Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgai žydinti kambarinė gėlė

padekit blush2.gif noriu kambary gelyte turet, bet vat tokios, kuriai nereiktu tiesiog.saules spinduliu, ne snera galimybiu. ar rauksletoji pepromija lb inoringa? unsure.gif
Atsakyti
Neįnoringa ir pusmetį žydės guzmanija. Gal kokį vaikiuką užaugins. Tuomet senąjį augalą pakeisit jaunu, kuris kažkada žydės. Ji žydi tik vieną kartą.. bet ilgai..Gali ir tamsesnėje vietoje augti ir šviesesnėje.
Atsakyti
Gerai tamsesnėj vietoj auga ir vėzdūnės.Pas mane ji dar ir gausiai žydi. 4u.gif
Atsakyti
Vienos is ilgai zydinciu kambariniu yra bilbergijos ir orchidejos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(De Zavu @ 2009 05 03, 22:54)
Vienos is ilgai zydinciu kambariniu yra bilbergijos ir orchidejos  smile.gif

Pritariu drinks_cheers.gif Baltas smulkesnis mano phaleanopsis žydi, ir be perstojo, jau 3 metai ir 3mėnesiai. Ir galo nesimato, kad nustotų. Priešingai, leidžia vis naujus pumpurus ir žiedstiebius. Įdomu ir tai, kad žydi ne kokie keli žiedai, o ištisi žiedynai, su 30-60 žiedų. Anksčiau galvojau, kad camelia ilgiausiai žydi. Bet pažydėjo pusmetį ir pradėjo lapus naujus leisti...
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2009 05 03, 23:51)
Pritariu  drinks_cheers.gif Baltas smulkesnis mano phaleanopsis žydi, ir be perstojo, jau 3 metai ir 3mėnesiai. Ir galo nesimato, kad nustotų. Priešingai, leidžia vis naujus pumpurus ir žiedstiebius. Įdomu ir tai, kad žydi ne kokie keli žiedai, o ištisi žiedynai, su 30-60 žiedų. Anksčiau galvojau, kad camelia ilgiausiai žydi. Bet pažydėjo pusmetį ir pradėjo lapus naujus leisti...

bet orchidejos tokiais kiekiais irgi retai zydi mirksiukas.gif matyt lb jau vieta tinka smile.gif
Atsakyti
O kas tai per gėlė blush2.gif bilbergija
Dar norėjau paklausti gal ir ne visai į tema (na ši gėlė tikrai nėra iš ilgiausiai žydinčių) gal kas auginate passiflora bigsmile.gif
Atsakyti
Yra sukurtas puslapis siame forume apie bilbergijas, placiau aprasoma apie sias geles smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Norejau paklausti gal zinot kokiu nors ilgai zydinciu geliu, kurios megtu siluma ir sviesa, nes pas mane yra keli langai i pietu puse. bet nezinau, kurios gelytes megsta saules spindulius smile.gif
Atsakyti
Sveikutės ax.gif Patarkit kokią gėlę nusipirkt į tamsoką, vėsų kambarį? Kažkaip nieks neauga ir nežydi ten schmoll.gif O taip norisi žydinčios gėlytės bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu vieną anturį, kuris žydi nuo balandžio mėn ir ne tik visi žiedeliai žydi, bet vis leidžia ir naujų ax.gif
Atsakyti
labai sauni tema,gavau tiek patarimu,tai dabar narsysiu po knyga ir ziuresiu kokia gelyte issirinkti.noriu jusu patarimo,kokia vijokline zydincia gelyte galeciau auginti miegamajame rytineje palanges puseje.aciu
Atsakyti