Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios? VI dalis

vakar buvo bulvyniai blynai (man su mesa, MB paprasti) mirksiukas.gif ir rugstyniu sriuba. Dar padariau krabu misraines...
siandien ta pati misraine, ta pati sriubyte ir makaronai su tusonke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytea @ 2007 12 10, 15:48)
vakar buvo bulvyniai blynai (man su mesa, MB paprasti)  mirksiukas.gif  ir rugstyniu sriuba. Dar padariau krabu misraines...
siandien ta pati misraine, ta pati sriubyte ir makaronai su tusonke  ax.gif

tai vyras nemegsta mesos?
pietums likusi [ievagrybiu sriuba ir makaronai su sviestu (prisiminiau vaikyste), vakarienei bulviu-cukiniju blynai
Atsakyti
Šiandien blyneliai su razinomis bei trintomis šaldytomis braškėmis - prisiminsim vasarą
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif Turiu klausymėlį, kodėl ši tema vadinasi KĄ GAMINA TAUPANČIOS? Aš paskaičiau ir galiu pasakyt, kad ir pati gaminu panašius patiekalus, bet negaliu save vadinti taupančia, paprasčiausiai gaminu tą ką valgo vaikai bigsmile.gif O tai ką tuomet gamina NETAUPANČIOS g.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2007 12 09, 19:50)
Sveika wink.gif gal gali parasyti kaip gaminai saldzia ryziu kose ? aciu  4u.gif  Noreciau pusryciams ar vakarienei pasigaminti  essen.gif

labai nesudėtinga,kažkuri mamytė buvo parašiusi receptuką,bet aš tiksliai nepamenu,tai dariau kažką panašaus blush2.gif .Ryžius išviriau,gal net perviriau,nes tokie ir reikalingi,o tada supyliau konservuotų persikų,razinų,dž.persikų,slyvų ir dar paviriau.Kam reikia gali saldintis,bet man asmeniškai užteko,nes pyliau persikus su sirupu iš skardinės.Viską reikia supjaustyti,nes džiovinti vaisiai kažkaip išbrinko ir gavosi gana nemažai ax.gif

Šiandien buvo perlinių kruopų ir pupelių sriuba,antram balandėliai.Vakarienei švilpikai,nes liko virtų bulvių ax.gif
Atsakyti
Siandien kazkokia blynu diena smile.gif As irgi kepiau lietinius su desrelem, suriu ir saldus variantas - su varskyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 12 10, 17:09)
tai vyras nemegsta mesos?
pietums likusi [ievagrybiu sriuba ir makaronai su sviestu (prisiminiau vaikyste), vakarienei bulviu-cukiniju blynai

megsta, bet jis labai norejo paprastru blynu...o as tikra mesede, tai buvo like truputi farso tai sau su mesa issikeiau lotuliukas.gif

siandien like makaronai su tusonke... tik reikia kokios sriubos isvirti blush2.gif o taip tingiu, nera nuotaikos gaminti siandien... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytea @ 2007 12 11, 11:50)
megsta, bet jis labai norejo paprastru blynu...o as tikra mesede, tai buvo like truputi farso tai sau su mesa issikeiau  lotuliukas.gif

aisku biggrin.gif pusryciams varske su avieciu uogiene
Atsakyti
Pietums ir vakarienei daržovių sriuba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2007 12 11, 11:46)
Pietums ir vakarienei daržovių sriuba  mirksiukas.gif



kiba ant dietos?
Atsakyti
pietums bulvine pica, vakarienei kotletai ir burokeliu-pupeliu-raugintu kopustu salotos
Atsakyti
pieniskos desreles su daaaug darzoviu salotu bigsmile.gif
Atsakyti