Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

užvedžiau nauja tema, tad nemiegam, tęsiam pokalbius mirksiukas.gif

as jau kita savaite busiu menesiukas kaip su breketais, visiškai jau apsipratau prie jų smile.gif bet va gruodžio 3 jau ant apatinio žandikaulio dės, tai vėl reiks iškrovos savaite daryti doh.gif ot, gera dieta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meinarda: 09 lapkričio 2007 - 15:07
Man rugpjucio 6 sudejo virsu, o spalio 21 apacia..... su apacia wargo buvo, viena breketa is 5 karto tik priklijavo doh.gif ir dieta ilgiau tesesi nei po virsutinio zandikaulio... blink.gif nors cia tikriausiai kiekvienam skirtingai buna..... ax.gif
Atsakyti
oho, tai tada pas tave dar gerese dieta buvo lotuliukas.gif o kazin po kiekvieno verzimo irgi toks skausmas ar jau mazesnis?
Atsakyti
parasiau anoj temoj o ziuriu kad jus cia persikelet 4u.gif
as ir nuo snd breketuota biggrin.gif
Atsakyti
na po suverzimo bent jau man tai tikrai maziau skauda.... daug maziau.... jau sekancia diena viskas buvo gerai. biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš pagaliau radau naują temą thumbup.gif Nea, klausiau tavęs anoj temon, pas ką dėjai breketus ir kiek mokėjai? ax.gif O kodėl ne ant abiejų žandikaulių dėjo, tik ant vieno? ax.gif
Atsakyti
dejau kolkas tik virsutinius nes visiems taip deda (bent jau kiek as zinaui r kiek mano pazystamu yra deja), labai retai kada uzdeda abu iskart is pradziu virsutinius o po 5-6 savaiciu apatinius tai gruodi ir apatinius susidesiu:)
gal cia tam kad apsiprastum su vienais.. paskui apsiprandi ir kitus uzdeda:)
kainos tiek ten kur dejau tiek visur kur domejaus Kaune yra panasios metaliai 1200, keramikiniai 1500 , ICE - 1900, + 100 dejimas:)
pas kokia gydytoja dejaus tai rasiau ankstesnej temoj, taciau jei labia smalsu parasyk man AŽ, atsakysiu tikrai mirksiukas.gif
siaip galiu ir paskyt kur nerekomenduoju det:) nes jau ir buvau uzvedus tema...jau kompetencija tos istaigos tai pakraupau ir dabar visiems pasakoju kaip
man buvo..smile.gif


QUOTE(Jucy @ 2007 11 13, 18:22)
Ir aš pagaliau radau naują temą  thumbup.gif  Nea, klausiau tavęs anoj temon, pas ką dėjai breketus ir kiek mokėjai?   ax.gif  O kodėl ne ant abiejų žandikaulių dėjo, tik ant vieno?  ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nea: 13 lapkričio 2007 - 20:42
smagu kad jūs džiaugiatės, o man jau iki gyvo kaulo tie breketai nusibodo, jau 3,5 metų kaustytais dantim vaikštau blink.gif doh.gif
Atsakyti
man kazkas irgi minejo, kad jei sako 2 metam reiks nesiotti tai reikia dar 2 prideti doh.gif o as vis tikiuosi, kad man 1,5 metu uzteks unsure.gif

smally, o kodel tau taip ilgai? o gal jau greitai nuims, ka ortodontai prognuozuoja??
Atsakyti
man atrodo kad cia priklauso nuo to kokiu tempu dantys slenkas nes gi ne visiems vienodai ir nuo to kokius rezultatu tikis, jei leciau nei galvojo slenkas tai ir tenka ilgiau panesiot.. nemesi gi kelio del takelio:) man paciai labai planus gali galinti jei reikes nesiot 2 metus.. bet jei reiks tai reiks:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nea: 14 lapkričio 2007 - 09:05
visoms nesiojancioms breketus noreciau patart atkreipkit demesi jei prades trasket zandikaulis ir pns, vakar turejau labai nemalonu atveji - issinarinau zandikauli, nezmoniskas skausmas buvo, itariu kad gali buti nuo breketu kai tvarke sakandi ir pridare matyt broko, nes pradejo toj pusej strigti, o vakar uzstrigo taip, kad nebesusiciaupiau blink.gif
Atsakyti
siaubas schmoll.gif vargesele:(




QUOTE(WeGa @ 2007 11 14, 14:42)
visoms nesiojancioms breketus  noreciau patart atkreipkit demesi jei prades trasket zandikaulis ir pns, vakar turejau labai nemalonu atveji - issinarinau zandikauli, nezmoniskas skausmas buvo, itariu kad gali buti nuo breketu kai tvarke  sakandi ir pridare matyt broko, nes pradejo toj pusej strigti, o vakar uzstrigo taip, kad nebesusiciaupiau  blink.gif

Atsakyti