gif Man dažniausiai pilvas gurgia, kai esu nepavalgiusi...O kai pavalgau gurgimas iš kart baigiasi. Gal pilve kaupiasi per daug dujų? Ar nebandei reguliuoti mitybos? Tiesiog stebėti save, ar po kiekvieno maisto gurgia, ar tik po tam tikro?
Kasulia
kad kazkaip nestebejau, tik zinau, kad kai alkana tai niekada negurgia g.gif po pusryciu isvis sakes, jei kavos isgeriu lovoje, tai net pries vyra nesmagu. vartojau jogurto tabletes pries du menesius, gal cia nuo ju?
Schroedingers Cat
Jogurto tabletes kaip tik turejo sureguliuot. O siaip jokiu vaistu negeri? Man toks gurgimas pavalgius buna tada, kai siaip prastai virskina.
Kasulia
ne, negeriu jokiu vaistu nei vitaminu, man anksciau labai jau pilva pusdavo pavalgius, tai pradejau jogurt tabletes gert, bet neilgai tegeriau, gal vel pradet?
ziedlape
labukas, ar senai tau tas pilvas gurguliuoja?man pilvas gurguliavo apie pora menesiu, tada kreipiaus i seimos daktara, bet jis man nieko nepatare, nesuprato kas cia per negalavimas..taciau dar po poros savaiciu prasidejo didesnes bedos su zarnynu ir gastroenterologe man nustate dirgliosios zarnos sindroma, o tas gurguliavimas mano atveju buvo izanga i liga..
aaggnnee
neatsimenu kuri mergina ten parase,bet pilvo gurgejimas man taip pat buvo izanga i liga,bet deja mano diagnoze buvo prastesne nei dirglioji zarna(krono liga),be as tikrai manau kad tau tikrai nera taip,bet tikrai ir ne nuo jogurtiniu kapsuliu..tiesiog gali pasiskaityti temele opinis kolitas,ten labai daug pilvo problemu pasakojames..o is vis geriausia butu eit pas gydytoja,kad ir profilaktiskai..tai va..sekmes
Lock
Na man irgi gan garsiai gurgia pilvas pavalgius, o ypač, ko nors atsigėrus. Pvz net juokiuosi, pasiimu puoduką ko nors geriamo, atsigeriu gurkšnį, po kelių sekundžių pagurguliuoja, tylu, vėl gurkšnis, vėl pilvas "kalba". Tačiau man taip buvo visą gyvenimą, niekada negalvojau, kad tai problema. Maitinuosi kiek galiu sveikai. Su retom nuodėmėm.
Kasulia
nu tikrai, nugasdinot! as vat ir neinu pas medikus, nes bijau, kad net nesupras, ko atejau, juk tikrai, jokia cia beda, tik nesmagu pries kitus ir tiek, bet dabar jau bijau, kad nebutu kas rimto. aciu visoms labai.

Papildyta:
QUOTE(aaggnnee @ 2007 11 05, 19:50)
neatsimenu kuri mergina ten parase,bet pilvo gurgejimas man taip pat buvo izanga i liga,bet deja mano diagnoze buvo prastesne nei dirglioji zarna(krono liga),be as tikrai manau kad tau tikrai nera taip,bet tikrai ir ne nuo jogurtiniu kapsuliu..tiesiog gali pasiskaityti temele opinis kolitas,ten labai daug pilvo problemu pasakojames..o is vis geriausia butu eit pas gydytoja,kad ir profilaktiskai..tai va..sekmes
*

oi mergaites, as tiek baisybiu prisiskaiciau jusu pasiulytose temose verysad.gif
uzjauciu jus, tikrai kazkas siaubingo.
man pries gera pusmeti pradejo vidurius pust pavalgius, kadangi darbe nesiodavau sijonus, tai budavo labai nemalonu, nes po pietu pilvas dvigubai padidedavo. ir dar, gal mano medziagu apykaita sparti, nes po valgio labai greit i tualeta varydavau. tustinimasis visad normalus budavo, kaip pas visus, retai paviduriuodavau, retai pakietedavo. pradejau tas jogurto tabletes gert, tai sakau, ypac ryte pavalgius ar kavos isgerus koncertus tenka atklausyt, taip pat ir vakare atsigulus, nepamenu, kad anksciau man taip butu. labai nemalonu, bet jei sakot, kad tai gali buti rimtos ligos pozymis, meginsiu eiti pas gydytojus, tik papasakokite, ar skausmingi tyrimai, labai jau ju bijau unsure.gif
lynkute
tyrimai neskausmingi bet nemalonus labai schmoll.gif
sandruaa
Kaip apsidziaugiau radusi forume sita tema, nes galvojau kad as tik viena su tokia beda. mano pilvas po kiekvieno valgio gurgia tokiais garsais, kad pati galiu mirti is gedos ofise pries bendradarbius.o darbe dar kaip tycia taip tylu!!!! tau gerai, bent yra kur nubegti kur triuksmingiau rolleyes.gif man jau pas gydytojus pabodo eiti, nes jie israso vis skirtingu vaistu, o man niekas nepadeda. maitinuosi labai sveikai ir seku savo dietas, bet vistiek nesuprantu nuo kokio man cia maisto. kartais valgau tik grikius visa diena, ir tai pilvas uzia visais garsais. zodziu man jau depresija. jausmas po kiekveno valgio toks negeras, atrodo kad pilnas zarnynas duju prisikaupia, nors jokiu kopustu ap pupu tikrai nevalgau.
Jamiroquai
Kasulia, man lygiai tas pats! Bet urzgia nuolatos, nesvarbuvalgiau ar ne... Negaliu absoliuciai buti triuksminguose vietuose! sad.gif ziaurus kompleksas atsirado, su zmonem beveik nebendrauju
Papildyta:
As pas gydytojus ir lankiausi.. Pas gastroenterologus..vis israso nesamoniu, kurios nepadeda sad.gif nezinau jau ka daryt... Sesija arteja, egzaminuose visad tylu, net ruosiuosi praleist juos sad.gif
P.S. jei turit kasnors kokiu patarimu arba kas iveike sia problema, tai pasidalinkite prasau sad.gif nes visas gyvenimas po truputi griuna, jau ruosiuosi mest universiteta del to, tiesiog negaliu jau sad.gif kiekviena sesija bijau ne del zyniu, o del to pilvo sad.gif
katinelis29
Labutis!

Kartais pilvo gurgejimas buna nuo netinkamo maisto, ar tu nepastebejai?
Papildyta:
Mano vienam pazistamui irgi buvo nuolatinis zarnu gurgejimas, issityre, kad visai negali pieno ir pieno produktu vartoti.
Jamiroquai
QUOTE(katinelis29 @ 2008 12 02, 11:43)
Mano vienam pazistamui irgi buvo nuolatinis zarnu gurgejimas, issityre, kad visai negali pieno ir pieno produktu vartoti.

As pieno negeriu isvis, kopustu,pupeliu ir t.t. nevalgau... nuo maisto siek tiek priklauso, bet net kose valgant vistiek urzgia verysad.gif
sandruaa
taip as pilnai tave suprantu.man jau irgi kompleksas didziausias.nenoriu i darba net eiti, nes zinau kad vel kaip ant adatu sedesiu kad tik pilvas nesugurgtu.galiu tik duonos uzvalgyti ir ir zarnu garsai neralus.toks jausmas kad nori i tualeta,o kai nueini nieko neiseina padaryti, nebent oro daug prisikaupe buna.o nnuo ko taip neaisku.as gyvenu anglijoje ir pas gydytojus jau daug kartu lankiausi.jie nieko nepadeda, daugybe vaistu isbandziau.tipo tai dazna liga ir ji gali buti nuo streso.bet tai pas mane to streso ir nebutu jei ne tas pilvas.bandziau netgi pieno tibeto gryba parsivezusi is lietuvos naudoti.niekas nepadeda.bet cia tikrai yra nenormalu, nes pas sveika zmogu taip buti negali.
Zemiete
sorryy, gal cia nusisnekesiu, bet jei tai susije su oru zarnose, tai gal pabandykit isgert espumisano pries kur nors einant ax.gif
Jamiroquai
QUOTE(sandruaa @ 2008 12 02, 18:59)
taip as pilnai tave suprantu.man jau irgi kompleksas didziausias.nenoriu i darba net eiti, nes zinau kad vel kaip ant adatu sedesiu kad tik pilvas nesugurgtu.galiu tik duonos uzvalgyti ir ir zarnu garsai neralus.toks jausmas kad nori i tualeta,o kai nueini nieko neiseina padaryti, nebent oro daug prisikaupe buna.o nnuo ko taip neaisku.as gyvenu anglijoje ir pas gydytojus jau daug kartu lankiausi.jie nieko nepadeda, daugybe vaistu isbandziau.tipo tai dazna liga ir ji gali buti nuo streso.bet tai pas mane to streso ir nebutu jei ne tas pilvas.bandziau netgi pieno tibeto gryba parsivezusi is lietuvos naudoti.niekas nepadeda.bet cia tikrai yra nenormalu, nes pas sveika zmogu taip buti negali.
*

lygiai tas pats..jei ne pilvas, tai nervu tu tiek nebutu sad.gif bet nuo nervu jis padeda labiau rekaut...Jau irgi isbandzius daug vaistu labai,niekas nepadeda...o pries menesi ji dar ir pust labai pradejo, tai dabar pastoviai pucia sad.gif((( Nezinau ka daryt..bet kazka reikia, nes isprotesiu.....
Papildyta:
QUOTE(Zemiete @ 2008 12 02, 20:09)
sorryy, gal cia nusisnekesiu, bet jei tai susije su oru zarnose, tai gal pabandykit isgert espumisano pries kur nors einant ax.gif
*

