Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos

QUOTE(Srove @ 2008 06 23, 16:46)
Bet pastebejau viena dalyka, kas liecia trasas, kad geriausiai atgaivina ir sodrina augalus trasos, skirtos zydincioms gelems.As perku skystas ir pilu, kiek negaila i savaite apie du kart. 4u.gif

Dėkui, pilsiu ir aš tada. Bet jei nudžiūs, tada atvažiuosiu ir tavo išsikasiu mirksiukas.gif Ir petunijos tavo gražios.
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 06 23, 17:48)
Dėkui, pilsiu ir aš tada. Bet jei nudžiūs, tada atvažiuosiu ir tavo išsikasiu mirksiukas.gif Ir petunijos tavo gražios.

Gerai biggrin.gif Tai gal nevaziuok, o pestute, mazu pro sali vaikstai bigsmile.gif ?Tik pasidairyk gerai ir ne viena kadagi pamatysi, tai, jei nudzius, tai pirma pasitaikiusi ir kask lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Nieko gero,tie lapai jau is vazonu zemyn lipa,bet vien tik lapai,dar tokio poksto man nera buve verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2008 06 25, 18:33)
Nieko gero,tie lapai jau is vazonu zemyn lipa,bet vien tik lapai,dar tokio poksto man nera buve verysad.gif

Siandien zalioj stotelej maciau yra trasu, skirtu geliu prazydinimui, butent ten taip ir uzrasyta:geliu prazydinimui(gal pabandyk tokiu ax.gif )
Atsakyti
Rodausi savo petunijas, kurias pati isiauginau is seklu ax.gif Nuotrauku kokybe nekokia, nes fotografuota su mobiliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 06 27, 21:59)
Rodausi savo petunijas, kurias pati isiauginau is seklu  ax.gif Nuotrauku kokybe nekokia, nes fotografuota su mobiliu unsure.gif

thumbup.gif thumbup.gif labai saunios grazuoles bigsmile.gif
Atsakyti
Gražuolės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barsukele: 11 liepos 2008 - 19:33
Auginu 2 petunijas balkone.Palaistau su trašomis,gausiai žydi viskas būtų puiku.Bet prieš keleta dienų pastebėjau ant lapų užsidėjo lyg tai pelėsis.Ar tai kokios ligos požymiai?
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 06 27, 20:59)
Rodausi savo petunijas, kurias pati isiauginau is seklu  ax.gif Nuotrauku kokybe nekokia, nes fotografuota su mobiliu unsure.gif



Labai grazios. mano is seklu sudygo visos vienodos, bet balkonas istiklintas, tai kvapelis labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Daivulyte* @ 2008 07 14, 14:16)
Auginu 2 petunijas balkone.Palaistau su trašomis,gausiai žydi viskas būtų puiku.Bet prieš keleta dienų pastebėjau ant lapų užsidėjo lyg tai pelėsis.Ar tai kokios ligos požymiai?

Tikriausiai miltlige g.gif As jau savo nupurskiau pora kartu, nes ir jau buvo pradejusios''peleti''ir nieko labai graziai vel pazaliavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 07 14, 21:44)
Tikriausiai miltlige g.gif As jau savo nupurskiau pora kartu, nes ir jau buvo pradejusios''peleti''ir nieko labai graziai vel pazaliavo mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif miltlige doh.gif as irgi purskiau savo rozeles, petunijos stovi salia joms kazkaip nieko, atsparios pasitaike mirksiukas.gif o rozeles jau atsigauna
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 07 14, 21:44)
Tikriausiai miltlige g.gif As jau savo nupurskiau pora kartu, nes ir jau buvo pradejusios''peleti''ir nieko labai graziai vel pazaliavo mirksiukas.gif

Tai kaip man dabar joms pagelbėti, kuo purkšti?
Atsakyti