Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rupūžės ištrauka arba BUFO3
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2, 3
Liepa2
Sveikos,

Girdejau rupuzes istrauka arba vaistineje parduodama BUFO3 (cia tas pats) gydo mamos vaikams angina. Kaip reikia tai daryti? Maniskiui tik 3, bet jau vargstam pakankamai....
Aciu.
vikte
QUOTE(Liepa2 @ 2007 11 04, 20:54)
Sveikos,

Girdejau rupuzes istrauka arba vaistineje parduodama BUFO3 (cia tas pats) gydo mamos vaikams angina. Kaip reikia tai daryti? Maniskiui tik 3, bet jau vargstam pakankamai....
Aciu.
*

Mes vairtojame ir gana sekmingai perku ji homeopatineje vaistineje,mano maže vis sirgdavo sloga net tęko adenoidus operuoti bet didelio pagerėjimo nebuvo tada LOR gydytoja pasiūlė pagerti rupužės užpilą.Kai pradėjome gerti baigesi mūsų visos slogos o jei ir prasidėdavo tai taip greitai ir pasibaigdavo be jokių komplikacijų,bet jį reikia gerti koki pusmeti be pertraukos kad pajaustum teigiamą rezultatą, į vandenuką reikia ilašinti tiek lašų kiek vaikui metų.
kgt
O tas pastovus vartojimas, tai čia kasdien, ar kaip?
Mano vaikui tai su ta rupūže įdomiai gaunasi, davėm tris lašiukus, tai kelioms dienoms temperatūra nukrito iki normalios, paskui vėl 37,2-3. po savaitės vėl davėm išgerti, tai vėl tas pats, temp kelioms dienoms nukrito, dabar vėl 37,2. Ar buvo taip kam?
Dykuma5
Aš irgi tik šiandien iš kolegės sužinojau apie šį preparatą.
Vaistai.lt jo aprašymo neradau.
Gal žinote, kurioje vaistinėje Vilniuje galima jo nusipirkti, nes jau visos tos anginos su temperatūrom užkniso........ Gal šis mums padės
obuoliux
Šitie vaistukai turėtų buti homeopatinėje vaistinėje. Kur Vilniuje, tai vilnietės pasakys 4u.gif Kaune homeopatinės vaistinės yra Rotušės a. ir Savanorių pr. (tik užkilus, Parapharm).
Gal galėtumėt apibūdinti, kokia ta angina būna, kuriems padeda. Pūlinga? Užkimimas? Gerklę skauda?

Kgt, o jums homeopatas rekomendavo su tokiom pertraukom duoti? Nes jeigu tinka, tai, manyčiau, galit pavartoti ilgesnį laiko tarpą be pertraukų (pvz. 2 savaites), kol susinormalizuos gerklytė.
Dykuma5
Nupirkau ir aš pagaliau tą preparatą.
Vaikui tonzilitas kartojasi kelis sykius šaltu sezonu. Gerklė skauda retai tik tempė aukšta būna....
Dabar jau nuo balandžio pradžios nesergam - kada jį pradėti duoti, gal rudeniop, kai jau pradės vėsti........
Ir po kiek lašų - ten rašo 15 lašų, o forume skaičiau tiek kiek vaikui metų - ir nežinau dozės blush2.gif
jgjgjgjg
QUOTE(Dalia.tu @ 2008 05 19, 15:03)
Sveikos mamytes! Gal kuri zinot kur galima nusipirkti Vilniuje???
*

Širdažolė
Specializuota vaistažolių vaistinė!
Pelesos g. 7, Vilnius
Tel.: (8 5) 2655210
Darbo laikas:
I-V 8-19
VII nedirba

vakar pirkau dar turėjo
obuoliux
Gal galit parasyt, nuo kokios anginos bufo padeda ax.gif . Internete ieskojau info, tai visai apie kitus simptomus radau...
Pulinga angina irgi isvalo? Ar tiesiog sutinusi gerkle? Skausminga gerkle ar ne?
Dalia.tu
QUOTE(obuoliux @ 2008 05 20, 10:47)
Gal galit parasyt, nuo kokios anginos bufo padeda  ax.gif . Internete ieskojau info, tai visai apie kitus simptomus radau...
Pulinga angina irgi isvalo? Ar tiesiog sutinusi gerkle? Skausminga gerkle ar ne?
*

