Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

QUOTE(Kristina.J @ 2007 09 06, 21:10)
Man ir idomu,nes ziuriu tu gleiviu nebera  g.gif  yra tik iskyros ir tokios lipnios... ir labai galva skaudeti pradejo vakarop  doh.gif


man irgi praeita men tik tokios tebuvo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La princesse: 06 rugsėjo 2007 - 21:24
QUOTE(Burbulytis @ 2005 03 09, 22:15)
Noreciau pasiteirauti ir pasidalinti patirtimi. Iskilo klausimas, ar Jus fiziologiskai jauciate, kuomet ivyksta ovuliacija? Ar vaisingos gleives (skaidrios, tasios) visada reiskia, kad greit bus ovuliacija ir dienos tikrai vaisingos?
Man atrodo, kad man ivyksta ovuliacija apie 17-18 ciklo diena ir net veliau, o ciklas 31 diena, reguliarus, ar taip gali buti? Jauciu tada skausmeli ties sonais, kartais trumpesni, kartais ilgesni. O tos gleives pasirodo kartais pries tai, kartais po (ar taip gali buti)?Kaip buna Jums?

As kai buvau pas gine,ir pasiskundziau sono skausmu,ir seip ne kokia savijauta,ji pirmiausia paklause ar tai buna kiekviena men g.gif ,as atsakiau kad taip.Tai ji man ir paaiskino,kad tada kai man skauda sona,esu prastos savijautos,ir dar iskyru nemazai ir yra mano vaisingos dienos.As jas jauciu kiekviena menesi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos planuojančios 4u.gif Norėjau paklausti, ar tos tąsios, gausios geives dingsta iš karto po ovuliacijos (pvz.: tą pačią ar sekančią dieną), ar po kelių dienų? o gal dar prieš pat ovuliaciją jų sumažėja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 09 06, 16:24)
O del padidejusio noro  wub.gif mmm pabaigoje, tai kazkur skaiciau, kad i mmm pabaiga kazkaip ten keiciasi hormonai, todel labai padideja noras ir tai visai nebutinai susije su ovuliacija  ax.gif

Man irgi mmm pabaigoje noras būna padidėjęs ax.gif Per O tai šoną rimtai maudžia tai ir noras nublanksta doh.gif
Vakar pasirodė tąsios skaidrios gleivės, namų darbai atlikti ax.gif Šiandien reikėtų dar susiorganizuoti smileysex.gif blush2.gif
o kai jau gleivės susidrumsčia tai jau skaitosi, kad O praėjus ?
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2007 10 09, 11:30)
Man irgi mmm pabaigoje noras būna padidėjęs  ax.gif  Per O tai šoną rimtai maudžia tai ir noras nublanksta doh.gif
Vakar pasirodė tąsios skaidrios gleivės, namų darbai atlikti  ax.gif  Šiandien reikėtų dar susiorganizuoti smileysex.gif  blush2.gif 
o kai jau gleivės susidrumsčia tai jau skaitosi, kad O praėjus ?



Kai BT pakyla, jau po laiko ka planuoti, nes O jau praejusi, kiek suprantu temperatura pakyla po O praejus 1-3 dienom.. mirksiukas.gif
O gleives susidrumscia, kai pastoviai su spermiukais susimaiso, man taip atrodo, ir as neatrenku, kada jos kokios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2007 10 09, 10:42)
Sveikos planuojančios  4u.gif  Norėjau paklausti, ar tos tąsios, gausios geives dingsta iš karto po ovuliacijos (pvz.: tą pačią ar sekančią dieną), ar po kelių dienų? o gal dar prieš pat ovuliaciją jų sumažėja?  g.gif

Apie gleives pasiskaityk čia. Pakankamai aiškiai išdėstyta kada kokios gleivės išsiskiria, kokios dienos yra vaisingos mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar įdėsiu vieną nuorodą - man labai patiko; padeda susipažinti su fiziologiniais procesais, vykstančiais mūsų organizme (trumpai ir aiškiai aprašyta kada įvyksta ovuliacija). Skaitykime čia.
Ir dar atnaujinsiu nuorodą apie gleives - tas pats, tik papildomai įdėtas informatyvus paveiksliukas blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2007 10 09, 08:42)
Sveikos planuojančios  4u.gif  Norėjau paklausti, ar tos tąsios, gausios geives dingsta iš karto po ovuliacijos (pvz.: tą pačią ar sekančią dieną), ar po kelių dienų? o gal dar prieš pat ovuliaciją jų sumažėja?  g.gif


Gausiosios gleives pagal teorija turi atsirast kelias dienas pries ovuliacija ir but per ja, paskiau imti drumztis. Visos vaisingos dienos ir yra tada, kai yra gleiviu, nes spermiukai tik jose sugeba ilgiau isgyvent 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2007 10 09, 23:50)
Gausiosios gleives pagal teorija turi atsirast kelias dienas pries ovuliacija ir but per ja, paskiau imti drumztis. Visos vaisingos dienos ir yra tada, kai yra gleiviu, nes spermiukai tik jose sugeba ilgiau isgyvent  4u.gif


Kazkaip man atrodo, kad kaip tik spermiukai turetu "uzklimpti" jose biggrin.gif , bet ne, matai jiems tik geraiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2007 10 09, 17:16)
Apie gleives pasiskaityk čia. Pakankamai aiškiai išdėstyta kada kokios gleivės išsiskiria, kokios dienos yra vaisingos  mirksiukas.gif

aciu uz info
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2007 10 09, 19:17)
Dar įdėsiu vieną nuorodą - man labai patiko; padeda susipažinti su fiziologiniais procesais, vykstančiais mūsų organizme (trumpai ir aiškiai aprašyta kada įvyksta ovuliacija). Skaitykime čia.
Ir dar atnaujinsiu nuorodą apie gleives -  tas pats, tik papildomai įdėtas informatyvus paveiksliukas  blush-anim-cl.gif

gera rast ko jieskai,aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites.
Jau visai susimaisiau. "Perkosiau" "spa" portala, "saugesnis seksas", "supermama" ir dabar jau visiskai pasiklydau.
Visu pirma norejau paklausti, kas tai yra BT? Gal kam ir pasirodys juokinga, kad nezinau, bet...taip jau yra ax.gif
Del ovuliacijos...ar gali buti, kad ovuliacija vyksta du kartus per menesi? O gal man jau vaidenasi blush2.gif Ir kada? Pries menstruacijas ar po ju? Nes tikrai jau nieko nebesuprantu.
Is anksto aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti