Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nėštumo planavimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
grange
QUOTE(aga1 @ 2008 01 04, 01:12)
Zodziu ovuliacija buna pries menstruacijas. Rodos taip?! ax.gif

taip.

kaip jau ir sakė sekanti žinutė - įvyksta oo, tada po 12-16 (imamas vidurkis) atsiranda mm.

priklauso kokio ilgio tavo ciklas rolleyes.gif
vredna
QUOTE(grange @ 2008 01 04, 00:05)
tai bet jeigu imt po mm, tai prieš ateinančio mėn mm ....

iš teorijos išplauktų, kad tik įvykus ovuliacijai būna mm..
nu arba be ovuliacijos būna mm, bet kraujavimas skirias  g.gif
*

Nebalamutink žmonių su tokiais pasisakymais lotuliukas.gif
klausiu

Sveikos,mielosios,labai prasau Jusu patarimo ir padeti susiskaiciuoti dienas..
Menesines paskutines prasidejo 12-21 tai kada man pastoti tikimybe didziausia?
01-03 pasimylejau ir nesu tikra del apsisaugojimo priemoniu suveikimo...

Is anksto aciu aciu smile.gif
grange
QUOTE(vredna @ 2008 01 04, 14:22)
Nebalamutink žmonių su tokiais pasisakymais  lotuliukas.gif
*

nebalamutinu tongue.gif tuoj surasiu straipsnį anglų kalba kur rašė taip, kad jei nėra oo, ateina mm bet kraujavimas būna kitoks

va:
šaltinis čia

cituoju:

Can you have a period without ovulating?

A period or menstruation is the bleeding that occurs about 12 to 16 days after ovulation or the release of an egg. If ovulation does not occur, no egg is released, and hence technically there should be no bleeding at all. This is known as anovulation. In women where ovulation fails to occur because of an anovulatory disorder, bleeding can occur nevertheless. This is known as anovulatory bleeding and is not a normal menstrual period.

QUOTE(klausiu @ 2008 01 04, 22:00)
Sveikos,mielosios,labai prasau Jusu patarimo ir padeti susiskaiciuoti dienas..
Menesines paskutines prasidejo 12-21 tai kada man pastoti tikimybe didziausia?
01-03 pasimylejau ir nesu tikra del apsisaugojimo priemoniu suveikimo...

Is anksto aciu aciu smile.gif

o ciklas kokio ilgio?
aga1
QUOTE(grange @ 2008 01 04, 11:59)
taip.

kaip jau ir sakė sekanti žinutė - įvyksta oo, tada po 12-16 (imamas vidurkis) atsiranda mm.

priklauso kokio ilgio tavo ciklas  rolleyes.gif
*

Ir kaip gerai, kad yra protingesniu zmoniu uz mane mirksiukas.gif
klausiu

28 dienos mazdaug
Iewuzze
QUOTE(klausiu @ 2008 01 05, 09:14)
28 dienos mazdaug
*

jei tavo ciklas 28 dienos, tai toki cikla turint, didziausia tikimybe pastoti mylintis kazkur nuo 12CD iki 16CD, tau 01.03 buvo 14CD, vadinas jeigu nelabai saugojotes, galejai pastoti
klausiu
QUOTE(Iewuzze @ 2008 01 05, 10:17)
jei tavo ciklas 28 dienos, tai toki cikla turint, didziausia tikimybe pastoti mylintis kazkur nuo 12CD iki 16CD, tau 01.03 buvo 14CD, vadinas jeigu nelabai saugojotes, galejai pastoti
*

aciu Tau labai smile.gif
Lady_W
o as tai nebezinau kaip su tom vaisingom dienom... doh.gif Vaisingos gleives atsiranda apie 12-14 diena, vaisingiausios pagal planuoklius - 16-18, o BT pakyla dar keliom dienom veliau (ciklas - 34 dienos). Taigi - net nezinau g.gif kada gi tos pacios pacios dienos tongue.gif biggrin.gif doh.gif
Manau, kad nuo siol pasikliausim likimu.. mylesim vienas kita ir tikesimes, kad anksciau ar veliau is tos meiles atsiras musu stebukliukas wub.gif
si1978
Sveikutės smile.gif