zinok labai minimaliai tas espumizanas veikia...praktiskai nepadeda((
Lutė
O aš maniau, kad man vienai tokios nesąmonės darosi... Man ir valgius ir nevalgius gurguliuoja (kitą kart tokių garsų paleidžiu kad pačiai nejauku) ypač jei būnu tokioj aplinkoj kur reikalingas susikaupimas ir ramybė doh.gif perlėkiau daktarus galvojau kad nyksta žarnos su garsu, bet anie atsakė, kad mano peristaltika labai aktyviai dirba (ne per smarkiai, bet galingai) gėriau ir espumizanus, ir jogurtus, ir aktivijas, ir dar visokių, bet su garsu gyvuoju kokius 10 metų, būna, kad kitą kart nejauku prieš žmones, bet nebekreipiu dėmesio (nebent garsai peršaukia kalbėtoją blush-anim-cl.gif ) o ką daryt gi neužsidarysiu rusy kokiam... Bet pasitikrint verta, o maž kas nors ne to wacko.gif
Jamiroquai
QUOTE(Lutė @ 2008 12 02, 23:03)
O aš maniau, kad man vienai tokios nesąmonės darosi... Man ir valgius ir nevalgius gurguliuoja (kitą kart tokių garsų paleidžiu kad pačiai nejauku) ypač jei būnu tokioj aplinkoj kur reikalingas susikaupimas ir ramybė  doh.gif perlėkiau daktarus galvojau kad nyksta žarnos su garsu, bet anie atsakė, kad mano peristaltika labai aktyviai dirba (ne per smarkiai, bet galingai) gėriau ir espumizanus, ir jogurtus, ir aktivijas, ir dar visokių, bet su garsu gyvuoju kokius 10 metų, būna, kad kitą kart nejauku prieš žmones, bet nebekreipiu dėmesio (nebent garsai peršaukia kalbėtoją  blush-anim-cl.gif ) o ką daryt gi neužsidarysiu rusy kokiam... Bet pasitikrint verta, o maž kas nors ne to  wacko.gif
*

O as negaliu nekreipt demesio(zinot gi koks siaip laikais jaunimas..tik tyciosis((((nezinau ka daryt.....jau jegu kovot neturiu ir taisktytis nenoriu(
katinelis29
Visoms patarciau nueiti pas gydytoja dietologe, kad sutvarkytu mityba!!!
Miramax
pabandykit raminamųjų pagerti, gali ir žarnas nuraminti, tikrai.
Lutė
QUOTE(katinelis29 @ 2008 12 03, 15:08)
Visoms patarciau nueiti pas gydytoja dietologe, kad sutvarkytu mityba!!!
*

manau, kad ir individualiai čia nuo organizmo priklauso blush2.gif jei mano “traktoriukas“ įgimtas su tokiu garsu tai mityba nieko nekeičia...išbandyta 4u.gif
nors temos autorei siūlyčiau nulėkt ir ti konsultacijos mirksiukas.gif
Jamiroquai
Mytyba normali nepadeda..aisku tik puse metu bandziau, bet nekiek nepadejo( Zinau nuo ko stipreja tas urzgimas, bet to nevalgant vistiek tas pilvas urzgia
sandruaa
as bandziau gerti raminamu, bet tai nepadeda niekas,nesuprantu.seniau taip tikrai nebudavo, bet kai uzejo pries puse metu tai niekaip nustoti ir negali.prisigalvoji visokiu nesamoniu, gal cia vezys, gal zarnu uzdegima, kad taip nuo bet kokio maisto yra.buna dienu kai visai nieko.bet tai reti atvejai.svarbiausia, tai kad tas pilvas sukelia tokia nemalonia savijauta,itampa, kad gale dienos jauti labai dideli nuovargi ir issekima.atsikeli ryte, ir jauti kad vel tas pats taves laukia.nera blogesnio jausmo.nors is tiesu cia gal ir psicologine busena kazkiek veikia.pavyzdziui man, jei nereiktu dirbti tokioje tylioje patalpoje, tai butu 100 metu, lai tas pilvas gurgia kiek nori, gal taip stipriai ir netrugdytu.bet kai tai jau sukelia nepatoguma ir geda pries aplinkinius tai jau nebera normalu.po to atsiduri tylioje patalpoje taip ir galvoji kad tik dabar negurgtu, kad tik dabar negurgtu, ir kaip tycia pradeda urgzti pilvas. esu tikrai isitikinusi kad dietologe nepades, nes as labai sveikai ir reguliariai maitinuosi. liudna kai tokia situacija ir nera jokio sprendimo.
kas supranta angliskai gali paskaityti sita nuoroda
http://digestive.niddk.nih.gov/ddiseases/pubs/ibs/
gal rasite ko nors naudingo.
zmonems, kurie to nera patyre manau tikrai yra sita dilema nesuprantama ir galbut net juokinga.bet kai tai tenka paciai isgyventi tai tikrai supranti kad tokia pastovi busena i kapus varo.tylos pradedi bijoti kaip maro.
Papildyta:
QUOTE(Yulia @ 2008 12 03, 18:48)
Mytyba normali nepadeda..aisku tik puse metu bandziau, bet nekiek nepadejo( Zinau nuo ko stipreja tas urzgimas, bet to nevalgant vistiek tas pilvas urzgia
*

