Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

QUOTE(Viotinola @ 2005 06 08, 17:26)
Va man su gleivėm tai cry.gif  Žiūriu, žiūriu , o jų kaip nėr , taip nėr. Keistos kažkokios tirštos, kaip kremas ir baltos, tokios jau seniai, kai darė tepinėlį nieko nesakė... nežinau net ką galvot,. turbūt reikia tik pakartoti tyrimus g.gif


Pas mane tokios irgi budavo antroj ciklo pusej, baltos, bekvaper ir kaip kremas, o pastojus- pagausejo. Ir jos turbut normalios, nes man gydytoja irgi nieko nesakydavo, o tepineliai geri visalaik budavo.
Ovuliaciniu gleiviu beveik nebudavo pas mane.

Neverk 4u.gif bet jei neramu- eik pas gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 06 08, 06:35)
Pas mane tokios irgi budavo antroj ciklo pusej, baltos, bekvaper ir kaip kremas, o pastojus- pagausejo. Ir jos turbut normalios, nes man gydytoja irgi nieko nesakydavo, o tepineliai geri visalaik budavo.
Ovuliaciniu gleiviu beveik nebudavo pas mane.

Neverk 4u.gif bet jei neramu- eik pas gydytoja.


biggrin.gif paguodei biggrin.gif
Atsakyti
O kaip paaiškinti maišytas gleives kai dalis kaip kremas bet yra ir tąsių tarp jų. Čia vaisingos ar nevaisingos dienos? O kaip būna su tomis gleivėmis pastojus? Gal būtent tokios maišytos. Pasakykit kad taip, mes gi planuojame mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 18, 02:00)
O kaip paaiškinti maišytas gleives kai dalis kaip kremas bet yra ir tąsių tarp jų. Čia vaisingos ar nevaisingos dienos? O kaip būna su tomis gleivėmis pastojus? Gal būtent tokios maišytos. Pasakykit kad taip, mes gi planuojame  mirksiukas.gif

Kuo tąsesnės gleivės, tuo geriau pastojimui mirksiukas.gif
Atsakyti
KAzin kiek laiko fiziologiskai isgyvena kiausinelis po ovuliacijos??? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 06 19, 18:35)
KAzin kiek laiko fiziologiskai isgyvena kiausinelis po ovuliacijos??? ax.gif  blush2.gif

Jeigu neklystu 24 val.Bet visa esme,kad vyro stipri sperma gyva buna iki 7 paru....Taciau sakoma,kad nedaug tokiu vyru beliko,kuriu sperma isgyvena tiek laiko...Silpsta tie musu vyrukai...
Atsakyti
Na, 7 paras spermatozoidai išgyvena tikrai nedaugelio vyrukų, įprastai laikoma, kad moters lytiniuose takuose išgyvena 3 paras... O gali ir trumpiau, jei kas nors ne taip... Ir būtent nuo moters gleivių priklauso, ar ilgiau išgyvens, ar trumpiau, nes gleivės teikia drėgmę, maisto medžiagas ir pan. Tai jeigu yra mažai gleivių, trumpiau ir spermatozoidai išgyvena...
Atsakyti
Mano ciklas 25 dienos dazniausiai.bet tik baigusi sirgti kenciu nuo sonu skausmo.po truputi,po truputi,paskauda kelias dienas,kol viena diena siaubingai skauda ir tada nustoja.ovuliacijos diena tai labai skauda.o kai skauda,kazkai nesinori su vyreliu ir veikti kazko...bet si menesi bandysim ir kai skaudes biski,kad geriau kibtu smile.gif
pradzioj maniau as ir gydytoja,kad del cistos,kai ja isoperavo,tada jau iseina,kad tokia moters fiziologija...keikvienai vis kitaip
o gleives tai oho kokios buna smile.gif bet as labiau savo sonu skausmais pasikliaunu smile.gif
Atsakyti
Sakykit, kai atsiranda vaisingos gleivės ar tą pačią dieną ir įvyksta ovuliacija?
Atsakyti
Teoriškai būna taip, kad iš pradžių gleivės būna tirštos ir klampios, drumstos, po to vis labiau skaidrėja, darosi tąsios, kaip kiaušinio baltymas, ir tai gali vykti ne vieną, o kelias dienas. Po to staiga vėl pasidaro tirštos - tai reiškia, kad vieną dieną prieš tai įvyko ovuliacija. mirksiukas.gif

Čia taip pasakoja natūralaus planavimo knygelės. Praktiškai bent jau man tos gleivės visai kažkokios nesuvokiamos, anksčiau, kol negyvenau lyt. gyvenimo, viskas buvo aiškiau, o dabar jų gerokai sumažėjo... g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitkresle @ 2005 06 20, 11:33)
Teoriškai būna taip, kad iš pradžių gleivės būna tirštos ir klampios, drumstos, po to vis labiau skaidrėja, darosi tąsios, kaip kiaušinio baltymas, ir tai gali vykti ne vieną, o kelias dienas. Po to staiga vėl pasidaro tirštos - tai reiškia, kad vieną dieną prieš tai įvyko ovuliacija. mirksiukas.gif

Čia taip pasakoja natūralaus planavimo knygelės. Praktiškai bent jau man tos gleivės visai kažkokios nesuvokiamos, anksčiau, kol negyvenau lyt. gyvenimo, viskas buvo aiškiau, o dabar jų gerokai sumažėjo...  g.gif  blush2.gif


Sudėtingas tas mūsų organizmas...
Atsakyti
QUOTE(Bitkresle @ 2005 06 20, 23:33)
Teoriškai būna taip, kad iš pradžių gleivės būna tirštos ir klampios, drumstos, po to vis labiau skaidrėja, darosi tąsios, kaip kiaušinio baltymas, ir tai gali vykti ne vieną, o kelias dienas. Po to staiga vėl pasidaro tirštos - tai reiškia, kad vieną dieną prieš tai įvyko ovuliacija. mirksiukas.gif

Čia taip pasakoja natūralaus planavimo knygelės. Praktiškai bent jau man tos gleivės visai kažkokios nesuvokiamos, anksčiau, kol negyvenau lyt. gyvenimo, viskas buvo aiškiau, o dabar jų gerokai sumažėjo...  g.gif  blush2.gif


Aš maniau, kad čia pas mane vieną nesuprantamos arba, kad aš pati nesuprantu... Pas mane tik aišku kai jos išdžiūsta ir iš kart po mėnesinių, bet kada kaip kiaušinio baltymas nepasakyčiau, visada turi baltų priemaišų kad ir labai tąsios.. Ir tai tęsiasi ne viena dvi dienas o gal savaitę. blink.gif
Atsakyti