Cia labai senas vaistas,mano mociute dar pasakojo kad senovej pulingas anginas gydydavo... Ir man mama vaikystej taip isgyde,iki siol nesergu ax.gif
Gėlėta
thumbup.gif dalykas, išbandžiau ir aš savo vaikiui, rytais atsikeldavo tarsi ligoniukas, pakosčiodavo, nors plaučiai švarūs, nedidelė sloga, o po pietų vaikinas tarsi sveikas, niekur nieko, tad pagerėm dvi savaites, nors po 3-4 dienų viskas susinormalizavo, manau dabar tai bus pirmasis mūsų vaistas smile.gif

Dykuma5
QUOTE(Gėlėta @ 2008 05 26, 13:16)
thumbup.gif dalykas, išbandžiau ir aš savo vaikiui, rytais atsikeldavo tarsi ligoniukas, pakosčiodavo, nors plaučiai švarūs, nedidelė sloga, o po pietų vaikinas tarsi sveikas, niekur nieko, tad pagerėm dvi savaites, nors po 3-4 dienų viskas susinormalizavo, manau dabar tai bus pirmasis mūsų vaistas  smile.gif
*

O po kiek lašų duodavai....... unsure.gif
Gėlėta
Duodu po 1-2 lašus su vandenuku tris kart dienoj, praėjus pusvalandžiui po valgio, duosiu dvi savaites, o paskui darysiu pertrauką g.gif mums nuo šio vaistuko kaip apetitas pagerėjo, ir taip nesiskųsdavau, kad gerai valgo, bet dabar doh.gif
ta pati Sonecka
Gal tikrai geras dalykas tas Bufo:hm Musu visos bedos prasideda nuo paraudusios gerkles,o tada jau kosulys,sloga,bronchitas ir netgi plauciu uzdegimas verysad.gif
Kiek kainuoja tas geris? bigsmile.gif
Dykuma5
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2008 06 05, 21:06)
Gal tikrai geras dalykas tas Bufo:hm Musu visos bedos prasideda nuo paraudusios gerkles,o tada jau kosulys,sloga,bronchitas ir netgi plauciu uzdegimas verysad.gif
Kiek kainuoja tas geris? bigsmile.gif
*

apie 6 litus buteliukas 4u.gif
Gėlėta
Už 30 ml buteliuką mokėjau 10,90 Lt ax.gif
Besijuokianti
O tas bufo tik nuo anginų tinkamas, ar bendrai imunitetą stiprint ir peršalimo ligoms negalėt? KMU vaistinės tinklalapyje, tai prie Bufo D3 (turbūt čia tie patys) rašo "onkologinis preparatas" g.gif .
obuoliux
Aš irgi buvau skaičius visai kitokius simptomus apie šį vaistą. Todėl perklausiau, kokio tipo anginą gydo. Nes apie Bufo rana (rupūžę) homeopatiniam gydymui rašo taip:
http://www.homeopathyandmore.com/forum/viewtopic.php?t=353
giedryte
Na suintrigavo ir mane, kokia diena nuvaziuosiu i vaistine ir pasikalbesiu su vaistininke, paziuresiu, ka man pasakys. Nes mes ir tik kas, sloga, paskui kosulys, tai jau igryso juodai doh.gif
Besijuokianti
QUOTE(giedryte @ 2008 06 11, 16:22)
Na suintrigavo ir mane, kokia diena nuvaziuosiu i vaistine ir pasikalbesiu su vaistininke, paziuresiu, ka man pasakys. Nes mes ir tik kas, sloga, paskui kosulys, tai jau igryso juodai doh.gif
*

tai paskui ir mums nepamirškit papasakot.
giedryte
QUOTE(vilytte @ 2008 06 12, 16:34)
tai paskui ir mums nepamirškit papasakot.
*

