Įkraunama...
Įkraunama...

Senamiestis: Pasagėlė

Centre yra superinis darželis "Pasagėlė" Vokiečių g. 1....na,bent auklėtojos superinės 4u.gif
Atsakyti
Bet ten turbut priima nuo 3 metu...? Juk darzelis...
Atsakyti
man ir idomu nuo kokio amziaus vaikucius priima i Pasagele ax.gif
Atsakyti
Mane irgi domina nuo kokio amziaus? g.gif
Atsakyti
Nuo 3 metuku,nes nera lopselio.
Atsakyti
Taip, auklėtojas ten visi giria. Bet kiemo tai tie vaikiukai, galima sakyti, visai neturi. O ir pats daržiukas šalia judrių gatvių - oras tikrai ne koks. Aš pasirinkau kitą, mat man svarbu, kad vaikas lauke pabūtų, grynu oru pakvėpuotų.
Atsakyti
Na va aš irgi galvoju kaip darželis gali būt superinis jei tarp judrių gatvių. Gal kas žinote kiek ten grupėse vaikų?
Atsakyti
apie 20 kiek zinau sarasiniu...
Atsakyti
QUOTE(cnopka @ 2005 04 22, 21:25)
apie 20 kiek zinau sarasiniu...


Vakar buvau ten užrašyti vaikiuko, tai apžiūrėjau grupes (visas 3), stebėjau renginį, skirtą "Šeimos dienai".
Pvz. mažiausiųjų grupėje (3-4 m.) buvo 8 vaikiukai. Sakė sąrašinių iki 20, bet būna ir tokių dienų, kad tik 3 vaikai grupėje (na, čia kai ligų sezonas ateina).
Sakė, kad "adaptacijos" prie darželio metu pas juos mamytės nepasilieka grupėje su vaiku.

Dar norėjau paklausti apie auklėtojas. Čia buvo minėta, kad "superinės" - kuo jos ypatingos, norisi kuo daugiau sužinoti: ar ugdymo, užsiėmimų prasme daug dirba, ar tiesiog yra švelnios, geros, ar kt. ?
Ir šiaip, kas tik turit kokios info apie darželį, please - parašykit kuo plačiau, būsiu labai labai dėkinga!
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 04 29, 11:29)
Vakar buvau ten užrašyti vaikiuko, tai apžiūrėjau grupes (visas 3), stebėjau renginį, skirtą "Šeimos dienai".
Pvz. mažiausiųjų grupėje (3-4 m.) buvo 8 vaikiukai. Sakė sąrašinių iki 20, bet būna ir tokių dienų, kad tik 3 vaikai grupėje (na, čia kai ligų sezonas ateina).
Sakė, kad "adaptacijos" prie darželio metu pas juos mamytės nepasilieka grupėje su vaiku. 

Dar norėjau paklausti apie auklėtojas. Čia buvo minėta, kad "superinės" - kuo jos ypatingos, norisi kuo daugiau sužinoti: ar ugdymo, užsiėmimų prasme daug dirba, ar tiesiog yra švelnios, geros, ar kt. ? 
Ir šiaip, kas tik turit kokios info apie darželį, please - parašykit kuo plačiau, būsiu labai labai dėkinga!


Pazistu vyresniu grupes aukletoja Terese,kuri turi priesmokykline grupe.Kuri ir ruosia visus renginius,daro ivairius projektus.Kitos aukletojos taip pat labai geros.Nes su vaikais uzsiima.Tikrai nepyktybiskos ir dirbancios,o ne sedincios ir rekiancios.Sunku ka daug nupasakoti,nes kad placiau papasakoti,reikia ten dirbti,o as tiesiog vedziau savo krikstadukre,kuri ejo ne nuo 3 metuku.Taciau tos aukletojos pazistamos,nes vasaros metu jos dirbdavo pasikeisdamos.
Beje,geras valgis darzeli.
O kokiu dar reikia duomenu?
Minusu nelabai cia prirasysiu,nes man patinka tas darzelis.Tiek vieta,tiek aukletojom,tiek auklejimu,tiek valgiu-kol kas labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(cnopka @ 2005 05 02, 13:32)
O kokiu dar reikia duomenu?
Minusu nelabai cia prirasysiu,nes man patinka tas darzelis.Tiek vieta,tiek aukletojom,tiek auklejimu,tiek valgiu-kol kas labai patinka.