Yulia, o kokio maisto tu esi pastebejusi kad negali valgyti?
Jamiroquai
sandruaa, pilnai su tavim sutinku!!! man absoliuciai tas pats! labai bijau tylos... as geriau egzus rasyciau kokiuose statybuose negu salej tylioj sad.gif tylos fobija kazkokia,kaip ant adatu sedziu...nebegaliu jau sad.gif
siaip nuo tokio maisto pastipreja: kopustai,pupeles,cukrus,pieniski produktai|(ledai,sureliai glaistyti) ir t.t. Dar siaip reikia dideliais gabailais negert ir nevalgyt, po to negerti iskart po ar pries maista...gerimas turi buti atskirai nuo valgymo...kai valgai, stengtis neryti oro...na va,ka zinojau,tuo pasidalinau...gal tau pades...man tik labai mazai

Papildyta:
Gal kas zino kokie vaistai mazina peristaltikos veikima? jau nebezinau ka bandyt... Siaip sutrikimai virskinimo visa gyvenima buvo, bet tas urzgimas tai prasidejo pries 2 metus berods, bet taip staigiai...ir net neatsimenu kas galejo itakoti sad.gif Gal kokiu roto virusu sirgau...gal jus atsimenat kas buvo pries ta urzgima?
Lutė
QUOTE(Yulia @ 2008 12 03, 23:38)
sandruaa, pilnai su tavim sutinku!!! man absoliuciai tas pats! labai bijau tylos... as geriau egzus rasyciau kokiuose statybuose negu salej tylioj sad.gif tylos fobija kazkokia,kaip ant adatu sedziu...nebegaliu jau sad.gif
siaip nuo tokio maisto pastipreja: kopustai,pupeles,cukrus,pieniski produktai|(ledai,sureliai glaistyti) ir t.t. Dar siaip reikia dideliais gabailais negert ir nevalgyt, po to negerti iskart po ar pries maista...gerimas turi buti atskirai nuo valgymo...kai valgai, stengtis neryti oro...na va,ka zinojau,tuo pasidalinau...gal tau pades...man tik labai mazai

vieni pučia pilvą, o pieno baltymui jautrumas matyt yra, man tai dar ir beria nuo to doh.gif

Papildyta:
Gal kas zino kokie vaistai mazina peristaltikos veikima? jau nebezinau ka bandyt... Siaip sutrikimai virskinimo visa gyvenima buvo, bet tas urzgimas tai prasidejo pries 2 metus berods, bet taip staigiai...ir net neatsimenu kas galejo itakoti sad.gif Gal kokiu roto virusu sirgau...gal jus atsimenat kas buvo pries ta urzgima?
*

O kaip ten su tom bakterijom gerom - padeda, nelabai ar kaip, gal gert reik ilgiau, gal ten bakterijų nebėra? Jei bakterijų mažai, tai atstatyt reikės mėnesių ar net metų (MB taip yra nuo antibiotikų, tai dabar tokią dietą sustatė, bet geriau jam) jei domins galėsiu parašyt ką ten daryt reikia su maistu... mirksiukas.gif
Jamiroquai
QUOTE(Lutė @ 2008 12 04, 13:36)
O kaip ten su tom bakterijom gerom - padeda, nelabai ar kaip, gal gert reik ilgiau, gal ten bakterijų nebėra? Jei bakterijų mažai, tai atstatyt reikės mėnesių ar net metų (MB taip yra nuo antibiotikų, tai dabar tokią dietą sustatė, bet geriau jam) jei domins galėsiu parašyt ką ten daryt reikia su maistu...  mirksiukas.gif
*

Butu gerai jei parasytum smile.gif reikia bandyt viska...

Siandien kalbejausi su kaimyne, kuri pazista viena is geriausiu gastroenterologiu Lietuvoje...tai ta gydytoja sake, kad cia psichologine problema,nuo nervu, nieko kaip ir nepadarysi...Kyla klausimas: kaip su tuo susitvarkyti? Siaip nesu komleksuota ar dar kokia...kazkas manyje man nepatinka, bet del to nesinervuoju...Mane gali apvadint baisia,stora,durna - man vienodai...Bet jei kazka apie pilva sako, viskas...mane tai palauzia...ir tikrai sita problema nebuvo visad man...tai va dar vienas klausimas: gal kas zino koki zmogu kas gerai hipnuotizuoja? as net tem pasiryzus... nemanau kad psichologai padetu..jie dabar ima pinigus uz nieka,pastoviai vaiksciot pas juos reikia ir nepadeda..bent jau man...cia stipresnio kazko reikia
Jamiroquai
Na va, vel man siandien taip pat...viska mesiu,ko tiek ilgai siekiau...nebegaliu jau verysad.gif
sandruaa
na visko mesti nereikia.zinau kad sunku, bet turi nepasiduoti.o tu bandei gerti raminamu?yra juk nervus raminanciu vaistazoliu misiniu.man jie siek tiek apmazina, bet visiskai nepadeda.
beje del tu bakteriju geruju zarnyne.man gydytojas israse ju menesiui laiko bet visiskai nieko nepadejo.
Lutė
QUOTE(Jamiroquai @ 2008 12 04, 21:07)
Butu gerai jei parasytum smile.gif reikia bandyt viska...
Siandien kalbejausi su kaimyne, kuri pazista viena is geriausiu gastroenterologiu Lietuvoje...tai ta gydytoja sake, kad cia psichologine problema,nuo nervu, nieko kaip ir nepadarysi...Kyla klausimas: kaip su tuo susitvarkyti?