Mes planuojam jau trečia zuikiuka,ir tikimės gal dabar pavyks sūnus,merginos ramios,tai apsispresti ir netaip sunku tongue.gif
Po gimdymo mmm buvo tik du kartus,tai paskutinės buvo 27 dienos,pagal ovuliacijos testa rašo matuoti pradėti 10 diena,juostelės buvo abi beveik ryškios,tai pasidarbavom,bet šiandie vistiek dar pasitikrinau tuo ovuliaciniu testu,juo blyškesnės,tai vadinasi ovuliacija gali prasidėti ir anksčiau g.gif Nes praeita mėn,antroje pusėje ir jau nebesisaugojome,ir nieko nebuvo,tikriausiai anksčiau man ivyksta ax.gif
Tuo labau norisi ir kai gyd davė leidima tongue.gif
LuckyStar
QUOTE(si1978 @ 2008 01 07, 15:25)
Sveikutės smile.gif

Mes planuojam jau trečia zuikiuka,ir tikimės gal dabar pavyks sūnus,merginos ramios,tai apsispresti ir netaip sunku tongue.gif
Po gimdymo mmm buvo tik du kartus,tai paskutinės buvo 27 dienos,pagal ovuliacijos testa rašo matuoti pradėti 10 diena,juostelės buvo abi beveik ryškios,tai pasidarbavom,bet šiandie vistiek dar pasitikrinau tuo ovuliaciniu testu,juo blyškesnės,tai vadinasi ovuliacija gali prasidėti ir anksčiau g.gif Nes praeita mėn,antroje pusėje ir jau nebesisaugojome,ir nieko nebuvo,tikriausiai anksčiau man ivyksta ax.gif
Tuo labau norisi ir kai gyd davė leidima tongue.gif
*

Ale ir planuojat greit thumbup.gif As dabar gailiuosi,kad irgi anksciau nepradejom gal jau uzkibes butu ax.gif

Evlin
QUOTE(Astulyte28 @ 2008 01 07, 22:45)
Ale ir planuojat greit  thumbup.gif  As dabar gailiuosi,kad irgi anksciau nepradejom gal jau uzkibes butu  ax.gif
*

o as tai nezinau ar noreciau taip greitai unsure.gif manau pirma reiktu paauginti leliuka ir tada apie kita galvoti g.gif bet kaip sakoma kiekvienam savo
si1978
QUOTE(Evlin @ 2008 01 08, 09:39)
o as tai nezinau ar noreciau taip greitai  unsure.gif manau pirma reiktu paauginti leliuka ir tada apie kita galvoti g.gif bet kaip sakoma kiekvienam savo
*

Viskas priklauso nuo tavo savijautos ir leliuko,Reikia tau pačiai jausti,ar gali jau planuoti ar ne,Aš žinau viena kad galiu du pametinukus auginti ax.gif tongue.gif Vaikai ramūs,esu pailsėjus,padeda ir vyras.Žinoma neaišku kaip bus su trečiuoju,bet kaip sakoma viltis durnių motina tongue.gif Sėkmės merginos mirksiukas.gif 4u.gif
vikta
Gal kas žinot iš savo patirties - ar skaudena šonus tik per O, ar ir įvykus O?
marce777
Man asmeniskai skaudena ir po O, ir ne tik sonus bet visa pilvo apacia. ohmy.gif
LuckyStar
Man skauda per O labai stipriai,o po O irgi kelias dienas skauda tik silpniau.

Perskaiciu visa tema ir neradau,kad dar kuria nors per O ir po jos iki menesiniu pykintu,gal kuri zinot ar cia kas su organizmu negerai.Anksciau geriau KT tai jokiu skausmu ir pykinimu nebuvo.Jau trecias ciklas taip g.gif
vikta
QUOTE(Astulyte28 @ 2008 01 08, 10:55)
Man skauda per O labai stipriai,o po O irgi kelias dienas skauda tik silpniau.

Perskaiciu visa tema ir neradau,kad dar kuria nors per O ir po jos iki menesiniu pykintu,gal kuri zinot ar cia kas su organizmu negerai.Anksciau geriau KT tai jokiu skausmu ir pykinimu nebuvo.Jau trecias ciklas taip g.gif
*

gal kokius vitaminus ar maisto papildus vartoji? ir jie netinka
LuckyStar
QUOTE(vikta @ 2008 01 08, 11:56)
gal kokius vitaminus ar maisto papildus vartoji? ir jie netinka
*