Na va pirkom ir mes, tai vaistininke sake, jie nuo puliuojancio anginos, gerkles kas daznai serga, jie yra kaip imuniteta stiprinantys vaistukai. Mes dar pirkom zirniukus Antigripinas 2, kai pradeda sloguot ar kosit is karto duoti po 3 zirniukus 3 kart per diena. O Bufo gerti du kart dienoje po 3 lasiukus, na panasu, kiek metu, tiek ir lasiuku, panasiai sake. Na pabandysim, paskui rudeniop parasysim savo atsiliepimus, kaip cia yra is tikruju ar mum padejo daugiau nesusirgti ar ne g.gif
ta pati Sonecka
Na tai mums butu kaip tik,ir mano vaikiui,ir man,nes abu esam baisus "gerklininkai".Reiks uzsiprasyt,kad kas is Vilniaus parveztu,nes musu miestely matomai tokiu nerasim g.gif O cia Sirdazolej pirkot?
giedryte
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2008 06 14, 20:10)
Na tai mums butu kaip tik,ir mano vaikiui,ir man,nes abu esam baisus "gerklininkai".Reiks uzsiprasyt,kad kas is Vilniaus parveztu,nes musu miestely matomai tokiu nerasim g.gif O cia Sirdazolej pirkot?
*

Mes pirkom Kaune, Rotuseje. Mes dar visko daugiau prisipirkom ir nuo kosulio.
ta pati Sonecka
QUOTE(giedryte @ 2008 06 16, 10:44)
Mes pirkom Kaune, Rotuseje. Mes dar visko daugiau prisipirkom ir nuo kosulio.
*

Kaune? O tai visai gerai,nes Kaune daugiau reikalu atsiranda,gal greiciau nukaksim.Aciu 4u.gif
Dykuma5
Na, aš irgi pradėjau vakar duoti Bufo preparatą, nes vaikui nei iš šio nei iš to prasidėjo angina. Dar nevežiau pas gydytojus, nes tempė tik truputį pakilusi.
Tikiuosi, kad pasveiks. mirksiukas.gif
Dykuma5
Na, va - 3 dienos be temperatūros, o šiandien vėl pakilo....... verysad.gif verysad.gif
Jei taip ir toliau, reiks pas gydytoją vežti, o ten....................vėl antibiotikai verysad.gif
obuoliux
Dira, o gerkle kokia: raudona (viena ar abi puses), puliuojanti? Temperatura auksta ar ne? Vaikas aktyvus ar ne?
Galimi ivairus homeopatiniai vaistai, tik cia reikia tiksliai zinoti simptomus.
Mano zinomi: Homeovox, Angin heel, Echinacea compositum, Tonsilotren.
Jeigu kaire puse pradeda tinti/puliuoti - lachesis (desine - lycopodium (dar buna virskinimo sutrikimas)).
Jeigu raudona ir skaudanti - mercurius solubilis. Skaudanti ir su apnasom - kalium muriaticum. Siaip, yra daug, as zinau tik siuos.
Dar padeda skalavimai siltu vandeniu su druska (jeigu vaikas tai jau sugeba). Siltos druskos kompresai. Saltalankiu aliejus. Biciu pikis, medu ciulpti (jeigu nealergiskas).
Jeigu norit, tikslesni aprasyma galit surasyti a.z. 4u.gif
juramare
Mes irgi gerklytės bėdų dažnai turim. Reiks pabandyti šį vaistuką.O kiek laiko reikia jį gerti,ar tik kol serga,kaip vaistus, ar ir pasveikus profilaktiškai tiktų? g.gif
Birutka
Rupuzes atplilu ir pati gydziausi vaikystej ir daba vaikui teko pora syk duot, , liuks gerensnio vaisto nuo anginos nerasciau thumbup.gif Jei vakare suduodu tai ryte buna sveikas kaip ridikas thumbup.gif
laukinukė
O man Kaune homeopatinėje davė jau žirniukus, ne lašiukus, sakė tokių jau negamina g.gif Lašiukai man būtų geriau, nes tuos žirniukus ji dar nesučiulpia, o pakramto ir nuryja, tai jokio poveikio nematau - vėl sloga baisi žalia verysad.gif
Jurgutėlė
QUOTE(laukinukė @ 2008 09 05, 09:22)
O man Kaune homeopatinėje davė jau žirniukus, ne lašiukus, sakė tokių jau negamina  g.gif Lašiukai man būtų geriau, nes tuos žirniukus ji dar nesučiulpia, o pakramto ir nuryja, tai jokio poveikio nematau - vėl sloga baisi žalia  verysad.gif
*

