Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos

Kokios jūsų gražios.Tų pilnavidurių tai iš vis neteko taip iš arti matyti.
Mano paprastos man irgi gražiai žydi. Šiemet, gal kad šilta, labai daug žiedų. Bet kai pamačiau, kokį grožį auginant, maniškės nublanko...
Atsakyti
Kerpena, nu jau, visos gražios petunijos/surfinijos wink.gif
Tik gal skonio reikalas yra krūmo tankumas, yra kam gražu ir kelios šakos, a man kažkaip gražiau žiūrisi, kai viršūnė nėra išplikusi blush2.gif
Atsakyti
O sakykit cia tiesa kad ne pilnavidures daugiau zydi ir daugia isisakoja nei pilnavidures? Noriu dar nusipirkti kelis krumelius i vazoneli kad gristu man jos, bet mzm kirias geriau ziureti, kad butu man krumas didesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 06 22, 12:41)
O sakykit cia tiesa kad ne pilnavidures daugiau zydi ir daugia isisakoja nei pilnavidures? Noriu dar nusipirkti kelis krumelius i vazoneli kad gristu man jos, bet mzm kirias geriau ziureti, kad butu man krumas didesnis smile.gif

na net nzn, kas kaip ilgiau zydi, tik pirmus m. auinu, bet tos pilnavidures, tai jos tokios stambesnes ir tvirtesnes, bet pvz, baltos pas mane tai jos kazkaip ir sakojasi stipriai, o vat tos dvi kitos (ruzava ir violetine), tai kazkaip maziau, o tu paprastu, tai ziedeliu ant krumo daugiau ir jos gleznesnes, a manau skonio reikalas g.gif
as tas paprastas tankiau susodinau smile.gif
Atsakyti
na tada reiks ziureti kas grazu, siaip pas mane loveli susodinta ir pilnaviduriu ir ne, nes pirkau vienokias kitokias, vienos jau zydi o kitos dar ne, tai kur zydi va tokiom spalvom, ta violetine siaip labai tamsi siaip grazi spalva, bet kazkaip nelabai atmusa is toli ta spalva smile.gif
Lyja pas mus dabar tai ir lapai slapi matos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 06 22, 15:26)
na tada reiks ziureti kas grazu, siaip pas mane loveli susodinta ir pilnaviduriu ir ne, nes pirkau vienokias kitokias, vienos jau zydi o kitos dar ne, tai kur zydi va tokiom spalvom, ta violetine siaip labai tamsi siaip grazi spalva, bet kazkaip nelabai atmusa is toli ta spalva smile.gif
Lyja pas mus dabar tai ir lapai slapi matos  blush2.gif

nu grazios tavo gelytes thumbup.gif ir tu jas tankiai susodnus ar cia man tik taip atrodo g.gif ), tai manau kai ziedeliu bus daugiau, tai atrodys fantastiskai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 22 birželio 2007 - 14:35
QUOTE(rena @ 2007 06 22, 15:34)
nu grazios tavo gelytes thumbup.gif ir tu jas tankiai susodnus ar cia man tik taip atrodo g.gif ), tai manau kai ziedeliu bus daugiau, tai atrodys fantastiskai wub.gif

na atrodo gerai, siaip truputi tankokai, bet aj... kaip nors jos ten suaugs, siaip is pat pirmo nusipirkau tas pilnavidures susodinau, paskui pamaciau ta nepilnaviduria, labai jau man ji patiko, tai aj nusipirkau veliau ir ja na ir teko ir ja ikisti, tai taip gavos kad tankiai ju ten prikista, bet aj nepasius kaip nors suzydes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 06 22, 15:58)
na atrodo gerai, siaip truputi tankokai, bet aj... kaip nors jos ten suaugs, siaip is pat pirmo nusipirkau tas pilnavidures susodinau, paskui pamaciau ta nepilnaviduria, labai jau man ji patiko, tai aj nusipirkau veliau ir ja na ir teko ir ja ikisti, tai taip gavos kad tankiai ju ten prikista, bet aj nepasius kaip nors suzydes smile.gif

na kad man tankiau, tai graziau, as tai per retai susodinau doh.gif berysio dabar atrodo, na kitais metais tai jau sodinsiu tankiau rolleyes.gif
Atsakyti
taip ir nesupratau, tai reikia ar sutankinti krūmą, ar suretinti g.gif Indre, graži tamsioji mirksiukas.gif Tik dabar mąstau, gal kad labiau atmuštų, reikėjo šalia baltas krūmines sodint.
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 06 22, 16:18)
na kad man tankiau, tai graziau, as tai per retai susodinau doh.gif berysio dabar atrodo, na kitais metais tai jau sodinsiu tankiau rolleyes.gif

tai zinai gyveni ir mokaisi, na o as dar nezinau kosk cia tas rezultatas bus to mano sodinimno, nes gelytes ti pradeda zydeti ir sakotis, i jas dar slamutis ikistas, bet kad ziuriu jau lyk man jis cia berysio atrodo, turbut as ji trauksiu lau ir vesiu mamai, pas ja kur i loveli ikisiu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Sraunius @ 2007 06 22, 16:26)
taip ir nesupratau, tai reikia ar sutankinti krūmą, ar suretinti  g.gif Indre, graži tamsioji  mirksiukas.gif Tik dabar mąstau, gal kad labiau atmuštų, reikėjo šalia baltas krūmines sodint.

tai yra yra, tik jos dar nezydi, yra sviesiai ruzava ir balta dar bet tik jos dar nezydi, bet jos ne krumines o svyrancios, nes tokiu norejau, nes praitais metais buvo krumines tai kaip didelis vejas buvo man jos nulinko, nes gyvenu daugeauksti tai man reikia kad jos nusvirtu ir matytusi tada visas grzumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 06 22, 16:38)

na kai prazys, tai pasimatys visas tavo fantazijos derinys bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Štai kaip atrodo mano petunijų mišrainė. Sėklų prisirinkau nuo baltų. Kai sodinau į lovelį nežinojau, kuri kaip žydės, tai išėjo, kaip išėjo... g.gif
Iš visų išdygusių, gal tik dvi buvo grynai baltos, bet ir tos nepakliuvo į lovelius lotuliukas.gif
Daugiausiai tai rausvos. Keletas margų. Šitam lovely irgi viena marga, gal nelabai matyti.

Paspaudus ant nuotraukos, pasididina...
Atsakyti