Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

Merginos,
suprantu tas ašaras, nes pratyriau tai savo kailiu, kai stengiesi, trokšti vaikelio, bet jo dar nėra verysad.gif bet pamatysit, kai ateis laikas - viskas bus gerai nestuke.gif tiesiog reikia atsipalaiduoti ir neprarasti vilties 4u.gif

China, linkiu puikių atostogų vacation1.gif ir gerų naujienų nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lioka: 23 kovo 2007 - 21:04
blink.gif na zinot mergaites zodziu nezinau jau ka ir besakyti... maniau kad tik ka i antra ciklo daly perlipau.... bet vietoj to atejo mmm doh.gif nieko nebesuprantu praeitas ciklas buvo 39 dienos, dar pries tai 55, o sis 22 doh.gif na zodziu nieko nesuprantu, nezinau nei ka daryti, jau pavargau verysad.gif Ir vel viskas nuo pradziu...
O tau China tikrai geru atostogu ir romantisko laiko dviesia friends.gif
Atsakyti
QUOTE(valdusia @ 2007 03 25, 19:48)
blink.gif  na zinot mergaites zodziu nezinau jau ka ir besakyti... maniau kad tik ka i antra ciklo daly perlipau.... bet vietoj to atejo mmm  doh.gif  nieko nebesuprantu praeitas ciklas buvo 39 dienos, dar pries tai 55, o sis 22  doh.gif  na zodziu nieko nesuprantu, nezinau nei ka daryti, jau pavargau  verysad.gif  Ir vel viskas nuo pradziu...
O tau China tikrai geru atostogu ir romantisko laiko dviesia  friends.gif

OHO blink.gif Gal iki ginės nulėk... g.gif
Atsakyti
QUOTE(valdusia @ 2007 03 25, 19:48)
blink.gif  na zinot mergaites zodziu nezinau jau ka ir besakyti... maniau kad tik ka i antra ciklo daly perlipau.... bet vietoj to atejo mmm  doh.gif  nieko nebesuprantu praeitas ciklas buvo 39 dienos, dar pries tai 55, o sis 22  doh.gif  na zodziu nieko nesuprantu, nezinau nei ka daryti, jau pavargau  verysad.gif  Ir vel viskas nuo pradziu...
O tau China tikrai geru atostogu ir romantisko laiko dviesia  friends.gif



Labai gaila, žinoma verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Ar tau toks ciklas nereguliarus visada? Gal prieš tai vartojai kokius kontracepcikus, kad jį sureguliuoti? g.gif

Pasistenk pailsėti mintimis nuo planavimo , tada galėsi vėl pradėti nuo pradžių ...

Nenukabink nosies 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu mergaites 4u.gif
na daug maz... buna metuose periodu kad svyruoja tik koki 5 -7 dienomis, o buna kad va taip , pas gine buvus ir ne karta, bet nieko taip ir nepasakydavo kasko rimto ar nugazdinancio. Tiesiog palinki sekmes planuojant ir tiek...
Na turbut tikrai imuosi planavimo atostogu, tik kaskaip sunku atsijungti doh.gif
Sekmes jus mergaites! mirksiukas.gif

O kontraceptiku nevartojau bet jau kartais pagalvoju gal reiktu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valdusia: 26 kovo 2007 - 07:18
valdusia, nenusimink, man lygiai tos pacios bedos, ciklas svyruodavo nuo 56 iki 40 dienu, o si menesi tik 28 blink.gif kaip lietus is giedro dangaus. net negalejau patiketi tuo. ir nezinau nuo ko cia priklauso. del kontraceptiku, tai as ju geriau ir reguliarus ciklas tik tol kol juos geri, na cia savaime aisku biggrin.gif , bet tik nustojus iskart vel bilekas prasideda doh.gif

