Įkraunama...
Įkraunama...

Tiramisu, tikras itališkas desertas

QUOTE(Ciuple @ 2010 03 27, 09:08)
O pagal kurį receptą darėte ax.gif
Čia jų tiek daug, išsirinkti sunku, o baisu, kad gali nesigauti...

Va, dariau pagal šitą, čia buvo nuoroda į jos blogą smile.gif http://irri-style.bl...01_archive.html Pirmam kartui ėmiau patį paprasčiausią, bet tikrai neprastas ir laabai skanus thumbup.gif Tik aš laikiau šaldytuve kokią parą, tai sustingo taip, kad ir pjauti lengva buvo, tai kaip tikras tortukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Bandysiu ir as daryti Velyku stalui,jau antra karta biggrin.gif
Atsakyti
katanelis, jusu dezute pilna, negaliu parasyti AZ 4u.gif
Atsakyti
Ruošiuosi pagaminti tiramisu Velykoms. Na, aišku bus bulkų ir panašių dalykų, bet norisi ir kažko ypatingo smile.gif Sakiau darysiu pagal Eglės receptą. Jau čia taip išgyrėt. Dabar tik tokia abejonė yra dėl biskvito. Galvoju, gal pačiai keptis pagal manovirtuve.com receptą Savoiardi arba paprasčiausiai biskvitą iškepti (na, gal kokį ypatingesnį receptą surasti, turiu nuostabaus šokoladinio biskvito receptą), kad nereiktų terliotis su tais sausainiais... Ai nu žodžiu, nesvarbu smile.gif bet kokiu atveju tas terliojimasis man malonus ax.gif ax.gif
Atsakyti
Išsirašiau produktus, tad velykinis skanėstas jau suplanuotas mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif Na kagi siandien ragavom tiramisu..recepta dariau Lino Sameno ar kaip ten jis is iki blush2.gif Zodziu pirmas blynas prisvile, labai jauciasi kartus kavos skonis, muset reikia silpnesne daryti,oas nepagailejau to gerio doh.gif biggrin.gif Ir noris daugiau cukraus,nes nelabai saldus gavosi..zodziu namishkiams neprilipo tiramisu schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit kas pakuždėt, kur Klaipėdoje galima rasti tų biskvitinių pirštelių? Išnaršiau daugumą parduotuvių-kaip nerandu, taip nerandu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bahamma @ 2010 03 30, 18:23)
Sveikos, gal galit kas pakuždėt, kur Klaipėdoje galima rasti tų biskvitinių pirštelių? Išnaršiau daugumą parduotuvių-kaip nerandu, taip nerandu.  4u.gif

Visada perku Vetrunges IKI, pries savaite maciau ir Arenos Rimi. Bet IKI jie didesnis kiekis ir pigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 03 30, 20:40)
Visada perku Vetrunges IKI, pries savaite maciau ir Arenos Rimi. Bet IKI jie didesnis kiekis ir pigiau mirksiukas.gif


Va, šiandieną kaip tik buvau joje. Sausainių skyriuj užmačiau tik paprastus apvalius biskvitinius sausainiukus. Nežinau, gal akinukus įsigyt reikia.
Atsakyti
QUOTE(bahamma @ 2010 03 30, 19:45)
Va, šiandieną kaip tik buvau joje. Sausainių skyriuj užmačiau tik paprastus apvalius biskvitinius sausainiukus. Nežinau, gal akinukus įsigyt reikia.

Kurioj buvai?
Atsakyti
QUOTE(bahamma @ 2010 03 30, 19:45)
Sausainių skyriuj užmačiau tik paprastus apvalius biskvitinius sausainiukus.

jie irgi tinka thumbup.gif išbandyta jau 4u.gif
Atsakyti
Vėtrungės IKI buvau. Kadangi netoliese gyvenu, tai užsuku kartkartėmis paveiziet, yra ar ne. Kaip tyčia niekad neužtaikau. biggrin.gif
Su apvaliais taip pat sykelį bandžiau, bet pailgų noriu vien dėl formos, kad bliekytėn gražiai susigultu. smile.gif
Atsakyti