man pasirodė miela nedidelė bendruomenė. tas gal net geriau nei didžiulis darželis. Tik keletas dalykų užkliuvo:
1) kiemelis su pailgu siauru ruožu žaidimų aikštelės, šalia automobilių stovėjimo aikštelių. Tvorelė tokia žema žema doh.gif Iškart lenda pačios blogiausios mintys - o jei mano išdykėlė nepastebėta perlips šitą žemą tvorelę ir sugalvos parbėgti namo pas mamytę ir išlėks pro arką tiesiai į judrią Vokiečių gatvę blink.gif Na, aišku, auklėtojos dirba ten daug metų ir turi patirties, bet neįsivaizduoju kaip reiktų sužiūrėt iškart 20 tokių judrių mažylių. Aš kartais žaidimų aikštelėj parke vos vieną savo lakstūnę sužiūriu blush2.gif Na, žodžiu man paranoja turbūt unsure.gif Tai suneramino kiemelis.
2) apėjus visas grupes, pasirodė, kad skurdokas inventorius. Pamaniau kad tai vienas tų "neturtingesnių" darželių. Nemačiau kad būtų daug įdomių žaislų, laipioti visokiausių dalykėlių. Na, bet ką aš žinau kaip kituose g.gif , gal tik kartais per TV žinias parodo kokį reportažą apie vaikų darželius, kuriuose mirga marga gražių dalykėlių... Gal ten būna iš kokių privačių darželių unsure.gif
3) prieš "pasagėlę" teko būti viename darželyje, kur yra galimybė ugdyti vaiką įvairesnėm veiklom, tokiom kaip - mergyčių pop choras, keramika, vaikų joga, krepšinis ir pan. (Tai kainuoja papildomai, bet man tai labai svarbu ir tam tikrai skirčiau pinigų) Deja, ten vietų jau nėra, todėl ir ieškojom kito darželio. O šiame darželyje kaip supratau dirbama įprastai - 2 muzikos pamokėlės per savaitę, dar mačiau yra padaryta pasportavimui virvinės kopėčios lipti salėje. Dar pasigyrė kad laimėjo Teatrų festivalyje diplomą už savo spektakliuką (bet čia didesniųjų vaikų grupė).
4) šiek tiek neramina ta diena, kai reiks dukrą palikti pirmai dienai darželyje. Jų nuomone (direktorės ir auklėtojų), geriau, kai mama nepasilieka su vaiku darželyje adaptacijos pradžioje. Aš visada įsivaizdavau, kad pirmomis dienomis tikrai pabūsiu su vaiku nors pusdienį kartu. Žinoma, esu ir aš skaičiusi psichologų straipsnių apie tai, kad kai kurie palaiko tokią poziciją, kad visiems bus geriau, jei i6kart atsisveikins su mama, bet... man gal artimesnė kita nuomonė. Ką darysi, reiks prisitaikyt mums abiems. Guodžia tik tai, kad galima auklėtojoms paskambinti ir vis pasiteirauti, kaip laikosi vaikas. Sakė tikrai nemeluojam mamoms ir pasakom, kai verkia... cry.gif na, tikiuosi kad bent 15 min leis man pasilikti pirmą dieną, bent kol padėsiu jai su patalpa susipažinti - kur tualetas, kur žaidimai, susipažinti su vaikais kitais.... negalėčiau taip ateiti ir palikti iškart vaiką nežinomoj aplinkoj ir su nepažįstamais žmonėmis unsure.gif
Atsakyti
Del daug ko galima sutikti ka cia prirasei,taciaudel aiksteles...geriau maza ir pailga,negu kokia plati su krumais uz kuriu slepiasi vaikai...
O del 15min.pasilikimo mamai...mano nuomone nera gerai...ji sunkiau atpras nuo taves....cia tau skausmingiau palikti vaika,nei jam turbut pasilikti...
Atsakyti