Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų dygimo vargai

Laba diena, norėjau sužinoti, ar galima kaip nors padėti savo vaikeliui, kai jam dygsta dantukai. Mano sūnui labai ilgai negali išdygti dantukas, nes jisai jau kokį mėnesį pyktas, viską kramto, bėga seilės, lyg ir viduriuoti pradėjo, net nežinau ką daryti, kad greičiau išdygtų tas dantukas. Jau turime 8 dantukus, 4 apačioje ir tiek pat viršuje. Anksčiau tepdavau tepaliukais dantenas, tokiais kaip ,,Dentinox“....bet visi sako, kad tai nepadeda, tai net nežinau ar tepti jį ar ne, ar jisai kiek nors prisideda prie dantukų dygimo ar ne?
Labai būčiau dėking už pagalbą. smile.gif
Atsakyti
Prie dygimo neprisideda, bet siek tiek apmalsina skausma... O daigintis danti(-is) tai didelis ir sunkus darbas, ypac kruminius ir iltinius... Bet tai neisvengiama vaikystes dalis smile.gif Tad kantrybes jums ir mazajam wink.gif
Atsakyti
Kažkaip jau labai pasyviai dalyvaujama šioj temoj g.gif
Tikrai būtų įdomu sužinoti daugiau nuomonių apie dantų dygimą. Vat mums pirmi 12 dantų išdygo be didesnių bėdų, aišku, buvo piktumas, irzlumas, tačiau kai dygo viršutiniai iltiniai, tai 3d laikėsi apie 38 temperatūros. jokių kitų požymių nebuvo, kad tai virusinė liga ar kas. prasikalė dantukai ir nukrito temperatūra. Dabar laukiam apatinių ilčių, vieną d vėl buvo pakilusi temp iki 38 laipsnių. Kažkaip mūsų daktarė vis linkusi kitur bėdų ieškot, o ne dantyse doh.gif , tai prigasdina tik ir tiek tos naudos blink.gif
Labai norėčiau sužinot, ar kitiems leliukams irgi būna, kad sukyla teperatūra, kiek laikosi ir pan.
Atsakyti
laba diena,mano dukrytei 8 su puse menesio,turime jau 2dantukus apacioje,pastaruoju metu ji labai nerami irzli,o ypac vakarais labai verksminga,uzmiega labai velai ir 24val ir 2val nakties. doh.gif matyt prasideda virsutiniu dantuku dygimas,bet kuo as galiu numalsint si jai nemalonu skausma?tepu dantenas ,bet cia trumpalaikis dalykas vis nubunda ir verkia.prasau patarkite jaunai mamytei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editakov @ 2009 05 09, 13:51)
laba diena,mano dukrytei 8 su puse menesio,turime jau 2dantukus apacioje,pastaruoju metu ji labai nerami irzli,o ypac vakarais labai verksminga,uzmiega labai velai ir 24val ir 2val nakties. doh.gif  matyt prasideda virsutiniu dantuku dygimas,bet kuo as galiu numalsint si jai nemalonu skausma?tepu dantenas ,bet cia trumpalaikis dalykas vis nubunda ir verkia.prasau patarkite jaunai mamytei smile.gif

Labai gerai daivaja parase,juk tai neisvengiama vaikystes dalis.Ka cia patarsi daugiau,tik kantrybes,isgyvensit mirksiukas.gif Mums su dantukais irgi tas pats:vargsta mazius su kiekvienu ne dienom,savaitem,bet menesiais.Taip ir nusiteikiu,blogai miega,verkia,zyzia,nuo ranku, tais periodais,nenoredavo nulipti.Dabar jau jam beveik 2 metukai,beveik visi sudygo,isgyvenom kaip ir visi smile.gif Nei vieni is tu tepaliuku,lasiuku mums nepadejo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziaugsmukas: 09 gegužės 2009 - 22:43
Dukryte turi 8 dantukus. kalasi 9, bet kazkaip labai keistai. Neturi temperaturos, neirzli bet toj vietoj kur dygsta dantis tai tokia kaip zaizda, kaip puliu butu... Tokia didoka geltona deme. Net nezinau ka ir galvot. Normalu cia, ar man pas gydytoja kreiptis...?
Atsakyti
QUOTE(Eglucia @ 2009 06 12, 13:56)
Dukryte turi 8 dantukus. kalasi 9, bet kazkaip labai keistai. Neturi temperaturos, neirzli bet toj vietoj kur dygsta dantis tai tokia kaip zaizda, kaip puliu butu... Tokia didoka geltona deme. Net nezinau ka ir galvot. Normalu cia, ar man pas gydytoja kreiptis...?

girdejau, kad jei yra pulinga zaizda reikia pasakyti gydytojui.
Atsakyti