Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos

Mano petunijos dar nedygsta, o surfinijų jau daug pridauginau.
Atsakyti
sveikutes,mano jau sudygusios petunijos ir surfinijos,jau turi po tris lapelius.O kazin kada jas reikia karpyti,kad sakotusi,ir jas isskaidyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rika3 @ 2008 02 18, 16:59)
sveikutes,mano jau sudygusios petunijos ir surfinijos,jau turi po tris lapelius.O kazin kada jas reikia karpyti,kad sakotusi,ir jas isskaidyti g.gif


Kai užaugs maždaug iki 7 cm, tada galima viršūnėlę nuskabyt, kad šakotųsi ir dar kažkur girdėjau, kad pirmą žiedelį irgi nuskint reikia... 4u.gif Dar ilgai žiedelių laukti... flirt.gif Aš sėjau didžiažiedes, tai jos pasirodo vėliau pražysta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akrila @ 2008 02 18, 16:47)
Kai užaugs maždaug iki 7 cm, tada galima viršūnėlę nuskabyt, kad šakotųsi ir dar kažkur girdėjau, kad pirmą žiedelį irgi nuskint reikia...  4u.gif  Dar ilgai žiedelių laukti... flirt.gif  Aš sėjau didžiažiedes, tai jos pasirodo vėliau pražysta  ax.gif

O kam tą pirmą žiedelį skinti g.gif Iš sėklų pasėti daigeliai kol sukrauna pumpurą, būna jau pilnai įsišakniję. Nuskinti pumpurą reikia tada, kai daugini surfinijas atžalomis ir dar neįsišakijęs arba vos tik prigijęs daigelis sukrauna pumpurą.
Petunijų niekada neskabau - jos ir taip visada puikiai šakojasi, o surfinijas formuoju (gnaibau viršūnes) - tada krūmai būna labai tankūs.
Papildyta:
QUOTE(rika3 @ 2008 02 18, 15:59)
sveikutes,mano jau sudygusios petunijos ir surfinijos,jau turi po tris lapelius.O kazin kada jas reikia karpyti,kad sakotusi,ir jas isskaidyti g.gif

Pirmi 2 būna skilčlapiai, o paskui pradeda augti tikri lapeliai. Pikuoti (skirstyti) reikia kai būna kokie 3 tikri lapeliai.
Atsakyti
Labukas. Norejau paklaust, ar jau tinkamas metas petunijas set?
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2008 02 18, 23:25)
Labukas. Norejau paklaust, ar jau tinkamas metas petunijas set?

Manau, kad jau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akrila @ 2008 02 19, 19:46)
Manau, kad jau  4u.gif
Aciu uz info. As tokia gelininke, kad labai ziniu truksta blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif nusprendžiau ir aš šiais metais balkoną - lodžiją papuošti. Jis įstiklintas, tai manau turėtų šilumos ir šviesos pakakti smile.gif Noriu pasisėti petunijų, kiek skaičiau, tai jų sėklų negalima užberti žemėmis. Tai čia kaip? Tiesiog paimi sėklas ir išbarstai ant viršaus ir tiek? Suprantu, kad klausimas ne iš protingųjų, bet norisi geriausio rezultato ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sirocco @ 2008 02 21, 12:23)
Sveikutės  smile.gif  nusprendžiau ir aš šiais metais balkoną - lodžiją papuošti. Jis įstiklintas, tai manau turėtų šilumos ir šviesos pakakti smile.gif  Noriu pasisėti petunijų, kiek skaičiau, tai jų sėklų negalima užberti žemėmis. Tai čia kaip? Tiesiog paimi sėklas ir išbarstai ant viršaus ir tiek? Suprantu, kad klausimas ne iš protingųjų, bet norisi geriausio rezultato ax.gif


Trupučiuką prispaudi prie žemės ir viskas
Atsakyti
sveikutes norejau paklausti ar butina persodinti svyrancas petunijas jeigu as po viena seklyte pasejau i sekliniukus.Aciu
Atsakyti
QUOTE(makausike @ 2008 02 23, 16:45)
sveikutes norejau paklausti ar butina persodinti svyrancas petunijas jeigu as po viena seklyte pasejau i sekliniukus.Aciu

Vėliau, kai paaugs, joms reikės daugiau vietos. Tada teks sodinti į didesnį vazonėlį.
Papildyta:
QUOTE(išdykėlė @ 2008 02 18, 15:43)
Mano petunijos dar nedygsta

Jau sudygo ax.gif
Atsakyti
ir as vakar pasisodinau petuniju thumbup.gif
Atsakyti