Bet jei išbėga ta sloga ,tai gal nieko baisaus ? O jei jau užsikimšo ,tai jau bėda verysad.gif Jei tik turit galimybę ,nuveškit prie jūros ,bent jau mums padeda nerealiai [tfu tfu tfu ]
Praeitą savaitę buvo prasidėjus sloga ,tęsėsi gal 3 - 4 dienas ,iškart užsikimšo ,absoliučiai nieko neina ištraukti ,o vaikui neįmanoma kvėpuoti ,jaučiasi ,kad kažkur pilna snarglių blink.gif Ir garinau ,ir nuolat traukiau nosį su Rhinomer[purškiau jūros vandenį ,lašinau Nasonex ,dėjau Protorgol tamponus] ,ir girdžiau Sinupret ,nieko ...
Tada nuvažiavom prie jūros ,tk pavaikščiojom po Basanavičiaus gatvę kokias 3 val ,dar pašokinėjo ant batuto ,sušilo ,biški paverkė ,nes ,be abejo ,nenorėjo nulipt nuo to batuto ,ir praėjus kokiom 10 min ,pradėjau traukti su traukikliu ,ir iškart pajaučiu ,kad partempiu thumbup.gif Iš vienos noskylės ištraukiau didelį ,žalią ,baisų sn... Po 10 min iš kitos noskylės panašų ,tik mažesnį.Ir viskas ,pasibaigė sloga .Prie jūros pabuvom dar vieną dieną ,grįžom namo ,ir kol kas tikrai niekas neatsinaujino ,išskyrų nosytėj neprisikaupė.Rekomenduoju visom drėgną ,joduotą jūros klimatą wub.gif
obuoliux
QUOTE(laukinukė @ 2008 09 05, 08:22)
O man Kaune homeopatinėje davė jau žirniukus, ne lašiukus, sakė tokių jau negamina  g.gif Lašiukai man būtų geriau, nes tuos žirniukus ji dar nesučiulpia, o pakramto ir nuryja, tai jokio poveikio nematau - vėl sloga baisi žalia  verysad.gif
*

Jeigu sloga tokia tiršta, kaip "siūlinė", tiktų Kalium bichromicum. Pabandykit Coryzalia (turi būti visose didesnėse vaistinėse). Juose yra visas kompleksas ingredientų nuo slogos.
Gėlėta
QUOTE(Tisan @ 2008 08 06, 15:05)
o kur sito "gerio" Klaipedoje isigyti  g.gif
*

Klaipėdoje šis ,,gėris" parduodama ,,Medikanos" vaistinėje, S.Daukanto gatvėje ax.gif
laukinukė
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 09 05, 09:06)
Bet jei išbėga ta sloga ,tai gal nieko baisaus ? O jei jau užsikimšo ,tai jau bėda verysad.gif Jei tik turit galimybę ,nuveškit prie jūros ,bent jau mums padeda nerealiai [tfu tfu tfu ]

*

Ten net ne sloga, o žalia košė doh.gif verysad.gif Lupu per jėgą su rhinomer. gerai būtų prie jūros, bet...

QUOTE(obuoliux @ 2008 09 05, 09:20)
Jeigu sloga tokia tiršta, kaip "siūlinė", tiktų Kalium bichromicum. Pabandykit Coryzalia (turi būti visose didesnėse vaistinėse). Juose yra visas kompleksas ingredientų nuo slogos.
*

Ačiū, eisiu pirkti 4u.gif
Jurgutėlė
laukinuke ,aprašyk pokyčius po Coryzalia naudojimo mirksiukas.gif
obuoliux
Aišku, tema jau gaunasi "off topic", bet dar iš homeopatinių galit bandyti kompleksą nuo sinusito (būna Rotušės a.). Nes toks simptomas (kaip aš sakau, "virvelinė sloga) yra sinusito požymis. Šitas kompleksas pakaitomis su Coryzalia tikrai turi suveikti. Nematant konkrečiai, kas toje nosytėje vyksta, daugiau negaliu parašyt 4u.gif
Ir plauti, plauti, plauti.... Mažiems nesiūlysiu drastiškų metodų, bet savo dičkį nuo adenoidų operacijos išgelbėjau nosį vis plaudama kriaušyte. Mažas dar nemokės pakentėti ir iššnypšti.
laukinukė
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 09 05, 16:43)
laukinuke ,aprašyk pokyčius po Coryzalia naudojimo mirksiukas.gif
*

