Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos

O jūsų petunijos/surfinijos jau turi žiedelius? Ar bent juos krauna? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SeSe @ 2007 05 28, 09:37)
O jūsų petunijos/surfinijos jau turi žiedelius? Ar bent juos krauna?  mirksiukas.gif


Mano petunijos ir paprastos, ir svyrančios jau žydi thumbup.gif Tik pilnavidurėmis šiemet truputį nusivyliau. Daug prastesni žiedai nei pernai, tokie "susivėlę". Kai turėsiu laiko, pabandysiu nufotografuoti.
Čia kažkas klausė, ar galima petunijoms skinti viršūnėles. Galima, nors nebūtina. Bet nuskynus krūmeliai būna platesni ir žemesni, bet ir žydi truputį vėliau.
Atsakyti
QUOTE(SeSe @ 2007 05 28, 08:37)
O jūsų petunijos/surfinijos jau turi žiedelius? Ar bent juos krauna?  mirksiukas.gif

Mano setos vasario pabaigoj jau zydi pilnu tempu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SeSe @ 2007 05 28, 08:37)
O jūsų petunijos/surfinijos jau turi žiedelius? Ar bent juos krauna?  mirksiukas.gif


Mano baltos pražydo rausvai lotuliukas.gif
user posted image

Čia prisirinkau sėklų nuo baltų. Jos ten gal kokios veislinės buvo ir todėl iš sėklų jau nebe tokios išaugo, arba susikryžmino su violetinėmis, kurios augo šalia smile.gif Buvo labai įdomu, kokie bus žiedai.
Kiek pražydo, visos rausvos, tik viena tokia įdomi.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 28 gegužės 2007 - 08:23
QUOTE(Kerpena @ 2007 05 28, 10:17)
Mano baltos pražydo rausvai  lotuliukas.gif
user posted image

Čia prisirinkau sėklų nuo baltų. Jos ten gal kokios veislinės buvo ir todėl iš sėklų jau nebe tokios išaugo, arba susikryžmino su violetinėmis, kurios augo šalia  smile.gif Buvo labai įdomu, kokie bus žiedai.
Kiek pražydo, visos rausvos, tik viena tokia įdomi.



Geras thumbup.gif Labai gražūs kompaktiški krūmeliai. Ar skynei jiems viršūnes?
Atsakyti
QUOTE(SeSe @ 2007 05 28, 08:37)
O jūsų petunijos/surfinijos jau turi žiedelius? Ar bent juos krauna?  mirksiukas.gif

mano dar ne. labai laukiu...

QUOTE(Ausma @ 2007 05 28, 08:50)
Čia kažkas klausė, ar galima petunijoms skinti viršūnėles. Galima, nors nebūtina. Bet nuskynus krūmeliai būna platesni ir žemesni, bet ir žydi truputį vėliau.

aciu uz atsakyma... as cia klausiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Mano baltos pražydo rausvai


Mano surfinijos panašaus dydžio, bet dar žiedukų net nekrauna verysad.gif Įdomu kodėl? g.gif

Beje, Jūsų gėlytės labai gražios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausma @ 2007 05 28, 09:29)
Geras thumbup.gif Labai gražūs kompaktiški krūmeliai. Ar skynei jiems viršūnes?


Taip, skyniau. Dar gal ir veislė tokia, nes tos, nuo kurių sėklų prisirinkau augo neaukštais krūmeliais.
Pastebėjau dar vieną dalyką. Mūsų balkonas vakarų pusėj ir labai vėjuota. Pernai vyko remontas ir šis balkonas buvo užgriozdintas, todėl gana ilgai petunijas laikiau kitame, įstiklintame, balkone. Jos užaugo gana aukštos, o kai išnešiau į šį balkoną vėjas išlaužė. verysad.gif

O šiemet stengiausi išnešti kuo ankščiau, tai jos augdamos prisitaiko prie vėjo. Gal dėl to neaukštos.

Dar prisiminiau, keletą kartų daigelius palaisčiau augimą skatinači tirpalu, tai labai pastebimai sutvirtėjo, paaugo ir suvešėjo. Dabar jau matyt reikia pirkti trašų žydinčioms gėlėms ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 28 gegužės 2007 - 10:16
HM blush2.gif MANO KAZKODEL DAR NEZYDI, BET AS VELOKAI PASEJAU, PRIES VELYKAS, TIK KAI ISNESIAU I SILTNAMI, TAI PRADEJO SPARCIAI AUGTI. dABAR BANDYSIU I VAZONELIUS PERSODINT IR KABINTI ANT BALKONO.. GAL KOKIU TRASU JOMS REIKIA. AS TIK POIRMI METAI KAIP PATI PETUNIJAS AUGINU blush2.gif
Atsakyti
Kažkodėl nuotraukos dingsta po kurio laiko. Dar keletą valandų rodė, o dabar po pietų, žiūriu - nebėr. Jau džiaugiausi, kad pradėjo išeiti įkelti. Net albumą Fotkėse susikūriau, nes mamos džiaugėsi, kad iš jo geriausiai įsikelia, o čia šnipštas išėjo.

Įdedu nuorodą:

http://public.fotki....s/p1020707.html

šita ir dar viena į priekį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 28 gegužės 2007 - 13:13
o manosios, kadangi nesudygo, tai aš prkau paskui daigelius seniuose svyrančių. Tai jau tuo tuoj žydės. be to į lovį rytoj eisiu į turgų ir nusipirksiu žydinčių tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2007 05 28, 14:12)
Kažkodėl nuotraukos dingsta po kurio laiko. Dar keletą valandų rodė, o dabar po pietų, žiūriu - nebėr. Jau džiaugiausi, kad pradėjo išeiti įkelti. Net albumą Fotkėse susikūriau, nes mamos džiaugėsi, kad iš jo geriausiai įsikelia, o čia šnipštas išėjo.

Įdedu nuorodą:

http://public.fotki....s/p1020707.html

šita ir dar viena į priekį.

Labai gražios thumbup.gif , bet ar nieko, kad jos taip tankiai susodintos g.gif
Atsakyti