Maniškiui sakė 98% yra nervinio pagrindo, o tik 2% ligos ot. reikia dirbti su savim ir hipnozė čia nepadės, ji ne tam skirta, geriau saviitaiga.
Čia daugiau dieta sergant padidėjusiu skrandžio rūgštingumu, bet kaip ir MB be bakterijų ir dar DŽS, ir dar ...na ne esmė...taigi
* Valgyti nedideliais kiekiais ir dažnai - 4kartus per dieną
* Gerai sukramtykite maistą
* Valgykite tuo pačiu laiku
* Po valgio nesilankstykite ir negulėkite
* Nevalgykite nakčiai (3 val. iki miego)
* Miegokite pakėlę galvūgalį aukščiau 15 cm
* Venkite kavos (daugiau kaip 3 puodelių per dieną), gazuotų gėrimų, vyno, šampano, alaus, stiprios arbatos, rūgščių sulčių
* Apribokite riebalus, o baltymų kiekį maiste didinkite (ypač rekomendavo fermentinį sūrį)
* Nerukykite
* Venkite antsvorio
* Venkite stresinių situacijų!

NEVARTOKITE
* Aštrių patiekalų, aštrių pipirinių prieskonių, pipirmėtės, mėtos, cinamono, česnakų, žalių svogūnų (bet galima porų baltą dalį)
* Aštrių ir dujų susidarymą skatinančių daržovių (kopustų, ridikų, ropių, špinatų), pomidorų padažo
* Šokolado, riebaus maisto, koncentruoto sultinio
* Rūkytų, sūdytų, marinuotų, raugintų produktųšaltų patiekalų (raugintų agurkų galima)
* Šviežios mielinės tešlos kepinių (galima tik juoda duona)

viskas tik virta, troškinta ir geriausia alyvuogių aliejus, sviestas
dar liepė gert bakterijų Actireguliaris kažkokių ir dar alijošiaus sulčių (kam tų nežinau)
ir taip bent kokį pusmetį
Na sėkmės visoms!

sandruaa
sveikos merginos. na kaip sekasi dietu laikytis ir stresiniu situaciju vengti? ar pasitaise sveikata? man tai skrandis siek tiek normaliau dirba tik tuomet jei grikius valgau. jau i juos paziureti ne nenoriu.ilgai taip netempsiu:)
corolla
Sveikos, mergaitės.
Aš gal ir neturiu labai didelės problemos, bet man irgi kartais pilvas paurzgia. Bet dažniausiai tai susiję su pilvo pūtimu. Ar ir jums taip pat?
Kasulia
oho, kiek cia jusu! jau beveik maniau, kad mane viena tokia problema kamuoja. Na, mokslu mesti ar siaip gadintis sau gyvenimo tikrai neverta! manau, gerai, kad yra si temele, galesim viena is kitos pasisaipyti ir bus lengviau mirksiukas.gif .
O jei rimtai, tai man toks nemalonumas tik keleri metai kaip yra, anksciau nebuvo, tik jau ne taip! del mitybos, nzn,visada taip maitinausi, t. y. kaip galima sveikiau, nieko kardinaliai nekeiciau. Kad valgau greitai, dideliais kasniais ir kartu uzsigeriu - tas tiesa, manau, stresas taip pat nemenkai prisideda. dar pastebejau, kad suvalgius lengvo maisto, salotu, vaisiu, garsai didesni buna g.gif
jei man reikia kazkur dalyvauti, kur spengia tyla (pati irgi mokausi), stengiuosi buti nevalgius apie 2 val, nes iskart po valgio ir jei esu ziauriai alkana, prasideda koncertai. keista, bet dar ir sedejimo povyza kartais padeda, pasilenkiu i prieki ir lyg geriau buna nei atsilosus sedeti.
neseniai nusipirkau vaistazoliu arbatos "nuo visuriu putimo", tai tikiuosi, kad kazkiek pagelbes.
laikykites, mergaites smile.gif
Jamiroquai
Aš irgi tą arbatą gėriau...Nepastebėjau kad padėtų...O jau nebegaliu..Dėl šio diskomforto išvis silpna tapau...sad.gif Žinau kad daug ką lemia nervai (pvz. kai vyras yra šalia, tai ne taip smarkiai mano pilvas duodasi...), bet na negaliu aš matyt nusiramint :/ ir raminomieji kažkodėl nepadeda...Nežinau, aš tai vieną kartą gyvenime ir į hipnozės seansa sutikčiau nueiti....Tik va nežinau kur tokį specialistą rasti....
shagyby
Sveikos,