as vakar pasiskaiciavau, kad jei vel ciklas bus 28 dienos, tai mm ispuola per viduri atostogu verysad.gif o as planavau, kad kaip tik turetu butu geros dienos, jei ciklas butu kaip dazniausiai apie 50 dienu, na bet ka padarysi, gal ir man reik biski pailset nuo to planavimo, bet, kad labai norisi, o ir metai bega, o mes dar nei vieno vaikiuko neturim unsure.gif
Atsakyti
Buvau si savaitgali rekolekcijose, tikrai prasmingas laikas buvo... kaskiaip sustoji ir pamastai kad ta nauja gyvybe yra stebuklas ir kad ne vien nuo musu su vyru priklauso kada ji ateisi i musu seima, Tik va pritariu Chinai kad laikas bega ir kai jos vis nera kaskoks nerimas vis braunasi i vidu... bet tai ir vel tik patvirtina kad ne nuo musu tai priklauso, svarbu tiketi ir prasyti smile.gif na cia biski ne i tema visai. ..
Kas ziauriausia kad tu negali isivaizduoti koks ciklas taves laukia si menesi, nes jei planuosi pagal paskutini o jis tikrai toks nebus - iseis snipstas blush2.gif
na bet as tikrai imuosi intensyvaus planavimo atostogu, pailsesiu, po velyku mes isvykstams i pavasario gyvybe kvepiancia Nida, pailsesim, gal.... na bet nieko nesitikiu mirksiukas.gif
Sekmes mielosios! mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas nors zinote koks yra normalus gimdos gleivines sluoksnis? kiek turi buti mm, maziausiai ir kiek didziausiai, kad skaitytusi norma?
Atsakyti
QUOTE(china @ 2007 03 27, 11:32)
valdusia, nenusimink, man lygiai tos pacios bedos, ciklas svyruodavo nuo 56 iki 40 dienu, o si menesi tik 28  blink.gif kaip lietus is giedro dangaus. net negalejau patiketi tuo. ir nezinau nuo ko cia priklauso. del kontraceptiku, tai as ju geriau ir reguliarus ciklas tik tol kol juos geri, na cia savaime aisku  biggrin.gif , bet tik nustojus iskart vel bilekas prasideda doh.gif

as vakar pasiskaiciavau, kad jei vel ciklas bus 28 dienos, tai mm ispuola per viduri atostogu  verysad.gif o as planavau, kad kaip tik turetu butu geros dienos, jei ciklas butu kaip dazniausiai apie 50 dienu, na bet ka padarysi, gal ir man reik biski pailset nuo to planavimo, bet, kad labai norisi, o ir metai bega, o mes dar nei vieno vaikiuko neturim unsure.gif


cia tai tiesa kol vartoji kontr. tol ciklas regulerus o nustojus gali ir papokstauti as irgi jau astuoni menesiai bandome pastoti ir gleives stebiu ir evoliucijos testus pirkau ir ka du kartus jau galvojau kad pastojau visi pojuciai kuno pasikeitimai kaip pastojus o ka testas nerodo nieko o menesiniu 2 menesius nebuvo o ka ginek. sake nieko nera. sako ciklas veluoja jei esi nervuota turi rupesciu tai irgi trugdo pastoti verysad.gif na bet si menesy nusprendem su vyru net negalvoti kad norime antro vaikelio stengemes atitrukti nuo kasdienybes atsipalaiduoti gal pavyks juk taip norisi to grazaus stebuklo verysad.gif na bet turbut ne mum spresti yra kas nusprendzia......
l
Atsakyti
QUOTE(rafaelo @ 2007 03 28, 09:12)
cia tai tiesa kol vartoji kontr. tol ciklas regulerus o nustojus gali ir papokstauti as irgi jau astuoni menesiai bandome pastoti ir gleives stebiu ir evoliucijos testus pirkau ir ka du kartus jau galvojau kad pastojau visi pojuciai kuno pasikeitimai kaip pastojus o ka testas nerodo nieko o menesiniu 2 menesius nebuvo o ka ginek. sake nieko nera. sako ciklas veluoja jei esi nervuota turi rupesciu tai irgi trugdo pastoti verysad.gif na bet si menesy nusprendem su vyru net negalvoti kad norime antro vaikelio stengemes atitrukti nuo kasdienybes atsipalaiduoti gal pavyks juk taip norisi to grazaus stebuklo verysad.gif na bet turbut ne mum spresti yra kas nusprendzia......
l


Sveikos merginos ax.gif
man iki kontracepcikų ciklai buvo ilgi, bet po jų, ir po gimdymo, nežinau kodėl g.gif pasisarė reguliarūs, ne ilgiau 29 dienų. Matyt susideda viskas į vieną
Man tai padėdavo toks atsipalaidavimo dalykas - kai mintys apie vaikelį užgoždavo viską, aš mintyse į orą paleisdavau balionėlį su savo noru, kad pasiektų debesėlį... 4u.gif Tiesiog paleisdavau norą, kad tai nėra vien tik mano valioje ax.gif Ir mintyse stebėdavau, kai balionėlis tolsta... 4u.gif Balionėlius man grąžino pupa...
Sėkmės jums planavimo atostogose ir prašom po balionėlį 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
wub.gif aciu Lioka, paimsiu viena 4u.gif kaip miela ir as sutinku kad svarbiausia nesusipergyvenit labai, o islikti ramiai, nors ir kaip sunku kartais tai butu ir tiketi...
4u.gif aciu labai mirksiukas.gif
Atsakyti
as ir viena 4u.gif paimu

tikekimes greitai visoms uzkibs mirksiukas.gif
Atsakyti