Įkraunama...
Įkraunama...

Tiramisu, tikras itališkas desertas

QUOTE(grange @ 2008 02 18, 15:24)
nepamiršk foto  mirksiukas.gif

Foto nebus schmoll.gif Nelabai gavos unsure.gif Labai labai "skystas", jau apie panasuma i torta (kaip kad auksciau ideta kazarnienes foto) net nekalbu cool.gif
Skonis geras tikrai, tik man stipriai per riebu doh.gif
Turiu daug tu damu pirsteliu prisipirkus, tai darysiu dabar su separuota varske vietoje mascarpones rolleyes.gif
Atsakyti
skystas sakai g.gif as tai žadu daryt stikliniam inde, tik aišku paskiau iš jo neišimsiu pjausiu taip, reiks žėt kas čia bus...

o koks tas rikotos sūris? ar jis panašus į marscaponę? g.gif
Atsakyti
Prisiskaičiau jūsų komentarų ir jau 2 kartus dariau Tiramisu. Pirmas kartas buvo pabandymui, kitas - gimdieniui.

Mano pastebėjimai:
1. Maskarponė skirtingų firmų - skirtingo skonio. Man labiau patiko pakuotėje su itališkos vėliavos motyvais, nes kitoje (kažkas balto su melsvu) labai jautėsi pasterizuoto pieno skonis. Sorry, pavadinimų nepamenu g.gif

2. Pirmą kartą maskarponę tiesiog atsargiai įmaišiau į trynių-cukraus masę, o antrąjį - su mikseriu. Per daug suplakiau tikriausiai, nes gavosi skysta tyrė. Piršteliai kilo į viršų ir kt. nesamonė. Man atrodo, kad maskarponę reikia atsargiai įmaišyti.

3. Kai dariau gimdienio tortą, naudojau apvalią pyrago formą su nuimamais kraštais. Gavosi super.

Buvo daug pagyrų smile.gif
Atsakyti
[quote=Spurga577,2008 02 19, 19:01]

2. Pirmą kartą maskarponę tiesiog atsargiai įmaišiau į trynių-cukraus masę, o antrąjį - su mikseriu. Per daug suplakiau tikriausiai, nes gavosi skysta tyrė. Piršteliai kilo į viršų ir kt. nesamonė. Man atrodo, kad maskarponę reikia atsargiai įmaišyti.

Jus teisi, labai atsargiai ir po truputi...as dar baltymus imaisau (dar atsargiau biggrin.gif ,kad tas kremas purus ir svelnus gautusi smile.gif )

O i kava visada ipilu truputi Amaretto di Saronno...

Mokiausi Italijoje gaminti Tiramisu,pirma karta irgi buvo neidealus biggrin.gif ,o dabar mano firminis desertas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurga577 @ 2008 02 19, 18:01)
Mano pastebėjimai:
1. Maskarponė skirtingų firmų - skirtingo skonio. Man labiau patiko pakuotėje su itališkos vėliavos motyvais, nes kitoje (kažkas balto su melsvu) labai jautėsi pasterizuoto pieno skonis. Sorry, pavadinimų nepamenu  g.gif

ot tai negi būsiu dar ne kokią nusipirkus doh.gif nes mūsų rimi tebuvo vienas indelis tik su ta vėliava, bet pažiūrėjau kažkas pralupo doh.gif tai ėmiau du mažiukus su tuo melsvu.. nu tikiuos bus gerai. šią sav gaminsiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristikas @ 2006 08 26, 19:41)
Paskaiciau jusu receptelius ir nutariau prideti dar viena  smile.gif Kadangi gyvenam Italijoje, vietine fauna mane ismokino kaip greitai ir gerai pasidaryti Tiramisu:
4 Kiasiniai
3 saukstai cukraus
500 gr. Mascarpone (Viena mano drauge Lietuvoke dare Tiramisu pagal sita recepta su sviezia separuota grietine - labai skaniai gavosi ir daug pigiau ax.gif )
Amaretto (pagal skoni, bet nereikia persistengti smile.gif )
Puodelis kavos (kuo stipresne, tuo geresne)
Lady fingher sausainiu - priklauso nuo skonio, as dedu kuo maziau, nes man taip skaniau.
Truputelis kakavos, uzbarsyti ant virsaus.

dabar skaičiau dar kartą temą ir čia radau kai 4 kiaušiniai ir 500 gr sūrio,
o kitur 3kiaušiniai ir 200 sūrio, tai kaip čia dabar kad nebūtų nei per daug nei per mažai...

aš tai pamenu dėjau tris kiaušinius, bet susimąsčiau, kokia dėžutė buco ar mažoji ar 500 g g.gif
Atsakyti
verysad.gif nu ką dariau tiramisu vakar ir šiandien paragavau.... šš gavos, per šlapia doh.gif o atrodė taip gražiai

čia galutinis.
user posted image

neberašau eigos, nes negerai, per daug kavos prisigėrė matyt, o kai pirmą kart dariau gavos gerai doh.gif

Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 02 29, 00:05)
verysad.gif  nu ką dariau tiramisu vakar ir šiandien paragavau.... šš gavos, per šlapia  doh.gif  o atrodė taip gražiai

čia galutinis.
user posted image

neberašau eigos, nes negerai, per daug kavos prisigėrė matyt, o kai pirmą kart dariau gavos gerai  doh.gif



Cia dar gali priklausyti nuo biskvitiniu pirsteliu g.gif ,visada perku italiskus, o viena karta nusipirkau prancuziskus,gavosi panasiai,nors ir labai greitai dariau viska... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vignola @ 2008 02 29, 16:26)
Cia dar gali priklausyti nuo biskvitiniu pirsteliu g.gif ,visada perku italiskus, o viena karta nusipirkau prancuziskus,gavosi panasiai,nors ir labai greitai dariau viska... ax.gif

blink.gif aneeeee? nepagalvojau, nes mano ir buvo prancūziški doh.gif tai va dar tas ir bus..
Atsakyti
eisiu gamint tiramisu taip b bijau kad nieko nesigaus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2008 03 21, 00:48)
eisiu gamint tiramisu taip b bijau kad nieko nesigaus  unsure.gif

Nepergyvenk, nes tas "niekas" bus labai skanus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2008 03 21, 00:51)
Nepergyvenk, nes tas "niekas" bus labai skanus  wub.gif


viliuosi nes jau beveik padariau unsure.gif
Atsakyti