Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinė muzika, dainos

Kaledos jau ant nosies ir taip norisi kalediniu dainu.

Gal kas žinot iš kur internete galima parisiusti, gal kas šiaip ką turit. Gal kas koki serveri zinot? Jei kas nenorit viešai, galit man ir į AŽ . Bučiau labai dėkinga
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2005 12 10, 16:29)
Kaledos jau ant nosies ir taip norisi kalediniu dainu.

Gal kas žinot iš kur internete galima parisiusti, gal kas šiaip ką turit. Gal kas koki serveri zinot? Jei kas nenorit viešai, galit man ir į AŽ . Bučiau labai dėkinga


Sveikutė,
Kalėdinių uzsienietiškų tai labai lengva rast. Per google pieškos sistema aš susiradau tikrai nemažai dainų. Įvedžiau: free christmas mp3 ir išmetė kalnus puslapiu,tik aišku ne visur buvo tas, apie ką rašo ar ko iškai. Dar galiu pavardint ir puslapiukų, kur gali pasiieškoti:
www.musica.tinkle.lt - yra ir lietuviškų, bet l. nedidelis dainų kiekis.Gali rast Kelias į žvaigždes dainas.
www.emp3world.com - daug užsienio atlikėjų dainų.
www.files.lt - čia gali susirasti bet ką, tik ilgokai ieško, o kartais ir neranda.
http://m11.net.tc - čia tiklietuviškos įvairių grupių dainos. thumbup.gif
www.musictown.666.lt - yra įvairių dainų, bet nedaug. Gali rast Kelias į žvaigždes dainas.

Na ką. Tau belieka tik ieškoti. Gal nieks nenubaus manęs už piratavimą. g.gif
IKI
Atsakyti
Ačiū raganiukshte, reiks pašniurkštinėti ir paieškoti.

Man tai šiaip labai vienos Mango, Pikaso ir dar kažkas dainavo tokia dainą, nes "vėl kalėdos" muzikos, nes vaikai per karnavalą nori dainuoti, bet matyt, nelbai kažką tokio rasiu.

O ieškoti nelabai turiu kada, tad todėl ir prašausi pagalbos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2005 12 11, 19:51)
Ačiū raganiukshte, reiks pašniurkštinėti ir paieškoti.

Man tai šiaip labai vienos Mango, Pikaso ir dar kažkas dainavo tokia dainą, nes  "vėl kalėdos" muzikos, nes vaikai per karnavalą nori dainuoti, bet matyt, nelbai kažką tokio rasiu.

O ieškoti nelabai turiu kada, tad todėl ir prašausi pagalbos  4u.gif

Na aš tą dainą kompe turiu, tik nelabai išeis persiųst, nebent MSN mesenger turėtum. O šiaip gal turi kokią siuntimo programą. Aš tai per ten susiradau. Jos tiksluspavadinimas toks: Mango, Pikaso, Deivis - Jau Kalėdos.
Atsakyti
Dainą tai aš irgi turiu, bet norėjau fonogramos, kad vaikai galėtų patys dainuoti, todėl ir galvojau, kad kažką tokio panašaus nelabai rasiu
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2005 12 12, 16:07)
Dainą tai aš irgi turiu, bet norėjau fonogramos, kad vaikai galėtų patys dainuoti, todėl ir galvojau, kad kažką tokio panašaus nelabai rasiu


Fonogramu pasieskot gali www.karaokemanija.lt Cia daug lietuvisku dainu fonogramu ir dainu zodziu.
Atsakyti
Tai va pasiziurejau, ten yra tokia sritis kaledos ir radau PIKASO - JAU KALEDOS thumbup.gif
bek ieskot
doh.gif
Atsakyti
Kokios Kaledos be kaledines muzikos? biggrin.gif
Kokios jusu megstamiausios dainos? rolleyes.gif
Mano top 3:
1) Shakin“Stevens - Merry Christmas everyone (labai sventiska)
2) Blink 182 - Won't Be Home For Christmas (paselusiai linksma ir ironiska)
3) Kylie Minogue - Santa Baby biggrin.gif
Ir asiku begale kitu...
Atsakyti
Labas 4u.gif Aš tai kai perskaičiau temos pavadinimą tai man galvoje ėmė suktis tik viena daina
"Snow is falling all arounding,
children playing, having fun,
it's the season, love and understuding,
Merry Cristmas everyone" biggrin.gif
Už žodžių rašybą neatsakau... blush2.gif Tai va. Čia kaip paskaičiau, ir tavo mėgstamiausia drinks_cheers.gif. Tai ką, belieka laukt Kalėdų ir jų klausyt user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -=migle=-: 08 lapkričio 2007 - 07:29
Neabejotinai Marijonas Mikutavičius "Man patinka Kalėdos" thumbup.gif
Atsakyti
Man patinka tradicines, tokios kaip jingle bells, tyli naktis ir tt. Aisku ir tokios kaip merry christmas evetyone, last christmas smile.gif santa2.gif
Atsakyti
Na iš parašytųjų man patinka "merry christmas everyone".
O dar labai patinka Ericos Jennings-Coming home for Christmas smile.gif
Atsakyti