Ne nevartoju siuo metu nieko kas keisciausia,kad pykinimas prasideda po O ir baigiasi per menesines.Pradzioj galvojau cia nuo pasamones prisigalvoju visokiu nestumo pozymiu ir nuo itampos,bet tikrai ne nes sykart pykint pradejo iskart po O o ne pries ciklo pabaiga. Tai galvoju gal cia hormonai tik vat nezinau ar tai gali reikst ka blogo ar tiesiog tokia mano organizmo reakcija.
Evlin
QUOTE(vikta @ 2008 01 08, 10:04)
Gal kas žinot iš savo patirties - ar skaudena šonus tik per O, ar ir įvykus O?
*

man paskaudena tik per O kartais stipriau o buna kad isvis neskauda
QUOTE(Astulyte28 @ 2008 01 08, 10:55)
*

na manes nepykina viso ciklo metu tiktais pirma mmm diena, tada netik pykina bet ir raitausi is skausmo doh.gif
belinda666
sveikos smile.gif
skaiciau ir visai susipainiojau kaip yra is tikruju blush2.gif
tai sukonkretinus iseitu taip, kad vaisingos dienos turi skaidrias ir tasias gleives, o nevaisingos kremines. o tai per ovuliacija jos kokios buna? skaidrios?
man pries pat mmm buna kremines isskyros su tokiais kaip varskes gumuliukais ir labai daug skyscio, iklotuka tuiru keist kelis kartus per diena.ar cia normalu? ar reiketu susirupinti? g.gif
Iewuzze
QUOTE(belinda666 @ 2008 01 08, 15:47)
sveikos smile.gif
skaiciau ir visai susipainiojau kaip yra is tikruju blush2.gif
tai sukonkretinus iseitu taip, kad vaisingos dienos turi skaidrias ir tasias gleives, o nevaisingos kremines. o tai per ovuliacija jos kokios buna? skaidrios?
man pries pat mmm buna kremines isskyros su tokiais kaip varskes gumuliukais ir labai daug skyscio, iklotuka tuiru keist kelis kartus per diena.ar cia normalu? ar reiketu susirupinti? g.gif
*

Siaip kremines isskyros turetu buti pries ovuliacija, o per ovuliacija tasios skaidrios, po ovuliacijos turetu buti tokios lipnios, bet ne tasios. o is tavo aprasymo apie gleives galima itarti, kad pienlige pas tave, todel nueik pas gine ir pasidaryk tepineli mirksiukas.gif
belinda666
bet man nei niezti nei persti tik tiek kad labai gausiai slapiuoja ir tie gumuliukai g.gif blush2.gif
ir tik pries pat mmm, o ne nuolatos
Iewuzze
QUOTE(belinda666 @ 2008 01 08, 16:11)
bet man nei niezti nei persti tik tiek kad labai gausiai slapiuoja ir tie gumuliukai g.gif  blush2.gif
*

man irgi taip buvo, nei nieztejo nei perstejo, bet tokie gumuliukai, tai diagnoze po tepinelio - pienlige, panaudojau zvakuciu ir neber tu gumuliuku mirksiukas.gif
belinda666
QUOTE(Iewuzze @ 2008 01 08, 17:14)
man irgi taip buvo, nei nieztejo nei perstejo, bet tokie gumuliukai, tai diagnoze po tepinelio - pienlige, panaudojau zvakuciu ir neber tu gumuliuku mirksiukas.gif
*

oi kokias naudojot? ir kiek laiko?
Iewuzze
QUOTE(belinda666 @ 2008 01 08, 16:20)
oi kokias naudojot? ir kiek laiko?
*

as naudojau Clotramisol 6 zvakutes, 1 per diena, pries miega, bet vis vien geriau nueit pas daktare, nes pienlige ivairiais vaistais gydoma, nes ja sukelia skirtingi "grybai", taigi skirtingi "grybai" - skirtingi vaistai, todel pagal tavo tepineli ir turetu paskirt vaistus gydytojas mirksiukas.gif
grange

QUOTE(Evlin @ 2008 01 08, 09:39)
o as tai nezinau ar noreciau taip greitai  unsure.gif manau pirma reiktu paauginti leliuka ir tada apie kita galvoti g.gif bet kaip sakoma kiekvienam savo

na tikrai greitai, net 3 mėn mažiukei nėra, bet aišku čia kiekvienos apsisprendimas, o jei ir gydytoja leido.... tai matyt organizmas jau atsigavo, gal kai ne pirmas vaikutis buvo kitaip, su pirmu ir planuot antrą taip greit aš ir nenorėčiau...
kai nori atiduot visą save ir mėgautis juo kol dar mažiukas wub.gif
Margutea
QUOTE(Iewuzze @ 2008 01 08, 17:24)
as naudojau Clotramisol 6 zvakutes, 1 per diena, pries miega, bet vis vien geriau nueit pas daktare, nes pienlige ivairiais vaistais gydoma, nes ja sukelia skirtingi "grybai", taigi skirtingi "grybai" - skirtingi vaistai, todel pagal tavo tepineli ir turetu paskirt vaistus gydytojas mirksiukas.gif
*

