Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

nu pasidariau O testuka, ir ka, controline juostele ryski, o tetsine ne tokia...tai pagal aprasymus, gaunasi neigiamas... bet tikrai zinau, kad tuoj turi vykti, per pora dienu... tai kaip cia?
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2007 08 15, 18:34)
nu pasidariau O testuka, ir ka, controline juostele ryski, o tetsine ne tokia...tai pagal aprasymus, gaunasi neigiamas... bet tikrai zinau, kad tuoj turi vykti, per pora dienu... tai kaip cia?

Gal jau O buvo? Kaip kinta gleivės?
Atsakyti
QUOTE(klein @ 2007 08 16, 08:28)
Gal jau O buvo? Kaip kinta gleivės?



nu va, galvoju ir as kad gal jau buvo, bet BT to nerodo, o ir gine gi ziurejo, sako tuoj turi buti. Paparcius siandien irgi didziulius maciau, tai gal siandien mano O?..gleiviu nemoku atskirti, nes kasdien wub.gif .. BT ejo taip:
37,0
36,9
36,8
36,8
36,8
36,8
36,8
36,7
36,7
36,8 buvau pas gine, rado gimdos kaklelyje gleiviu geruju
36,8 ovuliacijos testuko testine juostele nebuvo tokia ryski kaip pirma, bet gal tuoj turetu buti O?
36,85 siandien smile.gif nezinau ar apvalint iki 36,9 smile.gif


bet nerodo, kad O vyktu. Kitus du ciklus tai soktelejo man 0,4 g.gif nuo 36,8 ir kita diena 37,2
Atsakyti
merginos klausimas siaip soves i galva bet idomus g.gif tos kurios jau zinot kad nestuke.gif arba jau mamytes wink.gif kokios isskyros buna kai nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hefaiste: 22 rugpjūčio 2007 - 20:48
aha, tikrai?

Pastebejau siandien tokiu kreminiu isskyru, cia nieko blogo? sveikoms buna taip? smile.gif g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As pirma karta gyvenime nesupratau si menesi ar man vaisingos dienos ar ne. Cia merginoms pripasakojau kada ir kaip jas atskirti, o dabar pati nieko nesuvokiu blush2.gif Isskyru daug, bet jos neskaidrios ir ne tasios, kaip visada budavo, o baltos, lipnios. Is skausmu, kad vos pajudu, ir pirma karta tokie stiprus, galiu spresti, kad ovuliacija jau turi ivykti, bet tos isskyros viska maiso... g.gif

Ir merginos dar klausimukas. Ar jus pries/per ovuliacija galite ramiai myletis? Ta prasme, ar galite atsipalaiduoti, ar jums neskauda tomis dienomis mylintis? Nes man jau kaip sikart, tai atrodo, kad ten viskas istine, pilna ir nera ko ten dar ka kist. Tik kaip kitaip tada vaikeli susiplanuoti? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(krisstukas @ 2007 08 24, 08:21)
As pirma karta gyvenime nesupratau si menesi ar man vaisingos dienos ar ne. Cia merginoms pripasakojau kada ir kaip jas atskirti, o dabar pati nieko nesuvokiu  blush2.gif  Isskyru daug, bet jos neskaidrios ir ne tasios, kaip visada budavo, o baltos, lipnios. Is skausmu, kad vos pajudu, ir pirma karta tokie stiprus, galiu spresti, kad ovuliacija jau turi ivykti, bet tos isskyros viska maiso...  g.gif

Ir merginos dar klausimukas. Ar jus pries/per ovuliacija galite ramiai myletis? Ta prasme, ar galite atsipalaiduoti, ar jums neskauda tomis dienomis mylintis? Nes man jau kaip sikart, tai atrodo, kad ten viskas istine, pilna ir nera ko ten dar ka kist. Tik kaip kitaip tada vaikeli susiplanuoti?  schmoll.gif



praejusi menesi ir man taip buvo, bet jau PO O.... dvi savaites doh.gif dabar viskas gerai si cikla..
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2007 08 24, 11:34)
praejusi menesi ir man taip buvo, bet jau PO O.... dvi savaites  doh.gif  dabar viskas gerai si cikla..


Tai tokiu atveju, kaip tau buvo, ne per kur negali zinoti kada ovuliacija... g.gif Ar pagal BT ziurejai?
Atsakyti
QUOTE(krisstukas @ 2007 08 24, 13:13)
Tai tokiu atveju, kaip tau buvo, ne per kur negali zinoti kada ovuliacija...  g.gif Ar pagal BT ziurejai?



viska zinojau labai tiksliai smile.gif spenelius pradejo kutenti, skaudeti O diena. Bt graziai pakilo 0,5, o po jos tempe pilvo apacia visas 12 dienu iki mmm, skaudejo kaire kiauside trupuciuka... gine speja, kad buvo didesne O, gal didesnis folikulas isejo ar kaip, nes tikrai vos pajudet galejau, ne is skausmo, o is to sunkumo ir nemalonaus pojucio... tiesa, kai kurios mergaites speja, kad buvau uzkibus, bet nesekmingai, juk 50 proc apvaisinimu taip baigiasi, ir moterys nieko nesuzino... BT laikesi net 37,3 - 37,4 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2007 08 23, 15:01)

Pastebejau siandien tokiu kreminiu isskyru, cia nieko blogo? sveikoms buna taip? smile.gif  g.gif  lotuliukas.gif


aha, buna
Atsakyti
nelabai suprantu saves? g.gif pagal mane man O turejo buti kada jauciau pozymius ir ypac gleives vaisingas. Bet anksciau jos baigdavosi o si menesi tos vaisingos gleives ne tai kad nedingsta bet jau 13dienu (nuo tos dienso kai manau man O ivyko nors fertility to nerodo) yra ir ne mazeja nei ka. vis tokios pat o jau 27 cd.
Atsakyti


QUOTE(liepsnele @ 2007 08 24, 20:37)


o pries ar po O? g.gif
Atsakyti