Chaosas pas mus su ligom - viena nespėja pasibaigti, kita jau prasidėjusi. Va, baiginėjasi stomatitas, jau vakar žiūriu, visa gerklė skaisčiai raudona doh.gif verysad.gif Tai jau tų coryzalia ir nenaudoju, nes gaunasi, kad vaiką tik tabletėm ir lašais maitini unsure.gif
Klausimėlis apie Bufo - ar yra kur nors jie lašiukais, nes Rotušės a. davė žirniukus, o jie kaip tai man nelabai patikimas reikalas schmoll.gif
grazina37
QUOTE(laukinukė @ 2008 10 16, 13:57)
Chaosas pas mus su ligom - viena nespėja pasibaigti, kita jau prasidėjusi. Va, baiginėjasi stomatitas, jau vakar žiūriu, visa gerklė skaisčiai raudona  doh.gif  verysad.gif Tai jau tų coryzalia ir nenaudoju, nes gaunasi, kad vaiką tik tabletėm ir lašais maitini  unsure.gif
Klausimėlis apie Bufo - ar yra kur nors jie lašiukais, nes Rotušės a. davė žirniukus, o jie kaip tai man nelabai patikimas reikalas  schmoll.gif
*

ir mums dave zirniuku,ciulpiam bet netikiu kad yra koks poveikis,visi jie tie zirniukai vienodi saldus ir tiek schmoll.gif
FIKUSAS
kaip naudoti rūpužės ištraukąg.gif
Pusele_
ar pati darei ar pirkai vaistinėj, ir kam tu ja naudosi sau ar vaikui

aš naudoju dičkei nuo pulingos anginos ir šiaip paraudus tonzulėm 5-10 lašų užpuršųkiu ant tonzulių 3 kart dienoj ir po to jau koks pusvalandis nieko burnon
Pusele_
aš bufa purškiu ant tonzulių, o i tarpus dar pikio ištraukos, tėtis mano bitininkas tai padares turi smile.gif naturalus antibijotikas
emma
O kaip tą bufo purkšti?Mes pirkom ,tai buvo žirneliai čiulpiami. g.gif
Dykuma5
Mums Kaune pirko prieš 1 mėnesį BUFO D3 ir jis buvo lašiukais. Tai aš saviškiui duodu po 7 lašiukus 2 kart dienoje.
rositafoto
4u.gif
myelsa
QUOTE(grazina37 @ 2008 10 24, 09:08)
ir mums dave zirniuku,ciulpiam bet netikiu kad yra koks poveikis,visi jie tie zirniukai vienodi saldus ir tiek schmoll.gif
*

Žirniukus teisingai vartoti reikia taip: ištirpinti vandenyje ( geriau virintame ar filtruotame, galima mineraliniame, kiekis nesvarbu) ir duoti vaikui išgerti. Jei palaiko burnoje prieš nurydamas- idealu. Jei ne, tai tiek to. Info iš profesionalaus homeopato.
mazas_pupuliukas
kaip naudoti? ispilti lauk toki bruda. brrr... sundaktaryste kazkokia kraupi..
Gėlėta
Joks brudas schmoll.gif o pirmas vaistas prie raudonos gerklės ir anginų thumbup.gif parduodamas homeopatinėse vaistinėse ax.gif
Gagadiga
QUOTE(Gėlėta @ 2009 02 12, 20:04)
Joks brudas  schmoll.gif o pirmas vaistas prie raudonos gerklės ir anginų  thumbup.gif parduodamas homeopatinėse vaistinėse  ax.gif
*

Tikrai? Tokio negirdejau. Reikes pameginti. O gal dar ir be antibiotiku apsieinate su ta istrauka? g.gif
Gėlėta
Taip ax.gif Kitaip dar BUFO vadinasi tongue.gif
bumbasi
Na paprasiau ,kad drauge parveztu to bufo3.Ziuresim ar pades.Mano mergina pakimus savaite,po antibiotiku kurso, visokiu kompresu,purskalu,tepimu.Sakau gal ir maziau sirgs.Nes taip tai pastoviai sloga ir gerkle,o is to issirutulioja i kosuli doh.gif
lovely
Bijau ir dziaugtis tfu,tfu,tfu.Nuo rudens savo mazajam duodu Bufo zirniuku, tai rimtai nesirgome.O, pernai i darzeli eidavome savaite, tris sirgdavome ir viskas nuo gerkles.Beda tame, kad musu mieste ju nera,o i Kauna tenka vaziuoti.Kaip tik baiginejame dezute, tai teks vel i kelione leistis ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.