skaiciau keliolika kartu ka norejai parasyti ir dristu gincytis, nes pienlige iki siol sukeldavo ne skirtingi "grybai" schmoll.gif , o baltasis balkšvagrybis (Candida albicans grybelis). vaistu yra ivairiu, su skirtingais veikimo mechanizmais, taciau sukelejas tik vienas bigsmile.gif
Iewuzze
QUOTE(Mandragora @ 2008 01 08, 16:50)
skaiciau keliolika kartu ka norejai parasyti ir dristu gincytis, nes pienlige iki siol sukeldavo ne skirtingi "grybai" schmoll.gif , o baltasis balkšvagrybis (Candida albicans grybelis). vaistu yra ivairiu, su skirtingais veikimo mechanizmais, taciau sukelejas tik vienas bigsmile.gif
*

aciu, kad pataisei mirksiukas.gif o kuo tada remiantis gydytoja skiria vaistus? juk ju kaina gerokai skiriasi, vieni kainuoja 12lt kiti 36lt ar pan.

juk tada nereiktu ir pas daktare eit, pamatei pozymius ir nusipirkai pigiausius, vis vien ta pati sukeleja galabija g.gif
Margutea
QUOTE(Iewuzze @ 2008 01 08, 17:54)
aciu, kad pataisei mirksiukas.gif  o kuo tada remiantis gydytoja skiria vaistus? juk ju kaina gerokai skiriasi, vieni kainuoja 12lt kiti 36lt ar pan.

juk tada nereiktu ir pas daktare eit, pamatei pozymius ir nusipirkai pigiausius, vis vien ta pati sukeleja galabija g.gif
*

kiek teko bendrauti su medikais, jie skiria vaistus pagal tikejima, ty ka patys isbande ar girdeje is pacientu statistiskai teigiamus rezikus. bigsmile.gif
buna ir tokiu, kurie skiria vaistus pagal tai, kuri vaistu firma pasiulys didesni atlygi doh.gif
bet siaip tai pas gyd eit tik del sventos ramybes, kad tikrai zinotum kas yra. o persirgus karta, kita karta uzpuolus vedai gali ir pati pasigydyt thumbup.gif
grange
QUOTE(Mandragora @ 2008 01 08, 17:04)
buna ir tokiu, kurie skiria vaistus pagal tai, kuri vaistu firma pasiulys didesni atlygi doh.gif

deja didžioji dalis taip ir daro.... jei gerai su gyd nesutari, tai jis nežiūrės, kad siūlyt geresnius ar pagal kainą normalesnius, bet siūlys tuos, su kuria viastų kompanija sudaryta sutartis wink.gif

noriu paklaust, ar nevykstant oo visgi tų gleivių eggwhite gali būt? g.gif
carramele
QUOTE(grange @ 2008 01 10, 13:20)
noriu paklaust, ar nevykstant oo visgi tų gleivių eggwhite gali būt?  g.gif
*

Man būdavo, tik gerokai mažiau.
O šį mėnesį jų buvo gana nedaug ir tik tris dienas, kai paprastai man trunka apie savaitę. Būčiau galvojus, kad neovuliacinis ciklas, bet echoskopu matėsi, kad ovuliacija įvykusi. Gal dėl to taip buvo, kad ji buvo neįprastai anksti - 10 c.d., kai paprastai įvykdavo 18-20c.d.
grange
nu man šį kažkaip keistai, pagal bt oo nebuvo, bet pagal visus kitus pojūčius kaip ir g.gif
Dija24
Sveikutes 4u.gif
Labai noriu isgirsti jusu nuomone - si menesi nutariau pradeti stebeti gleives, bet ju visai nera blink.gif jau ir menesines "ant nosies"... Siaip visada ju budavo gan gausiai ir tikrai budavo skirtingos, o si menesi esu visiskai "sausa". To man dar nera buve, kad visiskai nebutu jokiu gleiviu... Ka tai galetu reiksti? Kad visiskai nebuvo jokios ovuliacijos?
Nors viduri ciklo as visada jauciu maudima pilvo apacioje, tada ir pagal gleives kaip suprantu buna vaisingos dienos... o si menesi visiskai nebuvo jokiu gleiviu...
Airina:)
mano situacija stai tokia: geriau kt, bet del tam tikru priezasciu pabaigusi paskutine pakuote jas meciau, per 7 dienu pertrauka mm prasidejo laiku (bet po pertraukos naujos pakuotes nebepradejau), o stai tikruju mm dar nebuvo. Gal kas zinote kaip tokiu atveju apskaiciuoti kada man buvo vaisingos dienos? Buciau labai dekinga smile.gif
liepsnele
QUOTE(Airina:) @ 2008 01 20, 13:10)
mano situacija stai tokia: geriau kt, bet del tam tikru priezasciu pabaigusi paskutine pakuote jas meciau,  per 7 dienu pertrauka mm prasidejo laiku (bet po pertraukos naujos pakuotes nebepradejau), o stai tikruju mm dar nebuvo. Gal kas zinote kaip tokiu atveju apskaiciuoti kada man buvo vaisingos dienos? Buciau labai dekinga smile.gif
*

