Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

Sveikutes smile.gif
Norejau paklaust ar normalu, kad man jau antra diena gan stipriai maudzia pilvo apacia, arba viena sona. Mylejomes sekmadienio nakti,o ovuliacijos testas pirmadieni buvo teigiamas. Galvoju ar tie skausmai rodo artejancia ar vykstancia ovuliacija, ar kazka cia negerai. Seip niekad taip stipriai nemausdavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kudliukas @ 2007 04 03, 19:36)
yra dvieju firmu juostelinis vienos, o kasetinis kitos. Pavadinimu nezinau, nes jie net netaip ipakuojami spalvotai kaip nestumo, paprastai dezuteje ar permatomam maiselyje. Prasyk butent Ovulecijai ir viskas



Dėkoju 4u.gif taip teks ir paprašyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lioka @ 2007 04 01, 20:39)
Ciklą skaučiuoju nuo pirmos mmm dienos, tai 9 diena bus nuo 1 dienos kai prasidėjo mmm.

as jau visai nebesuprantu, tai jei mm pavyzdziui trunka 5-6 dienas, tai tau vaisingos dienos yra 3-4 diena po mm? as visada galvojau, kad vaisingos prasiseda bent jau po geros savaites po to kai baigiasi mm blink.gif

QUOTE(-VANILĖ- @ 2007 04 03, 18:40)
Sveikutes smile.gif
Norejau paklaust ar normalu, kad man jau antra diena gan stipriai maudzia pilvo apacia, arba viena sona. Mylejomes sekmadienio nakti,o ovuliacijos testas pirmadieni buvo teigiamas. Galvoju ar tie skausmai rodo artejancia ar vykstancia ovuliacija, ar kazka cia negerai. Seip niekad taip stipriai nemausdavo g.gif

laisvai galejo mausti del ovuliacijos, kiek zinau dauguma moteru jaucia is pilvo maudimo kada ovuliacija vyksta.
o as kadangi labai laukiu ovuliacijos, tai taip isikalbejau, kad man pilva beveik kasdien maudzia, kai tik apie tai prisimenu lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=china,2007 04 10, 11:31]
as jau visai nebesuprantu, tai jei mm pavyzdziui trunka 5-6 dienas, tai tau vaisingos dienos yra 3-4 diena po mm? as visada galvojau, kad vaisingos prasiseda bent jau po geros savaites po to kai baigiasi mm blink.gif

-----------------------------------------------------
Nieko nesuprantu ir aš lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Šiaip dažniausiai man O vyksta 11-12-13 c diena.
Tikrai nebūtinai po savaitės prasideda vaisingos dienos, ax.gif kai kurioms parasideda dar net per paskutines mmm dienas g.gif
Šiaip man su pilvu irgi taip pat, mausti gali pradėti net pagalvojus bigsmile.gif
Bet nuo galvojimo gleivės siek tiek rausvai tikrai nenusidažo prieš O victory.gif
Atsakyti
Labuka rolleyes.gif
kazkur teko skaityt, kad kiausinelio implantacijos metu gali buti tasiu rusvai-rausvu isskyru, ir kad implantacija vyksta 5-10 dienu po ovuliacijos. Ovuliacijos pozymius jauciau (dilgciojo pilvo apacioj vienoj pusej, ir pagal kalendoriu sutapo), o va apie implantacijos pozymius labai mazai kur parasyta...
gal kas ka zinot? pasidalinkit! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaInga @ 2007 06 05, 14:42)
Labuka  rolleyes.gif
kazkur teko skaityt, kad kiausinelio implantacijos metu gali buti tasiu rusvai-rausvu isskyru, ir kad implantacija vyksta 5-10 dienu po ovuliacijos. Ovuliacijos pozymius jauciau (dilgciojo pilvo apacioj vienoj pusej, ir pagal kalendoriu sutapo), o va apie implantacijos pozymius labai mazai kur parasyta... 
gal kas ka zinot? pasidalinkit!  mirksiukas.gif


Implantacijos fiziniu pozymiu beveik nera, taip kad daug ka neprigalvosi, be tu tavo minetu - patepliojimo (bet nebutinai tai turi vykt), na dar jei matuoji BT tai GALI buti BT pakritimas 1-2 dienom ir paskui vel soktelejimas apie 0,2 laipsnio, bet velgi, taip tik GALI buti, tai nera butina implantacijos salyga.
Atsakyti
aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos palnuojancios mamytes,

Smagu isijungti i Jusu gretas

Taip pat palanuojam su vyru vaikuti.
Noreciau pasitarti tokiu klausimu : matavau temperatura, stebejau gleives ir manau kad ovuliacija ivyko 05 21 d. Buvo ryskus temperaturos dvifaziskumas, iki 05 21 mazdaug 36.2-36.4, o nuo 0521 36.7-37.2. Tokia temperatura ( apie 37) laikosi ir dabar, nors siandien jau 16 - ta diena po ovuliacijos. Menesiniu nera, nestumo testai ( dariausi du) neigiami.
Pilva retkarciais paskaudena, panasiai kaip pries sirgima, kartais truputi padilgcioja krutine, kartais ji patinsta, kartais sumazeja - bet kazko labai stipraus tikrai nera.

Tai va, gal galit pakomentuoti, kas galetu man dar buti, gal kam teko susidurti su tokiasi atvejais.
Atsakyti
QUOTE(AgneAA @ 2007 06 06, 07:53)
Noreciau pasitarti tokiu klausimu : matavau temperatura, stebejau gleives ir manau kad ovuliacija ivyko 05 21 d. Buvo ryskus temperaturos dvifaziskumas, iki 05 21 mazdaug 36.2-36.4, o nuo 0521 36.7-37.2. Tokia temperatura ( apie 37) laikosi ir dabar, nors siandien jau 16 - ta diena po ovuliacijos. Menesiniu nera, nestumo testai ( dariausi du) neigiami. 
Pilva retkarciais paskaudena, panasiai kaip pries sirgima, kartais truputi padilgcioja krutine, kartais ji patinsta, kartais sumazeja - bet kazko labai stipraus tikrai nera.

Man buvo tas pats. Ovuliacija įvyko, temperatūra pakilo ir laikėsi net 19 dienų, o 20 DPO susirgau mmm. Testas taip pat rodė neigiamą.
Atsakyti
Aisku.... uzuojauta...


o del kokiu priezasciu taip atsitinka ? Gal tiesiog testas nerodo ankstyvo nestumo, o paskui ivyksta ankstyvas persileidimas. Ar kokios kitos priezastys /
Atsakyti
QUOTE(AgneAA @ 2007 06 06, 08:36)
Aisku.... uzuojauta...
o del kokiu priezasciu taip atsitinka ?  Gal tiesiog testas nerodo ankstyvo nestumo, o paskui ivyksta ankstyvas persileidimas. Ar kokios kitos priezastys /

Kadangi neseniai pradėjau matuoti, dar neaišku kokio ilgumo mano antroji fazė, nes šiaip ciklas labai ilgas. Priežastimi gali būti bet kuri iš išvardintų. Man irgi įdomu, ar galima nežinoti ar buvai pastojusi...
Atsakyti
kad buvai pastojusi tai tikrai galima nezinoti. kakur skaiciau, kad nemazos procentines moterus moteru dalies nestumas baigiasi ankstyvu persleidimu ir moterys net neitaria kad laukesi. Tiesiog suserga menesinemis kiek veliau ir tiek

mano ciklas irgi ilgas - 37 d. bet ovuliacija ivyko lygiia 14 d. pries 37 d. - todel atrodo, kad antra dalis kaip ir tokia turetu buti
Atsakyti