as irgi turiu sia problemele. Pastebejau, kad man tikrai nelabai priklauso nuo to, koki maista valgau. Tiesiog praeina pora valandu po valgio ir prasideda koncertai doh.gif Ypac kai esi kokiam susitikime, kai aplinkui tylu, tai net kartais nezinau, ar atsiprasinet uz savo pilva ar ne, juk ne dujas isleidziu blush2.gif
Draugai jau priprato, juokauja, sako - pilvas dziaugiasi maistuku smile.gif
Neseniai pasiskaiciau, kad nuo pieno produktu taip buna, tai stengiuosi dabar ju vartoti kuo maziau, ziuresim kaip seksis.
Kaip jus nuo sito siaubo vaduojates?? g.gif
Jamiroquai
QUOTE(shagyby @ 2009 01 28, 00:23)
Sveikos,

as irgi turiu sia problemele. Pastebejau, kad man tikrai nelabai priklauso nuo to, koki maista valgau. Tiesiog praeina pora valandu po valgio ir prasideda koncertai  doh.gif Ypac kai esi kokiam susitikime, kai aplinkui tylu, tai net kartais nezinau, ar atsiprasinet uz savo pilva ar ne, juk ne dujas isleidziu  blush2.gif
Draugai jau priprato, juokauja, sako - pilvas dziaugiasi maistuku smile.gif
Neseniai pasiskaiciau, kad nuo pieno produktu taip buna, tai stengiuosi dabar ju vartoti kuo maziau, ziuresim kaip seksis.
Kaip jus nuo sito siaubo vaduojates??  g.gif
*

Aha, buna nuo laktozes pieniškuose produktuose smile.gif Na aš niekaip nesivaduoju smile.gif) Nežinau jau kaip... Žinau tik kad tas urzgimas stipriai nuo nervų priklauso(bent jau pas mane)
shagyby
As irgi pastebejau, kad siek tiek priklauso nuo psichologines busenos, jei daug itampos, tai gurgia labiau. O baisiausia buna kai ir gurgia, ir pucia vienu metu.. doh.gif Is nereceptiniu nuo pilvo putimo zinau tik espumisan, ta ir vartoju. bet gurgimas vis delto labaiu nervuoja biggrin.gif
Paradoksas - nervuojiesi - gurgia, susinervini, kad gurgia ir gurgia labiau (nes dar labaiu nervojiesi) blink.gif
Jamiroquai
QUOTE(shagyby @ 2009 01 29, 01:13)
As irgi pastebejau, kad siek tiek priklauso nuo psichologines busenos, jei daug itampos, tai gurgia labiau. O baisiausia buna kai ir gurgia, ir pucia vienu metu.. doh.gif Is nereceptiniu nuo pilvo putimo zinau tik espumisan, ta ir vartoju. bet gurgimas vis delto labaiu nervuoja biggrin.gif
Paradoksas - nervuojiesi - gurgia, susinervini, kad gurgia ir gurgia labiau (nes dar labaiu nervojiesi)  blink.gif
*

Žinokit absoliučiai tas pats pas mane smile.gif Kol negurgia, šiek tiek susinervuoju, po to pradeda gurgt - išvis žiauriai susinervuoju ir tada jau prasideda koncertai doh.gif verysad.gif Ir kokius 2mėn. jau pas mane labai tą pilvą pūst pradėjo sad.gif O nuo to dar labiau gurgia tik jau žarnine...Espumisan žiūriu nepadeda man :/ Gal tik truputį... Dar yra DUSPATALIN toks(berods jis neužsilieka organizme, tai gydymas juo pagalba nėra kenksmings, bet to tiksliai nepamenu blush2.gif ), tai parekomendavo jį man ta įžymiausia gastroenterologė Lietuvoje..Be recepto nupirkome...Tik nesupratau dar ar jis padeda....
scared
QUOTE(Jamiroquai @ 2009 01 29, 14:08)
Žinokit absoliučiai tas pats pas mane smile.gif Kol negurgia, šiek tiek susinervuoju, po to pradeda gurgt - išvis  žiauriai susinervuoju ir tada jau prasideda koncertai  doh.gif  verysad.gif Ir kokius 2mėn. jau pas mane labai tą pilvą pūst pradėjo sad.gif O nuo to dar labiau gurgia tik jau žarnine...Espumisan žiūriu nepadeda man :/ Gal tik truputį... Dar yra DUSPATALIN toks(berods jis neužsilieka organizme, tai gydymas juo pagalba nėra kenksmings, bet to tiksliai nepamenu  blush2.gif ), tai parekomendavo jį man ta įžymiausia gastroenterologė Lietuvoje..Be recepto nupirkome...Tik nesupratau dar ar jis padeda....
*

Lyg ir receptinis jis (duspatalin), bet gal vaistinese taip duoda, buna juk:) Paziurejau intenete, kaina siek tiek pribloske, uz 30 tab virs 40lt doh.gif
Dar intenete pasiziurinejau ir radau stai ka:

"Patekusios į organizmą dujos susimaišo su žarnyne esančiomis gleivėmis ir suformuoja tirštas putas, sudarytas iš daugybės dujų burbuliukų. Dujos iš jų negali laisvai pasišalinti, ima kauptis. Susikaupusios dujos tempia žarnų sieneles, žarnos ima stipriau susitraukinėti, bandydamos išstumti susidariusius “dujų kamščius”. Šioms putoms slankiojant žarnynu iš vienos vietos į kitą, girdimas pilvo gurgėjimas"

o dar putimas ir gurgimas gali atsirast del sutrikusio kvepavimo per nosi... blink.gif
Jamiroquai
QUOTE(scared @ 2009 01 30, 02:08)
Lyg ir receptinis jis (duspatalin), bet gal vaistinese taip duoda, buna juk:) Paziurejau intenete, kaina siek tiek pribloske, uz 30 tab virs 40lt  doh.gif
Dar intenete pasiziurinejau ir radau stai ka:

"Patekusios į organizmą dujos susimaišo su žarnyne esančiomis gleivėmis ir suformuoja tirštas putas, sudarytas iš daugybės dujų burbuliukų. Dujos iš jų negali laisvai pasišalinti, ima kauptis. Susikaupusios dujos tempia žarnų sieneles, žarnos ima stipriau susitraukinėti, bandydamos išstumti susidariusius “dujų kamščius”. Šioms putoms slankiojant žarnynu iš vienos vietos į kitą, girdimas pilvo gurgėjimas"

o dar putimas ir gurgimas gali atsirast del sutrikusio kvepavimo per nosi...  blink.gif
*

Tai atsiranda ir nuo to, kai valant patenka oro.... Bet pas mane tie urzgimai visi yra pilve, žzrnyne, šonuose ir t.t. Regis kad visur....Kaži dėl tokių problemų gyvenime duotų gydytojas akadem. atostogas? g.gif unsure.gif Nes jau supratau kad čia reikia psichologiją gydyti....
mama2009
Turiu ir aš šitą problemąsmile.gif Darbe tai nors skradžiai prasmek iš gėdos... Namuose šeima į mane kreivai žiūri, galvoja, kad pilvas urzgia iš bado, sako ,,gal tu pavalgyk":) O aš juk žinau, kad tai būtent nuo pavalgymo. Buvau nusipirkusi gyvųjų bakterijų , vadinasi lyg ,,Lineks", tai trumpam padėjo. Dabar galvoju, kad tai nuo džiovintų vaisių, kuriuos labai pamėgau paskutiniu metu. Darbe jų pilną stalčių turiu (datulių, ananasų) ir valgau juos pastoviai, o tada jau koncertai prasideda... biggrin.gif O dydysis gurgimas būna po pietų, tada tai jau šakės kaip nesmagu prieš kitus.. doh.gif
corolla
QUOTE(mama2009 @ 2009 02 03, 09:46)
Turiu ir aš šitą problemąsmile.gif Darbe tai nors skradžiai prasmek iš gėdos... Namuose šeima į mane kreivai žiūri, galvoja, kad pilvas urzgia iš bado, sako ,,gal tu pavalgyk":) O aš juk žinau, kad tai būtent nuo pavalgymo. Buvau nusipirkusi gyvųjų bakterijų , vadinasi lyg ,,Lineks", tai trumpam padėjo. Dabar galvoju, kad tai nuo džiovintų vaisių, kuriuos labai pamėgau paskutiniu metu. Darbe jų pilną stalčių turiu (datulių, ananasų) ir valgau juos pastoviai, o tada jau koncertai prasideda... biggrin.gif O dydysis gurgimas būna po pietų, tada tai jau šakės kaip nesmagu prieš kitus.. doh.gif
*

Tikiu, kad nesmagu, ir man kartais taip būna... Ir nepulsi gi aiškintis.
O džiovinti vaisiai tai įtakoja pilvo gurgimą, skrandukas su garsais pradeda juos apdoroti. iš jūsų pamėgtų, manau, datulės labiau. Bent jau man ir pilvo pūtimą. Jūs to nejaučiat?
Iridy
QUOTE(corolla @ 2009 02 03, 12:40)
O džiovinti vaisiai tai įtakoja pilvo gurgimą
*

Ir ne tik džiovinti vaisiai, o visi vaisiai ir daržovės, pieno produktai, viskas, kas pilve pradeda pūti... Taip pat kramtoma guma labai įtakoja, ją kramtant praryjame daugybę oro.

Mano ir pilvukas mėgsta reikštis, nu paraudonuoju, gėda būna, bet ką darysi... doh.gif
Pastebėjau, kad kai jau jaučiu, kad tuoj pilvas pradės koncertus, reikia stipriai suspausti pilvą, tada ne visada sugurguliuoja.
Zemiete
QUOTE(Iridy @ 2009 02 03, 13:03)
Ir ne tik džiovinti vaisiai, o visi vaisiai ir daržovės, pieno produktai, viskas, kas pilve pradeda pūti... Taip pat kramtoma guma labai įtakoja, ją kramtant praryjame daugybę oro.