Deja, jokiu skaiciavimu pirmam ciklui po Kt negalima taikyt, nes organizmas labai individualiai sureaguoja i KT nutraukima, ir vienom ovuliacija gali ivykt po savaites, kitom po keliu, treciom ir po keliu menesiu. Gali nebent stebet save temperaturinio, gleiviu metodu pagalba, daryt ovuliacijos testus.
Simbaa
Sveikutes, snd laikrasty radau tokia info:
sausio 23 d. Kaune, Gedimino vaistineje, Gedimino g.34, nuo 11 iki 15:30 val. vyks konsultacija, kurios metu gydytoja V.M. informuos kaip pacioms atlikti ovuliacinius testus.
Gal kam pravers si info. Sekmes 4u.gif
Evlin
QUOTE(Simbaa @ 2008 01 22, 12:16)
Sveikutes, snd laikrasty radau tokia info:
sausio 23 d. Kaune, Gedimino vaistineje, Gedimino g.34, nuo 11 iki 15:30 val. vyks konsultacija, kurios metu gydytoja V.M. informuos kaip pacioms atlikti ovuliacinius testus.
Gal kam pravers si info. Sekmes  4u.gif
*

labai dekui 4u.gif 4u.gif 4u.gif info paciu laiku thumbup.gif
gytute
Sveikutes - tik sy menesy - tai yra sy cikla ziuriu kada tos gleives bus tirstos,,,
Tai vakar prasidejio,,, blush2.gif tokios tirstos -
kaip jus galvojat - tai jau man vaisingas periodas??? g.gif
Mėnulė
QUOTE(gytute @ 2008 01 23, 09:26)
Sveikutes - tik sy menesy  - tai yra sy cikla ziuriu kada tos gleives bus tirstos,,,
Tai vakar prasidejio,,, blush2.gif  tokios tirstos -
kaip jus galvojat - tai jau man vaisingas periodas???  g.gif
*

Pacios vaisingiausios yra skaidrios.
Papildyta:
http://www.gyvybe.lt/index.php?id=30
Pikas yra pati vaisingiausia ciklo diena. Makšties prieangyje juntamas slidumas. Paskutinė diena šio pojūčio diena yra piko diena. Pikas yra labai arti ar beveik sutampa su ovuliacija. Skaidrios tįstančios gleivės gali būti pastebimos viena ar dvi dienos iki piko, tačiau net jei jos išnyksta vis dar jaučiamas slidumas gali būti tikru piko požymiu. Makšties prieangyje jaučiamas patinimas.
Po piko nebejaučiama daugiau nei slidumo, nei drėgmės. 1 dieną po piko gali pasirodyti dribsniuotos, lipnios gleivės (truputį drėgna) arba jų visai nebūti (sausa), 2 ir 3 diena taip pat gali būti dribsniuotų, lipnių gleivių (truputį drėgna) arba jų nebūti (sausa). Tris dienas po piko išlieka galimybė pastoti

