Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios? VI dalis

VAKARIENEI LIETIINEI SU GRYBAIS SURIU IR DESRYTE, IR PIRDTELIAI ZUVIES
Atsakyti
Perlinių kruopų sriuba su šonkauliukais rolleyes.gif
Vakarienei bus - man bandelė su pienu, o vyrui su arbata biggrin.gif
Atsakyti
Pupeliu sriuba,ir troškinys. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SUNO @ 2007 11 21, 20:40)
Pupeliu sriuba,ir troškinys. smile.gif

kaip noriu pupeliu sriubos wub.gif
Atsakyti
aš šiandien išviriau bulvių,ir valgėm kas su dešrelėm,kas su šaltiena 4u.gif
Atsakyti
Vištienos krūtinėlės su grybų padažu ir bulvėmis fri bei kinietiškų kopūstų salotomis....skanu.........
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 11 21, 21:52)
kaip noriu pupeliu sriubos wub.gif


Mes labai megstam pupeliu sriuba tai tenka dažnai virt,tai aš verdu supaprastinta variantą ax.gif i sultinį sudedu pakepintas morkas ir svogūniukus,įmetu bulvių kai jos išverda,suverčiu skardinę konservuotų pupelių,man skaniausia karališkos ax.gif užverda dar 5 min virimo ir paruošta.lb skanu, o svarbiausia greitai mirksiukas.gif
Atsakyti
vakar gaminau balandelius ir virtos bulves, daug gavosi (valgysim turbut 3 dienas doh.gif lotuliukas.gif )
Atsakyti
pusryciams karsti buterbrodziukai su arbata kam su kava, pietums vyras negrys tai kazka uzkrimsiu, o vakarienei bus kotleciukai+bulves+salotos kopustu arba burokeliu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vlm28 @ 2007 11 21, 23:36)
Mes labai megstam pupeliu sriuba tai tenka dažnai virt,tai aš verdu supaprastinta variantą  ax.gif i sultinį sudedu pakepintas morkas ir svogūniukus,įmetu bulvių kai jos išverda,suverčiu skardinę konservuotų pupelių,man skaniausia karališkos  ax.gif užverda dar 5 min virimo ir paruošta.lb skanu, o svarbiausia greitai  mirksiukas.gif

as verdu su mazom pupelemis,bet pries tai jas pabrinkinu vandeny tai irgi greit isverda thumbup.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau parūkytų kauliukų iš turgaus ir virsiu iš jų kopūstienę smile.gif

Dar kalafijorą nusipirkau, darysi utokią mišrainę: krabų lazdos, kalafiorai, krapai, majonezas.
Atsakyti
pietums desreles su agurkeliais, vakarienei virtos bulves ir orkaitej kepta zuvis su burokeliu salotomis
Atsakyti