Mano ir pilvukas mėgsta reikštis, nu paraudonuoju, gėda būna, bet ką darysi... doh.gif
Pastebėjau, kad kai jau jaučiu, kad tuoj pilvas pradės koncertus, reikia stipriai suspausti pilvą, tada ne visada sugurguliuoja.
*

Berods, dar ir astrus produktai duoda savo wink.gif

o vaistukus kokius pavartojat?
Iridy
QUOTE(Zemiete @ 2009 02 03, 14:33)

*

Aš nevartoju vaistų, nes dažniausiai tie gurguliavimai ne dėl pilvo pūtimo būna, iškenčiu ir tiek.
Kažkada dėl dujų buvo daktarė davusi forlax miltelių, kai reikėdavo echoskopiją daryti...
shagyby
QUOTE(Zemiete @ 2009 02 03, 14:33)

*

nuo putimo as vartoju espumisan, bet pusti ne visada pucia.. smile.gif
As pagalvojau ir tokia mintis man i gavla sove (jo, ir taip kartais buna tongue.gif), jeigu gurgia pavalgius, nu kaipman daznaiusiai buna, nes susikaupia oro ir vyrskinimo procesas stringa.
Gal padetu kokie virskinimo frementai, pvz koks mezym forte? padetu greiciau ta maistuka suvirskinti, maziau duju atsirastu ir greiciau ten visa prasikostu smile.gif
gal kuri bandet? ar protinga mano mintis? smile.gif
mama2009
nebevalgau dziovintu vaisiu jau senai, bet pilvas nei kiek nesusitvarke schmoll.gif dabar bandau suisgaudyti kurioje vietoje gurgia g.gif kartais skradyje, bet valgyt tuo metu tikrai nenoriu. Kartais kazkur zemai, gal tiesiojoje zarnoje (cia ir garsiausiai buna), o kartais kaireje puseje po sonkauliais. Nieko nebesuprantu frusty.gif . Labiausiai gurgia ryte, tiek pries kavos puoduka, tiek po jo, o vakare apsiramina. Ir dar: pienisku produktu mazai vartoju, vaistu ir vitaminu jokiu, nei astraus, nei riebaus, nerukau, kartais vakare vyno taure. Tai kas gi man yra??? verysad.gif
alici
Geras! maniau cia as viena tokia tylofobike smile.gif skaitau jusu visus komentarus ir grynu gryniausios mano istorijos.. As ziauriai nerealiai bijau tylos, man tai katastrofa. kur bebuciiau visada stengiuosi,kad butu kazkoks triuksmas, darbe geraitai, akd galiu isijungti muzika, namie visada kaikasnors buna sveciuose vel g muzika arba TV, vengiueiti pas draugus i svecius, nes ten mane istinka panikos priepuoliai kai as negaliu kontroliuoti situacijos.
Bet esme ta, kad be viso to as dar ir viduriuoju. Man yra DZS, jau du metai. labai kankinuosi, praradau gyvenimo dziaugsma, nebenoriu toliau mokytis magistro studiju, bijau keisti darba, nes ten gali nebuti salygu dirbi su muzikyte smile.gif) ir pan. zodziu as taip pat galvoju apie hipnoze, nes nzn ka sdar galetu padeti siuo reikalu..
Shania
Sveikos,
tokia pat problemele turi MB. Dare visokiausius zarnu tyrimus is visu pusiu doh.gif Nieko nerado, bet nustate pieno produktu netoleravima, gavo laktozes piliuliu, taciau ne kiekvienu atveju padeda. Pats del sito problemos nedaro, nes namie prie to esam priprate, o bendradarbiai zino apie ta gurgima ir jo priezastis, taip kad ir raudonuoti nereikia. Manau didziausia problema is to darote pacios, nes normalus zmones, jei girdi supranta ir nemeta kvailu repliku, na o durniai...kam rupi ju nuomone mirksiukas.gif
Sekmes ir sveikatos 4u.gif
mama2009
QUOTE(saulute05 @ 2009 04 09, 10:25)
Manau didziausia problema is to darote pacios, nes normalus zmones, jei girdi supranta ir nemeta kvailu repliku, na o durniai...kam rupi ju nuomone mirksiukas.gif
Sekmes ir sveikatos 4u.gif
*

Problemos gal ir nebutu, jei tas gurgimas butu netoks garsus. Jis kartais buna toks, kaip traktoriaus variklis biggrin.gif .Darbe gal nelabai kas ir pastebi, bet buna tokia aplinka, kur tylu kelias vandas, o pilvas groja kas 5 minutes, tai nors skradziai prasmek. Dabar dalyvauju konferencijoje visa savaite. Auditorijoje tylu, o mano pilvas duoda apie save zinoti, ir taip kiekviena diena... Aisku, kad normalus zmones supranta ir nieko nesko, nes galvoja, kad valgyt noriu. As nezinau ka tokiu atveju daryti: apsimesti kaip niekur nieko, atsiprasinet, ar visiems aiskinti, kad problemos su pilvu blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.