Dar cia http://www3.vdu.lt/life/pv/Mbilin.htm
Pirmąją vaisingojo periodo dieną gleivės yra drumzlinos, labai tirštos, netąsios, baltai gelsvos spalvos. Moteris makšties prieangyje jaučia lipnumą. Kiekvieną dieną gleivės darosi skystesnės, tąsesnės ir skaidresnės. Pagaliau jos pasidaro kaip kiaušinio baltymas, ir moteris pajaučia tam tikrą ,,slidumą'' makšties prieangyje. Šis pojūtis yra labai svarbus. Gleivių dabar gali tiek sumažėti, kad jos nesimato, bet moteris vis dar jaučia slidumą. Tada įvyksta didelė permaina - gleivės vėl pasidaro drumstos ir lipnios arba visiškai išnyksta. Moteris daugiau nejaučia drėgnumo ar slidumo, kuriuos ji jautė ankstesnėmis dienomis. Tai reiškia, kad paskutinė diena, kai gleivės dar buvo skaidrios ir slidžios - buvo piko diena. Tai pati vaisingiausia moters diena ir yra didžiausia galimybė moteriai tapti motina. Piko dieną moteris gali nustatyti tik kitą dieną, kai gleivės staiga pasikeičia ar visai išnyksta ir svarbiausia - daugiau nebejaučiamas slidumas. Ketvirtą diena po piko dienos prasideda nevaisingas laikotarpis.
gytute
aciu tau labai uz info thumbup.gif -
PŪKITAS
Aciu merginos uz info, dabar jau ir as bandysiu sekt savo super vaisingas dienas smile.gif Gal pavysk sugaut, nes mano ciklas kaip laikrodukas kas 27 dienas (nuo menesiniu pradzios iki kitu pradzios) na tikiouosi pasiseks susiskaiciuot ir pastebet g.gif
Evlin
QUOTE(PŪKITAS @ 2008 01 23, 19:35)
Aciu merginos uz info, dabar jau ir as bandysiu sekt savo super vaisingas dienas smile.gif  Gal pavysk sugaut, nes mano ciklas kaip laikrodukas kas 27 dienas (nuo menesiniu pradzios iki kitu pradzios) na tikiouosi pasiseks susiskaiciuot ir pastebet  g.gif
*

mano ciklas irgi 27 dienos ir kaip laikrodukas drinks_cheers.gif
marce777
Po menesiniu artejant vaisingoms dienoms ir O jauciu silpna pykinima, tai reiskia kad O jau ivykus ar dar tik ivyks.
Evlin
QUOTE(marce777 @ 2008 01 24, 09:29)
Po menesiniu artejant vaisingoms dienoms ir O jauciu silpna pykinima, tai reiskia kad O jau ivykus ar dar tik ivyks.
*

jei arteja vaisingos dienos tai ir O arteja, nors ka gali zinot g.gif kiekvienas organizmas yra savitas mirksiukas.gif
PŪKITAS
o as isvis jokiu pokyciu nejauciu kai vyksta O g.gif Jokiu skausmu, pykinimo isskyrus isskyras unsure.gif Tai va reiks nagrineti kas ir kaip smile.gif
grange
QUOTE(PŪKITAS @ 2008 01 24, 17:47)
o as isvis jokiu pokyciu nejauciu kai vyksta O  g.gif  Jokiu skausmu, pykinimo isskyrus isskyras  unsure.gif    Tai va reiks nagrineti kas ir kaip  smile.gif
*

tai bent išskyros yra vis lengviau... aš jau greičiau skausmus jaučiu nei kad jas doh.gif
Evlin
QUOTE(grange @ 2008 01 24, 19:19)
tai bent išskyros yra vis lengviau... aš jau greičiau skausmus jaučiu nei kad jas  doh.gif
*

o as jauciu ir isskyras ir skausmus, nors skausma nevisada jauciu dar buna kad isvis nei to nei to nera unsure.gif
PŪKITAS
as labai dziaugiuosi , kad yra toks forumas, nes galim viana is kitos pasimokyt, pasitart, palygint kas kaip. Tada ir tas planavimas, ir laukimas toks lengvesnis tampa 4u.gif thumbup.gif
kiprija
Perskaiciau visa tema karsta.gif Daug kas aiskiau pasidare del tu isskyru. Dar nesu stebejusi, bet si menesiu pradesiu jas stebeti. Siandien man yra 8 CD ir pastebejau, kad isskyros yra tirstos ir kremines, tai greiciausiai vaisingos dieneles turetu prasideti kazkur po 3-4 dienu. Ziuresim kas gausis rolleyes.gif
PŪKITAS
manau mano O buna likus nepilnai 2 sav iki mmm, nas tada valgau kaip zveris doh.gif galeciau arkli su visom kanopom suryti essen.gif lotuliukas.gif , cia pavalgau saldus , cia jau suraus taip ir neuzsiciaupiu, dar krutine kartais pabrinksta (bet ne visada) Tai va manau tokios tos mano O dieneles, tik va dabar reikia issiaiskint kada ta mano kulminacine superine O diena g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.