Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

QUOTE(dabej @ 2006 08 25, 10:15)
sutinku, kai nepalnuoji tada ir lengviausia pastoti  tongue.gif
o zinai paradoksas tai toks, kad kai jauna, tai saugaisi visais budai, kad tik ne, o kai ateina laikas kad jau reikia bambliaus, tai neiseina taip greitai kaip nori  smile.gif


Pritariu. Man taip nutiko, kai uzsimaniau antro 2.gif . Kaip ner taip ner.
Atsakyti
QUOTE(Balande @ 2006 08 25, 13:19)
Pritariu. Man taip nutiko, kai uzsimaniau antro  2.gif . Kaip ner taip ner.




As taip pat pritariu kaip neplanuoji tai greitai uzkimba, o mes planavom planavom , ayodeliojom atideliojom, o dabar kaip norim tai nesigauna sad.gif kiekviena karta pasidariu testa ir pamaciusi kad jisai neigiamas pradedu vergti sad.gif
Atsakyti
va va,
mes irgi su vyru... dar ne laikas, dar ne laikas, cia darbas, cia butas... o dabar kai kaip ir laikas, tai pasirodo taip greit neiseina verysad.gif

bet vis laukiu ir laukiu... smile.gif
Atsakyti
verysad.gif o kaip man nustatyti tas vaisingas dienas, jei ciklas labai nereguliarus..
jau kuris laikas buvo gerai, ir vel viskas issiblaske verysad.gif
Atsakyti
Mergaite skaip jus pastebite ta svaisingas gleives g.gif ,nes man niekaip neina ju pamatyti buna,kad kaip vandenelis ,arba baltos.Nieko neuprantu
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 09 06, 08:01)
Mergaite skaip jus pastebite ta svaisingas gleives  g.gif ,nes man niekaip neina ju pamatyti buna,kad kaip vandenelis ,arba baltos.Nieko neuprantu

man tai jos buna kaip kiausinio baltymas,bespalves ir daug,ejau darytis echo ir buvo dominuojantis folikulas,tos vaisingos gleives buvo tik keturias dienas ir pasikeite tokios balksvos paliko kiek supratau ivyko ovuliacija jau nes paskaudejo pilvo apacia
Atsakyti
Nerandu kazkaip niekur uzsiminta apie tai, o paieskoj man absoliuciai nesiseka ivesti tinkamai uzklausimo ir abiem atvejais as nieko taip ir nesuzinau. Todel uzvedu nauja tema.
Taigi, kilo man toks klausimas, stebint gleiviu pokycius. Vaisingu dienu metu mudu su vyru "padraugavom" ir as igreitai pajutau, kaip vyksta pazistami pasikeitimai: iskart sukietejo viduriai, gleives pranyko ir atsirado visiskas sausumas, "ten" apacioje toks jausmas, tarsi "vartai" butu sandariai uzsivere ir "valstybes" viduje uzvire naujas gyvenimas... Laukiau, kad pasireikstu krutu jautrumas, kaip kad buvo anasyk, bet nieko! Na, beliko laukti sekanciu menesiniu. Per ta laika atsirado iprastos gleives ir as nutariau, kad sikart "neuzkibo".
Na, tebelaukiu kraujavimo pradzios. Turetu jau prasideti, jei nepastojau, bet vakar pastebejau vaisingejancias gleives, o siandien ...skaidrias, tasias, vaisingiausias gleives. Nieko nesuprantu! Tai is kur dabar tokie dalykai? Taip iseina, kad dvi ovuliacijos per viena cikla??? rolleyes.gif
Gal kam nors is jusu irgi taip pasitaike? O gal kas turite kokios informacijos apie toki atveji?
Atsakyti
Labas, man yra buve, ginekologe sake, kad kartais imanomi gleiviu pokyciai nepriklausomai nuo ovuliacijos. Pvz man taip buvo ciklo gale, ir anot jos ovuliacija ta menesi is viso nevyko, tai nebezinau, ar patikima vadovautis siuo metodu...Kitais nemoku blush2.gif
QUOTE(sesuoToma @ 2006 09 12, 22:11)
Nerandu kazkaip niekur uzsiminta apie tai, o paieskoj man absoliuciai nesiseka ivesti tinkamai uzklausimo ir abiem atvejais as nieko taip ir nesuzinau. Todel uzvedu nauja tema.
Taigi, kilo man toks klausimas, stebint gleiviu pokycius. Vaisingu dienu metu mudu su vyru "padraugavom" ir as igreitai pajutau, kaip vyksta pazistami pasikeitimai: iskart sukietejo viduriai, gleives pranyko ir atsirado visiskas sausumas, "ten" apacioje toks jausmas, tarsi "vartai" butu sandariai uzsivere ir "valstybes" viduje uzvire naujas gyvenimas... Laukiau, kad pasireikstu krutu jautrumas, kaip kad buvo anasyk, bet nieko! Na, beliko laukti sekanciu menesiniu. Per ta laika atsirado iprastos gleives ir as nutariau, kad sikart "neuzkibo".
Na, tebelaukiu kraujavimo pradzios. Turetu jau prasideti, jei nepastojau, bet vakar pastebejau vaisingejancias gleives, o siandien ...skaidrias, tasias, vaisingiausias gleives. Nieko nesuprantu! Tai is kur dabar tokie dalykai? Taip iseina, kad dvi ovuliacijos per viena cikla???  rolleyes.gif
Gal kam nors is jusu irgi taip pasitaike? O gal kas turite kokios informacijos apie toki atveji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbulytis: 13 rugsėjo 2006 - 06:51
gleives dar nera svarbiausias rodiklis. nusipirk abbor mikroskopa ir tada tiksliausiai matysi kada tau ovuliacija
Atsakyti
QUOTE(jurale @ 2006 09 23, 17:31)
gleives dar nera svarbiausias rodiklis. nusipirk abbor mikroskopa ir tada tiksliausiai matysi kada tau ovuliacija

Sveikute,
o cia tas kur pagal seiles rodo? O jis tikslus? KAzin kokia kaina ir kur buna...PAtikimas reikalas???
Atsakyti
mergytes, ar gali per ovuliacija pamausti krutis? na taip kaip pries mmm, nors yra tik 11 c.d, tiksliai zino kad ovuliuoja. ar kam taip buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ukanele: 11 gruodžio 2006 - 18:20
QUOTE(ukanele @ 2006 12 11, 18:19)
mergytes, ar gali per ovuliacija pamausti krutis? na taip kaip pries mmm, nors yra tik 11 c.d, tiksliai zino kad ovuliuoja. ar kam taip buvo?

gali, man jau pries pries O labai skauda pilva i tik ivykus O buna kad pradeda skaudet papuliai blush2.gif
Atsakyti